Opinie o Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. w Rzeszów

Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.
4 29 74 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Sheep Nowy wpis

Miałam przyjemność pracować w firmie Soft ponad 2 lata, jestem młodą osoba i to była moja pierwsza poważna praca. Firma nauczyła mnie współpracy z ludźmi, systematyczności i stawiania sobie wyżej poprzeczki w karierze zawodowej. Zajmowałam stanowisko pracownika biurowego, zaczynałam od najprostszych czynności a z czasem pojawiały się coraz to nowsze i bardziej odpowiedzialne zadania, dzięki którym poszerzyłam swoje horyzonty. Nauczyłam się wszystkiego od podstaw z ogromną pomocą osób pracujących w biurze za co jestem im wdzięczna, gdyż zawsze służyli radą jako doświadczeni, wieloletni pracownicy. Szef rozwija firmę dlatego też stawia konkretne wymagania wobec ludzi tam pracujących i jak w każdej firmie trzeba się starać i wykonywać rzetelnie swoje obowiązki. Każdy kto pracował w firmie i zna jej politykę wie że w tej branży trzeba się rozwijać a tym którzy nie mieli okazji pracować w Sofcie z czystym sumieniem polecam! Zawsze będę miło wspominać współpracę z firmą i ludzi których tam poznałam. Pozdrawiam całą ekipę!

Tak3Nie1

Rafi Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@Sheep

To co spowodowało że odeszłas z tamtąd?

Marta Nowy wpis

@Mała Aga dziękuję za odpowiedź. To ważna informacja, że firma oferuje możliwość rozwoju oraz również możliwość awansu. Jak długo trwało zanim jako zwykły pracownik biurowy zaczęłaś dostawać nowe zadania i szansę na zmianę stanowiska?

Marta

@milkapiszesz, że więcej jest pozytywów z pracy w firmie, niż minusów. Możesz powiedzieć coś więcej o tych plusach? Co konkretnie sprawia, że warto pracować w firmie? @Bartekrozumiem, że Ty również jesteś zadowolony z pracy. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Jak wygląda Twój typowy dzień pracy?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bartek

Miałem przyjemność pracować w Soft dłuższy czas. Jeśli miałbym ocenić firmę to zasługuje na najwyższe oceny. Praktycznie w każdym odniesieniu, czy do zarobków czy do troski o pracownika.

Easy

Pewna firma. Wypłacalna i solidna. Dotychczasowa współpraca układa się wzorcowo.

smoli

jak ktoś chce pracować to wszędzie będzie pracował z tym, że tu chociaż dobre są wypłaty i atmosfera

Tak6Nie

Kajtek

Startowałem tam bez doświadczenia i obawiałem się, że sobie nie poradzę. Na szczęście jakoś się udało i sobie radzę. Jestem zadowolony i polecam!

Tak2Nie

milka

Według mnie praca jest dobra - więcej pozytywów niż negatywów.

WW

Nie jest to moja wymarzona praca, ale nie mogę narzekać. Jest ok. Płacą na czas i człowiek się w pracy nie nudzi.

MIkita

Zrealizowali dla mnie wiele zamówień. Produkty najwyższej jakości, dobre promocje. Kontakt z firmą dobry, bez żadnych problemów.

luuk

Dobra praca. Pewna wypłata na czas. Godziny pracy elastyczne. Pracuję pół roku i uważam, że to była dobra decyzja

Marta

Ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć też coś więcej o procesie rekrutacyjnym do firmy? Z ilu etapów się składa? Jak oceniacie jego poziom trudności? Dodatkowe informacje na temat rozmowy kwalifikacyjnej również będą bardzo pomocne.

Kaliniak
@Marta

Rekrutacja jak rekrutacja, nic trudnego. Nie ma co się martwić.

Monster

Duży wybór i świetne produkty. Cenowo nie ma tragedii więc mogę polecić. Obsługa telefoniczna też pomocna. 10/10

Danny

Wg mnie warto skorzystać z ich usług. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam ten sklep!

dex

Nie mam zastrzeżeń. Jakiejś niewiadomo rewelacji nie ma, ale ogólnie spoko i mogę polecić

Lisek

Szybka przesyłka, towar zgodny z opisem. Jakość naprawdę dobra. Nie mogę powiedzieć żebym kiedykolwiek był zawiedziony. POLECAM

Trójmiejski

ja tam zamawiam wszystko co potrzeba i nigdy nie mam problemu że czegoś akurat tam nie ma i trzeba specjalnie po coś jeżdzić. Przesyłka dość szybka, a obsługa sprawna

Trybson

dla mnie bez szału, pracowałem tam kilka miesięcy i poszedłem gdzie indziej, ale jakichś wielkich, rzucających się wad tej pracy też nie widzę - ja po prostu miałem inne ambicje :

Heniek

naprawdę konkurencyjne ceny, a dodatkowym atutem jest duży asortyment. Czasem na allegro jest taniej, ale nigdy nie zdarza się żeby jakiś sprzedawca miał wszystko w jednym miejscu, a płacenie 5 razy za przesyłkę mija się z celem

Oxik

sprawdzona firma przez lata, jeśli coś się zmienia to tylko na plus

Jacek

Dla mnie to była dobra firma żeby w czasie studiów zdobyć trochę doświadczenia i lecieć dalej, ale nie mogę nic byłemu pracodawcy zarzucić :) wszytko było zgodnie z umową

Yzzy

Praca jak praca, ale obsługi klienta, jakości produktów i dbania o szczegóły nie można im odmówić...

Jasiek

ja sobie chwaliłem tą prace, wiele się tam nauczyłem i łatwiej było mi wystartować z własnym biznesem :) także polecam

Igorex

Atmosfera na początku bardzo fajna, pomoc dla nowego pracownika z każdej strony, więc na spokojnie można się wdrożyć, bez stresu i głupich komentarzy, a jak będzie dalej to zobaczę i wtedy się wypowiem

Jack

Szef wymagający, ale uczciwie wynagradzający. Jest ciśnienie na pracę, ale ogólnie atmosfera jest spoko, bo można się pośmiać i pożartować. Wiadomo, że za picie kawy nikt nam nie płaci, więc trzeba swoje zadania zrobić.

Marta

@Gbs@FFRozumiem, że praca w firmie Wam odpowiada. Wspominacie jednak o tym, że handlowcy mają w firmie najciężej. Co takiego macie na myśli? Czy chodzi tu o to charakterystykę pracy w tym dziale firmy i konieczność aktywnej sprzedaży? Czy może coś jeszcze sprawia, że jest to według Was cięższa praca? A może mogłaby wypowiedzieć się osoba, która obecnie pracuje na tym stanowisku?

ph
@Marta

Tak, chodzi po prostu o charakterystykę "zawodu", a nie o miejsce pracy. Wszędzie handlowiec ma ciężką pracę, bo musi pracować z ludźmi i sprzedawać jak najwięcej, więc musi być uparty, czasem się narzucać i ogólnie to ciągła walka :)

Trueeeee

a dla mnie tylko okej, bez lukru, znośnie. Niby nie ma się do czego przyczepić, ale cudów też nie ma

Uoki

Na początku pracy jest sporo rzeczy do ogarnięcia - system, polityka działania firmy itp, ale po kilku tygodniach jak człowiek się wdroży to już jest z górki

Kosa

ja na początku miałem trochę kose, ale dotarliśmy się w biurze i teraz wszystko gra i buczy :P

Tak1Nie

Zostaw opinię o Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j. - Rzeszów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Firma Handlowa Soft Marta Mazur Mariusz Mazur Sp. j.