Opinie o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. w Nowy Targ

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. w Nowy Targ

Fuchs

Co myślicie o tym całym audytorze Arki, pchać się do tej firmy jak ktoś taki tam jest i ma wpływ na zarządzanie ?

Joanna

@Jacek, Piekarnia-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal ma zapotrzebowanie na nowych pracowników. Wszelkie informacje na ten temat zawarte są pod tym linkiem -->> https://www.steskal.pl/praca Tutaj znajduje się pole, które musisz wypełnić by móc wziąć udział w rekrutacji. Będę bardzo wdzięczna jeśli po odbyciu rozmowy z pracodawcą firmy podzielisz się na forum z jej przebiegu.

Zysk przez wyzysk,pozdrawaim

Adddam

Lepiej szukaj dalej dla wlasnego zdrowia

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. na stanowisko Kasjer-sprzedawca? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Jacek

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie pracownikó? Warto szukać tu szczęscia?

Gimp

Co sądzicie o Arku?

Joanna

@Wieloletnia pracownica, dziękuję za Twoją obszerną opinię dotyczącą pracy w Steskal.mWidzę, że nie zgadzasz się z tymi osobami, które dodają tu złe i negatywne opinie. Czy zechciałabyś zdradzić, czy do Steskal jest zapotrzebowanie na nowych pracowników?

Mariola
@Joanna

Z tego co mi wiadomo jest zapotrzebowanie na Evry

Mariola

Lepiej przyznaj się za co wyleciałas " sprawiedliwa" że tak innych oczerniasz. Skończyły się przekręty bo ktoś zaczął Cię kontrolować?

Piotrek nie jest głupi i wie doskonale do kogo może mieć zaufanie

Do wieloletniej pracownicy.Czy ty wszedzie chodzisz z Lidią za rękę ze możesz powiedzić z czystym sumieniem że taka sytułacja nie miała miejca nie wiesz na ten temat nic a piszesz zastanów się 10 razy a pózniej pisz bo możę była nie ta ale inna sytułacja.

Wieloletnia pracownica
@anonymous

Zatrudnij się, poznaj, popracuj a potem sam oceniaj a nie czytaj głupot pisanych przez kogoś kto zapewne wyleciał i to pewnie nie bez powodu. Nie sztuką jest oceniać jak się kogoś nie zna

@Wieloletnia pracownica

Ale nie każdy kto się zatrudni nie będzie się tak podlizywale jak i całował po wiadomo czym żeby pracować tak jak ty

@Wieloletnia pracownica

Miałem przyjemność tam pracować i nikomu nie polecam lepiej już biedę klepac niż tam pracować z takimi lizusami

Wieloletnia pracownica
@anonymous

Twój wybór. Przecież nikt Cię nie zmusza. Pracujesz gdzie chcesz i z kim chcesz. Ja lubię ludzi z którymi pracuje i mam do tego prawo

Znajomy

Nie, nie jestem pracownikiem, lecz znam wkaściciciela

Joanna

@ala, mogłabyś doprecyzować swoją wypowiedź? Jakie zmiany zaszły w firmie od czasu gdy byłaś zatrudniona w tym miejscu? Posiadasz informację na ten temat? @Znajomy, czy jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś wypowiedzieć się na temat atmosfery panującej w tym miejscu?

ALUNIA
@Joanna

Jakie zmiany?Przede wszystkim arkusz kontroli, to jest delikatnie mówiąc nie normalne, zamówisz więcej masz odpis ( o odpisy ciagle jest " wojna " ) nie zamówisz tez zle bo nie ma w arkuszu i punkty za wszystko dosłownie , troszeczkę to w złą stronę poszło... nie mówię żeby NIE kontrolować absolutnie ale to co się teraz dzieje... to brak słów... Można sobie do głowy przybrać, nerwy stres strachy? czy tego chce szef? watpie... a szk0odsa firmy bo była naprawdę I klasa... :) Pozdrawiam !

ala

a to była taka dobra firma... było zaszczyt tam pracować... no właśnie było- czas przeszły...

Znajomy

Znam właścicieli bardzo dobrze. Piotr się stara jak może, choć przyznam, że Rysiek lepiej prowadził firmę. Szef o wielu rzeczach nie na pojęcia bo ma menadzerki które robią wodę z mózgu zatajają wiele rzeczy. Menadżerki do wymiany, audytorzy nie wspomnę.

Joanna

@JECC, z jakiego powodu zwracasz się do mnie w ten sposób? Nie jestem pracodawcą ani pracownikiem Piekarni Steskal. Moderuje bieżący wątek na forum GoWork.pl i pomagam użytkownikom zasięgnąć informacji na temat warunków pracy, benefitów i atmosfery w firmie. Podzielisz się z nami informacjami na któryś z powyższych tematów? @Jola, jesteś pracownikiem firmy?

Jola

Jak Ukraińcy uciekna na Czechy to kto tam bedzie pracował?

ciekawa

możesz wrzucić link do filmików

ciekawa

możesz wrzucić linka do filmików

Joanna

@anonymous, pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym i zobowiązałeś się przestrzegać regulaminu. Nie używaj słów powszechnie uchodzących za obraźliwe. Umieszczanie danych personalnych osób trzecich - bez znaczenia, czy w negatywnym czy pozytywnym kontekście nie jest zgodne z regulaminem i komentarz może zostać usunięty. Każde oskarżenie napisane na forum publicznym może mieć swoje konsekwencje w prawdziwym życiu. W Internecie nikt nie jest anonimowy i warto o tym pamiętać. @Adddam, dziękuję za opinię. Czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy?

JECC
@Joanna

PRACODAWCO STESKAl szanuj swoich pracowników bo ty bawisz się dzięki ich pracy się bawisz i masz wszystko.Sam nie zarobiłbyś na nic dzięki ich ciężkiej pracy stać cię na wszystko więc pomyśl też o tych co pracują na ciebie i na pewno będziesz się czuł lepiej .Spróbuj przeżyć za te marne wypłaty przeżyć pare dni.

barbara

bardzo sobie chwalę pracę tam. te negatywne opinie to na bank od wywalonych pracowników przyłapanych na kradzieżach albo leni. nigdy nie widziałam żadnej takiej sytuacji, gdzie ktoś kogoś poniżał. co do pensji to każdy wie ile będzie zarabiał w momencie podpisywania umowy o pracę. pensje zawsze na czas a praca w porównaniu z lidlem i biedronką, gdzie pracowałam o niebo lżejsza.

@barbara

widać że nie pracowałaś w biedronce - kasa lepsza i wolnego więcej a u steskala MUSISZ

Adddam

Poza obowiazkowym bhp to nic nie slyszalem o kursach dla pracowników

Joanna

@edi, dziękuję za informację na temat benefitów pozapłacowych i możliwości rozwoju w Steskal Piekarnia. Czy powiesz nam coś na temat atmosfery w Steskal Pierkania? @Adddam, chciałeś przez to powiedzieć, że nie brałeś udziału w żadnym z takich kursów? Doprecyzujesz swoją wypowiedź?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.