Opinie o WelmaS w Rzeszów

W branży jesteśmy od 2008 roku będąc tym samem jedną z najlepiej rozwijających się firm w dziedzinie zdrowego, spokojnego snu. Nasz zespół składa się z szeregu doświadczonych specjalistów, a praca odbywa się w przyjemnej, rodzinnej atmosferze zaufania i spokoju. Przez lata zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy po dzień dzisiejszy polecają naszą markę swoim najbliższym i wciąż do nas wracają. Nasze credo? Najważniejszy jest klient!

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WelmaS w Rzeszów

Kry.sul58

Mamy z mężem wełnę 7 lat kupilam na spitkaniu domowym dajemy opinie 10 na 10. W lutym kupil maz koc nie był tani ale wiem że 30 lat posłuzy polecam

Dariusz Korynt
@Kry.sul58

Moja mama ma już 24 lata jeszcze z lamy gold. Ojciec kupił z welmasu 8 lat temu. Oba komplety są w dobrym stanie. Nam rodzice kupili z welmasu jakieś 5 lat temu a my teraz naszym dzieciom. Jestem przekonany, że to zakup dobry na lata.

Joanna Rak
@Dariusz Korynt

My też już użytkujemy 4 lata, teraz kupiliśmy nowy materac i jest świetny. Widzę, że dużo ludzi się ze mną zgadza tym bardziej jestem zadowolona z podjętej decyzji. A i ceny dużo niższe niż u konkurencji z którą nie raz się spotkałam.

Janusz i Marta
@Joanna Rak

Pościele od nich mieliśmy już od dawna, kupiliśmy w 2012 roku teraz przyszedł czas na materac, jest świetny szkoda było tyle czekać. Produkt na 5+

Łódzkie

Wybiera się ktoś na szkolenie 14.01.2019 z łódzkiego?

@Łódzkie

a na jaki temat?

Jarosław
@Łódzkie

Na jakiego rodzaju szkolenie organizowany jest wyjazd? Szkolenie jest dla wszystkich pracowników zatrudnionych w firmie WelmaS, czy może tylko dla któregoś z działów? Fajnie by było, gdybyś podał więcej informacji na ten temat.

M&8&6

Witam serdecznie pracuje od kilku miesiecy w telemarkietingu w tej firmie. Atmosfera bardzo fajna, zarobki również jak na telemarketing to naprawde bardzo wysokie. Kierowniczka Pani Gabriela jest bardzo wyrozumiała i kompetentna, zawsze z każdym problemem można się do niej zwrócić. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Polecam tą firme. Pozdrawiam Lubię atmosferę w WelmaS za: podejście do pracowników

Telemarketerka
@M&8&6

Dokładnie pracuje już długo w telemarketing I atmosfera jest naprawdę fajna:)

@Telemarketerka

Powiedz nam proszę coś więcej na temat pracy w firmie. Każdy merytoryczny komentarz może być dużą pomocą dla użytkowników forum. Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych w tym miejscu? Czy są one dostępne dla pracowników WelmaS? Jeśli tak, to w jakiej formie i dla kogo?

Nzar

witam , czy jedzie ktoś z okolic Zielonej Góry na szkolenie 14.01.2019 do Rzeszowa ??

Przedstawiciel Handlowy

Zostałem zaproszony na rozmowę, ale nie przyjąłem

-techniki sprzedaży -pytania o zarobki -silne stron charakteru Ogólnie Pan z którym miałem rozmowę był dziwnie zrozumiały i starał się wywyzszyc. Zadawał pytania na które tylko pracownik mógł znać odpowiedź, przy końcu rozmowy powiedział, że ma jeszcze dużo osób umówiony na rozmowę, i że dostają się tylko najlepsi, i że jakbym się dostał to ewentualnie dostanę jakiegoś meila z potwierdzeniem. Brzmiało to tak, jakby nie brał mnie pod uwagę. A jednak się odezwali.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Welmas

Wlasnie jestesmy swiezo po trzydniowej imprezie firmowej atmosfera jak zawsze na najwyzezej jakosci pozdrawiam wszystkich uczestnikow.

Asia

Pracuje w telemarketing u drugi miesiąc. Praca spoko,nie trzeba nic sprzedawać tylko umawiać na spotkania. Zarobkowo bardzo ok. To czwarta moja firma na słuchawcetutaj najlepiej

Natka
@Asia

No ja też wcześniej już dwie firmy przerobiłam teraz będę chciała do was dołączyć bo dwie moje koleżanki już pracują i są zadowolone.

Anka
@Asia

Ja też polecam, nic trudnego to dzwonienie.

Andzia
@Anka

Dobrze płacą jak na tele ????

AnKa
@Andzia

Jak na telemarketing to bardzo dobrze

Artdma

Dostałam zaproszenie na szkolenie !! :D Jedzie ktoś z dolnośląskiego?

Toms
@Artdma

Ja jadę BlaBlaCarem jak znajdę ale raczej pociąg

@Artdma

Gratulujemy! Czy po szkoleniu, mogłabyś nam zdać relację z jego przebiegu? Co Ci się podobało i jak oceniasz system szkoleniowy w tym miejscu? Będziemy bardzo wdzięczni za Twoją opinię.

Jaja

Witam czy ktoś z (usunięte przez administratora) pracowników jest w stanie mi cos powiedzieć o tym pracodawcy i czy rzeczywiście da się zarobić?

Oj Boże
@Jaja

To chyba tyle ludzi za darmo nie robi?

@Oj Boże

Cóż, nie da ulega wątpliwości, że pracownicy na pewno nie pracują za darmo. Rozumiem, że pytasz o warunki finansowe w tym miejscu pracy. Jeśli tak, zapewne wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od doświadczenia, jakie posiada potencjalny pracownik. Czy złożyłeś już swoją aplikację do WelmaS?

Ada

Czy możecie mi powiedzieć jakie PH dostają samochody firmowe?

Lpp
@Ada

Są różne, Caddy, Partner, Berlingo, Citan, itp.

@Ada

Podpowiesz nam, dlaczego ta informacja jest dla Ciebie tak istotna? Może zależy Ci na konkretnym pojeździe, bo masz już doświadczenie w prowadzeniu danego modelu? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami. Zachęcam do rozwinięcia wpisu o dodatkowe szczegóły.

Willy

Witam, jedzie ktoś 13.11.2018 na szkolenie do Rzeszowa z okolic Katowic?

xxx
@Willy

Z Krk

Lila

Witam, czy wybiera sie ktos na szkolenie 13.11.18r. z okolic Pabianic/ Łodzi?

Byebye

Witam, chciałabym aplikować do firmy na stanowisko telemarketera, czy jest możliwość pracy zdalnej ??

@Byebye

Praca zdalna staje się coraz bardziej popularna także na polskim rynku pracy. Jak rozumiem, w interesującym Cię ogłoszeniu nie znalazłaś informacji o możliwości podjęcia pracy w takim systemie? Może warto zasięgnąć informacji u źródła i spytać o to bezpośrednio w firmie? Jeśli się na to zdecydujesz, poinformuj nas proszę czy taka możliwość istnieje.

Bubu

Praca na stanowisku telemarketera ..czy jest opcja pracy zdalnej ?

Toja

Cześć, jedzie ktoś na szkolenie 01.10.2018?

Tak, ja się wybieram

Lolo

Owszem, też jadę

A skąd jestes/jedziesz?

@Toja

Ja wybieram się z łódzkiego ????

Alex
@Toja

z Bełchatowa. Mogę zabrać 3 osoby:)

@Alex

Można jakis kontakt? Ja z Piotrkowa się wybieram pociągiem to wygodniej byłoby z Tobą :)

Alex
@Toja

Na blablacar mam wystawiony przejazd gdyby ktoś był zainteresowany z Belchatowa

Toja

Cześć czy jedzie ktoś na szkolenie 01.10.2018?

Lapa

Czy ktoś z pH może dać jakiś wiarygodny pogląd na to jak wypada praca na tym stanowisku ?

Pracoholik
@Lapa

Przed podjęciem decyzji, czy zostać jego uczniem, odwiedzający Mistrza człowiek chciał uzyskać pewne zapewnienie. - Czy możesz mi ukazać cel ludzkiego życia? - Nie. - A przynajmniej jego sens? - Nie. - Czy możesz mi określić naturę śmierci i życia pozagrobowego? - Nie. Człowiek odwiedzający oddalił się pełen pogardy. Uczniowie byli zaskoczeni, że ich Mistrz wypadł tak kiepsko. A on, pocieszając ich, powiedział: - Na co się przyda poznanie natury i sensu życia, jeśli nigdy go nie zakosztowałeś? Wole, żebyście zjedli ciastko, niż długo i uczenie rozprawiali o nim. Człowiekowi, który go odwiedził i chciał zostać jego uczniem, Mistrz powiedział: - Możesz ze mną zamieszkać, ale nie staraj się iść za mną. - Za kim więc mam iść? - Za nikim. W dniu, w którym pójdziesz za kimś, przestaniesz iść za Prawdą. Jest tu wiele opinii Ty decydujesz. Nie wiem czy 400 opinii to mało czy dużo, nikt też nie wie czym jest dla Ciebie ta wiarygodna. Praca jak praca firma dobra to wszystko.

Agness
@Lapa

Jutro jedziesz na szkolenie?

Uwielbiam tą robote
@Pracoholik

Dobre! Ciekawe który mądry to pisal? Zamiast gadać trzeba się wziąć za robotę :-) a zarobić ta firma da jak się trochę mózgu użyje! I już za parę dni impreza firmowa 5 dni będzie ogień. A co do pracy to nie wiem czy jest miejsce gdzie naucza Cię więcej w karierze handlowca. Przyjdziesz po wiedzę pieniądze dostaniesz rykoszetem! A jak jesteś leń wybierz inne miejsce! Polecam!!!

Kruper

Jestem pracownikiem tej firmy i z tego co ja wiem zawsze się czeka na odpowiedz bo robią selekcje. Później jedzie się na szkolenie w Rzeszowie z noclegiem, które w moim przypadku trwało 8 dni. W ostatni dzień po szkoleniu podpisuje się umowę, zostaje wydany samochód i do pracy. A sama praca jak praca, jeździsz sprzedajesz produkty, jakość wysoka i zarobić można na prawdę nieźle. Generalnie pokrywa się to co mówią na szkoleniu i rozmowie rekrutacyjnej z tym co jest w rzeczywistości. Ja pracuje 8 miesięcy więc coś tam już wiem, ale są osoby, które pracują dużo dużej i nie narzekają. Generalnie jak będziecie mieli pytania to coś wam tam mogę napisać bo też jakieś tam wątpliwości miałem przed rozmową i po. Jak znajdę czas oczywiście :)

natalia
@Kruper

hej czy pamiętasz co z rozmowy kwalifikacyjnej

Adia
@Kruper

Kruper pracujesz tam jeszcze ?To proszę odpowiedz czy zawsze szkolenia są w Rzeszowie?

@Adia

Tak pracuje. Z tego co wiem to tylko w Rzeszowie.

Seweryn
@Kruper

Cześć możesz powiedzieć jak przygotować się do rozmowy przez skype? :)

Mr0gh0st
@Seweryn

Załóż słuchawki ????

@Seweryn

No wiesz z tego co ja słyszałem od innych przedstawicieli to są bardzo indywidualne, mogę powiedzieć o mojej. Dużo o doświadczenie mnie pytali w sprzedaży, o byłych pracodawców, sukcesy zawodowe i prywatne, największe porażki. Techniki sprzedaży i miałem im coś sprzedac, ale to już bardzo dawno miałem i nie pamiętam co. Tak z 30 min mnie maglowali.

Stanisław

Witam wszystkich. Z ciekawości wszedłem na to forum ponieważ odwiedził nas w domu jeden z przedstawicieli tej firmy, także opinia z drugiej strony(klienta, nie prackwnika). Pan przyjechał na czas o godzinie 15.30. Miły schludnie ubrany człowiek. Luźna rozmowa i poszedł po rzeczy. Parę toreb, materac i poduszka. Później pół godziny prezentacji i już wszystko wiemy. Rzeczy nie są tanie to jasne ale trzeba wiedzieć że nigdy nie były... co do produktu to jesteśmy bardzo zadowoleni. Za ceną idzie jakość. Jak chcesz spać w byle czym idź na targ i kupuj jakąś sztuczną chemię. Tutaj produkt bardzo dobry, materac spełnia swoje funkcje w 100%(kupiony ze względu na mój kręgosłup), pościel lekka i ciepła, nawet córka zachwycona swoim prezentem. Osobiście bardzo polecam firmę WelmaS każdemu kogo spotkam. Solidna firma z poważnym podejściem do klienta. A na koniec typowa polskie podejście... Jak coś jest dobre to nikt nic nie mówi i oponii nie daje ale niech będzie chociaż odrobinę coś nie tak to od razu trzeba zrównać to z ziemią... pozdrawiam I polecam współpracę z firmą

Barbara Kuśnierz
@Stanisław

Podzielam Pana zdanie. My już trzy razy kupowaliśmy produkty z tej firmy. Chodziłam na dużo pokazów i muszę przyznać, że jakość ich produktów jest rewelacyjna w stosunku do innych firm. Przedstawiciele bardzo mili i rzeczowi. Szczerze polecam Barbara.

Barbaraaa
@Barbara Kuśnierz

Ja też się przychylam do Państwa opinii. Bardzo dobre produkty.

Basia
@Barbaraaa

Ja kupiłam komplet z kaszmiru dla dzidziusia, składający się z 5 elementów. Kosztowne, ale bardzo fajne. Tak z ciekawości zaczęłam czytać na temat wełny i jej właściwości po tym jak przedstawiciel mi przedstawił ofertę. Byłam w szoku jak bardzo wełna jest zdrowa i polecana dla dzieci.

@Barbaraaa

Ja kupiłam komplet z kaszmiru dla noworodka. Zaczęłam trochę czytać po zakupie bo przedstawiciel bardzo wychwalał i byłam w szoku jak wielu lekarzy pozytywnie wypowiada się na temat właściwości wełny dla dzieci. Jestem bardzo zadowolona chociaż tanie to nie jest.

Jarek
@Stanisław

Potwierdzam co Pan pisze choć sam nie byłem przekonany po zakupie żony. Trzeba spróbować żeby się przekonać co to za produkty.

Ryszard
@Stanisław

Zgadzam się w 100% to tak jak teraz wszystko co chińskie ludzie kupują po chwili do wyrzucenia lepiej wydać raz a porządnie i mieć coś dobrego bo tanie mięso to psy jedzą. Dziś zwykła wątpliwej jakości kołdra w sklepie kosztuje 700 zł to ja wolę porządna wełniana. Dobre rzeczy Państwo macie! I jakość super wiem bo owce chowałem!

Akumulator

Trafiłem do tej firmy z przypadku. I to był najlepszy przypadek w moim życiu.

Zet
@Akumulator

Bo to nie praca to styl życia;)

@Akumulator

Też tak uważam, firma ma dobre podejście do pracowników i klientów ciężko dziś o takiego pracodawcę.

Pani Beata kobieta ze złota,zawsze uśmiechnięta,zawsze wesoła,kocham panią

Anka
@09

Lubiana w firmie :)

Zostaw merytoryczną opinię o WelmaS - Rzeszów

• Jak się pracuje w WelmaS?

Zobacz opinie na temat firmy WelmaS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WelmaS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WelmaS?

Kandydaci do pracy w WelmaS napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WelmaS
4.5/5 Na podstawie 679 ocen.

WelmaS