Opinie o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. w Nowy Targ

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. w Nowy Targ

nick

Nie polecam pracy w tej firmie bo można sobie zniszczyć tylko zdrowie i psychike.A i tak w tej firmie niczego się nie dorobisz.Piszą głupoty żę mozliwość awansu podniesienia kwalifikacji ale niestety to nie prawda.Zycze tej firmie aby UPADŁA a szef obudzi sie z ręką w nocniku że miał firme ale audytorzy pomogli mu aby upadła.LUDZIE UCIEKAJCIE OD TEJ FIRMY I NIE KUPUJCIE ZADNYCH PRODUKTÓW Z PIECZYWA BO TO TYLKO SAMA CHEMIA

Trololo
@nick

Wszędzie masz teraz chemię i nie ma wyjatków. ????????

Mysza

Niestety popieram opinie które są niżej. Ciągle ino praca o wolne to trzeba sie czasem prosić. Wykorzystują pracowników nie ma w ogóle kto pracowac do tego niskie płace na prawdę bardzo niskie. Szefowie nie zdają sobie sprawy że życie też kosztuje jak zarabia się 1800 z palcem w (usunięte przez administratora) Za dużo wymagają. Sama w sobie firma jest okropna może byłaby lepsza gdyby szefowie oraz menadżerowie zaczeli doceniać człowieka i żeby nie myśleli że ludzie to roboty. Pozdrawiam były pracownik.

Joanna

@Julia możesz napisać tutaj, jaką decyzję podjęłaś w sprawie rozpoczęcia pracy w Steskal Piekarnia Ryszard Steskal? Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy, to prosiłabym Cię o podzielenie się z użytkownikami forum swoimi pierwszymi wrażeniami i napisanie kilku słów temat warunków zatrudnienia.

Bożena

Złe traktowanie pracowników, niskie płace, kierownictwo do (usunięte przez administratora) Pracownicy lawinowo zwalniają się z sieci sklepów Steskal dlatego szukają kolejnych naiwnych. U Steskala już nikt nie chce pracować. Odradzam pracę w tej firmie

Julia
@Bożena

Właśnie mam iść do pracy w Steskalu , ale po przeczytaniu opiń na temat tej firmy nie wiem co mam zrobić.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. na stanowisko Kasjer-sprzedawca? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Joanna

@Lala piszesz, że Twoim zdaniem firma Steskal Piekarnia Ryszard Steskal powinna bardziej dbać o swoich pracowników. Rozumiem, że jesteś jednym z nich. Możesz powiedzieć co w Twojej ocenie wpływa na wykruszanie się pracowników? Jaka atmosfera panuje w Steskal Piekarnia Ryszard Steskal? Jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca?

Lala

Tylko z tymi 10 osobami na swoje miejsce sie nie zgodze.JAKOS NIKT SIE NIE PCHA DO PRACY W STESKALU. Powinni. Bardziej dbac o pracownikow bo zaczynaja sie wykruszac i bedzie jeszcze gorzej jak tak bede dalej robic z ludzmi....

Lala

Uwolniona.....* Czyzby pisala to nasza ulubiona menadzerka...a ktoz by inny.... Popracujecie sami sie przekonacie jak tam naprawde jest

uwolniona od steskala

Menadżerka niczego przed szefem nie ukrywa bo one zgłaszają to do audytorów a audytor robi wode z mózgu szefowi że jezeli ktoś się nie podporzadkuje to drzwi są otwarte nikt nikogo nie bedzie zmuszał do pracy a na twoje miejsce jest 10 innych osób.Taka prawda że szef o wiekszośći problemów wie i niestety ZGADZA SIE Z TYM taka prawda.OMIJAJCIE TA FIRME NAPRAWDE BARZO Z DALEKA

Życzliwa

Kochani Pracownicy! Nikt was nie zmusza do pracy w tej firmie, jak pracujecie zbyt wiele godzin, to dlatego, że chcecie więcej zarobić. Zapraszam do Biedronki lub Lidla skoro myślicie, że ta praca jest zła. Tam poznacie jak wygląda bardzo ciężka praca za małe pieniądze. Chwal kierownika swego, bo możesz mieć gorszego! Pozdrawiam :)

Quattro
@Życzliwa

To ty k....wa nie wiesz ile w Lidlu zarabiają. Pełny socjal płatne nadgodziny premie itp. Zanim zaczniesz coś pisać to pisz z głową. Zasiegnij informacji a później się wypowiedź.

kolejna była już pracownica

jak czytam te wszystkie pozytywne opinie to od razu wiem, że to manipulatorstwo menadżerek, które ukrywają prawdę przed szefem, że jest ok itd... nie było, nie jest i nie będzie ok, nawet przez to, że są takie menadżerki jakie są. prawda o sytuacji na sklepie jest fałszowana, pracownicy nagminnie właśnie przez to zwalniają się. mogłabym wiele napisać na temat funkcjonowania wewnątrz sklepu ale i tak to moderator usunie. kolejną rzeczą jest to, że nijak nie można skontaktować się z szefem, a wszelkie informacje o nieprawidłowościach giną na drodze kierownictwo-menadżerki, z naciskiem na "menadżerki". LUDZIE! nie podejmujcie pracy w sklepach STESKAL!

Joanna

@była pracownica z tego co piszesz oraz z wcześniejszych opinii wnioskuję, że bardzo dużo zależy od postawy kierowników konkretnego sklepu. Jeśli występują jakieś nieprawidłowości, to może warto takie informacje przesyłać bezpośrednio do firmy.

Basia
@Joanna

Joanna jakie "bezpośrednio do firmy"? Nie ma żadnego dostępu do szefa, wszystko ginie u kierownictwa i menadżerek, każda negatywna informacja. Menadżerki tuszują wszystkie nieprawidłowości i oszukują "górę", że jest ok. Klienci odchodzą, pracownicy odchodzą, na sklepach rządzi klika pracowników "po rodzinie" i ci którzy czerpią inne korzyści. O czym mowa?! Ta firma idzie na dno. Pan Steskal obudzi się... ale już z ręką w nocniku. W Nowym Targu na Evry pracownicy zwalniają się lawinowo. Niskie płace, a ogromne wymagania, jakaś chora punktowa ocena pracowników od niedawna, wszystko to nonsens i ukrywanie faktów przed szefostwem. Nie ma do kogo zwrócić się o pomoc w podstawowych sprawach pracowniczych! Nowe osoby pracują 2-3 dni, maksymalnie tydzień i uciekają ze sklepu. Manka, braki, niekompetencja, niskie płace, odpowiedzialność materialna za przekręty, mobbing, przymus trzymania mordy na kłódkę, lekceważenie pracowników, układy - układziki wewnętrzne... żenua... :P

Maciej

Sklep fajny ale obsługa do kitu! Zawsze panie obgadują klientów ( jak chodchodziny/a ile pieniędzy ma i tp....) Ktoś powinien ich skontrolowac bo jak to się nie zmieni niebede robił u was zakupów :)

była pracownica

Generalnie w Steskalu w Rabce pracuje się bardzo źle poprzez niekompetencję kierownictwa, kolesiostwo, nierówne traktowanie, faworyzowanie pracowników z którymi utrzymuje się kontakty prywatne, członków rodziny itp. Ogólny bałagan i dezinformacja. Atmosfera wśród pracowników również niemiła, ciągłe donosicielstwo, każdy unika pracy jak może, konflikty, pracownicy nie zajmują się pracą a obgadywaniem. Płace są tragiczne, do tego przymus pracy w niedziele, nie udzielanie urlopów kiedy chce pracownik tylko na "widzi-mi-się" kierownictwa i kolesiostwa, załatwianie jakichś wewnętrznych nieporozumień "po rodzinie". Pracowałam w tym sklepie i odradzam (oraz ostrzegam!) pracę w nim. Jeżeli chcecie być traktowani normalnie, zdrowi psychicznie i w miarę zarobić, to wszędzie tylko nie w Steskalu. Żaden pracownik nie wystawi tej firmie pozytywnej opinii, a wszelkie pozytywne to manipulatorstwo menadżerek...

Joanna

@Zorianato świetnie, że pracownicy mogą liczyć na pomoc od swoich managerów. A jakie dodatkowe benefity zapewnia pracodawca?

PRACOWNICA A.R.
@Joanna

Ty - Joanna? Którą ty jesteś z menadżerek mąciwodo? Bo widzę po postach, że jesteś którąś z nich... blablaj dalej te farmazony, nikt tu przygłupawy nie jest i widać kim jesteś. Pozdrawiam mącicielko :)

Zoriana

Ja się naprawdę dziwię tym wszystkim podłym opiniom. Jest zupełnie inaczej. Widzisz ofertę pracy i dzwonisz. Jest rozmowa, nawet proszą o CV, bo na niektórych sklepach znajomość języków obcych jest potrzebna. Potem są 2 tyg szkolenia, a w końcu dobierają pracownikowi dogodny w dojeździe sklep - w końcu na tę5:30 trzeba jakoś dojechać. Szkolenie daje tylko ogólne pojęcie o prowadzeniu sklepu, podstawy. Dalej menadżer prowadzi za rękę, a jest, naprawdę!, na każde zawołanie. Ileż razy ja wydzwaniałam, to tylko menadżerzy wiedzą. Godziny ustala się tak , jak komu pasuje, chyba że coś wypadnie i trzeba zostać dłużej. Tak serio to dziewczyny naciągają godziny q górę, bo każdy chce zarobić więcej. To ich wybór. Praca jest ok, tak, trochę raportów trzeba spisać(2) i zamówienie zrobić, remanent, który zajmuje kilkanaście minut i zwroty, ale to norma w handlu. Trzeba oddać szefostwo, że jest ludzkie, bardzo blisko nas szaraków. Cierpliwe, mało czołowe i pomocne. Wymagają pewnych standardów, jednak kto się pracy nie boi, ten nie ma z tym żadnego problemu. Pracuję w Steskalu od dłuższego czasu i to jest dobra praca. I zapłacone mam za każdą dodatkową godzinę.

kulka

@ pracownik ale po co używasz tutaj nazwiska - chcialbyś żeby twoje nazwisko było tu wymienione ???

Maalaa

Najlepiej podejdź do dowolnej cukierni i zostaw cv w Krakowie cały czas szukają

anka

Kasa mała , godzin bardzo dużo , premii żadnych... szału nie ma ogólnie....

Maalaa

Wydaje mi się że pomyliliscie dwie różne firmy. Zbigniew Steskal to inna firma a Ryszard Steskal to inna. I każda z tych firm ma innych managerów. Ogólnie jeśli chodzi o warunki pracy u Zbigniewa Steskala fakt wymagają większej ilości godzin ale dzięki temu można zarobić więcej. Prawda jest taka że 90% dziewczyn które tu pracują to banda leni. Bardziej interesują się wewnętrznymi plotkami na temat firmy i innych dziewczyn w niej pracujących zamiast zająć się pracą. Managerowie potrafią wynagrodzić Prace jeśli widzą źe ktoś naprawdę dobrze pracuje i dba o dobro firmy. Urlopy jak najbardziej udzielane i wolne również. Dziewczyny które pracują cały tydzień zawsze w miarę możliwości dostają sobotę i niedzielę Wolna. Przeważnie mają miejsce pracy dobierane do miejsca zamieszkania. Przedstawiacie firmę jako tyranow tylko dlatego że jesteście zbyt leniwe na to żeby ciężko pracować. Niestety życie to nie jest Relax i wakacje więc zepnijcie dupy i napiszcie prawdę jak to jest z tą wasza praca.

elmo

patologia

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.