Heavy Duty

Toruń

Opinie o Heavy Duty

Krysia

Uważajcie na tą firmę. Szukamy dziewczyn, które pracowały w sklepach na terenie całej Polski i zostały oszukane. Nie otrzymali wynagrodzeń, oraz osób które nie otrzymały zamówionych towarów.

Renata

Potwierdzam, to co napisał Aras. Pozamykali sklepy i nie wypłacili wynagrodzeń. Zatrudniali na umowy zlecenia i nie wypłacili wynagrodzenia. Ludziom, którzy zakupili obuwie przez internet też butów nie wysłali. https://www.opineo.pl/opinie/heavyduty-pl Sprawa nadaje się do prokuratury

Dżon

Oszuści, nie wypłacili pieniędzy również w sklepie w Zielonej Górze. Banda złodziei. Też sprawę zagłaszamy do sądu. Po za tym młode osoby zatrudniane na umowy zlecenia, powinny być zatrudnione na umowy o pracęzgłaszam to do Państwowej Inspekcji Pracy.

Marta

Czy ktoś z forumowiczów może opisać, jak wygląda obecna sytuacja w Heavy Duty? Na forum pojawiło się kilka pozytywnych komentarzy o zadowolonych Klientów - a jak pracownicy ocenią firmę jako pracodawcę? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia na stanowisku Doradcy Klienta? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Aras
@Marta 07.09.2017 10:55

Powiem tak w lipcu 2017 , pozamykali sklepy w większości miastach. Sklep internetowy również nie działa nie wysłali klientom zamówionych butów. pracownicy w zmkniętych sklepachnie otrzymali wynagrodzeń. To tyle w tym temacie. Zamierzamy złożyć pozew zbiorowy do sądu, ponieważ firma nie zgłosiła upadłości, a nie wypłaciła wynagrodzeń. Taotalni oszuści !!!

Alex

Heavy Duty to potrzebuje obecnie sprzedawców czy nie?

Łukasz Glwiice

Ja tam jestem zadowolony. Od blisko 15 lat chodzę w glanach i przechodziłem już 4 czy 5 par tych butów. Tylko jedna z nich zaniemogła sama z siebie po ponad roku noszenia. Buty odesłałem i następnego dnia zadzwoniła do mnie bardzo miła Pani z informacją, że jeszcze tego samego dnia wysyłają do mnie nowiusieńką parę. Jestem mega zadowolony i życzę sobie kolejnych 15 lat z tą marką. Pozdrawiam dział reklamacji :)

Klient z Gdańsk

Sklep Heavy Duty nie szanuje klientów , ani jego praw , ponieważ oddałam do sklepu buty na reklamacje to przyszła mi wiadomość , że conversy były przebadane organoleptycznie i niby dla właściciela buty były prane chociaż nawet ściereczką ich nie przecierałam. Reklamuje buty drugi raz i właściciel oddzwonił do mnie i powiedział , że reklamacja jest nie uznana, bo jak sądzi właściciel : buty były prane a świadczą o tym przebarwienia . Nosiłam buty , więc chyba wiem co z nimi robiłam i nie prałam ich, nie wiem może noga mi się spociła , albo troszeczkę deszczu , ja nawet nie chodziłam w nich wtedy kiedy padał deszcz a się rozkleiły . SKLEPU NIE POLECAM , PONIEWAŻ REKLAMACJI NIE PRZYJMUJĄ .

ank_a

Nie chcę pisać dokładnie jakie miasto, niedawno nasz salon został zamknięty i mogłaby być łatwa identyfikacja. Miasto nie ma znaczenia, w każdym salonie Heavy Duty jest tak samo. Pracownicy zatrudniani są na umowę o pracę na najniższą krajową plus ok. 40-50 zł premii jak się uda, oraz na umowę zlecenie na pół etatu za 6 zł na godzinę i fakt często przychodzą studenci za 6 zł, ale też np. pracownik zanim dostanie umowę o pracę jest przez miesiąc na umowie zlecenie za 6 zł...

ank_a

Firma tragiczna, brak porozumienia pomiędzy pracownikami na niższych szczeblach w "górą", nakładanie kar za wszystko, nawet jak wyślesz buty do sklepu internetowego a będą miały podarty karton (co jest normą w HD) możesz dostać karę! O stawce wynoszącej 6 zł na godzinę to aż się nie chce pisać!!!!!!!!!!! Szczyt wszystkiego! Firma obciąża pracowników i obwinia ich za niską sprzedaż, nie zdając sobie sprawy że to tak naprawdę ich wina, wina kiepskich butów, rozpadających się czasami nawet po 1 dniu ..., bardzo mało nowej kolekcji, sprzedawanie butów nawet sprzed 8 lat i to nie w Outlecie, a w zwykłym salonie. Zwykły sprzedawca zarobi najniższą krajową i jak się uda - 40 złotych premii - kpina z ludzi!

heavy duty

w firmie panuje chaos, wyczuwam widmo niewpłacalności, umowa "słowna" 6 zł na godzine, porażka

szeffffc

cześć wszystkim, jestem nowoczesny szewcem z tradycjami i szukam obecnie dobrego zatrudnienia., malutki zakład mojego dziadka niestety jest bez przyszłości i lada moment go trzeba będzie zamknąć. chcę się załapać do jakiejś dużej firmy. wiecie czy mam szansę na poracę na produkcji obuwia w Heavy Duty?

HD jest spoko, polecam!

kapusta

Nie polecam pracy w tej firmie! Nic nie da się załatwić z 'górą'. Prędzej znajdą lek na raka niż coś załatwisz

bonia

Wrocław - Magnolia Park OP56 Wymiata - Najlepsiejszy !!!

welleda
@bonia 03.04.2014 11:59
Wrocław - Magnolia Park OP56 Wymiata - Najlepsiejszy !!!

haha rozwaliłaś mnie tym komentarzem ...no co ty nie powiesz :D

W HD jesteś zatrudniony na podstawie umowy zlecenia. Osobiście polecam pracę w HD, zwłaszcza osobom, które nie mają żadnego doświadczenia. To świetna firma, przejrzyste zasady, można liczyc na pomoc z ramienia centrali. Nie zarabia się dużo, ale też nie jest to specjalnie stresująca praca.

dfdgg

rowniez nie polecam pracy w hd. brak umowy o prace ile bys nie pracowal... zadnych skladek zdrowotnych, a dodatkowo majac skonczone 25 lat wylatujesz... stoisz 12 godzin za marne grosze.... co do atmosfery zalezy na kogo trafisz. jak wszedzie. podsumowujac nie polecam pracy w hd , brak mozliwosci awansu, slabe pieniadze a nogi po 12 godzinach uciekaja Ci do [usunięte przez moderatora]

hd

nie zgodzę się :( Praca w HD to koszmar non stop stoisz, nie ma szans nie siedzonko w pracy ;/ moim zdaniem 12 h stojac to wykorzystanie pracownika za 6 zl/h .... ;/;/ nie polecam stanowczo

Pracowałam w jednym z Wrocławskich Salonów, co prawda krótko ale jest super. Atmosfera, wynagrodzenie też ok. Bardzo polecam

Było fajnie do czasu kiedy [usunięte przez moderatora] w firmie się nie pojawiły...

Sklep Heavy Duty Magnolia NAJLEPSIEJSZY!!

magda

zgadzam się z poprzednią opinią... :) Nie polecam sklepu HD w Forum w Koszalinie... Porażka...

xyz

Miałam okazję pracować w sklepie Heavy Duty. Przyznam, że sama firma jest jak najbardziej warta polecenia jednak komfort pracy zależy tylko i wyłącznie od ajenta/menagera sklepu. Ja najpierw pracowałam dla jednego ajenta, dla którego praca była dla mnie przyjemnością, jednak gdy ajent się zmienił po dwóch miesiącach byłam zmuszona się zwolnić bo atmosfera była nie do wytrzymania... W każdym bądź razie firma Draszba jest godna polecenia. System premiowy również uczciwy. :)

Zostaw opinię o Heavy Duty - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heavy Duty