Opinie o GDAŃSKI ZARZĄD DRÓG I ZIELENI w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GDAŃSKI ZARZĄD DRÓG I ZIELENI. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w GDAŃSKI ZARZĄD DRÓG I ZIELENI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organy administracji publicznej/urzędy - zarządzanie efektywnością gospodarowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GDAŃSKI ZARZĄD DRÓG I ZIELENI w Gdańsk

franc

(usunięte przez administratora) w biały dzień , teraz sczytują numery rejestracyjne , nawet nie zdążysz rozmienić pieniędzy żeby zapłacić za bilet a już (usunięte przez administratora) kwalifikują cię do mandatu, i po tygodni bez żadnego ostrzeżenia przychodzi 200 do zapłaty, jestem taksówkarzem odwoziłem ze szpitala niedołężną kobietę , zatrzymałem się przy traugutta we wrzeszczu żeby kobiecie o kulach zanieść zakupy na piętro, nie było mnie 5 min, nie było żadnego auta na parkingu, pusto, ja nie byłem klientem. (usunięte przez administratora)

właściciel Nowy wpis
@franc

tak, to prawda. piszą mandaty jak popadnie. Po odwołaniu sie ZdiZ w gdańsku NIE OPOWOADA- MAJA W GŁEBOKIM POWAŻANIU

Mr Noone Nowy wpis

Zarobki na niskim poziomie, brak realnego awansu, wyścig szczurów, kopanie dołków. Układy układziki - robienie kariery Barbarze (usunięte przez administratora). Kultura organizacyjna nie istnieje. Liczne decyzje polityczne, na które pracownicy nie mają wpływu a za nie odpowiadają prawnie. Koszmar, nikomu nie polecam.

c3 Nowy wpis
@Mr Noone

tak to prawda. na kierowane pisma nie otrzymuje sie odpowiedzi. "Państwo w Państwie"- czy gdańsk to miasto wolności czy zamordyzmu?

zbyszek Nowy wpis

1/ Kto zlituje sie nad bezpańskim odcinkiem przejścia od ul Gospody/byłej restauracji Zabusia/do Osiedla Zabianka. Jest to nie oczyszczane przejście dla pieszych pokryte lodem i śniegiem .Czy muszą ludzie połamać nogi i ręce aby zainteresować właściciela chodnika? Od szeregu lat nikt nie poczuwa się do obowiązku odśnieżania i posypywania piaskiem. Niebezpieczeństwo rośnie w chwili zbliżania się do jezdni w ul. Gospody ,gdzie nachylenie chodnika jest przed wejściem na jezdnię 2/ Czy zajmie się ktoś jednokierunkową jezdnią pomiędzy Parkiem Oliwskim i cmentarzem.Na przejściu do cmentarza uszkodziłem sobie uderzeniami gumy w jezdni system elektroniczny. Jeśli nie uzna mi salon samochodowy naprawy gwarancyjnej wystąpię o odszkodowanie od właściciela jezdni.

Gatncarska30 a

Witam jestem inwalidzką 1grupy chciałabym miejsce dla inwalidy ieszkam Garncarska 30 a od podwork

Aplikowałeś do firmy GDAŃSKI ZARZĄD DRÓG I ZIELENI? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
Janusz

Jak dokonac oplaty za grob na cmentarzu Lostowice , Obsluga cmentarza nie udzielila odpowiedzi nr,konta do oplaty na kolejny 10 lat,

jurek.jerzy

Jurek Jerzy @JurekJerzy6 · 33m Mandat zapłaciłem...stać mnie na to...bez zrozumienia, bez serca...???? https://twitter.com/JurekJerzy6/status/1517088080448172033/photo/1 https://twitter.com/JurekJerzy6/status/1517088080448172033/photo/2

oplaty za parkowanie

Parkingi w Gdańsku płatne w święta i boże narodzenie, wstyd. Brak informacji na Parkometrach ze oplata także w święta! Jakich swoich Pracowników wysyłacie do pracy w takie dni? Drogi i miejsce do parkowania byscie odsniezyli. Brak szacunku dla katolików w tych dniach. Co za partia Wami rządzi w tym Wydziale?

nick

Jak wyglądają zarobki na dzień dzisiejszy? Dobra atmosfera w pracy?

Cezar17

Parkingi płatne przy szpitalach to czyste zlodziejstwo, okradanie schorowanych, przewaznie starszych ludzi ktorzy sa biedni i chorzy. Nie moga zaparkowac a pozniej dojsc do szpitala. Bezdusznosc i wyzysk za kazda cenę. Was tez dopadnie starosc

Halina
@Cezar17

Rozumiem Twoje niezadowolenie, jednak wątek dotyczy firmy jako pracodawcy. Zależy nam na poznaniu opinii osób, które są zatrudnione w tym miejscu. Może znasz kogoś, kto pracuje w firmie? Zachęcam do pozostawiania rzetelnych wpisów, które pomogą innym w znalezieniu pracy.

Halina

Podsyłam aktualną ofertę pracy w Gdańskim Zarządzie Dróg i Zieleni http://www.gzdiz.gda.pl/zdizgdansk/chapter_76207.asp i przy okazji zachęcam osoby, które tam pracują, do wyrażenia swojej opinii na temat tego przedsiębiorstwa. Czy jesteście zadowoleni z warunków zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o GDAŃSKI ZARZĄD DRÓG I ZIELENI - Gdańsk

• Jak się pracuje w GDAŃSKI ZARZĄD DRÓG I ZIELENI?

Zobacz opinie na temat firmy GDAŃSKI ZARZĄD DRÓG I ZIELENI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GDAŃSKI ZARZĄD DRÓG I ZIELENI?

GDAŃSKI ZARZĄD DRÓG I ZIELENI

GDAŃSKI ZARZĄD DRÓG I ZIELENI