Dac Ter Dariusz Cuch
counter
1 1 16 5 1
dk

Dno dno dno.. wszelkie mozliwe oszustwa na kazdym kroku.. minimalna placa maksymalne godziny, katorgi na mrozie, w deszczu lub upale.. mobbing ze strony szefostwa... MEGA WIELKI.. zastanow sie dwa razy przed wspolpraca !

Tak14Nie1

potwierdzam wpisy dotyczące mobbingu ze strony DC oraz absolutnego braku zaintersowania rozwiązywaniem problemów z klientami przez przełożonych jak KC i RB. Podłe traktowanie i wyzysk, nakłanianie do donoszenia na współpracowników, wprowadzanie zakłamanej i nie do zniesienia atmosfery. W dodatku chaos organizacyjny i płaca pod stołem. Szkoda nerwów nie polecam

Dawid Nowy wpis

często zmienia się kadra kierownicza ?

Wojciech
@000

Twoja opinia nie jest zbyt pochlebna. Czy prócz niedogodności, o których wspominasz inne aspekty pracy takie jak rodzaj umów na jakich pracują pracownicy jest zadowalająca? Interesuje mnie, czy kontrakty są na czas nieokreślony, czy raczej umowa zlecenie. Czekam na Twój komentarz.

Ty Nowy wpis
@Wojciech

Zależy czy się nadajesz czy nie, masz egzamin przed umowa. Ogólnie płacą pod stołem, umowa o pracę na czas określony na najniższej średniej co by było na Lexusa.

Tak3Nie
Aleksandra Nowy wpis
@Ty

@Ty, a na czym polega egzamin, o którym wspominasz? Trzeba wcześniej zaznajomić się z produktami Dactera? I co mam rozumieć przez płatność pod stołem, bo trudno mi uwierzyć, że w ten sposób dostajecie całą pensję.

000 Nowy wpis
@Aleksandra

Umowa na czas określony ale z pensją niższa oficjalnie niż na rękę. Egzamin czyli zapoznanie się z asortymentem i sprawdzenie czy się pojęło, ale w praktyce trudno pojąć wszystko na raz, bo zakres akcesoriów szeroki, szkolenia jak na lekarstwo. Pracownik ma zasuwać a nie się szkolić.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 383 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w DACTER akcesoria meblowe?

Polduś

Uwagi do firmy nie na tym forum powinny sie znaleźć gdyż to miejsce na opinie pracowników!!!

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Vedvarelth

Fatalna firma. Zamówienie przyszło, ale uszkodzone. Mówią ze podczas transportu ale to nie możliwe gdyż sama przesyłka i zewnętrzne elementy koszy nie były uszkodzone tylko wewnętrzne. Widać, że pakowali elementy uszkodzone. Nie uwzględniają reklamacji, nie polecam tej firmy

Tak2Nie1
Kinga

Mam bardzo złe doświadczenia związane z tą firmą. Zamówiony towar dotarł po trzech tygodniach, do tego niekompletny, a część zupełnie niezgodna z zamówieniem. Po interwencji usłyszałam, że towaru zamówionego już nie ma (dalej jest widoczny jako dostępny na stronie sklepu). Moje kolejne połączenia z numerem kontaktowym były już odrzucane. Zdecydowanie nie polecam !

Tak3Nie1
Arek

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie?

Alan

Omijać - mówię jako klient. NIe umieją komunikować się z klientem co jest koszmarne w przypadku koniecznosci załatwienia czegokolwiek z nimi.

Tak3Nie1
Gutek

Czy jesteście pewni, że nic dobrego nie dzieje się w firmie?

dk

Tak14Nie1
soyer
@dk

Zgadzam sie z wypowiedzią - wszystko jest prawdą - mobbing ze strony D.C oraz wiernego R.B

Tak5Nie1
Ad

Omijać szerokim łukiem!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dac Ter Dariusz Cuch - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dac Ter Dariusz Cuch