Opinie o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.

Bob budowniczy

Witam ,mam zamiar złożyć aplikacje na operatora maszyn budowlanych koparki kat I ,ładowarki kat I, równiarki spycharki , kat CE na jakie zarobki mogę litmczyc ? jaka jest atmosfera w firmie?? w jakim stanie sa maszyny?prosze o komentarz.

@Bob budowniczy 11.11.2017 13:35

Zachęcamy do złożenia aplikacji. Napisz do nas na adres praca@instalbud.rzeszow.pl, wówczas przekażemy szczegółowe informacje dotyczące tego stanowiska.

Marian

Witam Jak wygląda kwestia zarobków np inżyniera budowy, kierownika ?

@Marian 26.10.2017 22:05
Witam Jak wygląda kwestia zarobków np inżyniera budowy, kierownika ?

Zarobki w naszej firmie są bardzo indywidualne. Zależą przede wszystkim od doświadczenia w danym zakresie (inżynier, kierownik). Wpływ na wysokość wynagrodzeń mają również m.in. uprawnienia, które posiada kandydat. W Instalbud-Rzeszów, stawiamy na rozwój pracowników i stwarzamy warunki do awansowania na poszczególnych szczeblach kariery. Poza wynagrodzeniem, oferujemy naszym pracownikom również dodatkowe benefity w postaci m.in. opieki medycznej i karty Multisport.

Marta

@INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. - czy oferujecie swoim pracownikom pakiet szkoleń, zarówno wdrożeniowych, jak i podnoszących kwalifikacje na obranym stanowisku? Jest to dla wielu osób kluczowa kwestia przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu. Progres zawodowy jest ważny w dzisiejszych czasach.

@Marta 29.08.2017 19:39

Od początku istnienia stawiamy na rozwój potencjału tkwiącego w pracownikach i podnoszeniu ich poziomu kwalifikacji i kompetencji. Zachęcamy do sprawdzenia jednego z artykułów na naszej stronie internetowej, w którym podsumowane zostały dane z raportu dotyczącego szkoleń przeprowadzonych w 2016 roku. http://instalbud.rzeszow.pl/2017/03/07/podsumowanie-szkolen-2016-roku/

to ja

No,dobrze wiedzieć,żeby się nie wpakować ...a taka możliwość istniała.......uff!!!!!!!!!

jack

czy warto sie przyjac do pracy Instalbud Rzeszow??

Mam pytanie

Witam, Bardzo często pojawia się ogłoszenie na specjaliste ds. kosztorysowania z Instalbud - Rzeszów Sp. z o.o. Czy opłaca się aplikować? Czy ktos pracował na tym stanowisku, bo ogłoszenie jest średnio co 4 mc...

Bb
@Mam pytanie 25.11.2016 12:28

Podbijam temat, czy ma ktos jakies konkretne informacje odnośnie tego stanowiska?

Ona
@Bb 24.02.2017 14:32

Firma powiększyła się kilkukrotnie przez ostatni czas i dlatego są ciągle nowe ogłoszenia na niby to samo stanowisko. Było 4 kosztorysantów a teraz jest 14. Wiem bo tu pracuje. Nikogo nie zwalniają i nikt się sam nie zwalnia, czasami są tylko rotacje na stanowiskach. Polecam. Wypowiadam się jako osoba zatrudniona w firmie. Stała posada, stałe godziny pracy, podwyżki wraz z wzrostem doświadczenia na stanowisku i naprawdę fajna atmosfera. Jeszcze raz polecam.

staszek

To skoro można liczyć na dobre zarobki @Arkadiusz, to się wcale nie dziwię, że zatrudnienie u nich jest tak opłacalne. Pewnie i wypłata jest terminowa, prawda? Bardzo by mi zależało na tym, żeby dostawać wynagrodzenie o czasie. Z góry dziękuję za odpowiedź

@staszek 01.08.2016 16:39

Staramy się aby zawsze terminowo wypłacać wynagrodzenia. Pełna stawka jest na umowie o pracę, nie ma umów „śmieciowych”.

@miki

Szanowny Panie BETON. Ciekaw jestem co robiłeś dla INSTALBUD, ale szkalowanie wychodzi Ci dobrze. Czy będąc Podwykonawcą byłeś bez skazy? Ja pracuje dla dużego GW i wiem, że problemy zaczynają się na budowie, od zazwyczaj źle wykonanej roboty, albo opóźnionej...

BETON

Panowie I Panie BYŁEM jednym z podwykonawców dla tej oszukańczej firmy w Warszawie po pierwsze nigdy nie płaca w terminach , czesto jest to miesiąc dwa później po drugie za całą budowe kadra zmieniłą sie całkowicie a najwiekszą bandą jest Pan dyr S. oszust kłamca Jak przychodzi do wypłaty końcowej to jest problem i unikanie telefonów Moi koledzy niedość że nie zarobilo to prawie wszyscy dostali niebotyczne kary za rzekome nie dotrzymanie terminu . Firma nie ma kasy tylko slizga sie na podwykonawcach , oby skończyła jak DOLCAN I INNI NIE POLECAM I TRZYMAJCIE SIE OD TEGO SYFU JAK NAJDALEJ Większośc branzowców już zna tą firmę i za chwile nikt tak nie będzie chciał pracować A nawet jesli to dobrze czytajcie umowy , bo wynika że Instalbud od początku zakłada oszukać podwykonawców powodzenia

er

hej wszystkim no a ja tam widze ze pojawila sie od nich oferta pracy na stanowisko kierownika budowy w Warszawie oferuja pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,stabilne zatrudnienie, niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód, telefon, laptop..

robson165
@er 10.05.2016 20:24

witam wszystkich,,otoz chciałbym poinformować tutaj obecnych ze sa 2 firmy instalbud rzeszow,maja nawet ten sam adres,,roznia się tylko tym ze siedziby maja na roznych pietrach oraz tylko jedna to sp.zoo,,wiec podawanie samej nazwy może być bardzo mylące,,wspolpracowalem z instalbudem i zlego słowa na nich niepowiem,,atmosfera dobra i zadnych klopotow finansowych,,,może by tak na przyszlosc nipy sprawdzać??

Zbyszek i Alek

No ja Ci powiem, że my z ojcem jesteśmy bardzo zadowoleni, ogólnie to praca chociaz niektórzy mogą mówić, ze im się nei podoba jest bardzo dobra, nie ma problemu z atmosferą i pieniędzmi, jest okej naprawdę

0lo
@Zbyszek i Alek 08.04.2016 13:59

Ile ci płacą w tym biurze że wypisujesz brednie

@0lo 19.04.2016 10:34
Ile ci płacą w tym biurze że wypisujesz brednie

@0lo na jakiej podstawie ocenia się które opinie są prawdziwe, a które nie?

tomcio

Witam chciałbym podjąć w tej firmie pracę jako podwykonawca na warszawie proszę oiakieś nowe komentaże;

ppp

a jak z pracą w biurze w Rezszowie? Opłaca się aplikować, są chociaż jakieś normalne umowy( w znaczeniu o prace a nie staże i inne pierdoły), i jaka podstawa?

@ppp 04.03.2016 15:46

Pilnujemy legalności zatrudnienia, w związku z tym pracownicy są zatrudniani w oparciu o umowę o pracę. Staże są również realizowane, a przed nimi prowadzone są rozmowy kwalifikacyjne, gdyż każdy stażysta traktowany jest jako potencjalny pracownik. Zdecydowana większość z nich zostaje pracownikami firmy.

Zbyszek i Alek

Nie no @agat213 nie trzeba ja już wiem dokładnie jak to jest i w filmie jest naprawdę dobrze, więc nie ma co się rzucać w ogóle, polecam kubeł zimnej wody

agat 213

INSTALBUD oni są niereformowalni trzeba bardzo uważać wiem bo pracowałem dawno temu i jak widzę nic się nie zmieniło dalej żerują na wykonawcach z tego żyją POZDRAWIAM

ADAM

TAK JEST PANIE @ ZBYSZEK SPRAWA JEST PROSTA TRZEBA KOSIĆ PODWYKONAWCÓW TONIE TAKIE ZŁE PANIE INSTALBUD TO WŁAŚNIE WASZA POLITYKA

op124

@Zbyszek a ja myślę że po prostu grzejesz ławę w INSTALBUDZIE i piszesz pierdoły lub nie potrafisz czytać

Zbyszek i Alek

Dobra dzięki @Józek już przeczytałem i właściwie sprawa jest prosta, aczkolwiek nie jest to dla mnie jakaś zła rzecz, dla ojca raczej też, więc chyba po prostu zaryzykujemy

JÓZEK

@Zbyszek poczytaj wcześniejsze posty to się dowiesz tylko odróżnij co piszą ludzie a co biuro INSTALBUDU własnych pracowników też nie mają za wielu samo zaplecze bo lepiej się kroi podwykonawców

JÓZEK

UWAGA NA TĄ FIRMĘ

wielgus

@brzeszcz kierownik budowy na budowie jest osobą odpowiedzialną za wszystko, komuś cegła spadnie na stope to on za to odpowiada. Strasznie ciężkie psychicznie stanowisko, jednak firma nie szuka teraz żadnego kierownika

brzeszcz

wydaje mi się, że kierownik budowy nadzoruje jedynie budowę, ale ma nad sobą dziesiątki innych "szefów". Ja tam bym chciał być takim kierownikiem, szczególnie, że mam wieloletni staż.

bolo

@zami ty nie rozumiesz..... tu chodzi o mądrych dyrektorów co z budownictwem nie mają nic wspólnego a szczególnie jeden.A jak nie łapiesz to pasujesz do nich a sam sobie szefem w tej firmie to i tak nie będziesz

op124

@olk możesz serce włożyć i mieć chęci a góra i tak cię zgnoi

MAX

@staszek czy spokojnie to nie wiem

@xxx 04.01.2016 23:44
A dlaczego poszukują? bo niema chętnych? jak są tacy wspaniali to dlaczego ciągle poszukują ///////////////////////?...

Duża liczba rekrutacji nie oznacza tylko i wyłącznie rotacji pracowników. W przypadku Instalbud-Rzeszów jest to spowodowane rozwojem firmy, która nieustannie zwiększa swoje obroty, a za tym idą kolejne zatrudnienia. Tworzone są również nowe działy, a liczba zatrudnionych pracowników w Instalbud-Rzeszów ciągle rośnie.

xxx

@enej to próbuj dowiesz się co to jest opinia jak ci tak zależy

enej

moim zdaniem warto sprobowac przynajmniej samemu bedzie sie wiedzialo na czym sie stoi, poza tym jezeli komus powaznie zalezy na pracy to nie bedzie opieral sie opiniami

były pracownik

INSTALBUD-RZESZÓW to porażka panowie i panie

xxx

@zbyszek czytasz ale nie rozumiesz i piszesz pierdoły

zbyszek

zawsze możesz @kierownik skorzystać z oferty na wyższe stanowisko, akurat teraz szukają kogoś na kierownika budowy w stolicy, opłaca się bo dają samochód i laptopa

kierownik

Człowieku oni cały czas szukają kadry telefon czy laptop to dostaniesz wszędzie ludzie się zatrudniają widzą co się dzieje i kto ma trochę oleju w głowie ucieka zostają tylko ci którzy nie potrafią sobie poradzić w życiu lub czekają na emeryturę wiem bo pracowałem trzy miechy.Instalbud to porażka kierownik budowy tam niema nic do powiedzenia jesteś tylko kukiełką w rękach śmiesznych dyrektorów którzy z budownictwem nie mają nic wspólnego tam kadra zmienia się jak w kalejdoskopie kadra traktowana jak podludzie podwykonawcy jeszcze gorzej

Oskar

Widziałem ostatnio, że szukają kogoś na stanowisko kierownika budowy w Warszawie. Wymagania są, bo trzeba być członkiem Izby Inżynierów, mieć min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku i znać j. angielski. Mimo to oferują służbowy samochód, telefon czy laptop, więc myślę, że się opłaca, tym bardziej, że taki kierownik zarabia niezłą sumkę.

InstalBud Rzeszów sp. z o.o.

@bolo dlaczego tak sądzisz? Może mylisz nas z inną firmą o podobnej lub takiej samej nazwie?

bolo

Jak słyszałeś to się zatrudnij poszukują bo roszady jak lotku HAHA

pracwnik

odradzam pracy w tej firmie obietnice przez dyrektora to kpina z pracownika, zastraszanie pracownika oszukiwanie

podwykonawca

INTALBUD RZESZÓW - tragedia! Najpierw nieprzygotowany front pod prace, potem kary umowne z tytułu opóźnienia! KPINA KPINA KPINA! Jak chcesz mieć święty spokój, to nie zaczynaj współpracy z tą firmą, bo wykończą Cię biurokracją, piszą milion pism, a na budowie oczywiście piękne oczy "no poczekacie" "przecież można się dogadać..." płatności? Może i płacą za wykonaną robotę, ale ceny jednostkowe są tragicznie niskie, a na końcu i tak wytkną Ci milion usterek, których nie masz możliwości poprawić, bo do czasu zakończenia wszystko było OK, dopiero jak przyszło do płacenia to znajdą milion usterek, których nikt normalny nie jest w stanie zrobić, bo wychodzi na to, że trzeba drugi raz przeprowadzić cały front, także BEZSENSOWNE są jakiekolwiek pertraktacje z nimi.

podwykonawca instalbudu
@podwykonawca 26.10.2014 10:31

Jak chcesz mieć święty spokój to trzeba się położyć i nic nie robić !!!

@boss 21.03.2015 17:09
Człowieku nie opowiadaj jak nie masz pojęcia- Kierownik Przemo zęby jadał na tej budowie-fakt firma mu nie ułatwiała zadania a...

Chyba nie o nas chodzi, w InstalBud Rzeszów sp. z o. o. nikogo do Francji nie wysyłamy.

Kierowniczka

Co kilka miesięcy poszukują kierownika budowy na Warszawę, o co chodzi? Polecacie aplikować? Wzięli coś nowego?

WWW

FIRMA BARDZO SOLIDNA GODNA POLECENIA

jack

Mam zamiar przyjac sie do pracy w Instalbudzie WARTO???

@jack 15.08.2017 20:18
Mam zamiar przyjac sie do pracy w Instalbudzie WARTO???

Jeśli szukasz stabilnego, legalnego zatrudnienia i chcesz się rozwijać to warto.

Zostaw opinię o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.