Opinie o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. w Nowy Targ

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. w Nowy Targ

Adddam

Joanna jakie kursy?? Jak wiekszosc to pseudo piekarzy zagranicznych.

nie mam nika

zatrudnili gościa który panoszy się po firmie, burak ze wsi a zachowuje sie jakby wszystkie rozumy pozjadal. przez niego wiekszosc pracownikow odchodzi z firmy. rozlozy cala firme na lopatki i da dyla. az zal patrzec jak wszyscy sie pozwalniaja i nikt sie wiecej nie zatrudni bo fama juz sie poniosla, ze od jakiegos czasu ponizaja tam ludzmi.

edi
@nie mam nika

możesz sprecyzować? o kogo konkretnie Ci chodzi i dlaczego tak uważasz? Pracuję tam od jakiegoś czasu i zadnego buraka tam nie poznałam. A pracownicy obecnie rotują w każdym znanym mi sklepie, kawiarni, hotelu. Wszędzie jest taki przemiał, jak nigdy wcześniej

Joanna

@Tom, czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Dlaczego dokładnie nie polecasz pracy w piekarni Steskal? Twoja odpowiedź będzie dużą pomocą dla użytkowników tego forum. @Filip, czy jesteś pracownikiem piekarni Steskal? Mógłbyś wypowiedzieć się na temat warunków pracy w tym miejscu? @Ewa, czy pracowałaś lub pracujesz nadal firmie Steskal? Czy mogłabyś podzielić się z nami informacji na temat warunków finansowych i możliwości rozwoju w firmie?

Filip

Jest coraz trudniej prowadzić piekarnię ze wzgledu na konkurencję i pewnie z tego powodu są takie naciski?

@Filip

Ale to nie powód żeby tak ludzi traktować

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. na stanowisko Kasjer-sprzedawca? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Tom

Nie polecam nikomu tej pracy.

Joanna

@Adddam, co konkretnie chcesz powiedzieć poprzez swój wpis na forum dotyczącym Steskal Piekarnia Ryszard Steskal jako pracodawcy? Możesz go rozwinąć? Ważne, aby użytkownicy na tym forum mogli zapoznawać się tylko z dokładnymi i merytorycznymi opiniami o tym pracodawcy.

Adddam

Problemu z urlopami nie maja tylko wschodni znajomi...

Pracownik paroletni

Dziwna sytuacja a za razem jakże znamienna dla nierobów. Złe opinie - widzę - pojawiły się odkąd jest audyt i ludzie odpowiedzialni za kontrolowanie tego, co dzieje się w firmie. Czytaj: złe opinie zaczęły pojawiać się odkąd wprowadzono jakieś obowiązki i zaczęto konsekwentnie je egzekwować i rozliczać. Kiedyś było lepiej bo każdy robił co chciał, jak chciał i kiedy chciał. Mnie też się to nie podoba ten cały audyt ale wolę wiedzieć co do mnie należy i nie odpowiadam teraz za niedopatrzenie innych leni i obiboków. wolę popracować nieco więcej i nieco lepiej ale być za to rozliczany personalnie a nie zbiorowo. Tyle na temat. Niezadowoleni to tylko Ci, którzy zostali zwolnieni albo chcą nic nie robić a odbierać co miesiąc pensję.

@Pracownik paroletni

Pewnie lepiej włożyć głowę w piasek jak struś

anita

Firma nie jest zła, owszem jakieś 3-4 lata temu to rewelacja była aż chciało się pracować , nigdy nie można było narzekać... coś się zmieniło , podejście do pracownika, i ta presja wywierana na pracownika ( utargi , zwroty ) każdy rozumie że szefowie wymagają ale tutaj to troszkę idzie w złym kierunku... można sobie do głowy dostać...

Joanna

@jeeha, dlaczego w Steskal Piekarnia Ryszard Steskal jest problem z urlopem? Możesz przedstawić swoją opinię na ten temat? Co wpływa na tę sytuację? Nie jesteś również zadowolony z wynagrodzenia. Czy firma ta oferuje Ci system premiowy?

jeeha

Nie polecam tej pracy.Pracodawca nie szanuje ludzi z urlopami problem a pieniądze marne.

Pracownik cddd

Z tego co jest mi wiadomo, a pracuję w tej firmie od wielu lat - to firma nie ma sklepów w KRAKOWIE już od dawna. W Krakowie sklepy ma Zbigniew Steskal i te wszystkie negatywne opinie powinny być kierowane do jego firmy. Zbieżność nazwisk a tyle szkody dla firmy Ryszarda Steskala. Widzę, że najwięcej negatywnych opinii na tej stronie jest skierowanych do krakowskich sklepów - nie należących do tej firmy. To nie ta firma. Ta firma nie ma sklepów w Krakowie.

do dorota .Sam chciałem sie zwolnić dałem wypowiedzenie to mi nie podpisał i odszedłem bo nie ma prawa mnie trzymać jezeli nie chce tam pracować to czemu utrudniał bo nie ma kto pracować a te jego zmiany i ankiety to niech sobie w sadzi sam kradł na podatkach które ja płaciłem a powinien on płacić i zobaczysz ile bedzie zwolnien po zimie jak ruszą wyjazdy na zbiory czy innej roboty to piotrek się nie pozbiera.NIE BROŃ TEJ FIRMY BO JESZCZE CI POZAŻĘ CO POTRAFI TA FIRMA Ryszard lepiej prowadził tom firme i sami pracownicy widzieli jak sie kłoci piotr z ojcem i mu wypomniał cały audyt

klient

to to jest Arek? anonymous masz jak jak najbardziej racje kiedyś to była FIRMA w której szanowało się pracownika i pracownik szanował pracodawcę. Niestety coś złego dzieje się w tej firmie. Anonymous pracownik jest od tego aby zarabiał na pracodawcę i na siebie i tak w steskalu było. Problem jest taki, że nie szanuje się pracownika przez tzw MANAGER i tzw KIEROWNIK. Jak STESKAL nie przejrzy na oczy, to nie długo obudzi się z ręką w nocniku,

Dorota

Żal. Pewnie cie zwolnili za obijanie i od razu nie szanują odkąd zaczęli kontrolować. Kiedyś robiliśmy co nam sie zewnie podobało a teraz każdy ma robić to, co do niego należy i jest rozliczany. Taka prawda. Tez mi jest to nie na rękę ale głupot nie wypisuje

SteffEkk

Kto to jest Arek?

klient
@SteffEkk

Lala

Czy ktos mi powie czemu tak duzo osob zwalnia sie ze sklepow steskal...?

Monika N
@Lala

Lala czemu? Temu że zwalnia się po kilku dziesięciu pracowników miesięcznie i to z długoletnim stażem. Machloje, przekręty, zastraszanie, niskie płace. Nawet kierownicy odchodzą. I morda w kubeł bo... Menadżerki wywierają presję. Oszukują, kłamią. Firma Steskal to PORAŻKA! OBÓZ PRACY nie normalna firma. Nie przychodźcie pracować do Steskala - psychiatra murowany

do Monika N
@Monika N

kikludziesięciu miesięcznie i to starych? to ilu oni pracowników zatrudniają, parę tysięcy? takie bzdury to może naiwnym możesz wciskać

Black

Znając życie ten komentarz napisał były ochroniarz który wyleciał z hukiem już nie będę pisać za co bo szkoda slów , jestem stałą klientka tej firmy właśnie w Rabce i pracują tam naprawdę porządne dziewczyny i nigdy nie powiem na nie złego słowa więc kto to pisze takie oszczerstwa jest po prostu zwykłym cwaniakiem szukającym rozgłosu .

Staszek

To sa groźby karalne i oszczerstwa. Wiesz, ze dojdą po nr IP kto to napisał.

ed

Miałam przyjemność pracować w tej firmie i mam wrażanie, że ludzie piszą nie o tej firmie w której ja pracowałam. Być może większość opinii negatywnych jest tutaj bo ludzie mylą dwie firmy na rynku nowotarskim, które są o tej samej nazwie. wiem, że ta Ryszard to w Krakowie i Chrzanowie nie mają swoich punktów. to można sprawdzić na ich stronie www. a o tych punktach najwięcej tutaj jest negatywnych komentarzy. Z tymi wewnętrznymi waśniami to mogę się zgodzić. Pracowałam w wielu frimach tego typu i wszędzie to samo. Pracownicy tworzą sami atmosferę pracy - sami sobie. Nie będę tutaj wypisywała personalnie kto tam, który z pracowników najbardziej mąci i skłóca wszystkich ale jeśli chodzi o wypłaty to wszystko otrzymywałam zgodnie z umową i na czas, nikt mnie nigdy nie oszukał. wiedziałam za ilę pracuję bo o tym jesteśmy informowani od razu. Dają pakiety zdrowotne z których dwa razy korzystałam. tyle mam do powiedzenia. Teraz sama otworzyłam wlasną działalność i już inaczej patrzę na pracodawcę. Nikt nie widzi ile kasy muszą płacić Państwu poza naszą pensją. drugie tyle idzie na różne opłaty. Ciężko mi teraz na swoim, ciężko zarobić na pracownika a co dopiero na siebie ale ciągnę to bo zawsze marzyłam, żeby prowadzić swój sklep. Ale żadnych kokosów nie ma. Wychodzi tyle samo co u Steskala a stres i odpowiedzialność nieporównywalna. Ale żal zamykać, człowiek czuje się bardziej wartościowy samemu coś prowadząc.

Trololo
@ed

Pracownicy swoją drogą a pracodawca oraz menadżerowie swoją droga.

Mamuśka

Witam. Ja tam akurat nie pracowałam,ale z takim zachowanie jak dzisiaj w tym sklepie nie spotkałam się jeszcze nigdy . Byłam na spacerze z dwójką dzieci (1,5 i 3 latka)weszłam do piekarni Steskal w Chrzanowie na ul. krakowskiej i Zamówiłam tam zapiekankę na ciepło mialam 5 min zaczekać. Dzieci jadły frytki i to tak przeszkadzało ekspedientce ze kazala mi wyjść ze sklepu bo jak to stwiedziła" nikt nie ma prawa jeść w tym sklepie nic innego co nie byla tam kupione". Poprostu zdębiałam i wyszlam jak mozna 1,5rocznego dziecku wytlumaczyc ze pani zabronila mu jesc w srodku??!!!!! Porażka!!!

ed
@Mamuśka

pomyliła Pani firmy. nie o tego steskala chodzi. Ryszard Steskal nie ma sklepu w chrzanowie. to jest sklep Zbigniewa Steskala. i widzę, że wiele osób tutaj piszących myli te firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.