Opinie o NGA HR Sp. z. o. o w Katowice

NorthgateArinso (NGA) jest światowym liderem w dostarczaniu oprogramowania i usług Human Resources, oferującym innowacyjne rozwiązania biznesowe firmom różnej wielkości, w tym korporacjom widniejącym na liście Global Fortune 500 ® czy organizacjom należącym do sektora publicznego. Pomagamy naszym klientom optymalizować świadczone usługi poprzez usprawnianie procesów czy też wprowadzanie efektywnej technologii, oddziałującej na kluczowe obszary HR

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NGA HR Sp. z. o. o w Katowice

NINA

Hej, Obecnie jestem w procesie rekturacji na stanowisko specjalisty ds kadr i płac. Przyznam, że opinie nt mobbingu, ciągłych nadgodzin i kontroli ruchów myszką bardzo mnie zniechęciły... Czy możecie mi napisac więcej nt. atmosfery, zarządzania czasem pracy itp?

Pracownik.

Zero wsparcia u teamliderów. Typowe korpo. Ludzie będący na stanowiskach zarządzających nie posiadają odpowiedniej wiedzy do zarządzania ludźmi. Zero wolności słowa, o wszystko ląduje się na dywaniku. Zero prywatności, przełożeni czytają prywatne rozmowy, które prowadzone są na firmowych komputerach między pracownikami. Odradzam do momentu aż nie zmieni się kadra zarządzająca!!!!!!!

Miķo
@Pracownik.

A teraz? Zmieniło? Jaka jest sytuacja?

@Miķo

A są ci sami TL? Tak, więc nic się nie zmieniło.

Maria

@Pracownik R a skąd wiesz o tym podsłuchiwaniu pracowników?

Highwaytohell
@Maria

Bo lądujesz na dywaniku i dostajesz pytania nawiązujące do tego co wiesz że np. tylko jednej osobie na teamsach pisałeś. Kierują cię na tych rozmowach na rzeczy gdzie wiesz, że gdyby nie czytali to by na takie pytanie nigdy nie wpadli żeby zadać ;)

AW94

Hej, jak wygląda praca na stanowisku młodszego specjalisty ds HR z językiem niemieckim?

Mirek
@AW94

Zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną gszie odpowiednie osoby udzielą wszelkich informacji.

Stres
@AW94

Pisze ta opinie jako były już pracownik. Praca w nga wykończyła mnie zdrowotnie po stosunkowo krótkim czasie, poziom stresu był straszny. Prace wiele godzin dziennie i non stop robienie nadgodzin, zero wsparcia merytorycznego jak i każdego innego. Straszne miejsce, a płaca nawet nie jest taka dobra jakby się mogło wydawać. Naprawdę odradzam...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NGA HR Sp. z. o. o? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Justyna

Pandemia koronawirusa spowodowała, że wiele firm przeszło na tryb pracy zdalnej. Czy w NGA HR było podobnie i też zaoferowano wam możliwość pracy z domu? Może można zatrudnić się na stałe do pracy w takim trybie?

@Justyna

Można

Niewolnik

Poziom wyzysku w tej firmie jest już absurdalnie wysoki... 10 h pracy dziennie obecnie to minimum ...

MoJa
@Niewolnik

a na jakim stanowisku pracujesz? bo rozumiem, że jesteś ciągle pracownikiem? pytam, bo mam propozycję pracy u nich (was) póki co na zasadach pracy zdalnej. 10 godz. to już nadgodziny przy podstawowym systemie czasie pracy. jak to ewidencjonujecie, bo jeśli masz potrzebę siedzieć 10 godz, Twój problem, a jeśli zleca to przełożony, to podlega to już pod KP bezapelacyjnie

@MoJa

Przepraszam za późną odp. Nie za bardzo chcę dzielić się stanowiskiem (za pewne wiesz dlaczego). Jednak muszę zrobić mały update. Obecnie pracy jest coraz więcej i więcej. Nierzadko 12 godzin siedzimy i walczymy żeby projekt doszedł do skutku. Generalnie masakra. Ludzi mało roboty dużo. Miło wspominam czasy wychodzenia z pracy o 16 , ale to już chyba nie wróci.

@Niewolnik

Z tymi 12 godzinami to przesadziłem...ale siedzimy i walczymy na pewno więcej niż normowe 8 h.

Niewolnik2
@MoJa

To nie jest podstawowy czas pracy a równoważony przez co dopasują ci grafik i cyk brak nadgodzin

Dlaczego mój zeszłotygodniowy post został usunięty ?!?

ABCDEF

Ktoś musiał się przestraszyć tego, że chce się działać przeciwko mobbingu itp. przez co zgłosił twój wpis. Uważam, że nie zostało w twoim poście nic podane co by mogło naruszyć czyjeś dane więc usunięcie raczej pokazuje że się ktoś po prostu boi.

Meggy

Pracowałam w tej firmie ponad rok. Na początku było fajnie, ale od jakiegoś czasu źle się dzieje. Biorą nowe projekty, choć brakuje ludzi do pracy. Zmuszają ludzi do nadgodzin i do pracy na kilku projektach równocześnie za tą samą pensję. Nie szanują pracowników, a ludzie mają tego już dość i się zwalniają. Ja tez się zwolniłam, bo szkoda zdrowia. Nie polecam!!!

Kandydatka
@Meggy

Dostałam ostatnio też zapytanie o prace w tej firmie. Od znajomych dowiedziałam się, że o rekrutacjach i zatrudnieniu decyduje jedna liderka ( Irmina?) z najmniejszym doświadczeniem/ wiedzą pracy w operacjach. Czy to prawda? I ze awanse są gdy kogoś lubi bądź gdy kogoś chce się pozbyć.

Niedługo były pracownik
@Kandydatka

Tak, to prawda. Pani I. tak załatwia sprawy ;) mobbing, skargi u HRów, zastraszanie pracowników to jest jej specjalizacja.

Abcd
@Kandydatka

Apropo wspomnianej Pani I. Jest to osoba z bardzo dużym i długoletnim doświadczeniem w pracy w Nga, około 10 lat. Uważam że jest świetnym managerem, który docenia i daje awanse za dobrą i ciężka pracę, tak, bo żeby dostać awans trzeba się starać i trzeba pracować . Nie dla wszystkich jak widzę jest to oczywiste. Nie widziałam jeszcze żeby ktoś kto coś z siebie cos daje firmie nie został zauważony. Weźcie się ludzie w garść i zacznijcie patrzeć na siebie a nie szukać winy w innych.

XyZ
@Abcd

To, że ktoś jest świetnym specjalistą oraz ma spore doświadczenie w firmie, nie oznacza z automatu, że jest dobrym managerem. Nie wszyscy się nadają do tego aby zarządzać zespołem ludzi ;) A jak czytamy - takich pracowników w NGA jest kilku... To powinno dać do myślenia.

@Kandydatka

chyba ktoś cię w balona robi, bo w firmie nie ma takiego stanowiska jak lider, ani żadnej Irminy liderki??

XyZ
@xyz

Nie ma to jak się przyczepić byle czego, byleby się przyczepić :) To, że już nie ma stanowiska lidera nie znaczy, że nie było - a nie każdy wie (tak to się też zdarza) jak się nazywa dokładnie stanowisko jego szefa... Miłego dnia Ci życzę - żebyś nie musiał/ musiała się czepiać nikogo :)

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w NGA HR Sp. z. o. o?

xyz

część kasy idzie na konta na Hawajach, cześc na Malediwach, a cała reszta do ciebie. Co to za pytanie??

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie NGA HR Sp. z. o. o?

xyz

a o jakich liderów z zewnątrz chodzi?

Pracownik K

W pełni się zgadzam! Nie powiedziałbym że jest przymus do nadgodziny tylko kochani Team Leaderzy wychodzą z założenia że dany pracownik PO PROSTU ZOSTANIE! Jakby nie miał życia poza pracą. Nie pamiętam też żeby jakikolwiek "szef" się kiedykolwiek wziął do roboty. Wszystko jest zrzucane na specjalistów i to im się obrywa! Zamiast zatrudniać więcej osób biorą ludzi z innych projektów a potem taki agent pracuje na 3 projektach jednocześnie. Chore!

Pracownik R

Na początku firma wydaje się w porządku, ale im dłużej się pracuje z niektórymi ludźmi, to zauważa się co tak naprawdę się dzieje w tej firmie, mobbing, awansy ludzi po koleżeńsku, którzy nie mają zielonego pojęcia co robić(brak wiedzy) podsłuchiwanie pracowników, skargi na pracownika bez powodu, zastraszanie pracowników, zarobki idą powoli do góry, ale dalej płacą mniej niż w innych firmach. A co do innych negatywnych komentarzy tutaj to sama prawda, i na dodatek ostatnio był przykaz w firmie żeby pracownicy zaczęli wypisywać pozytywne komentarze pod firmom, a jeśli ktoś się nie zgadzał to był zastraszany...

Pracownik NGA
@Pracownik R

Ciekawe skąd ta informacja, że firma kazała wpisywac komentarze?? Nikt niczego nie kazał, skąd "Pracownik R" bierzesz takie informacje? No powiedz keidy? Przeciez na tym portalu można samemu wpiac ile się chce komentarzy więc jedna osoba może pisać pod wieloma nikami, więc po co kogokolwiek prośić, można samemu napisac. Firma, jak wszystkie ma swoje plusy i minusy, ale jak dla mnie to więcej jest plusów. Awanse sa, podwyżki też, bonusy płacą, fajna atmosfera. Polecam! :)

@Pracownik R

zarobki sa najwyższe porównując do innych firm obecnie w tej branzy na rynku. Awanse w korporacjach od zawsze byly załatwiane po kolezensku. Taka niestety jest korporacyjna rzeczywistość.

Pracownik NgAhr
@Pracownik NGA

Taka prośba została skierowana do pracowników 28.01. Lub 29.01.2020.

Mieszkałam do niedawna z osobą która pracuje w tej firmie. Jeżeli zamierzacie aplikować dobrze się zastanówcie czy warto... marnować życie.

Masz rację . Osoby wiecznie zestresowane i sfrustrowane . Co prawda kasa dobra ale czy warto ? Ile kosztuje zdrowie psychiczne ?

Nikita

Już mam tak sprany czepek że nic mi nie zaszkodzi

WTF

Really? A ja mijalem w markecie osobe, którą pracuje w tej firmie i wyglądała na szczesliwa ????

Tomek123

Super pracodawca, każdy każdego szanuje. Wszyscy są pomocni. Kasa też fajna. No i świetne sobie poradzili z pandemią.

Korpoludek

Fajna firma z dobrą atmosferą. Management się stara, chociaż nie zawsze im wychodzi, ale daruje im ;). Idealny pracodawca w czasie koronawirusa. Wszyscy pracują zdalnie, nikogo nie zwalniają, nie obcinają kasy. Pracuję kilka lat i nie widzę żadnego mobbingu. Nie wiem o co chodzi z tym narzekaniem. Ja polecam.

Jest Źle

Z początku może się wydawać całkiem nieźle, bo można się wiele nauczyć o SAP HCM. Jak wszędzie wszystko zależy od zespołu. zdarzały się przypadki w których mobbing był i jest codziennością a z osobą która powoduje to wszystko się nic nie robi bo ma "zbyt duże doswiadczenie", w niektórych przypadkach cały zespół szydzi z jakiegoś pracownika co doprowadziło nieraz do wypowiedzenia. Niestety wyzysk pracownika to codzienność, narzucanie zadań managera na specjalistów i młodszych specjalistów to częsty przypadek, a awansu się I tak nie dostaje w takich przypadkach, z podwyżką jest to samo. Managerowie oczekują także aby osoby nie chodziły na L4, tylko pracowały na Home Office. Jest także fantastyczna polityka gaszenia pożarów na projektach, bo wszystko musi zejść na psy żeby były jakieś realne działania. Płacą mało oczekują dużo. Obietnice wyższego managementu są nic nie warte, najpierw obiecują potem zmieniają decyzję nagle. Polecam tylko w przypadku gdy ktoś chce pracować na SAP I dalej brnąć w tym kierunku, ale w takim wypadku popracować 2 albo 3 lata i wynieść się gdzie indziej.

wkrótcebyłypracownik
@Jest Źle

Zdecydowanie się zgadzam! Nie wiem dlaczego niektórzy uważają, że te złe opinie nie są od pracowników. Niektórzy po prostu nie wiedzą co się na open space dzieje, albo nie chcą wiedzieć. Mobbing to jest norma w tej firmie.

@wkrótcebyłypracownik

Również się zgadzam! Szczególnie jeżeli mówimy o mobbingu i zastraszaniem pracowników!!!

XXX
@wkrótcebyłypracownik

Chyba pracuję w innej firmie, pracuję w NGA 5 lat I frma jest ok. Można mówić szczerze co sie myśli i nikt nikogo za to nie zje, więc sorry, ale sie nie zgadzam.

@XXX

Ciekawe ja również. Widać dokładnie po reakcjach na komentarze kto tutaj ma rację, więc proszę nie mydlić oczu, każdy wie jak jest!

Nicola

Mogę poprosić kogoś o informacje czym dokładnie zajmuje się team leader w firmie ?

XXX
@Nicola

Nie ma stanowiska Team lidera, lata temu byli, ale już kilka lat nie ma.

Czy NGA HR Sp. z. o. o praktykuje "luźne piątki"?

R.

Nie ma luźnych piątków, natomiast jest możliwa praca z domu i równoważny czas pracy (większa elastyczność).

K.

Pracuję w NGA od 2 lat, bardzo dużo się nauczyłam, dobre szkolenia, pomocni ludzie, intensywnie w okresie payrolla, ale elastyczny czas pracy i management idzie na rękę, indywidualne podejście. Polecam - dużo kontaktu z niemieckim.

Miro

Pracodawca godny polecenia, oferujący dobre wynagrodzenie i fajną atmosferę. Ludzie w tej firmie to fundament, jeśli jesteś człowiekiem, który stale narzeka, żąda podwyżek i bonusów za pierdzenie w krzesło, to sorry, ale tutaj tego nie akceptują, więc nie aplikuj do NGA. Ta firma jak każda inna, wymaga i docenia. Nie mogę wypowiedzieć się na temat wszystkich Managerów, na których zawsze wylewa się największe (usunięte przez administratora) i wini za wszystko co złe, lecz wiem jedno, jeśli podchodzisz do człowiek jak człowiek, to zostanie to odwzajemnione. NGA to miejsce rozwoju i stabilizacji finansowej. To tyle na temat NGA, przykro mi, że to nie kolejna negatywna opinia, ale cóż, nie mam za co negować tej firmy i Jej pracowników, a pracuję tutaj już ponad 3 lata. Dobrego wieczoru.

Zostaw merytoryczną opinię o NGA HR Sp. z. o. o - Katowice

• Jak się pracuje w NGA HR Sp. z. o. o?

Zobacz opinie na temat firmy NGA HR Sp. z. o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGA HR Sp. z. o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NGA HR Sp. z. o. o