Moore Stephens Sp. z o.o. Kancelaria Biegłych Rewidentów

Gdańsk

Opinie o Moore Stephens Sp. z o.o. Kancelaria Biegłych Rewidentów

rainmaker1410

Witam. Aplikuję na młodszego księgowego w Kancelarii w Gdańsku. Mógłby ktoś podzielić się rzetelną opinią o tej Kancelarii. Jak na razie znalazłem niezbyt pochlebne opinie o centrali w Warszawie. Jak jest w Gdańsku? Wypowiedzcie się. :)

der

płacą grosze, możliwości rozwoju słabe bo ciągłe wyjazdy, przemęczenie, nie ma kiedy się poduczyć, w wakacje zamiast oddawać nadgodziny oczywiście niepłatne i niby takich w ogóle nie było to robisz prace biurowe w stylu sekretarki, w ciągu kilku lat przewinęło się przez tę firmę masę osób, które wykorzystywali.

Armin

Duże możliwości rozwoju zawodowego w audycie, słabe zarobki, miła atmosfera.

are

slaba praca, duzo nadgodzin nie platnych, ludzie raczej z niej odchodza niz przychodza, szczucie sie pracownikow, mowa o Warszawie

Zostaw opinię o Moore Stephens Sp. z o.o. Kancelaria Biegłych Rewidentów - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moore Stephens Sp. z o.o. Kancelaria Biegłych Rewidentów