Opinie o WelmaS w Rzeszów

W branży jesteśmy od 2008 roku będąc tym samem jedną z najlepiej rozwijających się firm w dziedzinie zdrowego, spokojnego snu. Nasz zespół składa się z szeregu doświadczonych specjalistów, a praca odbywa się w przyjemnej, rodzinnej atmosferze zaufania i spokoju. Przez lata zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy po dzień dzisiejszy polecają naszą markę swoim najbliższym i wciąż do nas wracają. Nasze credo? Najważniejszy jest klient!

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WelmaS w Rzeszów

Janusz Muszyński

Kupiłem produkty od tej firmy 4 tygodnie temu i muszę przyznać, że ten materac na prawdę mi pomaga przy bólach kręgosłupa. Postanowiłem napisać bo sam miałem duże wątpliwości przed zakupem. A i żona z kołdry zachwycona! Bardzo dobra obsługa.

Kasia Lech
@Janusz Muszyński

Zgadzam się z Panem w 100% materac jest rewelacyjny. Kupiłam mamie w prezencie i jest zachwycona.

Katarzyna
@Janusz Muszyński

Ja kupiłam kołdry i poduszki dla dzieci bo mają alergię. Spełniają moje oczekiwania. Produkty bardzo wysokiej jakości. Kontaktowałam się z alergologiem po zakupie i mowil, że to bardzo dobra rzecz. Polecam

Aga
@Katarzyna

Też byłam sceptyczna co do zakupu, drogie itd. mąż mi mówił żebyśmy wzięli dla synka bo ma alergię a przedstawiciel że będzie lepiej. Muszę powiedzieć że to najlepiej wydane 1500zl. Małemu jest naprawdę dużo lepiej.

Król Maciuś
@Aga

Wszystkich klientów serdecznie pozdrawiam :) staramy się być zawsze dla was najlepsi :)

Sylwek
@Janusz Muszyński

W trakcie prezentacji u mnie w domu wszedłem na to forum i po tylu pozytywnych opiniach o materacu i pościelach z wełny postanowiłem zamówić. Od miesiąca jak śpię pod pościelą dziwię sobie jak mogłem mieć negatywne zdanie o tym produkcie nigdy go nie używając. Dziś bym nie wymienił na żadną inną pościel. Polecam dobra rzecz!

Anna Kulesza
@Sylwek

Panei Sylwku ma Pan rację materac jest świetny! Wiem co mówię bo dopiero co z niego wstałam i się normalnie wyspałam. Wypoczęta mogę w końcu iść do pracy. Pozdrawiam

Jarek
@Janusz Muszyński

Moja żona kupiła materac, kołdrę, poduszki byłem na nią strasznie zły dlatego postanowiłem tu napisać co myślę. Myślę, że trzeba się przespać i spróbować bo śpi się bardzo dobrze i jest to dobry produkt. Wysypiam się, nie budzę w nocy, nie jest mi zimno, zapomniałem co to ból kręgosłupa.

Anka
@Jarek

Moi rodzice też mają produkty z tej firmy i są zadowoleni dlatego też przyszłam do tej firmy do pracy bo wiem, że produkt mają dobry.

Angie

Pracuję w telemarketingu i polecam. Trochę się bałam takiej pracy bo wszyscy telemarketing odradzają, ale okazało się, że umawia się spotkania dla przedstawicieli i jest to dość łatwe. Nic nie trzeba sprzedawac. Zarobki jak na telemarketing bardzo dobre. Atmosfera dobra. Nawet torta na urodziny dają :) polecam i pozdrawiam

Niki
@Angie

Też jestem zadowolona z pracy w firmie. Prezenty na mikołaja dali to bardzo miłe. Wigilie dla calej firmy organizują. Dobry pracodawca.

KA.
@Angie

Jak na telemarketing to nie jest źle. Pracowałam już w 3 innych i ta firma jest ok.

Dori
@KA.

W tej firmie pracuje już od półtorej roku w telemarketingu. Nie można narzekać, wiadomo że pracować trzeba, za darmo nic nie dają. Umawianie tych spotkań to prosta sprawa jak się trochę podzwoni. Dziewczyny w pracy są fajne więc i atmosfera dobra. Zarobki na pozytywnie w stosunku do innych firm w tele na podkarpaciu. O pracy jako przedstawiciel wiem niewiele, poznałam paru przedstawicieli, są na prawdę bardzo fajni i zadowoleni z pracy. Ogólnie polecam podobnie jak dziewczyny wcześniej 4 z plusem bo zawsze może być lepiej.

Król Maciuś
@Dori

Dziewczyny fajne mamy :) pozdrowienia z Katowic i dzięki za dobrą robote!

Nel
@Angie

Płaca normalnie za darmo się nie robi co mnie bardzo cieczy bo we wczorajszym telemarketingu w innej firmie wyzysk był straszny. Tu jest ok.

Sandi
@Nel

Dobry kontakt z przełożoną i pracodawcą. Jak na telemarketing bardzo dobrze się pracuje.

Ola
@Angie

Masz rację to moja pierwsza praca w telemarketingu i myślałam, że będzie dużo gorzej. Jest ok praca jak praca, moja koleżanka pracuje w innej firmie i zarabia dużo mniej.

Kaska
@Angie

Slyszalam, że między 2000 a 3000 na rękę można w tele dostać to prawda?

Anka
@Kaska

To prawda i nie trzeba nic sprzedawać tyle dobrze :)

taki tam

Pracowałem jakiś czas i trochę rzeczy wam opowiem: warto zwrócić uwagę na to, że cały czas szukają ludzi, gdyby było tak różowo jak wszyscy piszą to ludzi pracowali by po kilka lat, a nie non stop rotacja pracowników. Pomysł z tortem super, ale nie o to chodzi w pracy żeby tort raz na rok dostać (niemniej miłe to). (usunięte przez administratora) Zarobić można ale sie trzeba napocić i nakręcić (nie chce użyć innego słowa) starsze osoby na coś co mogą kupić kilkukrotnie taniej... A teraz zwróćcie uwage, że pod moim komentarzem zaraz będą odpowiedzi że nigdy tu nie pracowałem albo że byłem słaby... dziwne że jakby był podgląd IP to większość komentarzy była by z tych samych nr...

Kokk

Początek pracy myślałem że będę gnojony tak trochę a tutaj i menager pomaga i inni handlowcy pomagają jestem mile zaskoczony

Przedstawiciel Handlowy

Zostałem zaproszony na rozmowę, ale nie przyjąłem

-techniki sprzedaży -pytania o zarobki -silne stron charakteru Ogólnie Pan z którym miałem rozmowę był dziwnie zrozumiały i starał się wywyzszyc. Zadawał pytania na które tylko pracownik mógł znać odpowiedź, przy końcu rozmowy powiedział, że ma jeszcze dużo osób umówiony na rozmowę, i że dostają się tylko najlepsi, i że jakbym się dostał to ewentualnie dostanę jakiegoś meila z potwierdzeniem. Brzmiało to tak, jakby nie brał mnie pod uwagę. A jednak się odezwali.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Witam. Czy ktoś jutro jedzie na szkolenie do Rzeszowa z Lublina lub okolic. Bo ja też jadę,razem zawsze razniej. Proszę o odp.

Kto jedzie w poniedziałek? :>

Michal
@Isola

Ja jadę na 14, a z jakiego miasta jedziesz? Jakiś kontakt do siebie dasz?

@Michal

Lecisz może z Lublina?

Olex

Po rozmowie telefonicznej wysłałam dane na maila, niestety cisza .

Ada
@Olex

Ja dostałem odpowiedź i mam rozmowę na początku sierpnia

Kamil
@Ada

Ja też mam 1 sierpnia.

@Kamil

Dajcie znać jak wygląda rozmowa , ponieważ mam dzień później;)

@Klaudia

Dacie jakiś kontakt do siebie? Bo widzę więcej osób ma w najbliższym terminie rozmowę na skype w sprawie pracy

@Kamil

Daj znać jak wyglądała na rozmowa :)

Agnieszka
@Klaudia

Trochę o poprzedniej pracy. Pytania ile chcesz zarabiać, czym jest dla ciebie dobra sprzedaż, odegranie scenki by coś komuś sprzedać, co wiesz o firmie, czy akceptujesz pracę tylko na prowizji, czy wolisz mała prowizję i duża podstawę czy na odwrót. Łącznie pogadanka 15 minut

@Agnieszka

A decyzja została podjęta? Czy musisz czekać na decyzje ?

@Kamil

Witam, jedzie ktoś jutro na szkolenie? Jakieś szczegóły ile będzie osób? W jaki sposób się to odbywa?

Michal

A jak jest w firmie z umową? Jest to umowa zlecenie czy umowa o pracę jak to wygląda na początku?

@Michal

3miesiące zlecenie, potem o pracę

Mich

Witam, zatrudnienie jest w oparciu o umowę o pracę czy umowa zlecenie?

@Mich

3miesiące zlecenie, potem o pracę

Mats

Witam juz miał ktoś dziś rozmowę?

@Mats

Ktoś dostał coś na maila już?

Nie . :)

@Isola

zostałam zaproszona na szkolenie w sobotę

Maja
@Isola

Witam. Tak ja dziś dostałam odpowiedź na e-maila (Pozytywna????)

Mr0gh0st
@Isola

Wszystkie odpowiedzi zostały udzielone po 20. Do zobaczenia w sobotę.

@Karolina

To część ma w sobotę? Ja mam informację że do 4 trzeba potwierdzić przybycie przez email zwrotny a w poniedziałek się zaczyna

Bella

Ja wyslalam wszytskie dane na czas na adres mailowy i niestety zero odpowiedzi .

Karolka

Witam, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna przez Skype? :)

Ewelin
@Karolka

Cześć, i wiesz już jak ta rozmowa przez Skype, czego można się spodziewać? Ja miałam mieć ale nie zdążyłam wysłać maila bo w międzyczasie zepsuł mi się telefon, na którym miałam sms z wytycznymi i numer osoby, która do mnie dzwoniła. Przy okazji byłabyś skłonna podać mi numer telefonu albo chociaż maila, na którego trzeba było wysłać swój login skype? Bo nigdzie nie można znaleźć a bardzo mi zależy :)

A.
@Ewelin

Hej . Ja wyslalam meila na czas , niestety zero odpowiedzi .

Dziubek

Hej czy ktoś z może powiedzieć mi w skrócie jak wygląda szkolenie w welmas i czy jest zakończone jakimś egzaminem? Czego nie spełnia os. którą nie zaliczyła szkolenia?

pl

Nie polecam , szkolenie to mordęga po 10 godzin dziennie przez 10 dni , warunki koszmarne , później umowa zlecenie niby na 3 miesiące , produkty są drogie , trudno je sprzedać a zaznaczę że nie ma żadnej podstawy tylko prowizja , lepiej poszukać czegoś bardziej stabilnego.

J. Walkiewicz
@pl

Ja już dwa lata temu miałem szkolenie i nie widzę nic trudnego w nauce 5 stron i paru podstawowych technik sprzedaży. Widać że tego szkolenia nie ukończyłeś bo nie wiele wiesz o produktach i firmie. No, ale zrozum jednemu będzie trudno pojąć proste rzeczy inny będzie myślał trochę szybciej i rozumie co się od niego wymaga. Dlatego nie możesz mierzyć swoją miarą mądrych ludzi. Jeden w życiu kopię rowy drugi robi coś innego takie życie. A co do produktów to sprzedaż mi osobiście przychodzi z łatwością. Zycze Tobie powodzenia szukaj stabilizacji! Polecam Ci oglądnąć szkolenie Jacka Walkiewicza o stabilizacji na (usunięte przez administratora) I nie pisz bzdur bo doznałem szoku jak to zobaczyłem, życie nie jest proste i trzeba coś zrobić nikt za leżenie nie zapłaci. Normalnie szok!

Pl

Super firma , polecam.

Rexik

Bardzo fajna firma. Tak jak mówią, że można zarobić, tak się zarabia. Praca też wygląda tak, jak to mówią wcześniej. Można się naprawdę rozwijać. Polecam.

Agness

Witam zostałam zaproszona na szkolenie ale muszę zrezygnować z obecnej pracy proszę o wasze szczere opinie czy warto?

@Agness

Agnes powiem Ci tak. Jeśli wiesz, że będziesz się starać to na pewno warto zmienić pracę. Jeśli jesteś leń to nie :). Możesz dużo zarobić jak się postarasz. Nikt nie jest na Twoim miejscu i nikt za Ciebie decyzji nie podejmie. Byłem w podobnej sytuacji i dla mnie wyszło super. Ale Ty nie jesteś mną ja Tobą. Pozdrawiam

@Franko

Jestem bardzo nastawiona na cele. Ciekawi mnie cZy ludzie bardzo chętnie kupują takie rzeczy z pakazow?

@Agness

Wszystko w sprzedaży zależy od tego jak to robisz dlatego jeden zarobi 4 a drugi 12 w sprzedaży. Powiem Ci tak firma daje na dzisiejsze czasy najlepsza jakość jaka jest dostępna, z lepsza się nie spotkałem jeszcze a pracuje prawie dwa lata. Czy kupują chętnie zależy od tego jak dobra Ty będziesz. Od jednych bardzo od innych mniej, ale nawet Ci słabsi tu dobrze zarabiają. Ciężko mi Tobie doradzać nie znamy się. Jak wiesz, że sobie poradzisz to sobie poradzisz. Jak oczekujesz, żebym Ci napisał jesteś super! poradzisz sobie! będziesz zachwycona! To na to nie licz bo, każdy jest inny. Ja wychodzę z założenia, że w życiu trzeba próbować różnych rzeczy żeby się dowiedzieć co jest dla nas samych dobre. Dla mnie tu jest dobrze, nie wiem jak będzie dla Ciebie. Firma na pewno docenią, pieniądze płaci w terminie, produkty ma bardzo dobre, atmosfera wśród przedstawicieli jest świetna a co Ty z tym zrobisz zależy od Ciebie.

Q.
@Agness

Ja pracuje ponad rok i mam podobne zdanie do Franka. Co do produktów to są bardzo znane w Polsce ludzie wiedza, że niosą za sobą jakość, większość chciała by mieć. Sami klienci firmy są zadowoleni szczególnie z jakosci.

Lapa
@Agness

Agnes czy dowiedziałaś się czegoś więcej o firmie ? Też jestem zaproszony na szkolenie i nie wiem co mam o nich myśleć

Nikita
@Lapa

Ja jade na szkolenie teraz w środę a Ty?

Nikita
@Lapa

Mydle ze warto spróbować opinie są różne ale ja zaryzykuje

@Lapa

Tylko czytałam komentarze zaryzykuje nie mam nic do stracenia. Jutro jedziesz na szkolenie?

Janek

Przedstawiciele jesteście zadowoleni z pracy? Proszę o szczere opinie

@Janek

Tak jestem. Pozdro.

Aksb

Każdy chwali firmę,ale czy ktoś może mi powiedzieć jakie realnie mozna zarobic pieniadze jako przedstawiciel?

MmM.
@Aksb

O takich rzeczach nie można chyba pisać na forum ;) 4-10n.

BNM

Odbyłem dziś rozmowę w Lublinie. Jestem mile zaskoczony po tym co tu przeczytałem bo tu widzę ewidentnie ktoś komuś robi na złość. Było dużo pytań rozmowa trwała około 50 min. Warunki to: Auto, telefon, karta floty na paliwo, auto do celów prywatnych. Wynagrodzenie od osiąganych wyników plus premie, konkursy. Spotkania handlowe umówione wcześniej przez telemarketing. Szkolenie rozpoczyna się w poniedziałek lub wtorek w przyszłym tygodniu. Praca na początku od 14-20 po miesiącu można od 12-17. Same produkty są mi znane moja mama zamawiała jakieś 2 lata temu z tej firmy. Mam dostać jutro odpowiedź.

opel
@BNM

Oj to żeś się napracował chłopie. A miało być tak pięknie w komentarzu. A tu na lublin dalej szukają do pracy.

BNM
@opel

No szukają w okolicach pracuje już 5 os. Nie rozumiem o co Ci chodzi? Ja pracuję firma chce zatrudniać jeszcze a Ty chcesz mi pojechać? Bo nie wiem? A jeżeli już pytasz jestem bardzo zadowolony z pracy tutaj dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o WelmaS - Rzeszów

• Jak się pracuje w WelmaS?

Zobacz opinie na temat firmy WelmaS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WelmaS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WelmaS?

Kandydaci do pracy w WelmaS napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WelmaS
4.5/5 Na podstawie 679 ocen.

WelmaS