Opinie o WelmaS w Rzeszów

W branży jesteśmy od 2008 roku będąc tym samem jedną z najlepiej rozwijających się firm w dziedzinie zdrowego, spokojnego snu. Nasz zespół składa się z szeregu doświadczonych specjalistów, a praca odbywa się w przyjemnej, rodzinnej atmosferze zaufania i spokoju. Przez lata zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy po dzień dzisiejszy polecają naszą markę swoim najbliższym i wciąż do nas wracają. Nasze credo? Najważniejszy jest klient!

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WelmaS w Rzeszów

Fryderyk

Mam pytanie, jak to jest z tym samochodem? ponosi się koszt za korzystanie z niego w czasie prywatnym? Bo kilkanascie kmt wstecz wyczytalem, ze 40 zł za 100 km..

Xoyz
@Fryderyk

Tak jest.

Pako

Może ktoś mi powiedzieć jak wygląda teren pracy? Męczy się ludzi w domach prywatnych czy jakoś inaczej to wygląda?

Pako

Dziękuje, może dzięki Tobie może ominęły mnie nieprzyjemne doświadczenia ;) Na start wolałbym takich uniknąć. Pozdrawiam!

Pako

Hej, jest ktoś zaproszony na rozmowę na 27/04/2017 do Rzeszowa?

Natalia

WelmaS świetnie radzi sobie i rozwija się. Taka firma w której atmosfera jest prawie jak rodzinna to super miejsce do pracy. Miło czyta sie wpisy w których jest tyle miłych słów o firmie, dobrze że tu pracuję.

Przedstawiciel Handlowy

Zostałem zaproszony na rozmowę, ale nie przyjąłem

-techniki sprzedaży -pytania o zarobki -silne stron charakteru Ogólnie Pan z którym miałem rozmowę był dziwnie zrozumiały i starał się wywyzszyc. Zadawał pytania na które tylko pracownik mógł znać odpowiedź, przy końcu rozmowy powiedział, że ma jeszcze dużo osób umówiony na rozmowę, i że dostają się tylko najlepsi, i że jakbym się dostał to ewentualnie dostanę jakiegoś meila z potwierdzeniem. Brzmiało to tak, jakby nie brał mnie pod uwagę. A jednak się odezwali.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
luigi

Wybiera się Ktoś z Was na szkolenie od poniedziałku, 20 marca do Rzeszowa?

Faken

tak, do mnie :)

Karbon

Czy dzwonili już do kogoś w sprawie rozmowy Kwalifikacyjnej w Hotelu Novotel Katowice w dniu 16.03 ?

Julita

Czy może ktos dodać coś w temacie pracy dla prelegenta/ Asystenta?

Pan 100 zł

Na spokojnie

Wax

Zostałem przedstawicielem handlowym w WelmaS-ie i bardzo jestem zadowolonyoraz dumny, że sie udało. Wiedziałem,że to dobra firma i mogę mieć problem z dostaniem się ale jestem. Zarobki jak na początek fajne.

Kate

Pracuje w telemarketingu, praca polega na umawianiu spotkań przedstawicielom handlowym, spotkania łatwo umówić, praca fajna, atmosfera w firmie rewelacyjna, sami młodzi ludzie, nikt sie nie czepia. Zarobki koło 1800 - 2200 netto. Co do wolnego zawsze można się dogadać tym bardziej, że mam dziecko. Ja jestem zadowolona polecam pracodawce.

Janusz Internetu

Polecam pracodawce.

Maciek

Witam,proszę o info czy Welmas to teraz Welana???

JACK DANIELS

Dziwnie prawisz lal. Bo gdybyś jeździł charytatywnie to firma wydaje na Ciebie pieniądze. Bo pokrywa wszystkie koszty. Skoro Ty nie zarabiasz firma traci wiec gdzie tu sens? Czyli firma dokłada do biznesu? Dziwna opinia i teoria. Widocznie ten pracownik przyszedł pojeździć autem i myślał, że dostanie coś za darmo bo inaczej nie umiem tego wyjaśnić :). Zawsze znajdzie się winny... bo najłatwiej obwinia się innych o niepowodzenia a nie patrzy na siebie i to jak się pracuje. Duzo ludzi firma zatrudnia i są zadowoleni zarabiają bardzo dobre pieniądze tak jak ja. Ale tu widać od razu podejście moje a Twoje i to dlaczego Ty nie będziesz zarabiał. Bo jedyne czym się kierujesz to pesymizm i pogłoski a w życie przedstawiciela liczy się tylko energia, optymizm i dobre nastawienie. Powodzenia :)

on
@JACK DANIELS

Witam czy sa tu osoby na forum co podjely niedawno prace w tej firmie? chce sie dowiedziec jak to wyglada bo widze tu komentarze z kilku tyg do tylu i znowu pojawia sie oferta pracy z tej samej firmy

@on

Z tego co wiem to 5 albo 6 os. zatrudnili z tej reksutacji, ale nie znam szczegółów.

Kedizro
@JACK DANIELS

ale czasem jest tak, że wyślą Cię w teren gdzie produktu nawet za darmo nie wezmą, albo gdzie na 5 spotkań 1 osobę zastaniesz w domu, i jeździsz właśnie tak dzień, dwa, tydzień bez celu ...

@Kedizro

Nie slyszalem o takiej sytuacji... sam jeżdżę, koledzy jeżdżą i jest ok. I jak by za darmo nie wzięli? Musial byc z Ciebie bardzo kiepski handlowiec... bo to co napisałeś jest przerażające... nie dla mnie tylko powinno byc dla Ciebie. Starasz sie zrzucić wine za brak sprzedazy na innych. Po tym co napisałeś i tak wątpię w to, ze w ogole pracowales.

Wesoła
@Kedizro

Myślę , że to nie jest praca dla Ciebie. Do handlu trzeba mieć dar i tu jest cała tajemnica. Firma jest fajna ale nie dla Ciebie.

Joł

Witam. czy osoby z rekrutacji w lublinie we wrześniu 2016 są zatrudnione w tej firmie? zastanawia mnie to bo pojawiła się kolejna oferta pracy jako PH, a chyba na jedno województwo nie jest potrzebna aż taka ilość przedstawicieli.

JACK DANIELS

Wiesz ja pracuje. I powiem Ci tak dziwie sie kto Ci glupot na opowiadal takich. Czytasz komentarze na forum? Po co? Albo sprobuj albo nie... ludzie z forum pracy dla Ciebie nie znajda... kazdy pisze co chce. Nie bede sie wypowiadal przyjdziesz zobaczysz. Ja jestem zadowolony. Nie przyjdziesz to powodzenia w czytaniu forum w innych firmach. Pozdrawiam.

Piotrek

Tak czy inaczej można powiedzieć, że firma sie jeszcze rozwija, wiec skoro juz teraz proponowane sa takie porządne stawki to chyba tym bardziej jest sie z czego cieszyć

Hekrorrr

Data powstania:2008-10-21 Data rozpoczęcia działalności:2008-11-03 47.74.Z - PKD Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Ja widze w KRS ze firma od 2008 roku istnieje... i w 2015 roku przeksztalcila sie w spółkę. Skad wiem? Bo juz 4 lata tam pracuje. Pseudo leczniczy produkt nie moglby byc zarejestrowany w sprzedazy jako medyczny na niskiej stawce vat a ten jest wiec... okazuje sie, ze nie masz racji. Pozdrawiam Cie Radku i twoje domysly o produkcie i firmie.

Radek

To ile tysiaków trzeba dać za taką pościel?

Krystian

Witam, Chciałem napisać, że pracowałem w Welmasie 2 lata. Dobrze zarabiałem, wiele się nauczyłem, współpracowałem ze świetnymi ludźmi. Produkty mają wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie. Samochody dobrej klasy w dobrym stanie. Firma warta zainteresowania, umożliwiająca zdobycia ciekawego doświadczenia sprzedażowego.

Zostaw merytoryczną opinię o WelmaS - Rzeszów

• Jak się pracuje w WelmaS?

Zobacz opinie na temat firmy WelmaS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WelmaS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WelmaS?

Kandydaci do pracy w WelmaS napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WelmaS
4.5/5 Na podstawie 679 ocen.

WelmaS