Opinie o WelmaS w Rzeszów

W branży jesteśmy od 2008 roku będąc tym samem jedną z najlepiej rozwijających się firm w dziedzinie zdrowego, spokojnego snu. Nasz zespół składa się z szeregu doświadczonych specjalistów, a praca odbywa się w przyjemnej, rodzinnej atmosferze zaufania i spokoju. Przez lata zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy po dzień dzisiejszy polecają naszą markę swoim najbliższym i wciąż do nas wracają. Nasze credo? Najważniejszy jest klient!

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WelmaS w Rzeszów

KryspiN

Od 20 do 35 tak mniej więcej bo ludzi o wiek nie pytam.

Maciek

Mam pytanie do handlowców,,,jaki przedział wiekowy wśród Was?? Pozdrawiam Maciek

ziber515

Ja mam pytanie, czy jest to praca na jakąś umowę, czy tylko zarabia się od wyników w pracy?

Kuba

Spotkania na początku ustalasz, później sam decydujesz. A telefony są różne.

Przedstawiciel Handlowy

Zostałem zaproszony na rozmowę, ale nie przyjąłem

-techniki sprzedaży -pytania o zarobki -silne stron charakteru Ogólnie Pan z którym miałem rozmowę był dziwnie zrozumiały i starał się wywyzszyc. Zadawał pytania na które tylko pracownik mógł znać odpowiedź, przy końcu rozmowy powiedział, że ma jeszcze dużo osób umówiony na rozmowę, i że dostają się tylko najlepsi, i że jakbym się dostał to ewentualnie dostanę jakiegoś meila z potwierdzeniem. Brzmiało to tak, jakby nie brał mnie pod uwagę. A jednak się odezwali.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Robert

aha fajnie. A własne spotkania się ustala wcześniej z szefostwem ? I czy telefon służbowy to tel zwyczajny w którym trzyma dobrze bateria? dzięki za odpowiedzi pozdrawiam

A za własne spotkania masz 5% więcej. Pozdro

Kuba

Rejon Lublin. Właśnie ze spotkań wracam. Na spotkaniach to rożnie raz 2 osoby raz 4, rzadko więcej. Generalnie taka domowa atmosfera, kawa i ciastka nic wielkiego i trudnego.

guest

Kto jedzie jutro z Katowic?:)

Robert

A i jeszcze jedno pytanie jak byś mógł odpowiedzieć na prezentacji w domu ile mniej więcej jest osób?

Kuba

Ja pracuje. Robię tak 30000-45000 średnio. A od 40000 obrotu masz 13% + bonusy to koło 5500 wyjdzie.

@Kuba

Dzięki kolego za odpowiedz bardzo mi pomogłeś, a w jakim regionie handlujesz? I czy mogę sobie sam pozyskać klienta i jak to wtedy wygląda? Pozdrawiam

Robert

byłem dzisiaj na rozmowie, rozmowa przeprowadzana bez stresu. Szkolenie od jutra przez 6-7 dni. Zapewniony nocleg jak ktoś dojeżdża i obiad poczęstunki itp. Zarobki zależne od obrotu, trzeba sprzedać towaru za 25 tyś minimum i wtedy otrzymuje się 10 % czyli 2500, zrobisz 40000 to masz 4 tyś. na rękę. Wydaje się być spoko klientów masz nagrywanych przez telemarketera i robisz dziennie 4-5 klientów. Ładnie to wszystko wygląda ale czy jest aż tylu ludzi co kupuje takie rzeczy ? Obrót 25 tysięcy miesięcznie wydaje się niski ale przy towarach cieszących się większą popularnością, a czy w tej firmie 25 tysięcy ukręcić to nie problem ? Ale trzeba spróbować żeby wiedzieć, może wypowie się ktoś kto pracuje tam i powie ile mniej więcej robi obrotu miesięcznie ?

Rafał

Witam jutro mam rozmowę, czy mogłby mi ktoś przybliżyć jak wygląda u nich taka rozmowa kwalifikacyjna ? jakie zadająpytania itp. Pozdrawiam

guest
@Rafał

Rafal,, rozmowa wyglada dosyc nietypowo poniewaz zazwyczaj na rozmowach kwalifikacyjnych jest dosyc oficjalnie i panuje 'sztywna' atmosfera..tutaj bylo wrecz przeciwnie..bardzo pozytywnie zaskoczyl mnie Pan ktory przeprowadzał rozmowe. Byl bardzo mily i wyluzowany a rozmowa przebiegala w wyjatkowo przyjemnej atmosferze. Duzo opowiedzial o firmie i o tym jak wyglada tam praca. Nie zadawal szczegolowych Pytan odnosnie cv, bardziej interesowaly go moje oczekiwania wzgledem firmy. Zapytal mnie jedynie czy pracuje gdzies indziej obecnie, jesli nie to dlaczego, poza tym zapytal ile chce zarabiac i wyjasnil jakie mozliwosci sa u nich. Odpowiedz byla juz w dniu nastepnym. Zaproszenie na szkolenie do Rzeszowa. Powodzenia i pozdrawiam:)

Rafał
@guest

Dzięki za info. Byłem dzisiaj na rozmowie było całkiem dobrze. Jutro jadę na szkolenie. Ktoś się jeszcze wybiera i z jakiego regionu? Zostaje ktoś na miejscu czy zjeżdża do domu z powrotem ?

K.

Ja też jadę w sobotę. Z Katowic do Rzeszowa;] a Wy?

Z jakich miejscowości jedziecie?

Nix

I ja również wybieram się w sobotę na szkolenie

Witam, wybieram się w sobotę na szkolenie do Rzeszowa, czy ktoś z Was też zmierza w tym kierunku i w tym celu? :)

Mariusz
@Ania

Ja też wybieram się na szkolenie w sobotę.

Robert

To się nazywa Casual czyli np. jeansy + koszula, w google wpisz to będziesz wiedział.

Juras

Sorki moze to głupie pytanie, ale zapytam: czy trzeba się jakoś bardzo elegancko ubierac na takie wyjazdy do klientow...

ArTuRek

Jest GPS, ale dla tych co pracują nie jest to przeszkoda . Z tego co mi wiadomo aktualnie 90% firm ma gps-y w samochodach takie czasy.

Mateusz

Czy w samochodach zamontowany jest GPS? Proszę o odpowiedź...

Zostaw merytoryczną opinię o WelmaS - Rzeszów

• Jak się pracuje w WelmaS?

Zobacz opinie na temat firmy WelmaS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WelmaS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WelmaS?

Kandydaci do pracy w WelmaS napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WelmaS
4.5/5 Na podstawie 679 ocen.

WelmaS