Opinie o DACTER akcesoria meblowe w Warszawa

DACTER akcesoria meblowe
1 1 14 5 1
000 Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

potwierdzam wpisy dotyczące mobbingu ze strony DC oraz absolutnego braku zaintersowania rozwiązywaniem problemów z klientami przez przełożonych jak KC i RB. Podłe traktowanie i wyzysk, nakłanianie do donoszenia na współpracowników, wprowadzanie zakłamanej i nie do zniesienia atmosfery. W dodatku chaos organizacyjny i płaca pod stołem. Szkoda nerwów nie polecam

TakNie1
Wojciech Nowy wpis
@000

Twoja opinia nie jest zbyt pochlebna. Czy prócz niedogodności, o których wspominasz inne aspekty pracy takie jak rodzaj umów na jakich pracują pracownicy jest zadowalająca? Interesuje mnie, czy kontrakty są na czas nieokreślony, czy raczej umowa zlecenie. Czekam na Twój komentarz.

Ty Nowy wpis
@Wojciech

Zależy czy się nadajesz czy nie, masz egzamin przed umowa. Ogólnie płacą pod stołem, umowa o pracę na czas określony na najniższej średniej co by było na Lexusa.

Aleksandra Nowy wpis
@Ty

@Ty, a na czym polega egzamin, o którym wspominasz? Trzeba wcześniej zaznajomić się z produktami Dactera? I co mam rozumieć przez płatność pod stołem, bo trudno mi uwierzyć, że w ten sposób dostajecie całą pensję.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w DACTER akcesoria meblowe?

Polduś

Uwagi do firmy nie na tym forum powinny sie znaleźć gdyż to miejsce na opinie pracowników!!!

Vedvarelth
Nazwa działu: Handlowy

Fatalna firma. Zamówienie przyszło, ale uszkodzone. Mówią ze podczas transportu ale to nie możliwe gdyż sama przesyłka i zewnętrzne elementy koszy nie były uszkodzone tylko wewnętrzne. Widać, że pakowali elementy uszkodzone. Nie uwzględniają reklamacji, nie polecam tej firmy

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kinga

Mam bardzo złe doświadczenia związane z tą firmą. Zamówiony towar dotarł po trzech tygodniach, do tego niekompletny, a część zupełnie niezgodna z zamówieniem. Po interwencji usłyszałam, że towaru zamówionego już nie ma (dalej jest widoczny jako dostępny na stronie sklepu). Moje kolejne połączenia z numerem kontaktowym były już odrzucane. Zdecydowanie nie polecam !

Arek

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie?

Alan

Omijać - mówię jako klient. NIe umieją komunikować się z klientem co jest koszmarne w przypadku koniecznosci załatwienia czegokolwiek z nimi.

Gutek

Czy jesteście pewni, że nic dobrego nie dzieje się w firmie?

dk

Dno dno dno.. wszelkie mozliwe oszustwa na kazdym kroku.. minimalna placa maksymalne godziny, katorgi na mrozie, w deszczu lub upale.. mobbing ze strony szefostwa... MEGA WIELKI.. zastanow sie dwa razy przed wspolpraca !

Tak12Nie1
soyer
@dk

Zgadzam sie z wypowiedzią - wszystko jest prawdą - mobbing ze strony D.C oraz wiernego R.B

Tak2Nie1
Ad

Omijać szerokim łukiem!!!!

Tak3Nie1

Zostaw opinię o DACTER akcesoria meblowe - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie