4 Dodaj opinię
4 639 578 5 1

Opinie o WelmaS

Kasiulka
Nazwa działu: Marketing

Pracuje w firmie w dziale telemarketingu parę miesięcy. Jestem bardzo zadowolona;) super towarzystwo i atmosfera ;)

Tak12Nie1
Renatta
@Trepki63

Mój też się że mnie śmiał, że dałam się nabrać a teraz śpi zadowolony i w życiu by nie oddał. Wcale tak drogo nie było jak ostatnio byłam w galerii handlowej żeby na pościele popatrzeć to kołdry po tysiąc złotych już nie mówię o materacach a tu płaciłam taniej za gruby materac z kołdra i poduszkami 1800zl a produkt nieporównywalnie lepszy i do tego naturalny, dobrej jakości i rehabilitacyjny. Myślałam że nie, ale fakturę dostałam na wyrób medyczny. I jeszcze 5 lat gwarancji ja wiem, że z tymi firmami różnie bywa, ale jestem mile zaskoczona. A co do facetów to właśnie tacy są gadać będą a jak spróbował to gadał inaczej :) polecam

Tak34Nie3
Trepki63

Mam takie koldry juz przeszlo 7 lat bralam na raty jakie to piekne jestembardzo zadowolona placilam duzo bardzo duzo maz zly ale jak pospal to juz nie chcial oddac pojechal teraz do sanatorium dzwonil do mnie zebym mu przywiozla jego koldre bo sie mu zle spi narzeka na te zwykle koldry. Jak ja pralam i pare dni spalam pod starom zwykla koldra to usnac nie umialam polecam kazdemu warto ludzie kupują telewizory za 5 tysiecyy auta za 50 tysiecy a na materac szkoda im dwa tysiace a czlowiek spi codziennie cale zycie srednio 8 godzin dziennie a potem kazdy narzeka na kregoslup i szukaja wymowek ze ciezkie tornistry ze ciezka praca ze starosc nie radosc wydaja ciezkie pieniadze na masaze kremy masci czekaja w kolejkach do ortopedow i nic z tego nie ma dalej plecy bolą. Ja polecam z calego serca to byla dobra inwestycja

Tak61Nie5
Janusz i Marta
@Trepki63

Zgadza się! My już śpimy od 2012 roku to też 7 lat a kołdry jak nowe. Myślę że spokojnie drugie tyle jak nie więcej przetrwają. A ile byśmy wydali przez te lata na poszewki, poduszki i kołdry zwykle? Pewnie z dwa razy tyle co zapłaciliśmy. Teraz kupiliśmy materac i jesteśmy zachwyceni.

Tak18Nie2
Iwi Nowy wpis

Chcę umówić prezentację. Proszę o kontakt pod nr tel 502073789

Ania Nowy wpis
@Iwi

Witam najlepiej zadzwonić bezpośrednio do firmy numer jest w internecie pozdrawiam:)

Szymon
Nazwa działu: Handlowy

Kasa może i fajna, ale jakim kosztem.(usunięte przez administratora) Warunki na rozmowie kwalifikacyjnej nie do końca zaprezentowane.

Tak1Nie1
Wika
Nazwa działu: Handlowy

Kosztem pracy.... Firma dobrze płaci za pracę a nie jej brak i nie każdemu się to pewnie podoba. Jak ktoś chce zarabiać najniższa krajowa za nic nie robienie to niech idzie gdzie indziej. Pozdrawiam kolegów z pracy ???? tym którym się chce.

Stefan Nowy wpis
@Wika

Jeśli ktoś faktycznie się przykłada i dużo pracuje, to na jakiego rzędu zarobki może tu liczyć?

Zaniepokojona
Nazwa działu: Marketing

Witam.Dziś z firmy Welmas z Reszowa miałam telefon, że otrzymałam od nich jakąś nagrodę i chcą mi ją dostarczyć do domu. Jednocześnie przy okazji zaprezentują nowe wyroby i będą chcieli zasięgnąć opinii na temat tych produktów. Mieli być o 14.00 i do tej pory cicho. Ale martwi mnie to że wypytywali się o moje dane kontaktowe które musiałam potwierdzić czy oby nie jest to jakieś oszustwo co o tym mam myśleć?! Proszę o jakieś opinie w tym temacie.

Teresa Nowy wpis
@Zaniepokojona

Witam nie ma się Pani czego obawiać też miałam takie spotkanie jakieś 2mieisące temu.Przyjechał młody chłopak bardzo miły do nas pokazał te wszystkie rzeczy pytał jak się podobają zostawił prezent i pojechał. Wiec myślę, że nie musi się Pani martwić a jak nie dojechał może coś mu wypadło

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w WelmaS obstawiają najmłodszymi stażem?

Nazwa działu: Handlowy

To co obiecują na szkoleniu to fikcja. Rzeczywistość pracy wygląda dużo gorzej. Nie polecam. Na szkoleniu obiecano wolne soboty, ostatnie spotkania na 16 i praca 100 km od domu. Po podpisaniu umowy okazuje sie ze sa 2 pracujące soboty, spotkania na 19 wiec powrot do domu około 22 a praca zdaza sie 150 km od domu. A to dopiero poczatek pracy.

Tak1Nie2
@Kamil

Dlaczego rzeczywistość pracy w Welmas wygląda gorzej niż na szkoleniu? Czy za dalsze podróże dostaje się premię lub bonusy? Napisz na jakie warunki zatrudnienia można liczyć.

@Stefan

Nie ma żadnych dodatkowych bonusow za dalsze trasy.

rafatsu
@Kamil

Właśnie ja mogę wejść w tą firmę i co radzisz? Jeśli to co opisujesz jest prawdą to ja dziękuje za takie warunki :)

Szok
@Kamil

Spotkania na 19 haha to chyba firmy pomyliłeś. Spotkaniam w godzinach 11:30, 12:30, 14:00, 15:30 i 16:30. A soboty faktycznie są ale po pierwsze nie obowiązkowe do pracy chyba że firma robi wszystkim długi weekend czyli np. czwartek jest wolny firma robi piątek wolny po to żeby był długi weekend i się w sobotę odrabia. Straszne bzdury piszesz gościu. Na szkoleniu też mówią że raz na dwa tygodnie jest spotkanie i czasem można dalej pojechać tak samo jak z menagerem jedziesz swoim i ma do Ciebie daleko to się w połowie drogi spotykacie. A tak to jeżdżę max do 70 km. Z choinki się chyba urwałeś.

Szok
@rafatsu

Masz rację w domu zostań i dalej bzdury czytaj hehe

Tak3Nie
@Szok

Tydzień temu po szkoleniu w poniedzielek miałem spotkania, ostatnie o 19.30. Chcialem wolną sobotę z racji imprezy rodzinnej, uslyszalem ze są dwie pracujące i nie ma mowy o wolnym. W tamtym tyg mialem dwie trasy pnad 100 km od domu a w sobote 135. Pracuje 3 miesiace i powtarza sie to nagminnie.

Tak2Nie1
@Kamil

Chłopie Ty się z choinki urwałeś? Przecież jak masz szkolenie co dwa tygodnie to ono trwa od 10:30 do 13-14 a spotkania są od 16 to jak ostatnie ma być na 16:30? Raz na dwa tygodnie jak łykniesz trochę wiedzy to Ci chyba korona z głowy nie spadnie, dziwi mnie takie głupie gadanie. A co do soboty to się chyba coś nie dogadales z przełożonym i bzdury piszesz, tak jak i tereny jak się ogarniesz i zdzwonisz do telemarketingu to pojedziesz gdzie Ty chcesz. Musisz odpalić trochę mózgu bo normalnie zejdę z tego swiata. Trzeba wziąść odpowiedzialność trochę za siebie.

beka
@Jacek

pamiętajcie że każde spotkanie się liczy, nie sprzedasz - nie zarobisz ;)

@beka

Możecie napisać coś o poziomie wynagrodzeń? Chciałbym ustalić, czy pracodawca oferuje podstawę, która nawet mimo słabej sprzedaży w danym miesiącu jest gwarantowana?

Kornel
Nazwa działu: Handlowy

Pracuję już 4 miesiące i chciałem się podzielić opinią o pracodawcy bo sam miałem mętlik czytając opinie. Na początku pracy prosto nie było, szkolenie ukończyło 70% uczestników czyli 7 os z 10, które były, wtedy się dziwiłem dlaczego firma nie dała im szansy dziś wiem, że nie dali by rady. Po 4 miesiącach pracuje nad 5 i mamy ze sobą kontakt więc myślę że wszyscy jednogłośnie potwierdzili by moją opinię. Na początku łatwo nie było bo jest dużo nowości, a człowiek do nowych rzeczy musi się przyzwyczaić do tego dochodzi dużo wiedzy i umiejętności do nauki. Dopiero po jakimś czasie człowiek zaczyna rozumieć jak działa ta sprzedaż choć by się mogło wydawać że wcześniej już wiedział. Okazuje się że niekoniecznie. Później już jest fajnie jak wszystko się ogarnie po około miesiącu do dwóch. Co do samej firmy: niezaprzeczalne jest to że wszyscy chcą Ci pomóc jak jesteś mądry i ich słuchasz, spotkania szkoleniowe są co dwa tygodnie, kierownik jeździ ze mną około raz w tygodniu a jak idzie super to raz na dwa tygodnie. Godziny pracy mieszczą się od pierwszego spotkania na 11:30 do ostatniego o 16:30. Ja osobiście robie między 3 a 4 dziennie. Produkty jakościowo lepsze niż to co u konkurencji widziałem do tej pory i cenowo podobne a często tańsze. Sam kierownik spoko jak i inni przedstawiciele, widać że ekipa zgrana. Teren działania jest do około 80 km od domu w moim przypadku tylko na spotkanie co drugi tydzień muszę dalej jechać i wtedy mam 140 km ale da się przeżyć. Jeżeli chodzi o wypłatę to jakimś fenomenem nie jestem i najwyższą do tej pory wziąłem 6+ a pracuję 4 miesiące więc jeszcze dużo przede mną, kolega ze szkolenia największą wzią 10+ ale to typowy handlarz to nie ma porównania póki co. Z wad pracy to na pewno klienci, którzy są różni, ale jak to w handlu bez klienta handlu by nie było. Na początku bałem się że nie zarobię, ale po rozmowie z jednym z szefów, który powiedział mi że skoro tylu przedstawicieli zarabia i pracuje, zadowoleni są to dlaczego ja miał bym nie dać rady jak się będę słuchał, zresztą jak powiedział gdybyś Ty nie zarobił to my też a nam zależy żeby wszyscy zarabiali więc Ci pomożemy ale bez Twoich chęci się nie uda. I miał rację. Dlatego co mogę doradzić, jeżeli masz chęci, akceptujesz zmiany i chcesz się uczyć to sobie poradzisz jeśli oczekujesz a nie chcesz dać nic od siebie jak 5 kolegów którzy sobie nie poradzili nie trać czasu. Gdybym miał podzielić nas 5 pracujących a tamtych 5 co nie ma to powiedzieć mogę jedno, my chcieliśmy dać coś z siebie i później oczekiwać a oni tylko mieli oczekiwania i pretensje. Generalnie polecam dla osób które chcą się rozwijać, uczyć i zarabiać właściwe pieniądze.

Nicola
Nazwa działu: Produkcja

Bardzo miła atmosfera, super ludzie, firma przyjazna dla młodych ludzi. Jednak nie ma tu możliwości rozwoju (usunięte przez administratora)Jak dla mnie przejściowa praca na krótki okres czasu.

Tak1Nie3

Ola
@Nicola

Możesz powiedzieć cos więcej ?

Wika
@Nicola

Nicola raczej brak możliwości jest dla braku zaangażowanych. Bo ja już w firmie widziałam wiele awansów.

Małomiasteczkowy

Nie polecam pracy tam.

Tak1Nie2
@Małomiasteczkowy

Ciekaw jestem dlaczego Twoja opinia o firmie jest negatywna. Może opiszesz też w jaki sposób jest rozliczany pracownik i na jakich zasadach są przyznawane premie w WelmaS? Daj znać jeśli wiesz coś na ten temat.

Maciej
Nazwa działu: Handlowy

Pościel jak każda inna, tylko metka przyszyta i 6 razy droższa. Przedstawiciel będąc u nas w domu zaprezentował chyba nie to co rzekomo firma sprzedaje, czyli wysokiej jakości pościel wełniana z merynosa

Piotrek33
Nazwa działu: Produkcja

Jestem bardzo zadowolony z usług

Joanna Rogóż
Nazwa działu: Produkcja

Mogę serdecznie polecić materace ich firmy. Mam dwa miesiące i nie byłam przekonana przy zakupie czy robię dobrze. Dziś mogę powiedzieć, że to świetna decyzja. Cena adekwatna do jakości.

Olga
@Joanna Rogóż

Znakomicie! Komentarze zadowolonych Klientów są tu w równym stopniu bardzo ważne. Czy wszyscy pracownicy firmy, z którymi miałaś styczność, służyli Ci pomocą i dobrą radą? Może chcielibyście spróbować swoich sił w WelmaS? Jeśli tak to odsyłam Was na stronę firmy - tam znajdziecie wiele ciekawych ofert pracy: http://welmas.pl/kariera/ Jak już któreś z nich Was zainteresuje, to koniecznie mnie tu poinformujcie.

Damian
Nazwa działu: Handlowy

Witam dostałem propozycje wzięcia udziału w szkoleniu. Jestem z okolic Janowa Lubelskiego, szkolenie zaczyna się 19.08 moje pytanie czy ktoś się wybiera na takie szkolenie, chętnie kogoś po drodze zabiorę pozdrawiam.

Patryk
@Damian

Ja się wybieram jestem z okolic Opoczna

Grzegorz

Dobry pracodawca, daje zarobić! Fajnie ludzie fajna firma. Niedawno się zatrudniłem, ale widzę że wszystko jest jak ma byc.

Tak4Nie1
Wanda
@Grzegorz

Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś świeżym pracownikiem firmy WelmaS. Wyczuć można również, że zadowolony jesteś z warunków finansowych zaoferowanych Ci przez tego pracodawcę - może mógłbyś napisać w takim razie, jakie są mniej więcej widełki, na które liczyć może osoba świeżo przyjęta do pracy w WelmaS?

Grzegorz
@Wanda

Od 4 do 12

Tak1Nie1
Czesław
@Grzegorz

Trzeba przyznać że to dobre zarobki na start, na całość składa się podstawa i prowizja czy wynagrodzenie jest w pełni zależne od ilości sprzedanych produktów? Jakie auto daje firma? Jak wygląda standardowy dzień pracy sprzedawcy? Jestem ciekaw co możesz mi powiedzieć na ten temat, daj znać.

Nazwa działu: Handlowy

Zatrudniłem się 4 miesiące temu i jestem zadowolony z warunków jakie mi daje pracodawca. Samochód, spotkania z klientami umawiane przez telemarketing, duże zarobki. Produkty bardzo jakości dobrej lepsze od konkurencyjnych firm. Zresztą w firmie głośno sie o tym mówi, że mocno stawiają na jakość. Również atmosfera jest dobra, przedstawiciele i kierownictwo pomagają od pierwszych dni współpracy. Praca do łatwych nie należy ale jak się wkręcisz robi się wszystko proste. Klienci zadowoleni z produktów, które zamawiali dużo wcześniej więc nie ma problemu z kolejnym kontaktem co jest ważne. Dziewczyny w telemarketingu ładne :D polecam :D

Iwona
 Rekomendacja

Pościel wyrobu wielbłądziego otrzymaliśmy na rocznicę ślubu. I teraz śmiało mogę stwierdzić, że był to najlepszy prezent jaki kiedykolwiek otrzymaliśmy. Nie leży na dnie szafy jak niektóre gadżety ;) Planujemy kupić taki sam zestaw dziadkom na święta. Polecam każdemu!

Czesław

Oszukują staruszków i naciągają na pieniądze? Co konkretnie masz na myśli? To poważny zarzut, jestem ciekaw co więcej możesz napisać na ten temat. Pracowałaś tam czy piszesz z pozycji klienta? Większość opinii o firmie jest dobra, zastanawiam się więc skąd takie rozbieżności. Koniecznie napisz jak Twoim zdaniem wygląda sytuacja, takie informacje będą bardzo cenne dla osób które odwiedzają ten wątek.

Hanna

Produkty firmy Welmas są dobre. Mam od miesiąca kołdrę, poduszki oraz materac i powiem szczerze, że jestem zadowolona. Rodzice mają materac od roku i także są zadowoleni. Firma dba nie tylko o jakość, ale także o wygląd produktu więc wielki plus dla nich za to.

Teresa

Od roku mam pościel firmy Welmas i jestem z niej bardzo zadowolona. Miewałam problem z bezsennością i odkąd zaczęłam używać produktów tej firmy problem zniknął. Wysypiam się cale noce i wstaje wypoczęta. Produkty bardzo dobrej jakości na pewno posłużą na lata, siostra zakupiła kilka lat temu i używa do dnia dzisiejszego bez zastrzeżeń. Wzory i kolorystyka też bardzo ładne. Szczerze polecam

Teresa

nnn1

A ja mam pytanie, czy jest możliwość dostania się na rozmowę rekrutacyjną bez doświadczenia przedstawiciela handlowego, czy raczej jest ono wymagane?

Nati
 Rekomendacja

Chętnie polecam firmę WelmaS , bardzo miła Pani któregoś dnia do mnie zadzw i zaproponowała zakup porządnej kołdry fakt swoje kosztowała ale nie żałuję jesteś zachwycona a serdecznie POLECAM:)

Tak3Nie
Kubi

Czy jedzie ktoś na szkolenie do Rzeszowa w poniedziałek 1 lipca ze świętokrzyskiego?

@Kubi

Mógłbyś napisać na jaki temat to szkolenie i czy nowo przyjęci pracownicy też mogą brać w nim udział, czy tylko bardziej doświadczeni? Chętnie posłucham też o innych aspektach zatrudnienia, więc jeśli byłbyś tak pomocny i o nich napisał, byłbym wdzięczny.

blask
@Kubi

ja sie wybieram ale z innego rejonu ;) może ktoś jeszcze się wybiera?

Ern
@blask

Ja z dolnośląskiego. Też jade na szkolenie ale pierwsze dni szkolenia w Katowicach dopiero później mamy jechać do Rzeszowa

blask
@Ern

w katowicach? Ja mam 40km do Katowic a odrazu jade do Rzeszowa, dziwne :P

xerxes
@blask

powodzenia na szkoleniu :)

kamil12

witam! Jak w welmasie wygląda sprawa wolnego czy chorobowego w przypadku zleceniówki?

Jacek

Ktoś jedzie na szkolenie do Rzeszowa w poniedziałek(01.07) z Małopolski? Okolice Nowego Sącza

Odys

Pracuję dopiero trzy miesiące w tej firmie i co mogę powiedzieć: Handlowcy ekipa bardzo fajna pomocna! Przez pierwszy miesiąc szło mi średnio, dziś widzę że to był tylko brak obycia i doświadczenia, handlowcy mi bardzo pomogli! Samochody dają prawie nowe. A tym co pracują dłużej nowe. Praca na początku jest dużym wyzwaniem i wydaje się trudna, ale jak robisz coś nowego zawsze tak jest. Ja już po miesiącu załapałem i uważam ją za świetną do rozwoju jeszcze przy takich zarobkach. Prace zaczynamy między 11;00-13:00 Co drugi tydzień jest szkolenie w jednej z siedzib firmy. Praca polega na sprzedaży i tu nie ma co się oszukiwać, trzeba się tego nauczyć i mieć twardy charakter. Towar w porównaniu do konkurencji jaki widziałem u klienta bije ich na głowę, jakość super. Swoje kosztuje, ale za jakość premium trzeba zapłacić. Z jednym z szefów rozmawiałem już 3 razy bardzo miły facet i pomocny. Zresztą ponoć obaj są ok. Wynagrodzenia na czas. Premie. Konkursy. Ponoć zaraz po wakacjach wyjazd integracyjny. Zarobki co tu dużo mówić. Jeżeli się starasz i uczysz to na prawdę dużo zarobisz i 5+ na łapę zrobisz bez problemu. Klienci z produktów firmy zadowoleni, Ci do których trafiłem ponownie oczywiście.

Tak5Nie
@Odys

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia i jako nowy pracownik otrzymałeś pomoc od bardziej doświadczonych kolegów. Dobra atmosfera w pracy działa bardziej motywująco. Napisz jakie są do zrobienia targety, żeby otrzymać premie i czy możesz liczyć na inne benefity takie jak bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego?

takijeden

Jak chodzi o prace to warunki są takie jak przedstawiają. Tylko prowizja od sprzedaży, brak podstawy wiec można i przez miesiąc nie zarobić nic, bo jak wiadomo są to dość drogie rzeczy, a w niektórych rejonach ciężko znaleźć chętnych. Jakościowo fakt rzeczy są dobre. W kwestii jeszcze pracy to fakt wszyscy starają się pomoc sobie nawzajem, nawet sami kierownicy z chęcią pomogą jeśli ktoś ma problemy. Jedyny problem to fakt, że przedstawiciele "nic nie sprzedają" i tak to jest też przedstawione przez marketing. I trzeba przekonać do zakupu ludzi którzy nie chcą nic kupować.

Tak2Nie1
@takijeden

Skoro rzekomo nie ma podstawowego wynagrodzenia w firmie WelmaS to, co w przypadku, kiedy zatrudniony pracownik chciałby skorzystać z urlopu wypoczynkowego? Mam rozumieć, że wtedy przez okres dni, w których jest nieobecny, po prostu nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia? Proszę, abyś ewentualnie wyprowadził mnie z błędu, gdybym źle to zrozumiał.

Bzyku
Nazwa działu: Handlowy

Czy może ktoś w prost napisać czy jest jakaś podstawa + premie sprzedażowe? Co się dzieje w przypadku nie wyrobienia danego planu?

Tak5Nie
osoba
Nazwa działu: Handlowy

Rozmowa o prace na żenująco niskim poziomie. Proponuję Pani rekrutującej przeczytanie CV kandydata przed rozpoczęciem rozmowy.

Tak4Nie4
KMS
@osoba

Szanowna osoba wie co to Pleonazm? Żenujący = niski poziom Takie masło maślane. W szkole podstawowej o tym uczą. Ocenę trzeba zacząć od siebie :). Życzę dobrego dnia.

Tak5Nie1
@osoba

Według Ciebie rozmowa kwalifikacyjna nie wypadła zbyt pomyślnie. Czy mógłbyś się podzielić informacjami jakie warunki zatrudnienia Ci zaproponowano? Mam na myśli rodzaj umowy o pracę i dodatki do wynagrodzenia. Mimo, że nie zdecydowałeś się na zatrudnienie Twoje doświadczenie przyda się innym osobom, które będą chciały wysłać CV.

4&5&4

Witam , pytania głównie do przedstawicieli , jak się pracuje , jak wyglądają plany sprzedażowe , samochody jakie ? Czy są to nowe czy używane jeśli tak to w jakim stanie technicznym , co ile są wizyty w firmie ? Z góry dziękuję za odpowiedź .

Tytus
@4&5&4

Praca spoko jak się wkręcisz i podszkolisz, atmosfera jeszcze lepsza. Plany są, ale nie wygórowane. Samochody głównie peugeoty partnery, caddy, mercedes citan i parę mniejszych typu nemo, ale jak rozmawiałem ostatnio to mówili, że tych mniejszych sie już pozbywają. Ja dostałem jakiś miesiąc temu właśnie nowego peugeota a wcześniej miałem 2015. Z tego co tak widzę co starsze sprzedają na bieżąco i kupują nowe. Co do stanu technicznego to wszystko w samochodach robione jest na bieżąco. do samej centrali raczej nie jeździsz chyba, że jesteś z okolic Rzeszowa. Bardziej do swojego oddziału w Twojej okolicy. Generalnie szkolenie jest raz w tygodniu a gdzie to zależy skąd jesteś. Pozdrawiam

Tak17Nie
4&5&4
@Tytus

Super dzięki za pomocną odpowiedź , jestem z dolnegośląska więc pewnie ja bym miał we Wrocławiu . Tylko jeszcze sprawa ze szkoleniem na początek czy tak jak piszą trwa 7-8dni? I wracasz już z bazy samochodem służbowym rozumiem .

Tytus
@4&5&4

No to na pewno. Ja jestem z okolic Katowic i tam mam szkolenia. Moje szkolenie trwało 9 dni. Ale ludzie różnie mówią, jedni mieli 7 inni 8 a ja miałem 9. Chyba zależy od wielkości grupy która się szkoli. Po szkoleniu podpisujesz papiery, dostajesz wszystkie graty i wracasz autem do domu.

Tak14Nie

Alix
@Tytus

Hej Tytus a jak wygląda prowizja ? Bo nie ma tam podstawy? Czy ciężko wyrobić te 25tys w miesiącu? Pozdrawiam;)

Ew1223
@Alix

Przyłączam się do pytania :) kto na szkolenie 1 kwietnia? Dział handlowy

Anna

Ja jadę :)skąd jesteś?

Zuzza
@Ew1223

Hej ???? Ja się wybieram.

Aaaa
@Ew1223

Ja jadę oczywiście jeśli mowa o Katowicach:D

Siedem

Hej, ja jade :)

sith
Nazwa działu: Handlowy

Jedzie ktoś na szkolenie 27.02.19?

Ew1223
@sith

Jesteś w stanie opowiedzieć czy dalej pracujesz i czy normy fo wyrobienia?

TakNie

Zostaw opinię o WelmaS - Rzeszów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie