Opinie o Kancelaria Prawna Seneka Aleksander Skrzypiński w Gdańsk

1.4/5
Na podstawie 7 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Seneka Aleksander Skrzypiński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Prawna Seneka Aleksander Skrzypiński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Seneka Aleksander Skrzypiński w Gdańsk

Aleks Nowy wpis

Hej, wspomnieliście ze dużo praktykantów pracuje. Jest szansa na zatrudnienie po odbyciu praktyk? Bo na tym mi najbardziej zależy

Aga Nowy wpis

Witam. Nie polecam tej Kancelarii. Zapłaciłam Panu Skrzypińskiemu 12,000zł...nic w mojej sprawie nie zrobił. Jedynie co wziął pieniądze. To miało miejsce 4 lata temu, zaufalam, mój błąd. Ciekawe czy mogę rządać zwrotu, chociaż części pieniędzy. Mało tego byłam w silnej depresji, potrzebowałam pomocy a zostałam (usunięte przez administratora) przez Pana Mecenasa. Jak można tak ludzi (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

W Gdańsk Kancelaria Prawna Seneka Aleksander Skrzypiński szuka pracownika na stanowisko Office Manager. Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Były aplikant. Nowy wpis

Hodowcy klientów.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria Prawna Seneka Aleksander Skrzypiński odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa
Księgowość MTR Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - Mechanik
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Dociepleniowiec/monter dociepleń
NJU JOB Sp. z o.o.
Pozytywna

W kancelarii pracują tylko praktykanci.

Hodowcy klientów.

Czy urlop w Kancelaria Prawnicza Seneka jest płatny 100%?

Radca prawny

Tak jest płatny a pytanie jest moderowane przez GOWORK w tej samej formie raz na kilka lat jak tylko pojawi się jakakolwiek opinia na profilu.

piterek

Pracowałem jako aplikant przez 9 miesięcy. Dobrze płaca tym, którzy się wykazują. Nieskromnie powiem, że mnie chyba też szef do tej grupy zaliczał. W ciągu tego czasu dostałem 7 solidnych premii.

@piterek

Szef by się nie ośmieszał wstawiając takie opinie.

Pozytywna

Hodowcy klientów i tyle. Czyżby tam pracowali sami aplikanci? Nie dziwota, że na prawo patrzą świeżym okiem odkrywcy nowych lądów.

Ha, ha...

Szef nie orientuje się w aktualnych przepisach... Z etyką ta kancelaria ma na bakier.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Seneka Aleksander Skrzypiński - Gdańsk

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Seneka Aleksander Skrzypiński?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Seneka Aleksander Skrzypiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Seneka Aleksander Skrzypiński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Seneka Aleksander Skrzypiński
  • Mickiewicza 16 lok. 7