Opinie o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. w Rzeszów

baner wywiady
Lila Nowy wpis
Inne

Na stronie internetowej znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalisty do spraw kosztorysowania i przygotowywania ofert . Myślę nad aplikacją . Firma oferuje stabilne zatrudnienie . Czy to oznacza , że otrzymuje się umowę o pracę na czas nieokreślony ? Jak to koniec końców wygląda ? W ogłoszeniu wspomniano , że dostaje się pakiety pracownicze . Z czego się składają ? Bo nic mi o tym nie wiadomo .

Dan Nowy wpis
Inne

Nie polecam tej firmy uszkodzili mi mój rower i nie poczuwają się do winy umywają ręce

Elżbieta Nowy wpis
Inne

Widziałam że firma oferuje płatne praktyki studenckie. Czy ciężko się na nie dostać? Szukam właśnie takiej możliwości, ciekawe jakie wymagania trzeba spełnić bo na stronie nie ma nic na ten temat?

adam
Były pracownik

Miałem okazje pracować w instalbudzie przez kilka ładnych lat i dobrze to wspominam! Polecam

Iwona
Inne
@adam

A co najmilej wspominasz w pracy w Instalbudzie? :) Jak oceniasz poszczególne warunki zatrudnienia w firmie? Jak zarobki, kwestie benefitów, premii? Czy atmosferę oceniasz pozytywnie?

As Nowy wpis
Były pracownik
@adam

Pracowałem w tej firmie przy remoncie hotelu "Zielonki"była fajna atmosfera

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Spawacz
Gdynia
Kornelia Hydro-Serwis Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Praca w Niemczech: Elektryk
Wrocław
Krzysztof Wróblewski Recruitment Partner
Wyślij CV
logo firmy Mobilny Serwisant - Złota Rączka - ETAT
Szczecin
Fixit Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Michał
Inne

W listopadzie 2021 r. wykonaliśmy dla tej firmy usługę utwardzenia terenu w Lublinie. Firma do tej pory nie zapłaciła. Sprawa w sądzie. Odradzam współpracę.

Karolina
Inne
@Michał

A jak firma tłumaczy brak pieniędzy i niewywiązanie się z kontraktu? Czy wgl jest jakiś kontakt z właścicielami czy prezesem, aby uzyskać pieniądze?

Majkel
Pracownik

Również odradzam współpracę z firmą Instalbud-Rzeszów. Wykonaliśmy dla tej firmy usługę budowlaną i nie płacą, nie ma kontaktu, nie odbierają telefonów.

M
Inne
@Majkel

Dzień dobry, firma ogłasza upadłość- taką informację uzyskałam.

3
Nowy
Pracownik

Wszędzie są jakieś nieporozumienia i spięcia, jak to w pracy ale ogólnie pracuję się bardzo dobrze, sprzęt i narzędzia ok, firma na plus, polecam.

Iwona
Inne
@Nowy

Jasne, że spięcia czy nieporozumienia są wszędzie :) Ale rozumiem, że raczej ogólnie atmosferę oceniasz pozytywnie :D Fajnie by było jeszcze się dowiedzieć coś o wynagrodzeniu :P

TomLee
Kandydat
 Pytanie

Witam. Pracował ktoś jako operator Koparki, jakie warunki jak traktują jaka rotacja czy zadowolony z współpracy?

K
Inne

Zdecydowanie polecam, świetna współpraca !

Iwona
Inne
@K

O, właśnie zależy mi na jakichś aktualnych opiniach o pracy w Instalbudzie. Czy zechciałbyś/zechciałabyś podzielić się jakimiś szczegółami? :) Jak długo pracujesz w firmie i na jakim stanowisku? Bo rozumiem, że wypowiadasz się jako pracownik, tak? Co jest na plus zatrudnienia właśnie w tym miejscu? :D

Barbara
Inne

Cześć, pytanie do pracowników INSTALBUD-RZESZÓW, czy firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego? Mam na myśli organizację szkoleń/kursów, z których chętni pracownicy mogą skorzystać.

podwykonawca
Pracownik

Stanowczo odradzam współpracę z Instalbud Rzeszów. Pierwsza faktura - termin płatności przeciągnięty. Druga faktura - nie zapłacona. Trzecia faktura nie zapłacona. Jest to firma gdzie powinien wejść prokurator a najlepiej Pani Jaworowicz i zrobić program jak Instalbud rozlicza się z podwykonawcami. Myślę zaproszeni podwykonawcy z chęcią opowiedzieli by o dramatach jakie przeżyli dzięki tej firmie. Kierowników budów zmieniają jak rękawiczki. Nakładają bezpodstawnie kary umowne. Później w sądzie je dochodzą. Stanowczo odradzam

Rick
Pracownik
@podwykonawca

A moze kolego bylo tak - pierwszy miesiac, brak ludzi i materialu, drugi miesiac zawalony harmonogram, a trzeci wyleciales z budowy za swoja nieudolnosc i lenistwo. Pozdrawiam

Zastanawiający
Inne
 Pytanie
@podwykonawca

Można wiedzieć w którym mieście byliście podwykonawca?

podwykonawca
Pracownik
@Rick

Myślę że osoba pisząca odpowiedź na mojego posta jest tą samą osobą, która odpisuje na wszystkie posty. Ciągle nawiązuje do lenistwa, nieudolności i zawalony harmonogram. Prawda jest taka że materiał na budowę zabezpieczał Instalbud Rzeszów i robił to nieudolnie ponieważ zawsze był transport w czasie zawalony ale myślę że to wina braku płatności przez zamawiającego czytaj Instalbud Rzeszów. Co do braku ludzi na budowie. - z tym problemu akuratnie nie miałem za to Instalbud Rzeszów miał cały czas. Uwaga: nie jesteśmy kolegami. A lenia i niudacznika to widzisz w lustrze jak się przeglądasz przed wyjściem do pracy do Instalbudu Rzeszów.

podwykonawca
Pracownik
@Zastanawiający

Warszawa

Rick
Pracownik
@podwykonawca

No czyli, dobrze napisalem ... pozdrawiam

JJ
Inne
@podwykonawca

Zgadzam się z Pana opinią. Moje doświadczenia z firmą Instalbud są bardzo podobne. Współpraca została zakończona, Inwestycji nie udało się do końca rozliczyć a rzeszowska firma (jak to pewnie ma w zwyczaju) próbuje brnąć w swoje kłamstwa dalej... w sądzie. O zwrocie zabezpieczenia wykonania umowy też nie ma mowy, ponieważ po upływie lat od zakończenia, mataczą i przeciągają w nieskończoność spłatę zaległości.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Nie mamy jednego stylu zarządzania , łączymy kilka stylów tak, aby współpraca i zarządzanie były na najwyższym poziomie.

Pytanie
Kandydat

Czy firma ma prace na miejsvu czy tylko za granica

Pracodawca

@Pytanie

Instalbud-Rzeszów nie wysyła pracowników za granicę , prowadzimy prace na terenie Polski.

Spawacz TIG
Kandydat

11 euro brutto na spawacza TIG we Francji hahahaha

Pracodawca

@Spawacz TIG

Do osób, które piszą o pracy we Francji – Instalbud-Rzeszów nie deleguje pracowników do pracy za granicę. Nasza firma prowadzi prace tylko na terenie kraju. Prawdopodobnie jesteśmy myleni z inną firmą o podobnej nazwie. Bardzo proszę najpierw o sprawdzenie nazwy firmy, do której chcecie się Państwo odnieść a dopiero później pisanie komentarzy.

11 euro brutto dla spawacza
Kandydat

We Francji to jakiś żart hahaha

Pracodawca

@11 euro brutto dla spawacza

Do osób, które piszą o pracy we Francji – Instalbud-Rzeszów nie deleguje pracowników do pracy za granicę. Nasza firma prowadzi prace tylko na terenie kraju. Prawdopodobnie jesteśmy myleni z inną firmą o podobnej nazwie. Bardzo proszę najpierw o sprawdzenie nazwy firmy, do której chcecie się Państwo odnieść a dopiero później pisanie komentarzy.

sss
Były pracownik

Dużo się można nauczyć od innych, wynagrodzenie motywuje i jest bardzo sympatyczna atmosfera, zdecydowanie polecam ;))

Monika
Inne
@sss

Ale mnie uspokoiłeś. Dobrze jest mieć świadomość tego, że w INSTALBUD panuje sympatyczna atmosfera - to już połowa sukcesu. Czytałam, że stawiają tam na osoby, które wiążą swoją przyszłość zawodową z firmą oraz są gotowe rozwijać się. Czyli mam rozumieć, iż przy sporym zaangażowaniu są tam spore szanse na awans?

1
Ania
Pracownik

Nie jest złe

K
Pracownik
 Rekomendacja

Bardzo miły i profesjonalny zespół, można się wiele nauczyć, widać, że znają się na tym co robią

Jacek
Były pracownik

Dobre wynagrodzenie, fajna atmosfera i organizacja pracy, zdecydowanie polecam ! :)

Mariusz
Były pracownik

Kiedyś pracowałem w instalbudzie przez dłuższy czas i dość dobrze to wspominam, patrząc na opinie firma idzie w dobrą stronę.

Zostaw merytoryczną opinię o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. - Rzeszów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 184 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii