Opinie o artbud.pl - P.W ART-BUD Jan Lachowski w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy P.W. ART-BUD Jan Lachowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. ART-BUD Jan Lachowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. ART-BUD Jan Lachowski w Bydgoszcz

PiotrK

Pierwszy raz spotkałem się z tak ekspresową obsługą. Gorąco polecam wszystkim którym zależy na czasie i cenie. Myślę, że jeśli będę robił kolejne zakupy to tylko u Państwa.

Strażak z OSP

Jestem strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej we Frydrychowicach. W imieniu własnym oraz całego Zarządu OSP pragnę serdecznie podziękować właścicielowi Firmy ART-BUD za wsparcie jakie otrzymaliśmy. Cieszymy się, że są firmy, które doceniają pracę strażaków ochotników co daje nam jeszcze większą motywację do działań. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy ;)

Justyna

Otrzymałam wycenę materiału z informacja, iż wycena będzie aktualna do 31.01.2019 roku. Nagle okazuje się że ceny są nieaktualne i nie mogą zrealizować zamowienia.... Czuję się oszukana. Zrezygnowałam z innej oferty na rzecz tej firmy i zostałam z niczym.... Nie polecam!

@Justyna

Przykro nam że doszło do takiej sytuacji, jednak nie z naszej winy. Pani zamówienie wpłynęło dopiero 7 stycznia. Niestety już 4 stycznia 2019r. wiceprezes zarządu firmy Solbet zawiadomił wszystkich odbiorców w Polsce okólnikiem treści następującej: "Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że do dnia 31 stycznia 2019 r. włącznie wstrzymujemy przyjmowanie zamówień na bloczki SOLBET w jakiekolwiek formie (np. portal zamówień internetowych, e-mail, fax). Ewentualne zamówienia przesyłane w tym czasie będą automatycznie anulowane. Z poważaniem WICEPREZES ZARZĄDU Dyrektor Handlowy" Dlatego wcześniejsze nasze informacje z grudnia 2018 o dostępności bloczków w styczniu zostały tym pismem zweryfikowane. Nic nie możemy na to poradzić. Z ubolewaniem musimy stwierdzić że nie byliśmy w stanie zapewnić realizacji Pani zamówienia w nowym roku w cenach z grudnia starego roku. Pozdrawiamy uprzejmie.

Iwon

Dziękuje za solidne, szybkie załatwienie zamówienia i polecam. Ukłony w stronę miłych pań z obsługi.

Firma P.W. ART-BUD Jan Lachowski w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik remontowo - budowalny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Kamillosroweros

Pragnę serdecznie oznajmić, że to ściemy!!!

Pragnę serdecznie podziękować za ogromne zaangażowanie i profesjonalizm w doradztwie niezbędnych materiałów budowlanych.

Basia

Jeszcze nie spotkałam się z sytuacją żeby wszyscy byli zadowoleni . Zawsze będzie ktoś marudził.

Aga_K

Od roku jesteśmy klientami. Wielokrotnie mieliśmy do czynienia z szefem, życzliwym człowiekiem, jak i pracownikami - za każdym razem spotkaliśmy się z profesjonalnym podejściem do klienta. Szeroki asortyment w konkurencyjnych cenach:) Szczerze polecam – a do tego polska firma, czego więcej trzeba?

@Aga_K

Hm coś sie nie zgadza .Zamówiony towar za 12 000 wpłacona pełna kwota ,a towaru nie ma .Jedna wielka spychologia .Jedna na urlopie druga nic nie wie trzecia pierwsze słyszy i tak dalej.NIE POLECAM SKLEPU .Kasa wzięta nikt nic nie wie a na dodatek nie odbierają telefonu .Sprawę będę wyjaśniała inaczej

@ania

Towar dojechał koleżanka czeka jeszcze na dostawę cokołów Sylwia Szatkowska dziękuje za zrealizowanie zamówienia

@ania

Pani Sylwio z naszych informacji wynika że cokoły też dojechały...pozdrawiam

@anonymous

Tak dojechały dziękuję .

Benek

Są różne zdania na temat firmy. Myślę, że opinia zależy w dużym stopniu od tego jak się pracuje!

Fundacja Kreacja Magia Rąk

Pragniemy serdecznie podziękować Firmie ART-BUD za przekazane materiały budowlane. Drogą do innowacyjności i rozwoju przedsiębiorstw jest dobre, efektywne zarządzanie firmą oraz jej odpowiednie relacje ze światem co w przypadku firmy ART-BUD wypełnione jest w 100%. Dzięki swojej postawie wobec Fundacji, firma bierze świadomy udział w długoterminowych i wymiernych inwestycjach społecznych, które zaowocują uśmiechem dzieci i młodzieży. Dołożyliście "swoją cegiełkę" do naszej budowli. Z serca polecamy przedsiębiorstwo.

Agnieszka

@Marek może wiesz, czy firma, pomimo braku benefitów stawia na rozwój pracowników, przeszkalając ich i w późniejszym następstwie oferując awans? Czy sama rozmowa kwalifikacyjna wyróżniała się czymś na tle standardowych?

Agnieszka

@Tom a jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów, np. karty na siłownie albo dofinansowań na różne kursy, czy firma zwraca na to uwagę? Opisz jak możesz, również swoją rozmowę rekrutacyjną, czy miałbyś może coś do polecenia przyszłym pracownikom, jakieś wskazówki do przekazania?

@Agnieszka

Witaj, wiem że takie rzeczy miały miejsce, nawet partycypacja w studiach uzupełniających, jeżeli uzupełnienie kwalifikacji było potrzebne w związku z wykonywanymi zadaniami. Są też benefity związane z wynikami. Rozmowa kwalifikacyjna - co jest weryfikowane? -przede wszystkim umiejętność radzenia sobie z zadaniami, samodzielność , na pewno też kwalifikacje branżowe.

@Agnieszka

Ja nie przypominam sobie żadnych dodatkowych"benefitów" ktoś coś dostał z innych pracowników?

@Kamilos roweros

Te komentarze to jedna wielka ściema. Tylko ten kto tam pracuje wie jak jest naprawdę. Na dwudziestolecie pracy szef jako nagrodę potrafi wręczyć wypowiedzenie.

Mirek
@Marek

Przez cały okres mojej pracy nie było żadnych dodatków do pensji, ubezpieczenia dodatkowego ani jakiś kart na siłownie. Godzinówka za przepracowanych miesiąc- fakt że wypłacana w terminie ale to raczej standard na te czasy

@Mirek

Zgadza się, pensja zawsze na czas ale nic oprócz tego , zero dodatków i benefitów

Tom

Zarobki jako pracownik marketu budowlanego ok 2,więc obsługa kasy w biedronce stoi na wyższym poziomie płacowym.

Tom (pierwszy)
@Tom

Tom (pseudo), myślisz że sprytnie postąpiłeś podszywając się pod mojego nika? Po co kłamiesz nie mając pojęcia o zarobkach w Artbudzie? Dlaczego się podszywasz pod cudze niki? Wyszedłeś na internetowego trolla. Nie masz w życiu uczciwego zajęcia?

Tom (pierwszy)
@Tom

Tom (pseudo) dlaczego podszywasz się pod mojego nika? Czym się kierujesz podając fałszywe dane o firmie? Czy nie masz w życiu uczciwego zajęcia?

Agnieszka

@Tom, możesz napisać czy firma aktualnie poszukuje pracowników do marketu budowlanego, o którym napisałeś. Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? @Mariola, czym się zajmujesz w firmie bądź w jakim dziale pracujesz? Możesz coś więcej napisać o pracodawcy? Co najbardziej podoba się Tobie w pracy?

@Agnieszka

Witam, rekrutacja już jest stety/niestety zakończona zarówno na stanowiska sprzedawców jak i pracowników magazynu. Umowy o pracę. Wynagrodzenie zbliżone do średniej krajowej (a może lepsze), oczywiście zależnie od kwalifikacji, doświadczenia oraz wyników - czyli premie. Co ciekawe, praca stacjonarna, 8 godzin tj pn-pt, czyli soboty i niedziele wolne. Pisze ponieważ w marketach bywa inaczej a praca w klasycznych składach budowlanych to dla handlowców ciągła gonitwa po budowach.

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o P.W. ART-BUD Jan Lachowski? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Tom

Firma ostatnio uruchomiła market budowlany, zwiększyła tym samym zatrudnienie

Jan

Bardzo przyjemna atmosfera, dużo się można nauczyć, wypłaty zawsze na czas, polecam

Mariola
@Jan

Bynajmniej obecnie jest naprawdę zgrana ekipa, rozumiejąca o co chodzi.

Renatka

Ostatnio sprzedano mi towar po terminie niestety zauważono ten fakt na budowie przez majstra po otwarciu, a nie chciałam jechać kilkudziesięciu kilometrów żeby złożyć reklamację:(

@Renatka

Jeżeli to nie jest zmyślona historia to proszę podać jaki to był produkt jaka ilość i kiedy kupiony

Magazynier powinien wykonywać prace magazynowe, a nie budowlane, remontowe i ogrodnicze.

@Marek

Jest taniej bo nie trzeba zatrudniać lub wynajmować osób, które by za takie dodatkowe zajęcia skasowały

Agnieszka

@Kamilos roweros, jesteś pracownikiem w firmie, na jakim stanowisku pracujesz? Możesz napisać coś więcej o pracy, jakie warunki zatrudnienia firma oferuje, wynagrodzenie? Dlaczego tak uważasz, co konkretnie masz na myśli pisząc swoją opinię? Jeśli poprzesz swoją wypowiedź stosownymi argumentami będą one bardziej przydatne dla innych użytkowników forum. @Marek, według Ciebie czym spowodowana jest rotacja na magazynie, jak często zmieniają się pracownicy?

Patryk

Nie pracowałem, ale muszę pochwalić pracowników firmy. Bardzo fachowa oraz miła obsługa klienta, wszystko dokładnie wyjaśniane, dziękuje

@Patryk

To się zatrudnij i zobacz jak na codzień wygląda ich praca

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. ART-BUD Jan Lachowski - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w P.W. ART-BUD Jan Lachowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. ART-BUD Jan Lachowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. ART-BUD Jan Lachowski?

P.W. ART-BUD Jan Lachowski
1.5/5 Na podstawie 281 ocen.

P.W. ART-BUD Jan Lachowski