Pan Materac Wizjo Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pan Materac Wizjo Sp. z o.o.

Iza

Ktoś pisał, że sprzedawca i kierownik robią to samo tylko inaczej zarabiają.. Jak wygląda różnica w zarobkach i o ile kierownik zarabia więcej?

@Iza

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię. Zakres obowiązku na stanowisku doradcy klienta i kierownika salonu zdecydowanie się różnią. To co łączy te dwa stanowiska to odpowiadanie na potrzeby klienta i sprzedaż. Kierownik ma znacznie więcej zadań związanych z rozwojem zespołu oraz salonu, a wynagrodzenia dostosowane są odpowiednio do zakresu obowiązków i odpowiedzialności.

Aktualność
Kompleksowa obsługa Klienta nie powinna kończyć się wraz ze złożeniem przez niego zamówienia. Wszystkie nasze działania skupiają się na tym, aby zawsze pozostawiać dobre wrażenie u odwiedzających salony stacjonarne czy stronę internetową – panmaterac.pl

Kierowani tą motywacją, posiadamy w ofercie ➡możliwość wysyłki modeli dostępnych od ręki już w 24 godziny! Nieustannie usprawniamy wszystkie procesy tak, aby nasze produkty jak najszybciej znajdowały się w domach Klientów.

Klikając w link, można znaleźć pełną listę produktów, które wysyłamy w ciągu 24 godzin⬇:

Aktualność
Wiemy, że pozytywne wrażenia Klientów, związane z firmą, to klucz do największych sukcesów. Nasze kompleksowe działania zawsze sprowadzają się do tego, aby maksymalnie zwiększyć korzystne doświadczenia odwiedzających stronę internetową – panmaterac.pl oraz wszystkie sklepy stacjonarne.

Badamy, analizujemy i wyciągamy wnioski z wszelkich zachowań Klientów zarówno tych wirtualnych, jak i realnych. Staramy się, aby nasza strona internetowa była całkowicie przyjazna dla kupujących. Nie zapominamy również o obsłudze posprzedażowej, oferując stały kontakt z konsultantami oraz dbając o najwyższy poziom jakości dostawy zakupionych produktów.

Między innymi te działania doprowadziły nas do zdobycia 2 miejsca w bardzo ważnym dla nas Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo 2021, w kategorii Dom i wnętrze!

Jest to sukces całej naszej załogi, która obecnie liczy ponad 100 osób! Ich wytężonej pracy, odpowiedzialności oraz niezwykle ważnej umiejętności współpracy. Dziękujemy!

Aktualność
Zorientowani w potrzebach naszych Klientów wprowadziliśmy do sprzedaży kilka rodzajów materacy, między innymi: piankowe, kieszeniowe czy nawierzchniowe. Wszystkie z nich spełniają odmienne funkcje, dzięki którym każdy z użytkowników uzyskuje perfekcyjną powierzchnię do codziennego snu lub odpoczynku.

Dobrze dobrany materac to kwestia niezwykle priorytetowa, ponieważ to od właściwego podłoża, w głównej mierze, zależy satysfakcjonująca kondycja kręgosłupa oraz korzystne samopoczucie przez cały dzień.

Umotywowani tym zagadnieniem postanowiliśmy stworzyć zbiorcze zestawienie rodzajów materacy, które można znaleźć w naszej ofercie➡ https://www.panmaterac.pl/blog/jakie-sa-rodzaje-materacy/

Jesteśmy przekonani, że sprostamy potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów! Dodatkowo nasz #pmteam zawsze służy pomocą! ????
 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Wizjo Patryk Ustrzycki się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Aktualność
Działamy na rynku sprzedażowym już od kilkunastu lat. W tym czasie zrodziło się mnóstwo nowych pomysłów na poszerzenie asortymentu oraz wzbogacenie naszych usług.

Jedna z najnowszych koncepcji rozwoju firmy przyczyniła się do stworzenia zupełnie nowego projektu – MEBI.PL. Poprzez współpracę wyłącznie ze ✔sprawdzonymi producentami oraz dystrybutorami mebli, stworzyliśmy miejsce, w którym można znaleźć solidny asortyment, niezbędny podczas urządzania wszelkiego rodzaju przestrzeni.

Zadbaliśmy o to, aby nasi Klienci, wchodząc na stronę internetową mebi.pl lub odwiedzając salony stacjonarne, mogli w pełni skompletować wystrój aranżowanego pomieszczenia. Oferujemy zatem meble odpowiednie do domu, biura czy nawet restauracji. Do sprzedaży wprowadziliśmy także, między innymi, nowoczesne pufy oraz gustowne lampy, pełniące najczęściej rolę ozdobnych dodatków.

Pełna lista salonów stacjonarnych Mebi⬇:

Prowadzimy również bloga, pełnego inspiracji i praktycznych rozwiązań⬇:

Aktualność
Kiedy w 2011 roku zrealizowaliśmy pierwsze zamówienie, mocno wierzyliśmy w to, że na stałe zapiszemy się w umysłach naszych odbiorców jako jedna z najbardziej rozpoznawanych marek sprzedających materace. Wtedy jeszcze stawialiśmy wyłącznie na ten typ wyposażenia sypialnianego, ale z biegiem czasu postanowiliśmy znacznie powiększyć asortyment.

Kolejne miesiące i lata obfitowały w coraz to nowsze produkty oraz umowy zawierane z producentami artykułów sypialnianych w Polsce, a nawet na świecie! Poszerzaliśmy ofertę w oparciu o zapotrzebowanie naszych Klientów oraz zgodnie ze zmieniającą się sytuacją na rynku sprzedażowym.

Tym oto sposobem dotarliśmy do miejsca, w którym postanowiliśmy stworzyć modele materacy sygnowane naszym logo – Pan Materac. Wiedzieliśmy, że każdy śpiący ma inne wymagania, dlatego wprowadziliśmy do sprzedaży ✔modele wszelkiego rodzaju – piankowe, kieszeniowe, podwójne, pojedyncze, bardziej miękkie i te nieco twardsze. Następnie pojawiły się ✔akcesoria takie, jak: poduszki, kołdry oraz stelaże do łóżek. Obecnie oferujemy ponadto ✔łóżka, które także cieszą się dużą popularnością wśród kupujących.

Kompleksową ofertę możesz poznać, klikając w link⬇:

lub odwiedzając nasze salony stacjonarne, których listę znajdziesz tutaj⬇:

Aktualność
Henry Ford, kiedy rozwijał swoją markę, mówił: "Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces".

Kierowani tym mottem obecnie współpracujemy z ponad 20 producentami, tworzącymi materace, łóżka, stelaże, poduszki, kołdry czy ochraniacze na materac. Dzięki temu w naszej ofercie można znaleźć asortyment dla osób w każdym wieku, niezależnie od wagi ciała i wzrostu. Materace dla niemowląt również posiadamy!

Łączymy pracę ze światowymi markami, np. szwedzkim Hilding, hiszpańskim Gomarco czy włoskim Magniflex. Odnosimy sukcesy także oczywiście dzięki produktom sygnowanym naszym logo – Pan Materac.

To wszystko sprawia, że na stronie internetowej panmaterac.pl oraz w salonach stacjonarnych można kupić, między innymi: solidne materace, przewiewne kołdry i bardzo wygodne poduszki.

Jeśli chcesz lepiej poznać marki, z którymi współpracujemy, sprawdź⬇

Aktualność
W Panu Materacu wierzymy, że aby odpowiednio się wyspać, nie wystarczą tylko dobre chęci! Podstawą zdrowego, spokojnego i przede wszystkim higienicznego snu jest stworzenie perfekcyjnego podłoża do odpoczynku.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych potencjalnych Klientów i nieustannie aktualizujemy asortyment dostępny w sklepach oraz na stronie internetowej: ➡panmaterac.pl

Działamy w aż 15 polskich miastach! Oferujemy zakupy w 23 salonach stacjonarnych oraz poprzez nasz sklep internetowy. Dzięki temu dysponujemy wieloma stanowiskami pracy, a nasz asortyment jest łatwo dostępny!

Przeszkolona załoga zawsze odpowiada na nurtujące pytania oraz pomaga w wyborze najlepiej dopasowanego materaca.
Mariusz

Interesuje mnie praca w firmie i liczyłem na aktualne opinie o firmie, warto teraz aplikować?

Jacek

Pojawiło się ogłoszenie na doradcę i kierownika skepu w Szczecinie i mam pytanie co to za firma, ludzie, jakie warunki pracy itp. Jest to nowy sklep w tym mieście więc pytam.

Twoja opinia na temat firmy Wizjo Patryk Ustrzycki w mieście Rzeszów może pomóc jej się rozwinąć i dążyć do perfekcji jako pracodawca. Dodaj opinię i buduj wizerunek firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Pan Materac Wizjo Sp. z o.o. - Rzeszów

Pan Materac Wizjo Sp. z o.o.