Opinie o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. w Nowy Targ

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. w Nowy Targ

Cicha

Wszytskie moje słowa są skierowane właśnie pod firmę R.Steskal . Nie szukam winy całej atmosfery u właścicieli lecz od strony menagerek które szpuntują,perfidnie kłamią . Jestem przekonana ,że wlascielce widzą tą sprawę od innej strony . Gdyż oni nie mają bezpośredniego kontaktu z pracownikiem . Znają znikomą część . Skugeruja się tylko słowami memagerki która co chce to mówi . To jest ich największy błąd . Zamiast szukania nowości i sposobu zdobywania większych pieniędzy skupiła bym się na tym aby pracownicy byli szanowani ,doceniani i mieli kontakt z szefostwem . Wtedy będzie na pewno lepsza wydajność a za czym idzie większe zyski . Ludzie teraz największą uwagę zwracają na ekspedientki . Jeśli widzą że są one zadowolone i pracują z pasją jest im przyjemnie być w takim sklepie. Tak nie jest jesldnak w sklepach R.steskal Właśnie dlatego wielkie ludzi omija ich szerokim łukiem .

@Cicha

Dokładnie tak. Menagerki mydlą oczy wlascicielom. Nie mogę tylko zrozumieć jaki mają w tym cel.

Roman
@Cicha

Możesz dokładniej napisać o tych sytuacjach które wpływają na złą atmosferę w firmie? Jak długo się to odbywa? Daj znać jak rozwinęła się sprawa.

Pracownik piekarni

Właściciele, czyli Państwo Steskal to bardzo miłe osoby obecne cały czas w życiu firmy. Bardzo lubię atmosferę w pracy.

Młody Ukrainiec
@Pracownik piekarni

Widzę że na tej piekarni pucujesz berło do białej kości????

Pracuje w firmie R. Steskal od kilku lat. Atmosfera pracy bardzo przyjemna. Pensja nie powala, ale w podobnych firmach konkurencyjnych dostaniesz mniej. Zarówno Panowie właściciele oraz Panie właścicielki bardzo miłe i sympatyczne osoby często odwiedzający swoje sklepy. Sklepami zarządzają Panie managerki które są pośrednikami pomiędzy właścicielami, a kierownikami poszczególnych sklepów i pracownikami.

Zdziwiony

Po treści opinii dodawanych na tej stronie wnioskuje, że w dalszym ciągu są tutaj mylone dwie różne firmy. Opinie dotyczą firmy "Piekarnio cukiernia delikatesy RYSZARD Steskal", a nie firmy ZBIGNIEWA Steskala, który również prowadzi piekarnio cukiernie, ale na mniejszą skalę. Były tu krytyczne opinie o punktach np. w Krakowie, a piekarnia RYSZARD Steskal nie ma tam swoich punktów.

Aneta
@Zdziwiony

W takim razie dobrze, że zechciałeś doprecyzować tę kwestię. Nie urywam, iż pilnie szukam tu informacji o Piekarnio-Cukierni-Delikatesach jako o pracodawcy. Dlatego muszę Cię zapytać, czy wypowiadasz się jako pracownik czy jedynie jako obserwator tej firmy?

MAlinka
@Aneta

W 100 % chodzi wlasnie o firme R.Steskal !! Moja znajoma tam pracowała jako sprzedawca na dziale piekarniczym ! Trochę mi opowiadała o warunkach pracy w tej firmie! To prawda ze umowy są wystawione na minimalna płacę krajowa a reszta wyplaty w kopertę! Warunki pracy pozostawiaja wiele do życzenia !

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. na stanowisko Kasjer-sprzedawca? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Młody Ukrainiec

Współczesny (usunięte przez administratora), awanse i premie dostaje się przez donoszenie na innych pracowników. Pracuję się po 200h w miesiącu ale o płaceniu za nadgodziny zapominają. Umowa o pracę na 2100pln, 1600pln idzie na konto resztę przywózi w kopercie Pani czarna Menadżer ale nie ma tam za wiele bo czarnulka robi wszystko żeby nie wyrobić miesięcznego planu.

Nana

Witam . Jestem stała kilentką sklepu Steskal . I zastanawia mnie jedno? Jak tam dziewczyny wytrzymują ? Chora atmosfera ,ciągle pretensje ? Zero możliwości skorzystania z urlopu "bo nie ma kto pracować !" No przepraszam bardzo! Ale to jest wina pracodawcy a nie pracownika . Dziewczyny nie raz prze pół roku nie mają ani jednego dnia wolnego . Pracują od poniedziałku do soboty ! Mam szczęście zawsze trafić na Panią menagerke która potrafi czepiać się o dosłownie wszytsko . Jak by ta dziewczyna miała się roztroić bo jednoczenie ma sprzedawać ,sprzątać ,dokładać towar i jeszcze wciskać towar a no i jeszcze nią rozmawiać. Brak słów . To nie jest kontrolowanie i pomoc tylko to jest mobbing . Dziwić się że po wizycie ekspedientki mają łzy w oczach . Bo najgorsze jest gdy się starasz a dla nich jesteś śmieciem . I zastraszanie że na twoje miejsce mam milion innych. Tylko że cierpią na tym tylko klienci . Przyznam się że nie mam ochoty nawet korzystać z ich usług jak widzę jaka jest postawa zarządzających . Oby PIP zajoł się tą firmą .

Cicha

Witam . Jeśli chodzi o firme Steskal powiem tak : na pierwszy rzut oka to praca idealna na młodej dziewczyny ,która chce pracować jednak po dłuższym czasie wychodzi OBŁUDA. Jedno wielkie kłamstwo . Osoby które nadzororują ekspedientki są bezduszne ,zakłamane i co najlepsze Zawsze muszą mieć rację . Nawet dyskusja z Nimi to putsa rozmowa . I tak wiadomo że racja jest po stronie Menagerow . A ekspedientki są głupie puste itd . Hmm a jeśli się zwolnisz to zaraz zrobią z Ciebie złodzieja i nieuczciwego pracownika i kto jest wtedy pokrzywdzony ? oczywiście firma # tylko zastanówmy się nad kilkoma kwestiami ? Czemu w każdym miesiącu odchodzą jakieś ekspedientki ? I to z wieloletnim stażem ? Dlaczego ? Hmm no właśnie bo mało kto psychicznie wytrzyma dłużej tam niż rok lub dwa . No chyba że wie co ma mówić . Ale jeśli ktoś ma swoje zdanie i nie pozwoli żeby ktoś go traktował jak śmiecia to żadne pieniądze go nie zatrzymają . Jak dla mnie jest to najgorsza firma jaką znam . I to dlatego że starasz się a i tak na koniec oczernią Cię tylko po to żeby firma była święta . Ale ja wierzę w to że kiedyś będzie kontrola która przejrzy nie tylko dokumenty "idealne " ale też te prawdziwe. A przypisywanie że strony Menagerow że ktos kradł albo nie był dobry pracownikiem jest śmieszne .. Bo to oni okradają pracownika płacąc mu dniówkę za 8 godzin a pracuje 13-16 godzin . Jeśli szukasz pracy ? Zastanów się? Bo na rozmowie jest pienie i kolorowo ale po miesiącu wychodzi szydło z worka . Zostają ino Ci co nabierząco zdają relacje wyżej postawionym . Ja nie polecam .

gg

Halo halo czy ktoś odpowie? Bo słyszałem wiele niepochlebnych opinii o Panu Arku - potwierdzacie ?

Były piekarz
@gg

Lepiej uważać na niego. (usunięte przez administratora)

@gg

Omijaj tą firmę, ten Arek wszystko niszczy. Mam nadzieje ze szefowie wkoncu przejrzą na oczy.

XYZ

Kim jest ten Arek ?

Były piekarz
@XYZ

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie wiadomo skąd. Nie ufać Panu Arkadiuszowi.

Piekarz
@XYZ

Jakiś (usunięte przez administratora) ze świata

Nicki

Pracownicy ciągle zwalniajacy się chyba mówią sami za siebie...nie wiele trzeba dodawać. Atmosfera w firmie, koszmar. Donosicielstwo.Pseudo menagerowie i dyrektorzy. Brak szacunku do pracownika, szantaze. Nie polecam.

Xxx

Polecam firmę "Piekarnio - cukiernia - delikatesy Ryszard Steskal". Będziesz tutaj traktowany/a jak człowiek, a nie jak maszyna do pracy co ma miejsce w ogólnokrajowych dyskontach.

Aleksander
@Xxx

Zawsze miło czyta się takie opinie, fajnie, że jesteś zadowolony ze swojej pracy bo to dobra sytuacja i dla Ciebie, i dla pracodawcy. Co jeszcze mógłbyś powiedzieć o tej piekarnio-cukierni? Jakie są godziny pracy, na jaką umowę może liczyć nowy pracownik? Jaka panuje atmosfera w firmie między pracownikami? Są organizowane kursy dla nowych osób? Napisz coś więcej, jestem ciekaw co możesz powiedzieć na ten temat.

Znajomy

Polecam tą firmę. Firma R. Steskal podąża z duchem czasu, jest otwarta na nowe technologie, trendy i coraz bardziej wymagających klientów. Warunki pracy są bardzo dobre, można wręcz powiedzieć, że rodzinne jak sama firma.

jjjj

najgorsza firma na podhalu (usunięte przez administratora)

przyjaciel FIRMY

POLECAM NAJLEPSZA FIRMA NA PODHALU

edith

Lubię atmosferę w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. za: wysokie zarobki, piękne pomieszczenia, wnętrza, wyrozumiali pracodawcy i szanujący nas

Joanna

@nie mam nika, czy powiesz nam coś na temat pracy w firmie Steskal Piekarnia? Przypominam, że wypowiadasz sie na forum publicznym. Obrażanie osób postronnych nie jest zgodne z regulaminem. @edi, czy mogłabyś podzielić się z nami informacjami na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia i kursy, podnoszące ich kwalifikacje?

edi
@Joanna

jasne, że organizowane są kursy podnoszące kwalifikacje. brałam udział w wielu. jest mnóstwo dodatków na leczenie, paczki dla dzieci, torty na urodziny, niższe ceny dla pracowników w sklepach. ale rzeczywiście mocno stawiają na szkolenie pracowników. jeździmy poza jabłonkę czy nowy targ na szkolenia albo kursy odbywają się na terenie piekarni. niektórzy jeżdżą również na szkolenia, targi za granicę.

Aaaaaa
@edi

Ale że niby gdzie w Steskalu są niższe ceny dla pracowników...??? Dawniej przynajmniej bony na święta można było sobie wziąść A teraz nie pozwalają przed świętami bonow wybierać.... biedaki żeby czasem nie stracili na tym ???? A kursy podnoszące kwalifikacje hahaha śmieszne nie wiem gdzie te kursy...... pracowałam tam prawie 5 lat i na żadnych kursach oprócz bhp nie byłam. To co tam się dzieje to jest porażka normalnie..... A ten cały Arek to się do zwolnienia nadaje

ania

wystarczy popatrzeć ile ludzi się zwolniło przez ten rok.... pogrom jakiś w steskalu... wszyscy uciekają , powinno to dać do myślenia...

e
@ania

daje, ludzie to obiboki w tych czasach i chcą zarabiać krocie za kompletny brak kompetencji, zaangażowania, odpowiedzialności. Tak niestety jest od paru lat w Polsce. i zwalniają się wszędzie w jednakowym stopniu.

e

Lubię atmosferę w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. za: wysokiej jakości maszyny, miła atmosfera pracy, fajni ludzie, piękne pomieszczenia dla pracowników i sklep, pieczywo najlepszej jakości. wszystko na najwyższym poziomie.

Gafa

Kiedy Steskal zrobi coś z Tymi kolejkami na piekarni w Rabce Zatrudnijcie więcej osób bo ludzie zaczynają odchodzić przez te kolejki.....nienormalne

Ffff
@Gafa

Wkoncu ktoś Tu prawe napisal....

Gafa

A

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.