Opinie o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. w Nowy Targ

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. w Nowy Targ

Beti

W skrócie: -Bardzo wysokiej wymogi -Niepłatne dodatkowo nadgodziny -Niepłatne dodatkowo Święta -Obiecywane premię i pseudo benefity praktycznie nie istnieją -Wypłata w kopercie pod stołem -Wysokie lojalki za wymagane do pracy ubrania -Nic nie wnoszące szkolenia online -Ciągle kontrolę audyty itp żeby tylko coś uciąć -Słaba pensja - czasami praca za 2 osoby ponieważ kierownictwo musi uciąć dniówki lojalki za wymagane do pracy ubrania -Nic nie wnoszące szkolenia online -Ciągle kontrolę audyty itp żeby tylko coś uciąć -Słaba pensja - czasami praca za 2 osoby ponieważ kierownictwo musi uciąć dniówki

Teresa
@młoda

Dwóch to chyba trochę mało, nie? Firma nie myśli, żeby zwiększyć liczbę pracowników na zmianę? Ktoś im to sugerował, że no nie da się tak pracować, bo za dużo obowiązków? Ja chciałabym się przyjąć chętnie, szczególnie jeśli pracy jest na tyle z tego co piszecie. Tylko z tego co zrozumiałam tu nie chodzi o to, że ludzi do pracy nie ma, tylko szefostwo nie chce kolejnych pracowników? Czy źle to odebrałam?

jako były pracownik firmy Pan Steskal .... nigdy wiecej bym tam nie pracował wykorzystuja pracowników jak tylko moga .. P Katarzyna ma ludzi za nic umie tylko nimi pomiatać i gnoić. Dobrały sie bardzo razem z ta cała Kaja. groża pracownikom w sytuacjach stereowych wyciagaja od nigego rozne informacje . dziwie sie ze Pan Steskal sobie na to pozwala. Przez takie osoby jak właśnie te dwie Panie firma ma reputacje jaka ma . nie POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE. MOZE PAN STESKAL PRZEJRZY WKONCU NA OCZY I ZATRUDNI ODPOWIEDNIE OSOBY KTORE BEDA SZANOWAC PRACOWNIKA BO WŁAŚNIE DZIEKI PRACOWNIKOM TA FIRMA PROSPERUJE.

Tomcio
@Asia

O jaki arkusz chodzi? Teraz szukają sprzedawcy i chciałem aplikować ale trochę mnie zaniepokoiło to co napisałaś. Trzeba mieć wypełnione jakieś dokumenty na koniec miesiąca?

Ilona Nowy wpis

Kucharz w obowiązkach ma „Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami” w ofercie a powie ktoś właśnie o tym, jaka to kuchnia? Nie mówię żeby menu od razu całe podawać ale ich oczekiwania. Bo nie wiem, może chcą spróbować czegoś nowego teraz i dlatego szukają.

G Nowy wpis

Dzień dobry,proszę o opinię pracy w Pan Steskal . Jakie są warunki pracy,w jakich godzinach są otwarte sklepy.. Dziękuję

Cześć, szukam jakiejś prostej pracy, żeby dorobić chociaż. Pracował ktoś jako pomoc kuchenna? Bo znalazłam to ogłoszenie i wydało się okej, piszą o umowie o pracę, nie ma nic o żadnych okresach próbnych na zlecenie. Od razu jest na 100%, tak? A na ile?

ktoś

co to są te arkusze o których piszą byli pracownicy ?

Asia Nowy wpis
@ktoś

Co to arkusze ? Arkusze to najgłupsza rzecz w firmie która nic nie wnosi bo towar i tak wszyscy chowają! A szkoda bo tak by się normalnie pracowało. :

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. na stanowisko Kasjer-sprzedawca? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Ciężka praca mnostwo rzeczy do ogarnięcia typu obsługa klienta pieczenie bułek expres sprzątanie cały czas i jedna pracownica na zmianie. Po wszystkich piekarniach cukierniach są dwie a tu człowiek sam musi wszystko rano.... czasem przydało by się rozdwoić roztroić i to by było za mało smutne to.

@Ania

No widzisz, a ja bym się chciała przyjąć tu za sprzedawcę, ale nie widzę ofert :( No chyba, że jedna osoba na zmianie, która musi ogarniać wszystko nie wynika z tego, że chętnych brak, tylko firma tak ustala grafik z powodu oszczędności? Nie chce nic sugerować, tak tylko głośno myślę, jeśli wiesz coś o wolnym etacie - proszę daj znać:) Tak w ogóle płacą chociaż adekwatnie do tego natłoku (usunięte przez administratora) i obowiązków?

Byla pracownica

Chowanie towaru pod lade to jest zabawne. Wszystkie sklepy tak robią tak funkcjonują a szef dalej tego nie widzi. Pracowałam tu chwilę w tej firmie ale słysząc o arkuszach wycofałam się. Pogratulować naprawdę pomysłu abym przewidziała co i kiedy sprzedam i w jakiej ilości... :) szok

Znalazłam ofertę pracy na stanowisko sprzedawcy na 1/2 etatu. W jakich godzinach się tutaj pracuje? :) Firma oferuje wynagrodzenie podstawowe oraz premię. W jakiej wysokości byłaby ta pensja? I za co można dostać tę premię? Jest jakiś regulamin, którego trzeba przestrzegać?

Czy Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Nie polecam pracy w tej firmie. Szanowne dwie Panie kierowniczki które rządzą tą firmą zastraszają pracowników, obrażają, nie szanują nikogo. Tylko patrzą gdzie i komu mogą coś obciąć. Premie nie realne do wypracowania, a jak już ktoś premie wyrobi to i tak ją obetną z jakiegoś powodu. Albo arkusz za niski, albo firma nie zarabia. A szef jak widać nic nie widzi, kiedyś obudzi się bez ludzi do pracy. Zresztą już większość dobrych pracowników odeszło i odchodzić będą dalej. Bo z niegdyś dobrej firmy zrobiła się nieludzka pseudo korporacja gdzie pracownik się nie liczy.

Ale są w ogóle jakieś jasno opisane zasady premiowania? Czy to jest coś uznaniowego? Jak już coś dają dodatkowego, to ile tego jest tak mniej wiecej?

Beti

Były pracwonik
@Beti

Wymagania ogromne jak w korporacji jakieś nie mają ludzi do pracy ! Jak sie stare sprzedawczynię pozwalniają to nie będzie miał kto robic . Przyjdzie młoda na miesiąc dwa posmakuje " tego miodu " i do widzenia. A szkoda bo kiedyś była to firma na poziomie i szanowało się pracowników

@Były pracwonik

To co się zmieniło, że teraz jest mniej fajnie z tego co piszesz? Te wymagania wychodzą poza zakres obowiązków, co konkretnie trzeba zrobić? Nowi pracownicy nie zostają tu dłużej niż 2 miesiące ?

Anita

Jest mnóstwo obowiązków jesteś sama na zmianie wyłożyć mnóstwo towaru sprzątać latać do pieca komputer zamówienia ( nie daj Boże jak za mało towaru zamówisz afera zwiększysz to też źle bo zwroty za duże) nie polecam nikomu mnóstwo nerwow za małą nie adekwatną prace

@Anita

Jak duże zwroty to kto ponosi odpowiedzialność finansową? Pracownik czy firma bierze w straty ale wtedy pracownik ma minusa? Często jesteś sama na zmianie? Powinny być dwie osoby tylko brakuje ludzi?

młoda

Są godziny gdzie jest dwóch pracowników. Z reguły jak jest duży ruch.

Teresa
@młoda

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. na stanowisko Kierowca?

Pracuje ktoś lub pracował jako pomocnik cukierniczy? Można awansować po jakimś czasie na cukiernika? Piszą o możliwości rozwoju, dlatego dopytuje. :) Oferta mówi tez o premiach i nagrodach za staz pracy. Napisze ktoś wiecej na ten temat? :) Aaa, no i najwazniejsze, jakie widełki płącowe oferują na stanowisku?

Asia
@były pracownik

Jak zrobisz coś źle zaraz afera problem itd. Zrobisz dobrze starasz się cały miesiąc a wystarczy że arkusz nie masz 95 i lipa. Ale to nic że cały miesiąc się starałeś liczy się tylko CUDOWNY arkusz. Smutna ale prawda

Tomcio
@Asia

Jolka

Tak to wygląda robisz 10 rzeczy na raz nie masz kiedy wyjść do toatlety czy uczciwe zjeść a jeszcze jak ktoś przyjedzie na kontrol to wszystko źle... nie mówiąc o premi ciężka praca trzeba być ogarnięta babką mega żeby dać radę naprawdę. Podziwiam te babki serio

Bogdan
@Jolka

To tylko jedna osoba jest w piekarni i musi się wszystkim zajmować? Widziałem że szukają teraz sprzedawcy z badaniami sanepidowskimi. I też piszą o premiach. Tak ciężko je zdobyć przez kontrole o których wspomniałaś?

Anka
@Bogdan

Bardzo ciężko. Arkusze kontroli ( trzeba być mistrzem w odkładaniu) towaru. Nie masz szans nie przewidzisz co sprzedasz danego dnia. Dodatkowo doszły arkusze z czystości. Nic nie robisz tylko sprzątasz albo sprzątasz i obsługujesz. Przykre to. Ciągle ciągle kontrolę.firma była bardzo porządna kilka lat wstecz teraz się dużo zmieniło. Atmosfera super ale czasem naprawdę ciężko nadążyć za tym wszystkim. I nie pisze tego złośliwie broń Boże.

Byly pracownik
@Bogdan

Bardzo ciezko zdobyć premie. Menagerki ktore przychodzą na kontrole 3x w miesiącu tylko szukaja zeby Cie udypic. Musisz wyrobic karte kontroli 95.5 %czesto to graniczy z cudem. Przez ostatnie 3 lata pracy wyrobilismy premie 2 razy . A i to smieszne pieniadze bo 170 zl. Cizka charowka bo tylko musisz sprzatac myslec o tym zeby zalatwic towar z innego sklepu w razue kontroli jak nie zdazyl przyjechac z hurtowni

Patrycja
@Byly pracownik

Dokładnie szukanie na siłę. Ciekawe czy jakby menadżerki stały za ladą zawsze miały wszystko w dodatku same na zmianie. Przykre to jest. Odechciewa się. Też dawno nie miam premi. Goła wypłata co miesiąc bardzo to przykre mimo że człowiek się stara.

_quishe_

Zapraszają pare osób na dni próbne(które są oczywiście darmowe)później zwodzą, a następnie Kierownik z dużym opóźnieniem odbiera i mówi, że oferta jest nie aktualna ponieważ już kogoś zatrudnili, kto ponoć pracował tam wcześniej Nie polecam

Słonko
@_quishe_

A czy ktoś uprzedzał Cię że dzień próbny jest bezpłatny, ile trwała praca w tym dniu i coś Ci powiedzieli na koniec dnia próbnego?

Byly pracownik
@Słonko

Nie uprzedzaja ze dni próbne sa darmowe Robia taka rekrutacje jakby conamniej do korporacji przyjmowali osby z wyzszym dyplomem

Mikołaj

Jest teraz troche ofert pracy. Szczególnie sezonowej. Na lato szukają pracownika do produkcji lodów. Praca tylko o czerwca do września ale jaką wybór co do umowy. Można dostać normalna uop. Prócz badań sanepidu trzeba mieć jakieś doświadczenie czy przyuczają? Ktoś był już na rekrutacji i coś napisze na ten temat?

Alicja

Dzień dobry. Właśnie szukają na stanowisko POMOCNIK PIEKARZY, czy ktoś był na rozmowie i może coś napisać? Będę wdzięczna za każde info.

Majk
@Alicja

Byłem i pytałem o pracę. Rozmowa normalna. Czekam na telefon z odpowiedzią

Kamila

Nie rozumiem Po co były podwyżki ? Tak sensownie . Każą nam obcinać dniowki więc jeden piernik czy dali by podwyżkę czy obcięli dniówkę. Ciekawe czy " wszyscy " sobie tak obcinają...chwilę był spokój w firmie ale widzę że od nowa zaczyna się robić....

Katarzyna
@Kamila

A przedstawisz to w liczbach? Jakie podwyżki dali tak konkretnie i co z tymi dniówkami? Sumarycznie jak to wychodzi w ostatecznym rozrachunku?

Nika
@Katarzyna

Bardzo kiepsko. Gdyby nie kazali obcinać dniówek to wypłata była by super ale tak to lipa.

Mieszkaniec Kowańca

Ogólnie rzecz biorąc porażka, a żeby pieczywa na kolację o godzinie 19.15 nie kupić. Pustki na półkach piekarniczych. Szczerze zadbajcie o to, aby nawet ktoś kto przyjdzie przed zamknięciem mógł kupić pieczywo na kolację.. Nie patrzcie pod swoje premie.. Tylko pod ludzi. Bo takie sytuacje zniechecaja i lepiej do rynku jechać i mieć pewne.

Nie polecam. Żeby mieć premie, trzeba mieć dobry arkusz i chować towar pod ladę. Firma wyzyskuje ludzi, połowa wypłaty w kopercie, nie płatne nadgodziny. Najniższe stawki na Podhalu.

Zuzanna
@Anna

To może chociaż można te nadgodziny odebrać jako wolne?

Pracujaca
@Anna

Pracuje w tej firmie jakiś czas i nadgodziny są płatne znowu nie opowiadajcie . A z tymi arkuszami to prawda oni się cieszą że sklepy mają 100 procent a taka prawda że chowają dziewczyny a później jak nie sprzedadzą to chcą upchać na iiny sklep a klientowi się nie sprzeda bo do arkusza musi być. Hahahaha masakra .

Klientka
@Anna

Nie wiem czy o tym w tym mowa ale kiedyś przyszłam na sklep o 13 i nie było chleba żytniego a wróciłam się później za 2 godziny bo zapomniałam bułki tartej to chleb się znalazł a podobno jedna dostawa mają . Lubię u was robić zakupy dobre macie rzeczy

Katarzyna
@Klientka

Czyli sądzisz, że to ten chlebek spod lady? I atmosfera Ci się tam na pewno podoba, bo z tego co widzę chyba niektórzy pracownicy mają co do niej pewne wątpliwości

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.