Opinie o You Ll Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie You Ll Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w You Ll Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie działań online marketing SEO, SEM, SM, e-mail

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o You Ll Sp. z o.o. w Gdańsk

Jak jest z pakietem medycznym w You Ll Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

hahaha Nowy wpis

Z czym? Dobre sobie xD

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w You Ll Sp. z o.o.?

Była pracownica Nowy wpis

Szkoda gadać, nie warto tam pracować

Rozczarowanie Nowy wpis
@Była pracownica

Zgadzam się, szkoda zdrowia...

Iga

Czy projekty w firmie są bardzo wymagające ?

Aktualny pracownik

W firmie pracuję prawie rok, co sądzę, pozwala mi spojrzeć obiektywnie na aktualną sytuację: Praca w tej firmie nie jest dla wszystkich. Jeśli masz kompetencje, zainteresowania, i chęci, to znajdziesz w tej firmie coś dla czego warto wstawać z łóżka i przychodzić do pracy. Osoby przypadkowe (na szczęście) szybko odpadają. Team nie jest duży i otrzymujesz spore zaufanie, dla tego, to co robisz ma autentyczny wpływ na to jaka ta firma jest w rzeczywistości. Nie wszystkie projekty są spektakularne, ale są i takie, w które na prawdę warto włożyć serce (czegoś się nauczyć, czymś się wykazać). W kwestii warunków zatrudnienia: ja dostałem dokładnie to czego chciałem i określiłem na wstępnej rozmowie (jeśli masz oczekiwania, których nie jesteś w stanie określić to nie składaj CV i nie przychodź na rozmowę kwalifikacyjną).

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Serwisant / Serwisantka w firmie You Ll Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
smuteczek

Wszystkie negatywy niżej opisane są niestety prawdą w tej firmie,(usunięte przez administratora)Niech przekonywanie na rozmowie "jesteśmy fantastyczni" Was nie zmyli, (usunięte przez administratora) bo prawdopodobnie właśnie zmienia się cały zespół (kolejny raz). ;)

Just saying
@smuteczek

Ludzie, ale wy cały czas zwracacie uwagę na komentarze sprzed 2 lat. Skąd macie pewność, że teraz też tak jest? Bo moje doświadczenia są jednak inne i rozumiem, że kiedyś mogło być inaczej, ale przeszłość to przeszłość i może tego się trzymajmy?

Smutki dwa
@Just saying

taaa....stare i nieaktualne od razu xD no ale tak, łatwo jest siedzieć cichutko i spuszczać głowę jak akurat na innych hejty lecą i myśleć sobie "ah, w sumie to (usunięte przez administratora) ale to na pewno wina hejtowanego, na pewno w innych pracach jest tak samo, całe szczęście że mnie to nie dotyczy". Jeszcze. Just saying, but you never know. Karma is a bitch ;)

Łucja
@Just saying

Podzielisz się swoją opinią o firmie You Ll Sp. z o.o.? Jak wygląda atmosfera w firmie? I na jakie wynagrodzenie początkowe można liczyć? Twoja opinia na pewno pomoże osobom, które są zainteresowane pracą w You Ll Sp. z o.o.

curious

Jeśli widzisz, że agencja wypowiada się jako anonimy i podbija sobie lajki - wiedz, że coś się dzieje :)

Nie polecam

Nie polecam pracy w tej firmie. Toksyczna atmosfera i brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika. Pracownicy przychodzą i odchodzą co chwilę, przypadek?

Lalalu
@Nie polecam

Co kilka miesięcy zmiana nawet całego składu. Też przypadek? Nie sądzę :)

Łuki
@Nie polecam

Nie widzę tego problemu, pracowałem krótko z agencją i mam inną ocenę. Pracować trzeba, a w takiej pracy nie ma czasu na mazanie się. Może trzeba mieć więcej dystansu do siebie, a potem wylewać swoje żale. Pozdrawiam You’ll Luki

@Łuki

ciekawi mnie definicja "mazania się i braku dystansu" w kontekście wymagania przez kogoś szacunku do siebie xD bo jeśli ktoś nazywa "mazaniem się" brak akceptacji zachowań osób, które same o sobie mówią, że są "agresywne", albo skłócania ekipy przez szefostwo poprzez pojeżdżanie po pracowniku do innych podczas jego nieobecności, to można się zacząć obawiać o moralność oceniającego. A przysłowia tymczasem lubią się sprawdzać. Na przykład to że "łaska pańska na pstrym koniu jeździ" i że "jeśli ktoś wypowiada się o kimś źle w twojej obecności, możesz być pewien że predzej czy później wobec ciebie zachowa się tak samo" :D

Buhaha

A Ty pewnie tam siedzisz i wiedziesz prym w tych zabawach, a tutaj udajesz oświeconą. Jak Ci tak źle to przecież jest rynek pracownika i wolna jesteś, chociaż pewnie mentalnie jesteś słabiutka. Pozdrawiam narzekaczy i płaczków.

@Buhaha

1. Nie siedzę, bo mnie takie "zabawy" nie bawią. Ale racja, jak dla mnie są dla zakompleksionych i słabych. 2. Nie wiem skąd wniosek, że jestem kobietą. Pozdróweczka xD

pozdro

masakra, szkoda gadać :D. klimat korpo, a podkreślają, że korpo nie są. betonowe podejście do pracownika, zero konstruktywnych zasad jeśli chodzi o prace przy projektach. nie polecam pracy u tej śmiesznej firmy.

xxx

Nie polecam.

Było i widziało

(usunięte przez administratora) Zabawa w firmę bardziej niż firma. Dobre miejsce dla studentów, którym nie przeszkadza wykonywanie za "zarząd" ich prywatnych rzeczy z innych stanowisk pracy (treści na zajęcia uniwersyteckie na przykład). Student niczemu się nie dziwi, nie ma porównania, więc dla niego wszystko jest normalne, nawet przekładanie problemów prywatnych i aktualnych humorów "góry" na klimat w zespole. No i nie wie czym jest manipulacja i jak odróżnić jakość firmy od dobrego PRu. Nie polecam tego Allegrowicza.

Nie mogę odnieść się do komentarzy sprzed ponad roku, ponieważ wtedy jeszcze nie pracowałam w You'llu. Natomiast mogę zapewnić, że - jeśli to prawda - od tego czasu atmosfera oraz warunki pracy zupełnie się zmieniły. Zarząd kładzie duży nacisk na to, by zespół był zgrany. Efektem tego jest najlepsza grupa ludzi, z jakimi zdarzyło mi się pracować. Oni i ogromny talent każdego z nich to największy atut tej agencji. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia, nie ma problemu, aby dostać umowę o pracę. Polecam You'll osobom, którym obca jest korporacyjna atmosfera, chcą czegoś więcej niż odtwórcza praca i ważna jest dla nich przyjacielska atmosfera w pracy :)

Komedia. Na rozmowach ludziom wciska się kit, klientów brak,(usunięte przez administratora) nie ma co liczyć na umowę o pracę. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o You Ll Sp. z o.o. - Gdańsk

You Ll Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Władysława Żeleńskiego 50A lok. 2
    80-285 Gdańsk