Opinie o G Beauty Volodymyr Gnatyshyn w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie G Beauty Volodymyr Gnatyshyn. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie G Beauty Volodymyr Gnatyshyn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G Beauty Volodymyr Gnatyshyn w Warszawa

baner wywiady
Były pracownik
Były pracownik

Nie polecam. Pazerny, niczym nie interesujący się Ukrainiec i (usunięte przez administratora) wspólniczka w salonie na Ursynowie - duet idealny. W trakcie rozmowy o prace niewiele szczegółów lub oszustwa. Najlepiej praca całymi dniami za żadne pieniądze (warunki odbiegają znacznie od tego co proponują inni). Atmosfera na pierwszy rzut oka fajna; ale im dalej w las tym gorzej. Pomyłki w wypłatach (zawsze na korzyść pracodawcy). Zmiany warunków pracy z dnia na dzień bez żadnej możliwości negocjacji. Brak szacunku do pracowników („nie podoba się to wypierda*aj” itd).

:p
Były pracownik
@Były pracownik

Zdadzam się w 100%

Łucja Nowy wpis
@:p

Serio nic się nie zmieniło? Chyba, że nie wiesz jak jest aktualnie, bo od kiedy tak właściwie już tu nie pracujesz?

Ja Nowy wpis
Pracownik
@Były pracownik

Pracuje dla Gnatyshyn I nie mam żadnego problemu w wypłatą. Pazerny Ukrainiec nie wiem o czym mówisz bo pracuje już tututaj ponad 1.5 roku czasu i takiego nie znam, a atmosfera cudowna, szefostwo na luzie i prze de wszystkim fachowcy w tym co robią.

Łucja Nowy wpis

A o pracy jako handlowiec się tu czegoś dowiem? było kiedyś ogłoszenie i chciałabym prosić o aktualizację warunków. tak jak pisali tutaj raczej na PH to norma, że na b2b się jest a da ktoś znać ile obecnie można wyciągnąć i jakim nakładem pracy?

Pytanie
 Pytanie

Czy urlop w G Beauty Volodymyr Gnatyshyn jest płatny 100%?

Kolejny były pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Urlopy oczywiście bezpłatne, pomimo umowy o prace z niskim wymiarem godzinowym. Z tego, co wiem, obecnie chyba wyłącznie forma b2b (konieczna działalność gosp.)

Żenada!!
Kandydat

Zdecydowanie odradzam to miejsce, nie warto marnować ani sekundy!! Zwykli wyzyskiwacze nieznający kodeksu pracy. Niepłatny CAŁY dzień próbny (8 godzin), ale jeśli zgodzisz się na współpracę to za 3 dni wdrażania się do pracy otrzymujesz 50% stawki godzinowej, czyli 8,5 zł na godzinę!! Nikomu nie polecam, nie marnujcie czasu i energii na to miejsce! Współwłaścicielka na Ursynowie, pani Walenda, bardzo lubi powtarzać zwrot „czas to pieniądz”, ale liczy się jak widać tylko jej czas ;)

Izabela
@Żenada!!

te 3 dni probne to oczywiscie na czarno z taka stawka ?

Dominika
@Żenada!!

Czy ten dzień próbny to proforma czy faktycznie weryfikuje kogo zatrudnić? Czy jest on wykonywany w większej grupie kandydatów i spośród nich wybierana jest jedna osoba?

Żenada!!
Kandydat
@Izabela

Umowę za dzień próbny otrzymałam dopiero po upomnieniu, że niezapłacenie za dzień próbny jest niezgodne z kodeksem pracy. Natomiast obstawiam, że nie byłoby to na umowie przy takiej stawce jaką zaproponowali, bo też byłoby to niezgodne z prawem

Żenada!!
Kandydat
@Dominika

Było jako takie zapoznanie ze stanowiskiem, potem oczekiwanie odbierania telefonów i umawiania klientów już podczas pierwszego dnia jaki się tam w ogóle było. Po dniu próbnym dostałam informacje, że samo w sobie szkolenie trwa około 3 dni i jak wciąż się wtedy potrzebuje jakiegoś wsparcia to znak dla nich, że się nie nadajesz. Kogo zaproszą na dzień próbny weryfikują na podstawie rozmów z tego co zrozumiałam i jest się podczas niego samemu z kierownikiem

Agata
@Żenada!!

A, czyli jak się upominasz to ulegają, tak? A jak z pracą po tych 3 dniach - już wtedy dostaje się normalną umowę?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie G Beauty Volodymyr Gnatyshyn na stanowisko Pomocnik na budowę autostrady / Помощник на строительстве до? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds.handlu międzynarodowego
Krosno
Feniks Sp. z o.o.
(11 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Klienta
Częstochowa
Przedsiębiorstwo Usługowe Zenon Popęda
Wyślij CV
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Piekary Śląskie
Redeye Group Sp. z o.o.
(11 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Bea24
Pracownik

Współpracuje z Akademia od wakacji i jestem bardzo zadowolona. Ktos kto napisal powyzej opinie musial byc bardzo rozzalony. Płaca zawsze na czas, atmosfera jest bardzo fajna, robią bardzo dobra robotę jako Akademia!!!sa fachowcami w tym co robią, a nie jak niektóre firmy "z przypadku". ja polecam tym bardziej ze sa osoby ktore widac dlugo pracuja to chyba jest im dobrze????

Zostaw merytoryczną opinię o G Beauty Volodymyr Gnatyshyn - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w G Beauty Volodymyr Gnatyshyn?

  Zobacz opinie na temat firmy G Beauty Volodymyr Gnatyshyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w G Beauty Volodymyr Gnatyshyn?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

G Beauty Volodymyr Gnatyshyn
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Pasaż Ursynowski 9 lok. U1
  02-784 Warszawa
 • NIP: 7542941168 REGON: 146900532
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
G Beauty Volodymyr Gnatyshyn
Przejdź do nowych opinii