Autocentrum Autoryzowany Dealer VW i Audi

Kielce

Opinie o Autocentrum Autoryzowany Dealer VW i Audi

gal anonim

kiedyś tam pracowałem i powiem tyle ze szkoda czasu i zawracania głowy na tego pracodawcę ,jak tylko pokażesz ,że masz inne zdanie to od razu zaczynają się kłopoty!!! Szef jak szef raz lepiej raz gorzej ale ogólnie dziwny facet z duużą ilością kompleksów!!nie polecam ,omijajcie tą firmę z daleka!

martin12

Atmosfera kiepska. Zarobki coraz gorsze. Traktowanie pracowników jak za czasów komunistycznych. Dyrekcja chyba zatrzymała się w czasie.

fan

Atmosfera w pracy znośna, gorzej z zarobkami. Jak najtańszym kosztem, szkłem [usunięte przez moderatora] podetrzeć. Zasady zarządu jak z przed 30 lat.

ADS

Osoby, które dłużej popracują mogą wiele opowiedzieć...

Zostaw opinię o Autocentrum Autoryzowany Dealer VW i Audi - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autocentrum Autoryzowany Dealer VW i Audi