Opinie o DZL Rem Mateusz Delekta w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DZL Rem Mateusz Delekta. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DZL Rem Mateusz Delekta o rekrutacji.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DZL Rem Mateusz Delekta w Rzeszów

dzień dobry z chłopakiem widzieliśmy taka ofertę dla pracownika na wykończenia, a że dorobić by sobie chciał to tu wstępnie zajrzeliśmy. Tylko z tego co czytamy wychodzi na to, że jeden pracownik pisał cos o jakichś zaległościach chyba? Ciekawe czy to już rozliczone, skoro od prawie roku nikt niczego nie pisał

Witam. Niestety pracowałem w tej firmie i odradzam pracy w niej ponieważ są nie wypłacalni. Nie polecam sobie zawracać nimi głowy. Po paru próbach odzyskania swoich pieniędzy kontakt się urwał a z tego co wiem to nie jestem pierwsza osoba .

Szef

za picie sie nie placi i za zepsutą robotę

Włodek
@Szef

A kto każe płacić ja jestem tu dla waszej przyjemności zawodowej i prywatnej ;)

Beata
@Włodek

Żarty żartami, ale czy naprawdę są jakieś problemy z wypłacaniem kasy? Nie ma się chyba z czego śmiać, jeśli tak…

Robol
@Beata

Tak są problemy, szkoda sobie zawracać głowy.

Pracowanik2
@Szef

Tylko że nie było pite i do roboty nie było zastrzeżeń a kasy jak nie było tak nie ma więc o co jest nie tak ?

DZL REM Nowy wpis

Witam Jestem właścicielem firmy, tutaj chyba wystarczy krótka odpowiedź, alkoholikom którzy nie maja pojęcia o pracy nie płace i nie zamierzam płacić ,

Właściciel Nowy wpis

Patrząc po dacie wpisu domyślam się kim Pan jest , proszę oddać pieniądze za zniszczony sprzęt i zmarnowany materiał , proszę również oddać się na leczenie odwykowe

Pracownik Nowy wpis
@Właściciel

Prosze oddac mi pieniadze za wykonanie roboty a nie wypisaywanie głupot że zniszczyłem sprzęt i materiał! Na leczenie to Ty się możesz wybrać ale głowy

Marcin Kurowski

Moja opinia jest ardzo negatywna dla tej tzw firrmy. Wlasciciel nieslowny.Ta firma nie dotrzymuje terminów.Pozniej jest juz tylko gorzej i kontakt staje sie mocno utrudniony.Ponad to jakosc uslug swiadczonych przez ta firme pozostawia wiele do życzenia.Nie polecam zdecydowanie wspolpracy w żadnym wymiarze z ta firmą. Zaznaczam nie jestem ani nie bylem pracownikiem tej firmy. Ta firma otrzymala ode mnie duze zlecenie, z ktorego sie nie wywiazala.

Paulina
@Marcin Kurowski

A może Pan dla pewności przytoczyć pełną nazwę firmy, o której tu mowa? Bo tak podkreślony został wyraz "firma", że to aż zdaje się nieco nienaturalne a ciekawa jestem czy na pewno o tę o której jest to forum chodzi

DZL REM
@Marcin Kurowski

Witam Można coś więcej się dowiedzieć o tej inwestycji? Jestem właścicielem tejże FIRMY :) Jeśli bym się nie wywiązał ze swoich prac to robota byłaby nie zakończona i pewnie by się Pan ze mną sądził. Chciałbym również dodać że na wykonane prace dajemy 2 lata gwarancji i żaden jeszcze klient nie korzystaj z tej opcji wiec czego Pan nie skorzystał z gwarancji ?

Zostaw merytoryczną opinię o DZL Rem Mateusz Delekta - Rzeszów

• Jak się pracuje w DZL Rem Mateusz Delekta?

Zobacz opinie na temat firmy DZL Rem Mateusz Delekta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DZL Rem Mateusz Delekta
  • Bohaterów Westerplatte 1A lok. 10