Opinie o primagran.pl - Primagran sp. z o.o. w Stegna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Primagran Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Primagran Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Primagran Sp. z o.o. w Gdańsk

Janek Zagórski

Zdecydowanie polecam pracę w Primagran! Primagran to rzetelny i uczciwy Pracodawca, który wymaga dużego zaangażowania i codziennej, sumiennej pracy ale w zamian zapewnia nie tylko bardzo dobre wynagrodzenie ale również zawodowe bezpieczeństwo, świetną atmosferę, nowoczesne narzędzia a przede wszystkim Zespół wspierających się wzajemnie, Profesjonalistów z pasją - na każdym poziome stanowisk pracy. Jeżeli Chcesz zdobywać nowe kompetencje i być coraz lepszą wersją siebie to idealne miejsce by dobrze zarabiać i jednocześnie się rozwijać w nowoczesnej i dynamicznej Organizacji. Zdecydowanie polecam!

@Janek Zagórski

Jacku, Twoja opinia jest całkiem zrozumiala, jest przede wszystkim Twoja i to są Twoje własne doświadczenia z tą firmą. Uważam jednak, że 10 miesięcy pracy to bardzo mało, aby można było kogoś ocenić, ocenić i poznać przede wszystkim jego gorsze strony, które niewątpliwie ta firma posiada. Pani od HR współczuję, bo jest to już kolejna osoba która wymienia siebie tutaj z imienia i nazwiska, broniąc firmy jak lwica. Cóż, z jednej strony wielkie gratulacje dla właściciela, że takich ludzi zatrudnia, z drugiej, dlaczego co kilka miesięcy następuje jakąś zmiana ? I dlaczego np nie wypowie się nikt, kto najpierw podpisuje się rękoma i nogami, a potem z różnych względów jest usuwany ? Ja mam spostrzeżenia takie, że Właściciele są tak dobrzy w tym co.robia, że gdyby mogli, to zainwestowaliby w takie pieski "przytakiwacze", które jeździły w samochodach w latach milenialnych... a tu niestety jeszcze się tak nie da, dlatego jeśli przytakiwać się popsuje, trzeba go wyrąbać. Opinia oczywiście pozytywna. Polecam,

Kosz

Cześć, widzę ogłoszenie specjalista ds e-commerce. Zastanawiam się czy alokować, ale aplikować, ale podany jest adres Gdańsk, chce dokładniej sprawdzić adres a tu wyskakuje miejscowość obok Stegny o.o Napiszcie jakie są warunki w biurze i czy mogę liczyć ma stawkę 4K bo za mniej to ja się nie będę wysilać i wysyłać..

@DK

Z tym, że to zapytanie było dodawane jeszcze w roku ubiegłym przed korektą stawek. Do dziś na wszystkich stanowiskach mogły ulec one powiększeniu? Ktoś wie?

XYZ Nowy wpis

Dzień dobry. zauważyłem, że już ponownie wystawiane jest ogłoszenie dla Dyrektora Finansowego. Proszę mi napisać co się dzieje teraz na dziale, czy występuje jakiś gorszy okres? Kiedyś po prostu widziałem, że poszukiwano specjalistów do tego działu i co jakiś czas sprawdzam czy nie mógłbym aplikować. ogłoszenia gdzieś jeszcze są dodawane?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Jak wygląda praca zdalna w primagran? Czy jest program śledzący każdy ruch na komputerze?

Cześć, co o dziale IT wiecie? o ile mi się nic nie przeoczyło nie ma opinii o nim z ostatniego czasu? Właśnie poszukiwany jest technik wsparcia IT. chce się rozeznać w warunkach na dziale. jak oceniacie aktualny zespół, jaka jest atmosfera? i co można napisać o zarobkach? czy są rynkowe?

Tomek Sznajder
@Janek Zagórski

Dziękujemy Janusz za Twoją opinię. Bardzo miłe zaskoczenie. Cieszę się, że tak nas oceniasz. Dziękuje jeszcze raz :)

Janek Zagórski

Dokładnie tak! Moja opinia jest wynikiem zapłaty! Przez 15 mcy pracy dla i z Primagran otrzymywałem bardzo dobre wynagrodzenie uzupełnione o premię i pracę na narzędziach o klasę wyższą niż te, na które się umawialiśmy. Praca była wymagająca (tu nie mam miejsca dla statystów) ale każdego dnia Wspierał mnie Zespół - od Produkcji, Jakości przez Magazyn, Administrację, BOK, Zakupy, Księgowość, Marketing i ECom - i to jest największa zapłata - zdobyłem nowe kompetencje, wiedzę, umiejętności - dzięki czemu dziś mogę powiedzieć, że to najlepiej zainwestowane 15 mcy w moim zawodowym życiu! I tak mając świadomość jak wiele dzięki @Primagran zarobiłem, zdobyłem i nauczyłem się pozwoliłem sobie na powyższą opinię, Polecam podpisując się imieniem i nazwiskiem, Nie anonimowo, jestem dumny, że mogłem być częścią Zespołu Primagran, Wyrażając tę opinię nie mam żadnego interesu poza wdzięcznością dla każdego z ponad setki Pracowników, z którymi miałem przyjemność pracować. Wszystkim kandydatom polecam rozwój zawodowy razem z Primagran!

@Janek Zagórski

Z tego wpisu wynika, że owe 15 miesięcy jest już za Tobą. Dlaczego mimo tak entuzjastycznej opinii nie kontynuujesz kariery tutaj? W tak krótkim czasie nauczyłeś się tego, co chciałeś i... co dalej?

Izabela Groszewska

Witam! Z zaciekawieniem śledzę Waszą dyskusję. Dziękuję Jankowi za wszystkie miłe słowa, niemniej jednak chciałabym wyjaśnić, że czasami zdarzają się sytuację życiowe, losowe wpływające na pewne decyzje. Te pytania zaczynają naruszać sferę prywatną naszego kolegi, dlatego będę wdzięczna za za postawienie "kropki" tutaj. Jesteśmy otwarci na zmiany, również w niektórych przypadkach na powroty, które się zdarzają :) Osoby zainteresowane rozmową, potencjalną współpracą zapraszam do kontaktu bezpośrednio z działem HR Primagran. Pozdrawiam, Iza, specjalistka ds. HR

@Izabela Groszewska

Decyzja o zakończeniu w/w współpracy podyktowana jest moją relokacją. Zmiana miejsca zamieszkania - na polskie góry - komplikuje efektywność pracy w Trójmieście stąd taki stan rzeczy. Niemniej powtórzę raz jeszcze, że Wszystkim Kandydatom Zdecydowanie polecam przygodę zawodową z Primagran!

Odp Nowy wpis

Content Manager

Ciekawa rozmowa w przyjaznej atmosferze, dużo przechwałek o pozycji firmy i fantastycznej atmosferze, jednak sugestie, że firma wolałaby zatrudnić na umowie zlecenie oraz na pełen etat gotowa jest płacić śmieszne 3,5 tysiąca złotych momentalnie studzą entuzjazm.

Z dobrze znanego wam szablonu, choć na szczęście nie padło przynajmniej "gdzie siebie widzisz za 10 lat".

logo firmy Konstruktor
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
@ciekawy

Widziałem ich budynek w Nowym Dworze - ktoś wie czy firma sie tam przenosi?

@@ciekawy

To nowy magazyn, więc przenosi się tam dotychczasowy magazyn z Pruszcza Gdańskiego

@Odp

Piszesz teraz „magazyn” w sensie środki trwale i tak dalej czy również dosłownie wszyscy ludzie zdecydują się przenieść? Nie będą mieć za daleko z dojazdem?

Jaka jest umowa w firmie Primagran Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Dyrektor Logistyki zatrudniają na umowę zlecenie?

HR

Witaj, na tym konkretnym stanowisku - zgodnie z treścią ogłoszenia o pracę - do wyboru jest umowa o pracę lub umowa B2B.

@HR

W jaki sposób są przeprowadzane nabory na takie stanowisko? po przeczytaniu oferty wiem ze kwalifikacji mi niestety brak, ale i tak mnie to ciekawi. :) czy z samego działu logistyki byłaby możliwość na awansowanie? Zastanawiam się czemu nikt się o to nie starał

Izabela Groszewska

Witaj! Jestem Specjalistką ds. HR w Primagran i chętnie odpowiem na Twój komentarz. Rekrutacje do naszego zespołu składają się z kilku etapów. Pierwszy to rozmowa telefoniczna z rekruterem, podczas której omawiamy ogólny zarys stanowiska i mamy kilka uzupełniających pytań do przesłanej aplikacji. Drugim etapem jest spotkanie online, w trakcie którego koncentrujemy się na poznaniu Kandydata. Ostatnim etapem jest spotkanie w jednym z naszych biur (w zależności od działu może to być biuro w Gdańsku lub Żuławkach). Jesteśmy również elastyczni do procesów w pełni realizowanych online. Jeżeli masz więcej pytań zachęcam do kontaktu bezpośredniego lub aplikowania na wybraną ofertę pracy. Pozdrawiam!

DYRO

Hmmm, jako potencjalny dyrektor zadajesz bardzo ciekawe pytanie :) Bez względu co Ty tam byś nie podpisał, jak przestaniesz spełniać oczekiwania i przytakiwać jak(usunięte przez administratora) to Cie wyrzuca w każdej chwili :) Także nie przejmuj się umowami, lepiej prawnika miej dobrego.

Cześć Jestem po procesie rekrutacyjnym i mam mieszane uczucia. Pierw rozmowa telefoniczna. Długa, wyczerpująca. Kolejny etap to „wizyta w biurze, sprawdzenie wymaganych umiejętności i test”. Spotkanie było kalką z rozmowy, a testu nie ujrzysz. Mam lekkie poczucie zmarnowanego czasu i niewłaściwego potraktowania. Idąc na rozmowę zawsze się przygotowuję i od ewentualnego pracodawcy wymagam tego samego. Tu tego zabrakło.

Kosz

@Kosz

Witaj, nasz dział e-commerce pracuje w Olivia Business Center w Gdańsku (Al. Grunwaldzka 472). To kompleks nowoczesnych biurowców w biznesowym sercu Gdańska, z dostępem do miejskiej komunikacji, w sąsiedztwie sklepów i knajpek. W samym biurze do dyspozycji Pracowników jest m.in. wyposażona w pełni kuchnia z dostępem do ciepłych i zimnych napoi. Pracujemy na małych laptopach Dell ale każdy z nas na swoim stanowisku ma dwa minimum 23 calowe monitory. Jeśli chodzi o lokalizację w okolicy Stegny - w Żuławkach mamy siedzibę główną i zakład produkcyjny. W kwestii wynagrodzenia - oferowana stawka zależna jest od kompetencji dlatego o konkretnej wysokości rozmawiamy dopiero po spotkaniu z kandydatem. Dla stanowiska specjalista e-commerce widełki wynoszą od 6.000 do 9.000 zł. Zachęcamy do złożenia CV.

????
@HR

Ile osób teraz pracuje na tym dziale i jaka jest atmosfera? zastanawia mnie to, że parę miesięcy temu także widniała na tym samym portalu oferta i nie wiem czy to rotacja czy jednak bardziej rozwój? jakie są swoją drogą perspektywy na awans ze speca od e-commerce? Jest jakaś wytyczona ścieżka kariery?

Dobre pytanie
@????

Bardzo dobre pytanie. Lekko można nazwać to rotacją, ciężej brzmiało by to tak, że kolejna osoba nie wyrzymala tego "rozwoju" i tego "systemu". No i musi być kolejna.

@Dobre pytanie

widzę, że oferta, o której piszecie dalej wisi. Niedługo niby się kończy, wiadomo kiedy rozmowy są przeprowadzane? Chyba ze już były w trakcie? Miał ktoś styczność i opowie? Co może być w ogóle na niej weryfikowane?

Adka

Jak trudny jest ten wspomniany test? :D śledziłam wątek już ostatnio teraz po powrocie widzę, że znowu oferta jest dostępna. Piszecie o tej w kontekście e-commerce ds. marketingu? Do tej różnicy w postaci 3 tysięcy w podanych widełkach może się ktoś odnieść?

Jakieś poboczne to odniesienie jakby nie patrzeć. Swoją drogą skoro testy jakieś przytaczasz to jakie już w praktyce przy tym stanowisku są stosowane podczas rozmowy? Są w ogóle jakieś czy to po prostu czysta pogadanka? To dwa etapy czy więcej?

Szczera
@Kosz

Mają dwa biura, w Oliwie i w Żuławkach :) warunki są mega ok, a oferty rynkowe więc śmiało polecam!

@Szczera

Miedzy tymi biurami ludzie tez są jakoś ze sobą zintegrowani czy to raczej działanie jako odrębne podmioty? Ciekawią mnie po prostu relacje. W sumie czy zdarza się ze ktoś musi w jakaś delegację jechać?

DK
@Kosz

Szanuj się. 4K? Serio? W dzisiejszych czasach żadna szanująca się firma nie powinna proponować takich groszy.

@DK

AAA

a pracował ktoś jako specjalista Performance Marketing? Taka oferta mi się teraz pojawiła, jak na razie przyglądam się firmie. :) po przeczytaniu opisu wymagania raczej spełniam. Możecie wiec określić warunki finansowe oraz to jak trudno jest się dostać? co będzie mnie czekać na rozmowie?

Lokalizacja

Nie wierzcie, że jest to praca w Gdańsku. W pierwszym kontakcie rekruter mówi o pracy w Gdańsku - Oliwie, ewentualnie kilku wizytach w miesiącu w siedzibie firmy w Żuławkach. Na drugim etapie rozmów mówią, że praca w 100% w nowej siedzibie w Nowym Dworze Gdańskim. Szkoda, że nie stać ich na szczerość już w ogłoszeniu.

Firma Primagran Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko Dyrektor finansowy. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Super praca w mojej okolicy. Jako pracownik produkcji zostałem wprowadzony szybko i sprawnie, nagradzane są inicjatywy a wynagrodzenie wpłacane jest regularnie. Małe szatnie - to jedyny minus.

Skrzydłowy Bramkarz i Łącznik
@Marcin

Świetnie, gratulacje, życzymy powodzenia i realizacji marzeń dzięki pracy w primagrand :)

Grażyna

Otworzyła się właśnie rekrutacja na stanowisko asystentki produkcji. Co myślicie, warto podesłać swoje cv? ;) Widzę że oferują umowę o prace, to spoko, ale w ogłoszeniu nigdzie nie ma widełek. Na jaką stawkę mogę liczyć? O premii też nie wspominają, mam rozumieć, że nie ma takiej możliwości, aby ją dostać?

OK
@Grażyna

Pewnie, że warto, fajna firma i na produkcji mamy premie i to solidne

specjalista

Nie wiem jak się pracuje w Primagran, bo raczej nie dane mi będzie sprawdzić. Zacznijmy od ogłoszenia - praca stacjonarna miejsce pracy Gdańsk. Pierwsza rozmowa - czasami trzeba podjechać do naszego zakładu produkcyjnego - jeden jest w Żuławkach (38 km od Gdańska) a drugi jest w Pruszczu). Druga rozmowa kwalifikacyjna - miejsce pracy Żuławki, czasem trzeba podjechać do Pruszcza. Ale nic straconego - dopłacają do paliwa. Nie ma znaczenia, że S6 stoi w stronę Gdańska codziennie od 14:30 i ostatnie 10 km jedziecie ponad godzinę. Pierwsza rozmowa to formalność pt. czy pan się nadaje. Druga rozmowa kwalifikacyjna online - dwie godziny przesłuchania przez dwie osoby i nadzoru przez kolejne dwie. Trzecia rozmowa w zakładzie produkcyjnym - dwie godziny testów kompetencyjnych i angielskiego. Najbardziej bawią mnie testy, zwłaszcza z angielskiego, gdzie testują ludzie, którzy o angielskim mają słabe pojęcie. Jeśli lubicie pełny nadzór zdalny, w backupie, w chmurze i każdą operację - nawet proste sumy lubicie wykonywać w Excelu, ponieważ szefowa działu musi mieć pełną kontrolę nad każdym waszym ruchem - to ta praca jest dla was. Ja odpuszczam, owocowy tydzień nie zrekompensuje czasu straconego na dojazd i paliwa puszczonego w eter.

@specjalista

Dziękujemy za informację zwrotną. Każda jest dla nas wartościowa i pomaga nam się doskonalić. Korzystając z okazji życzymy powodzenia przy szukaniu miejsca pracy, które będzie odpowiadało Pani oczekiwaniom. Wszystkiego dobrego :).

Hmm
@specjalista

Serio?

@Hmm

hej, zaciekawiło mnie to zwątpienie... masz jakieś "ale" odnośnie tego co napisał? jeśli tak to dasz w razie czego znać o co chodzi?

pfff
@HR

na jakiej podstawie wnioski, że komentarz pisała "pani"? Po nicku "specjalista" XD? Złośliwość na zakończenie wypowiedzi nie była konieczna. Czytając komentarze i obserwując żałosne podrygi HR tego geszeftu, życzenie znalezienia wymarzonej pracy brzmi jak strzał w torbę.

zażenowana

Z wielką przykrością musze opisac i przestrzec kandydatów do składania ofert do tej firmy, bo prowadzi ją zadufany w sobie człowiek, który nie tylko obraża kandydatów na rozmowie o pracę, przerywa, ma kompleksy, ze ma firmę rodzinna, każe liczyć w pamięci % żeby móc popisac swoimi wcześniej zrobionymi obliczeniami. Chodzi o Pana Prezesa o nazwisku Sznajder. Troche kultury prosze Pana do kandydatów. (usunięte przez administratora)wyczuwać można na kilometr jaki serwowany jest w tej firmie. Żenada, smutek i radość za jednym razem, ze nigdy wiecej tam moja noga nie stanie. Mozna tylko współczuć ludziom z jakim człowiekiem maja do czynienia na co dzień. ODRADZAM i PRZESTRZEGAM przed tą fir

Ooo
@zażenowana

Ooo, a na jakie stanowisko kandydowałaś?

Jagoda
@zażenowana

Zgadza się co do Prezesa jak i do całej firmy wszystko trafnie ujęte. Mimo że Prezes to ma kompleksy a to przekłada się na sposób zarządzania który jest niski i kiepski.

Urszula
@zażenowana

Ok, a co do rekrutacji, to są zadania rekrutacyjne jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną? Czy liczenie to właśnie było jako zadanie rekrutacyjne? I jeszcze czy była odpowiedź po rozmowie, negatywna lub pozytywna, aby kandydat wiedział rezultat?

Kufel
@Urszula

Prezes ma dziwną taktykę... Szuka naprawdę świetnych ludzi. Trzeba mu przyznać, znajduje ich, młodych, ambitnych, takich, którzy mogą coś wnieść swojego... A koniec końców wrzucanii są do wora z ludźmi po podstawówce.... Jedyny argument to kasa... Prezesie, może zamiast studiów, niech będzie kultura? Powodzenia.

@Kufel

Jak to do jednego wora? Chyba ludzie po studiach nie pracują na tych samych stanowiskach co po podstawówce. Ci nowi i ambitni szybko się wypalają? Bo tak zrozumiałem. Powiesz dlaczego?

Kumpel

Jeśli chcesz zarabiać "gruby hajs" czuć się jak na wakacjach robiąc w temp. 30+ stopni(lato) mieć 20 min przerwę i odliczany czas za papierosy to idealna praca dla Ciebie. Atmosfera w pracy nienaganna szczególnie po 10.

Jolanta
@Kumpel

Serio tylko 20 min przerwy na cały dzień?? Żartujesz sobie chyba? A po ile godzin dziennie pracujecie?

Heh
@Jolanta

Według Kodeksu pracy przerwa w pracy dotyczy osób, które wykonują obowiązki zawodowe przez ponad 6 godzin dziennie. Pracownicy zatrudnieni np. na pół etatu nie mogą więc skorzystać z tego przywileju. Z kolei podwładnym pracującym w pełnym wymiarze (czyli standardowo 8 godzin dziennie) przysługuje 15 minut wolnego. Co istotne, czas przerwy w pracy 12-godzinnej jest identyczny. Wiele osób wskazuje jednak, że 15 minut to zbyt mało. W niektórych przypadkach nie pozwala to nawet na spokojne zjedzenie obiadu. Z tego względu potoczna nazwa takiej przerwy to przerwa śniadaniowa.

Jolanta
@Heh

O matko, to nie wiedziałam że to jest zawarte w Kodeksie Pracy. Nie dziwię się ludziom, że im tyle za mało. Wiadomo, nie chodzi tu o siedzenie na przerwie przez pół dnia, ale troszkę więcej mogłoby być. Wspomniałeś o ludziach zatrudnionych na pół etatu, u was też się zdarza takie zatrudnienie? Jeśli tak to na jakich stanowiskach?

Natalia
@Kumpel

To ile tego "grubego hajsu" można dostać? Najniższą krajową?

Kolega kumpla
@Kumpel

Hahah, nic dodać nic ująć !

@Kolega kumpla

mówisz? tu trochę jednak objaśnili chyba w wątku już ten temat. a tak z ciekawości to co mieliście na święta i czy wiadomo coś na temat planów od kolejnego roku? podwyżki, zmiany w warunkach pracy itp?

Stef
@Joanna

Na święta dostaliśmy jakieś małe paczki z winem i akcesoriami typu opaska odblaskowa czy skarpetki (w nie swoim rozmiarze) z logiem firmy :D żadnych dodatków finansowych tu nie ma. O podwyżkach jest mowa od pół roku ale temat jest odwlekany co miesiąc. System premiowy jest tak skomplikowany że sami nie umieją tego ogarnąć, już nie wspominają o tym jak sami pracownicy mogą to kontrolować. Nigdy nie jesteśmy pewni czy pieniądze się zgadzają.

@Stef

ok chyba skarpetki mnie tu najbardziej zaciekawiły.. ;p co do tych skomplikowanych premii mimo wszystko jest jakaś średnia która zazwyczaj tu przypada? i jeśli o podwyżki chodzi to problem jest w obecnej kondycji finansowej firmy? pogarsza się czy jest stabilnie?

Mediolan

Jeśli nie musisz tu pracować i masz inną opcję wybierz inną opcję... kombinują na wypłatach. To co było Ci obiecane będzie Ci zabrane. Rotacja

Szymon
@Mediolan

To ile ucinają? To jakieś większe kwoty? I za co oficjalnie zabierają część wypłaty niby?

@Szymon

Tyle ile chcą :) Panie Szymonie, tu są takie umowy podpisywane z fizycznymi, że dobry prawnik powinien to sprawdzić.

Maciej
@Odp

To czemu nie sprawdzi. bo jak umowa jest niekorzystna dla pracownika to nigdy dobrze nie zarobi. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś uciął mi pieniądze za nic. Muszą podawać jakiś realny powód, nie?

Jan
@Maciej

Jak nie podadzą to co zrobisz? zwolnisz się?

Maciej
@Jan

Ja bym się zwolnił, bo zabieranie kasy bez podania powodu to dla mnie niesprawiedliwość. Zawsze musi być podkładka jak chodzi o pieniądze.

@Maciej

Nie każdy jest taki bohater i chce się od razu zwalniać.

@pracownik

Ale każdy kto podejmuje taką decyzję najczęściej jej nie żałuję, bo praca u pracodawcy, który płaci, ale w sposób "kombinowany" nigdy dobrze się nie kończy :)

Natalia
@Odp

Też tak uważam, z jednym ale: jeśli ucinają coś z 10 tys to odczujesz to inaczej niż kiedy ucinają z 3 tysięcy, prawda? A Wy podkreślacie, że coś jest nie tak, ale wciąż nie wiem, ile się zarabia na produkcji. Jakby mój facet wiedział na co się pisze, to by sam zdecydował, czy zaryzykuje pracę tam ;)

Franciszek
@Natalia

To niech nie ryzykuje ;) Na produkcji jak wszędzie... Przy dobrych wiatrach zarobisz 4, przy złych maks 3.... Zależy jaki kolor oczu masz...

Wiesław
@Maciej

Mogą nawet zmienić pensję podstawową w dół bez przyczyny

@Wiesław

Chwila to wynika z umowy? to jest jakoś jasno napisane, że przy podpisywaniu jednak idzie się zorientować?

@Joanna

Pensja podstawowa Pracownika na produkcji wynika ze stawki godzinowej, która jest jasno wpisana w umowie o pracę i ilości godzin przepracowanych w danym okresie. Nie ma możliwości, aby pracodawca jednostronnie zmienił taką pensję w dół. Różnice w wypłacie miesiąc do miesiąca mogą wynikać z różnych przyczyn np.: z różnej ilości godzin do przepracowania (np. w 2022 r. w marcu było ich 184 a w listopadzie będzie 160), ewentualnych nieobecności nieusprawiedliwionych, chorobowego czy ze zdarzeń typu zajęcia komornicze. Jeśli którykolwiek Pracownik ma podejrzenie, że jego wynagrodzenie jest niższe niż należne - zapraszamy do HR, zawsze chętnie zweryfikujemy konkretny przypadek żeby mieć pewność, że wszystko jest ok.

Do hr
@HR

Czy HR jest pewne tego co pisze ? Wszystko takie transparentne ale jednak pod stołem sporo rzeczy się chowa... Żeby mnie nikt nie zrozumiał, pod stołem nie mam na myśli lewej kasy, tylko to, jak te magiczne umowy z pracownikami są sporządzone. Tak jak wyżej Pan Pani napisała, wypłata zależy od wielu czynników, ale jakimś cudem nie wszystkie są wypisane. Premia produkcyjna, jakieś dodatki za auto, premia zależna od humoru która najpierw przedstawiana jest jako składowa wypłaty, a potem może zniknąć.

P.k.

Czytam te różne opinie i mam wrażenie, że nie wypowiedział się jeszcze najciekawszy człowiek z grona pracowników. Czy tam byłych pracowników. Osoba, która mimo pięknego pożegnania, zabrała ze sobą sporo syfu w związku z tym, czego efektami są opinie obecnych pracowników. Przykro się słucha obecnej, zachukanej załogi. Jestem ciekaw, czy ten człowiek się wypowie, czy zrobi to tu, czy zgłosi to gdzieś ? Czy ktoś go do tego zmotywuje ? Czy może będzie miał wxxxxxxe i czyta śmiejąc się z tego wszystkiego. Życzę wszystkim dużo zdrówka.

@P.k.

Dziękujemy za opinie. Wszystkie merytoryczne i konstruktywne komentarze pojawiające się na Goworku są dla nas bardzo ważne. Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję na forum. Cenimy wyrażanie własnego zdania, lecz połączenie tego z pozornym poczuciem anonimowości w sieci powoduje to, że niektóre wpisy, wykraczają poza akceptowalną krytykę. Jako zwolennicy rozmowy oraz dialogu, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, wyrażania swojej opinii oraz wyjaśniania wszelkich problemowych sytuacji. Trudno nam się odnieść do anonimowych komentarzy, z pewnością nie chcemy, aby pojawiające się wpisy powodowały u naszych obecnych i przyszłych pracowników niepokój, dlatego też zapraszamy do kontaktu na adres: hr@primagran.pl lub zapraszamy na spotkanie z HR. Jeżeli należy wyjaśnić, jakieś ważne kwestie, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy!

✌️
@P.k.

O kim mowa?

Wiesław
@HR

Proszę zacząć od ilości wc żeby ich ilość odpowiadała wymaganiom. Małymi krokami i może do przodu

@Wiesław

Witaj Wiesław, jeśli chodzi o wymagania wynikające z kodeksu pracy - ilość WC / pisuarów jest wystarczająca. Choć chcielibyśmy, aby zaplecze sanitarne było lepsze niż tylko spełniające warunki kodeksowe. Możliwe, że jako już były pracownik nie masz pełnej wiedzy, jakie działania podejmujemy, aby poprawić komfort pracy i warunki panujące w zakładzie. Między innymi staramy się o pozwolenie na rozbudowę zakładu - w tym strefy socjalnej. Niestety procedura pozyskania takiego pozwolenia, ze względu na fakt, że nasz rejon wpisany jest na listę zabytków i podlega ochronie konserwatorskiej, trwa bardzo długo. W tzw. międzyczasie staramy się reagować na bieżąco na potrzeby zgłaszane przez Pracowników na comiesięcznych spotkaniach z Zarządem czy bezpośrednio przełożonym - związane m.in. z narzędziami pracy, wyposażeniem czy organizacją pracy. Wszystkie takie zgłoszenia ewidencjonujemy i cyklicznie weryfikujemy ich status - większość z nich jest załatwiona a lista nowych / otwartych zgłoszeń jest z miesiąca na miesiąc coraz krótsza. To jest dla nas obiektywna informacja nt. tego gdzie na chwilę obecną jesteśmy i czego jeszcze potrzebują od nas nasze zespoły.

Ktoś

Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Wypłata zazwyczaj jest po 10. A jak już jest 10 to na raty bo zawsze jakieś błędy. Kpina...

Janek
@Ktoś

W końcu ktoś odważył się odezwać. Może pracodawcy zrobi się wstyd i zacznie dbać o tych, którzy robią czarną robotę.

@Ktoś

Jakimś cudem ktoś blokuje kolejne opinie ?

Jak to?
@Janek

A kto śmie robić czarną robotę pracodawcy roku? Konkurencja? Chyba, że tytuł kupiony, jak pozytywne komentarze? Buhahaha

Wtf?
@Ktoś

Nie rozumiem. Pan prezes czy inny członek kilka miesięcy temu zachwalał swoje biznesowe wizjonerstwo. I co? Jednak koszty nieudanych wizji spadły na pracownika? Słabo.

Nie czemu?

Agnieszka
@Ktoś

Jakie błędy w związku z wypłatą w Primagranie masz na myśli? Mógłbyś podać jakiś przykład wypłacania wynagrodzenia w ratach? Jeśli faktycznie są jakieś błędy to czy trzeba samemu się o resztę pensji ubiegać czy przychodzi jakieś wyrównanie?

Jaro
@Agnieszka

Agnieszka, Tobie jeszcze się chce ?

@Ktoś

to może być tam jeszcze gorzej??? XD ten mały gruby kombinatorek widać jedzie po całości

Łoś
@były pracownik

Niech walczy, w końcu ma o co :) cel musi być zrealizowany i faktura musi się zgadzać . Powodzenia gwiazdorze, na każdego przyjdzie pora.

Zdzisław
@Janek

Ludzie tam zarządzający nie mają wstydu

@Zdzisław

Dokładnie. Pracownik nie ma siły przebicia. Robią wszystko po swojemu.(usunięte przez administratora) I zaczną słuchać nas to o tak sobie gratulują i zbijają piąteczki ????

@Łoś

Już gwiazdorzy i ściemnia gdzieś indziej

Jak często w Primagran Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 13 lipca na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Stefan

Rozwoju brak

@Stefan

w zasadzie to z czego to wynika? Pracownicy nie zgłaszają żadnego zapotrzebowania na jakiekolwiek szkolenie?

@Joanna

A kto rządzi w firmie pracownicy czy prezes?

Zostaw merytoryczną opinię o Primagran Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Primagran Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Primagran Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primagran Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Primagran Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Primagran Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Primagran Sp. z o.o.

Primagran Sp. z o.o.