Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.

Rzeszów

Opinie o Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.

Marta

@Mała Aga dziękuję za odpowiedź. To ważna informacja, że firma oferuje możliwość rozwoju oraz również możliwość awansu. Jak długo trwało zanim jako zwykły pracownik biurowy zaczęłaś dostawać nowe zadania i szansę na zmianę stanowiska?

Marta

@milkapiszesz, że więcej jest pozytywów z pracy w firmie, niż minusów. Możesz powiedzieć coś więcej o tych plusach? Co konkretnie sprawia, że warto pracować w firmie? @Bartekrozumiem, że Ty również jesteś zadowolony z pracy. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Jak wygląda Twój typowy dzień pracy?

Bartek

Miałem przyjemność pracować w Soft dłuższy czas. Jeśli miałbym ocenić firmę to zasługuje na najwyższe oceny. Praktycznie w każdym odniesieniu, czy do zarobków czy do troski o pracownika.

Easy

Pewna firma. Wypłacalna i solidna. Dotychczasowa współpraca układa się wzorcowo.

smoli

jak ktoś chce pracować to wszędzie będzie pracował z tym, że tu chociaż dobre są wypłaty i atmosfera

Kajtek

Startowałem tam bez doświadczenia i obawiałem się, że sobie nie poradzę. Na szczęście jakoś się udało i sobie radzę. Jestem zadowolony i polecam!

milka

Według mnie praca jest dobra - więcej pozytywów niż negatywów.

WW

Nie jest to moja wymarzona praca, ale nie mogę narzekać. Jest ok. Płacą na czas i człowiek się w pracy nie nudzi.

MIkita

Zrealizowali dla mnie wiele zamówień. Produkty najwyższej jakości, dobre promocje. Kontakt z firmą dobry, bez żadnych problemów.

luuk

Dobra praca. Pewna wypłata na czas. Godziny pracy elastyczne. Pracuję pół roku i uważam, że to była dobra decyzja

Marta

Ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć też coś więcej o procesie rekrutacyjnym do firmy? Z ilu etapów się składa? Jak oceniacie jego poziom trudności? Dodatkowe informacje na temat rozmowy kwalifikacyjnej również będą bardzo pomocne.

Kaliniak
@Marta 18.09.2017 14:23

Rekrutacja jak rekrutacja, nic trudnego. Nie ma co się martwić.

Monster

Duży wybór i świetne produkty. Cenowo nie ma tragedii więc mogę polecić. Obsługa telefoniczna też pomocna. 10/10

Danny

Wg mnie warto skorzystać z ich usług. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam ten sklep!

dex

Nie mam zastrzeżeń. Jakiejś niewiadomo rewelacji nie ma, ale ogólnie spoko i mogę polecić

Lisek

Szybka przesyłka, towar zgodny z opisem. Jakość naprawdę dobra. Nie mogę powiedzieć żebym kiedykolwiek był zawiedziony. POLECAM

Trójmiejski

ja tam zamawiam wszystko co potrzeba i nigdy nie mam problemu że czegoś akurat tam nie ma i trzeba specjalnie po coś jeżdzić. Przesyłka dość szybka, a obsługa sprawna

Trybson

dla mnie bez szału, pracowałem tam kilka miesięcy i poszedłem gdzie indziej, ale jakichś wielkich, rzucających się wad tej pracy też nie widzę - ja po prostu miałem inne ambicje :

Heniek

naprawdę konkurencyjne ceny, a dodatkowym atutem jest duży asortyment. Czasem na allegro jest taniej, ale nigdy nie zdarza się żeby jakiś sprzedawca miał wszystko w jednym miejscu, a płacenie 5 razy za przesyłkę mija się z celem

Oxik

sprawdzona firma przez lata, jeśli coś się zmienia to tylko na plus

Jacek

Dla mnie to była dobra firma żeby w czasie studiów zdobyć trochę doświadczenia i lecieć dalej, ale nie mogę nic byłemu pracodawcy zarzucić :) wszytko było zgodnie z umową

Yzzy

Praca jak praca, ale obsługi klienta, jakości produktów i dbania o szczegóły nie można im odmówić...

Jasiek

ja sobie chwaliłem tą prace, wiele się tam nauczyłem i łatwiej było mi wystartować z własnym biznesem :) także polecam

Igorex

Atmosfera na początku bardzo fajna, pomoc dla nowego pracownika z każdej strony, więc na spokojnie można się wdrożyć, bez stresu i głupich komentarzy, a jak będzie dalej to zobaczę i wtedy się wypowiem

Jack

Szef wymagający, ale uczciwie wynagradzający. Jest ciśnienie na pracę, ale ogólnie atmosfera jest spoko, bo można się pośmiać i pożartować. Wiadomo, że za picie kawy nikt nam nie płaci, więc trzeba swoje zadania zrobić.

Marta

@Gbs@FFRozumiem, że praca w firmie Wam odpowiada. Wspominacie jednak o tym, że handlowcy mają w firmie najciężej. Co takiego macie na myśli? Czy chodzi tu o to charakterystykę pracy w tym dziale firmy i konieczność aktywnej sprzedaży? Czy może coś jeszcze sprawia, że jest to według Was cięższa praca? A może mogłaby wypowiedzieć się osoba, która obecnie pracuje na tym stanowisku?

ph
@Marta 07.09.2017 12:11

Tak, chodzi po prostu o charakterystykę "zawodu", a nie o miejsce pracy. Wszędzie handlowiec ma ciężką pracę, bo musi pracować z ludźmi i sprzedawać jak najwięcej, więc musi być uparty, czasem się narzucać i ogólnie to ciągła walka :)

Trueeeee

a dla mnie tylko okej, bez lukru, znośnie. Niby nie ma się do czego przyczepić, ale cudów też nie ma

Uoki

Na początku pracy jest sporo rzeczy do ogarnięcia - system, polityka działania firmy itp, ale po kilku tygodniach jak człowiek się wdroży to już jest z górki

Kosa

ja na początku miałem trochę kose, ale dotarliśmy się w biurze i teraz wszystko gra i buczy :P

FF

jako fakturzysta też spoko, wypłata stała i w terminie, szef wymaga, ale nie stoi nad Tobą z biczem, może tylko handlowcy mają ciężki chleb

Gbs

Może ph mają ciężką robotę, ale praca w biurze przebiega raczej bezstresowo. Jak jest jakiś problem to atmosfera trochę się napina, ale szef pochodzi z rozsądkiem do sytuacji i rozchodzi się po kościach

uki

praca handlowa wygląda dokładnie tak jak wszędzie :) ostateczne wynagrodzenie zależy od sprzedaży, a produktów jest dużo więc jest na czym pracować

PatryczON

zgadzam się z opinią powyżej :) jest okej, nawet całkiem dobrze, ale nie na całe życie :)

Maszik

Normalna praca. Nie jest to jakiś szczyt marzeń i ambicji, ale za pieniądze, które tam oferują można spokojnie trochę popracować

Magdalena

Kontakt ze sklepem bardzo dobry. Towar wysokiej jakości.

t

mogliby trochę więcej płacić, ale poza tym nie ma na co narzekać

Pawik

Trochę pracowałam w Sofcie i nie powiem, że zawsze było idealnie, ale uważam ten okres pracy za świetny start.

Bartłomiej

W każdej pracy są plusy i minusy. . Wiem ze swojego doświadczenia że jak komuś się chce pracować i pracuje uczciwie to będzie pracował. Wypłaty zawsze były na czas, a jak dobrze ktoś wykonywał swoją pracę to nikt nikogo się nie czepiał. Przychodziły osoby, którym już na samym wejściu trzeba było dziękować za to, że przyszły do pracy.

Renata

zdecydowanie dobry stosunek jakości do ceny

klient

dobry sklep, polecam

lot

praca jak praca, trzeba handlować, uwijać się i tyle. Praca jako ph nigdzie nie jest łatwa i przyjemna, bo to praca z ludźmi, a ludzie są różni, a soft nie odbiega niczym od reszty

Markus

Wynagrodzenie jest uzależnione od stanowiska, ale to chyba oczywiste. Inaczej zarabia kierowca, a inaczej przedstawiciel handlowy, który często ma również prowizję od sprzedaży, a jeszcze inaczej pracownik biurowy. Nikt tutaj nie napisze konkretnych kwot, ale w moim odczuciu jest przyzwoice

Marta

@Kostek@Isi rozumiem, że jesteście zadowoleni z tej pracy. Możecie powiedzieć coś więcej o tym na co można liczyć będąc zatrudnionym w firmie? Czy pracodawca zapewnia dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny? Zdarzają się imprezy, czy też wydarzenia integracyjne?

Kostek
@Marta 25.08.2017 09:54

Tak, ja ogólnie jestem zadowolony. Niestety benefitów żadnych dodatkowych nie ma :( za to imprezy dla całej firmy są organizowane regularnie :):):)

Isi

halo nie dramatyzujcie, że tutaj jest tak źle, bo praca jak praca. ważne, że pieniądze dobre i na czas

Kostek

ja pracuję jako kierowca i muszę napisać, że auto jest sprawne, regularnie serwisowane. Pracuje się dobrze. Nie obraziłbym się gdyby płacili troszkę więcej, ale póki co pracy nie zamierzam zmieniać

Gary

Atmosfera w firmie jest w porządku. Oczywiście nie ma motylków, ale jest okej. Kasa na stanowisku handlowca zależy głownie od wyników, są lepsze i gorsze miesiące, ogólnie nie jest źle.

Jackob

Serdecznie polecam firmę Soft. Handlowiec fachowo doradził mi przy wyborze środków czystości. Prawdziwi fachowcy, mili, pomocni i naprawdę znają się na rzeczy!

Tomek

Opinia o sklepie Soft jak najbardziej pozytywna. Dobry kontakt telefoniczny. Szybka dostawa

Ajgor

duży plus za ogromny asortyment dzięki czemu można zamówić wszystko w jednym miejscu i mieć spokój :)

Igor

Obsługa jak obsługa - dla mnie jest ważne, żeby cena była dobra, a dostawa szybka. Tutaj obie te kwestie są spełnione

Nicki

nie wiem jak wyglądają kwestie "wewnętrzne" firmy, ale produkty mają dobrej jakości, a obsługę miłą i sprawną :)

Zostaw opinię o Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.