Opinie o WelmaS w Rzeszów

W branży jesteśmy od 2008 roku będąc tym samem jedną z najlepiej rozwijających się firm w dziedzinie zdrowego, spokojnego snu. Nasz zespół składa się z szeregu doświadczonych specjalistów, a praca odbywa się w przyjemnej, rodzinnej atmosferze zaufania i spokoju. Przez lata zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy po dzień dzisiejszy polecają naszą markę swoim najbliższym i wciąż do nas wracają. Nasze credo? Najważniejszy jest klient!

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WelmaS w Rzeszów

Jaskier

Dla wszystkich, którzy będą chcieli się zatrudnić mam radę - nie zbagatelizujcie tego szkolenia. Jest trudne do opanowania. Większość osób odpadła ze względu na presję, gdy byłem. Firma godna polecenia. Podchodzą fair do pracownika. Weźcie też pod uwagę, że to pościele za kupę kasy, ale z tego co słyszałem warte tych pieniędzy. Powodzenia!

Od miesiąca posiadam produkty z tej firmy dla dzieci i jestem bardzo zadowolona, dzieciaczki miały straszny katar i budziły sie w nocy przez alergie a teraz mam spokój. Dobrze, ze Pan który u mnie był przekonał mnie do zakupu! Kosztuje sporo, ale było warto. Polecam i pozdrawiam.

wacenty

Jestem z okolic Nowego Sącza i także dostałem zaproszenie na szkolenie do Rzeszowa. Podszedłem na totalnym luzie do rozmowy z spoko gościem w Krk i dziś przyszło zaproszenie. Swoją drogą, ciekawi mnie ile osób tam się zjawi, bo pytałem w biurze przez telefon, to na godzinę 17:30 dzisiaj (tj. 10 lipca) stan wynosił 7 osób :)

Jaskier

Zabiera się ktoś jutro z Krakowa na szkolenie? Zamierzam jechać pociągiem, aczkolwiek gdyby ktoś jechał to chętnie bym się zabrał.

Przedstawiciel Handlowy

Zostałem zaproszony na rozmowę, ale nie przyjąłem

-techniki sprzedaży -pytania o zarobki -silne stron charakteru Ogólnie Pan z którym miałem rozmowę był dziwnie zrozumiały i starał się wywyzszyc. Zadawał pytania na które tylko pracownik mógł znać odpowiedź, przy końcu rozmowy powiedział, że ma jeszcze dużo osób umówiony na rozmowę, i że dostają się tylko najlepsi, i że jakbym się dostał to ewentualnie dostanę jakiegoś meila z potwierdzeniem. Brzmiało to tak, jakby nie brał mnie pod uwagę. A jednak się odezwali.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Staś

Mi nie jest cieżko :) to zależy od Ciebie. Ja w pierwszych miesiącach tak od 2000 do 4000 na łapę brałem, pózniej już tylko lepiej

WWW

Staś a jak praca, jak zarobki w pierwszych miesiącach, ciężko jest sprzedać towar?? Ja miałem rozmowę wczoraj i wczoraj dostałem maila, ze mnie zapraszają na szkolenie; )

Robert

ja też czekam ma być dziś do 14:00 jeżeli zostanę przyjęty na szkolenie

Kaskier

Ja czekam na maila z info czy zostanę przyjęty, więc pewnie nie poszło za dobrze...Was od razu zapraszała na szkolenie na koniec rozmowy?

Staś

Szkolenie moje 7 dni trwało, ale słyszałem ze były po 6 lub 8 dni. Zaraz po odbytym szkoleniu rozpoczynasz prace a samochody aktualnie są przeróżne ja mam np peugeota partnera. Wszystkie spotkania masz umówione przez telemarketing. Pozdro

Jaskier

Od razu zaprosili Cie na szkolenie?

Witam, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, rozmowa przebiegała całkowicie na luzie. Dostałem zaproszenie na szkolenie do Rzeszowa. Jak przebiega takie szkolenie i ile trwa? Prace można zacząć na drugi dzień po odbytym szkoleniu? Samochód służbowy dają od razu czy po jakimś czasie i jaki? Spotkania z klientami są umawianie przez call center tak jak mówiono na spotkaniu?

Jaro

Po negatywnych komentarzach ze strony konkurencji? :D dobre dobre. 25 tys to jak jesteś trochę rozgarnięty i czasem uda Ci sie pomysleć to zrobisz na pewno. Jakie obiekcje maja klienci? Jak w sprzedaży... Co im tylko do głowy przyjdzie, ale to chyba na tym polega! CV nie musisz chyba zabierać bo jak ja byłem to wszystko mieli. Sama praca jak to praca... Jak pracujesz to zarobisz niezłe pieniądze. W samej firmie na relacje z kimkolwiek narzekać nie mozna.

Jaskier

Witam, właśnie wybieram się na rozmowę na PH do Krakowa. Zastanawiam się czy warto, bo po tych wszystkich komentarzach, mam trochę mieszane uczucia. Trudno jest wyrobić ten target 25 tys? Z jakimi obiekcjami Klientów najczęściej się spotykacie?

WWW

W najbliższych dniach odbędę spotkanie rekrutacyjne na ph i mam pytanie do ludzi którzy taką rozmowę przechodzili w ostatnich miesiącach. Jak taka rozmowa wyglądała,zabieraliscie jakies papiery na nią(cv,list motywacyjny itd...?) I jeszcze drugie pytanko,jak wam się pracuje te pierwsze miesiące w tej firmie?? Pozdrawiam!

Janusz

Ja już 3 razy zamawiałem u nich pościele i jestem bardzo zadowolony. Wszystko zawsze było dobrze. Polecam.

Klient

Chciałem napisać jako klient tej firmy, że jestem bardzo zadowolony z produktów i obsługi firmy Welmas. Kupowałem podobne produkty od innych firm i jeszcze nigdy nie otrzymałem tak dobrej jakości w stosunku do ceny. Serdecznie polecam.

Sumienny

Solidna firma - wszystko przedstawione czarno na białym, uczy poszanowania klientów, fajni przedstawiciele do pogadania i na imprezę, ładny telemarketing :-P Innymi słowy, chce się tu wracać.

Alex

Pracowałem już w wielu firmach z rożnymi produktami i z tego co mi wiadomo infolinia DLA FIRM każdego szanującego Banku jest czynna do 22-23 w zależności od banku. Cieżko dyskutować z lekarzem który nie posiada podstawowej wiedzy. Kiedyś to nawet do 24 mozna było dzwonić. Pozdrawiam i proponuje sie doinformować bo po co pisać głupoty. A sama firma przez banki udziela kredytów o oprocentowaniu 12% rocznie bez dodatkowych kosztów jak również bezprocentowych kredytów do rat 6.

Gordon

"Wy za to sprzedajecie pościel ludziom na raty, którzy już takową posiadaja i to nie jedna!" - Czyli zatem skoro ludzie mają po kilka kompletów pościeli wełnianej, to znaczy że muszą być zadowoleni :-) A Panu "Lekarzowi" za uwagę już dziękujemy :-D

Alex

Ale jaja. Ponad setka pozytywnych opinii i jakiś pseudo lekarz komentarze pisze :D tego jeszcze nie grali. Jak by był prawdziwym lekarzem to by w zawodzie pracował. Szkoda czasu na dyskusje bo ludzie zadowoleni pracują a zawsze znajdzie sie ktoś kto jest najmądrzejszy na świecie i swoje życiowe porażki wylewa na forum. Opowiedz jeszcze co Ci sie nie udało? Ktoś Ci sprawił przykrość? Ktoś Ci cos brzydkiego powiedział? Nie łam sie będzie dobrze! Szkoda tylko takie głupoty opowiadać o firmie i o ludziach którzy są ok! Nie chcesz nie pracuj, nikt Cię nie zmusza już zawsze będziesz bezrobotny :) pozdrawiam Cię serdecznie! A do przyjaciół z firmy z którymi pracuje apeluje o wybaczenie Panu i zaniechanie dyskusji. Do niczego konstruktywnego ona nie prowadzi a każdy może sobie anonimowo pisać co chce i wyzywać każdego od oszustów. Niech pisze bo co może wiedzieć ktoś kto porządnie nawet jednego dnia nie popracował. A o właściwościach wełny może sobie w encyklopedii przeczytać może zmieni zdanie, szkoda że lekarz encyklopedii nigdy w ręku nie miał :). Pozdrawiam 99,9% zadowolonych z pracy w tej firmie i z produktów jakie sprzedają.

Zostaw merytoryczną opinię o WelmaS - Rzeszów

• Jak się pracuje w WelmaS?

Zobacz opinie na temat firmy WelmaS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WelmaS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WelmaS?

Kandydaci do pracy w WelmaS napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WelmaS
4.5/5 Na podstawie 679 ocen.

WelmaS