Opinie o Alter Ego Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alter Ego Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alter Ego Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alter Ego Sp. z o.o. w Kielce

Czy w Alter Ego Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Angelika Angel Nowy wpis

Firma Alter Ego Super polecam,przemiła pani Pauliną. Pozdrawiam Angelika

Marzena

Pani z biura mogłaby zastanowić się, czy jej komentarze na temat opiekunek są stosowne i upewniać się, czy rozmowy telefoniczne były aby zakończone. Nie polecam. Życzę powodzenia z takim podejściem

Alter Ego
@Marzena

Dziękujemy bardzo za komentarz Pani Marzeno a właściwie Magdaleno :) :) Również życzymy Pani wszystkiego najlepszego z Pani podejściem do podjęcia pracy. Szczerze pozdrawiamy i życzymy sukcesów w innych firmach.

Honorata Nowy wpis
@Marzena

A te niestosowane komentarze czego z reguły dotyczą?

Marzenka Nowy wpis
@Honorata

Kultury osobistej przekładającej się na wizerunek Państwa firmy. Pozdrawiamy ze Śląska

Jak szefostwo w Alter Ego Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Szefowa jest bardzo miła i kompetentna. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pracownicy też na medal, miłe i pomocne Panie koordynatorki.

Małgorzata
@Odpowiedz

Brzmi pozytywnie. A można się dowiedzieć czegoś więcej na temat aktualnych warunków pracy? Jak z wynagrodzeniem?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Alter Ego Sp. z o.o. na stanowisko Zatrudnimy Terapeutę Si? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Mat

Pełen profesjonalizm. Polecam!

Aleksandra
@Mat

A co konkretnie polecasz? Możesz konkretniej napisać?

Małgorzata

Praca w biurze tutaj chyba naprawdę musi być bardzo przyjemna. Stwierdzam to po tych wszystkich komentarzach, gdzie tak chwalą i pozdrawiają panie tam pracujące. ;) Wiadomo może czy kogoś do siebie nie potrzebują? Ciekawa jestem pracy w takiej ciepłej atmosferze

Nikola

Pozdrawiam serdecznie miłe Panie z biura. Życzę dalszych sukcesów.

Zofia

Pozdrawiam serdecznie miłe Panie z biura. Życzę dalszych sukcesów. Oby więcej takich firm było na rynku jak wasza! Polecam z całego serca.

Polecam firmę Alter EGO w Kielcach. Miłe ,ciepłe, sympatyczne Panie z biura. Szukają bardzo dobry zleceń, indywidualnie podchodzą do każdej Pani. Na kontakt można zawsze liczyć - nawet w weekend. Pracowałam w kilku firmach - i mogę śmiało powiedzieć ta jest NAJLEPSZA. POZDRAWIAM Anna

Agni

Praca w firmie Alter Ego jest bardzo przyjemna, dziewczyny w biurze są sympatyczne i zawsze pomocne. Polecam tą firmę każdemu. Pozdrawiam

Anonimowy

Pozdrawiam :)

Gabrysia

Pozdrawiam serdecznie moje koleżanki opiekunki. Nie mogę się nadziwić co też ta Ata za bzdury napisała. Ale sądząc po tym, że nawet imienia boi się podać to znaczy że nieźle nawywijała :) Pracowałam w opiece 6 lat a w Alter Ego 3lata bo sytuacja rodzinna mnie zmusiła do zaprzestania wyjazdów i była to pierwsza firma , która mnie nie (usunięte przez administratora) ani w opisie zlecenia ani w pieniądzach. Pieniądze nie były na czas tylko zawsze przed czasem i kwota nigdy mniejsza od ustalonej. Z uzyskaniem zaliczki też żaden problem. Kontakt z biurem w każdej chwili. Więc jak człowiek uczciwie pracuje to nikt go karami nie straszy.

Krystyna

Pracuję w tej firmie już 4 lata. Zawsze pieniądze na czas i pełen kontakt z biurem nawet w weekendy! Dziewczyny w biurze sympatyczne i zawsze pomocne. Polecam tą firmę z czystym sumieniem.

Ata

Panie kręcą na lewo i prawo.. ciężko im kogo kolwiek znaleźć bo stare pracownice odchodzą. Szefowa nieprzyjemna i zastrasza. Jak się pojedzie nagle kontakt z nimi się urywa, człowiek musi dac sobie sam radę po czym straszą że nie wolno zjeżdżać bo jest kara... nie mówią całej prawdy o zleceniu..Pieniądze są wypłacane na czas, ale do tej pory nie wiem co podpisałam.. koleżance z b. Dobrym językiem zaproponowali 1300 EUR ..jak to właścicielka ujęła złote zlecenie??

Eunika

Praca w firmie Alter Ego jest bardzo przyjemna, atmosfera jest przyjazna, Panie z firmy są zawsze pomocne, płaca zawsze jest na czas. Już trochę w niej pracuję i mogę każdej jednej osobie, która chciałaby pracować w opiece nad starszymi osobami tą firmę polecić.

Solidna firma przede wszystkim wszystko na czas wypłacane opłacane pracuję już tutaj trochę więc mogę coś na ten temat powiedzieć.A więc polecam jak najbardziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Alter Ego Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Alter Ego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alter Ego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alter Ego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alter Ego Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Henryka Sienkiewicza 10/12B lok. 2
    25-333 Kielce