Renodom Janusz Cach

Opinie o Renodom Janusz Cach

Janusz

Jego siedziba na ul.Seniora 3 to stara zdewastowana buda po sklepie spożywczym pod którą wysiadują podejrzane typy. Jaki Pan taki kram!! Od ludzi z Nowego Miasta gdzie mieszka dowiedziałem się że za granicę uciekł bo miał do więzienia iść a teraz po latach wrócił i zajmuje się czymś o czym pojęcia nie ma i ludziom domy rujnuje partacząc pracę. Nie polecam tego podejrzanego i nie uczciwego typka!!!!!

Ilona
@Janusz 13.10.2018 10:22

Z danych wyszukanych w internecie można się dowiedzieć, że firma Renodom Janusz Cach dalej funkcjonuje. Skąd więc informacje, że prezes firmy "uciekł" za granicę? Czy znajdą się tu osoby zatrudnione u tego pracodawcy chętne napisać o obecnej sytuacji, jaka ma miejsce w firmie? Czy poszukiwane są tam nowe osoby do pracy? Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna.

OSZUKANY

(usunięte przez administratora) nie płaci ludziom,firmom,zakłada fikcyjne spółki z.o.o. Nawet komornik nie ma z czego ściągnąć należności.Do pracy to raczej wynagrodzenie płatne przed wykonaniem pracy,inaczej sąd i buły z tego bo wszystko na syna.ODRADZAM JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĘ...nie ma prawa w POLSCE na niego..

Maksymilian

Partacz i krętacz. Nie polecam.

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Renodom Janusz Cach w miejscowości Rzeszów? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od użytkowników na temat Renodom Janusz Cach. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw opinię o Renodom Janusz Cach - Rzeszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renodom Janusz Cach