Najlepszefoto.pl

Zaczernie

Opinie o Najlepszefoto.pl

Paulina

@Seba - co masz na myśli pisząc, że zarobki są nieadekwatne do wykonywanej pracy? Czy wynagrodzenie naliczane jest na postawie przepracowanych godzin? Czy jest może stała podstawa do której naliczana jest prowizja?

Seba

Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Bardzo słabo jak na taką firmę. Nie polecam.

Paulina

@Przygoda-sezon, co masz na myśli pisząc 'praca kiedy i ile chcesz'? Grafik jest tak elastyczny?

Adam

Kierownicy produkcji wprowadzają zamieszanie.

Potwierdzam- najważniejsze to atmosfera. Zarobki średnie- ale jak na pierwszą pracę całkiem ok. Trochę zamieszania wprowadzają sami kierownicy na produkcji- często sami nie wiedzą co gdzie i jak powinno być robione. Pozostałe kwestie zatrudnienia są ok, na pewno idzie się dogadać ;)

Przygoda-sezon

A ja uważam pracę w NF za świetną przygodę- tylko sezonową, ale zawsze to coś. Płaca ok, praca kiedy i ile chcesz, ale co najważniejsze to super atmosfera! Nowy wielki budynek, gdzie idzie sie zgubić, a na każdym rogu ktoś uśmiechniety i skory do pomocy. Nie wiem kto i kiedy narzekał, że było mu zle, ale to już widocznie nie prawda. Ja na pewno złożę cv za rok

Bulldog

(usunięte przez administratora) Powiezcie jaktam jest. Czy pracownik moze liczyc na wsparcie Hr? Czy hr ma jakasmoc sprawcza. Podejrzewam ze moga mnie orzyjac bo znam 2 jezyki i mam doswiadczeńie zawodowe kilkuletnie ale nie chcialbym trafic do jakiegos kurnika.....bez zasad. Dajcie znac plissssss.

ihaaa

Pewnie, że jest super @Am, bo w końcu pozytywne stosunki między pracownikami przyczyniają sie odpowiednio do sukcesu całej firmy. Ciekawe jest to, że atmosfera przyczynia się odpowiednio do sukcesu całej dirmy.

Tak

Tak

tani robol

mnóstwo.

merry gold

a ktoś wie czy u nich można otrzymać umowę o pracę?

@tak

Jeśli przeczytasz komentarze powyżej to zauważysz, że dużo jest frustratów, część z nich ma trochę racji, ale przez większość przemawia urażone ego i nadszarpnięte mniemanie o sobie. Jeśli robisz swoje, to jest dobrze, jeśli kombinujesz i próbujesz się migać od pracy, to nie jest tak dobrze. Ekipa fajna, właściciel uczciwy, nie ma co się spinać, warto spróbować. Jak Ci się nie spodoba, to "zawsze możesz się zwolnić", a tak na prawdę zmienić pracę, jeśli ta Ci nie będzie odpowiadać.

@wilo

w przypadku tej firmy, jej solidonść ma się niajk do traktowania pracowników, poczytaj komentarze powyżej

inspektor pracy

Zrobimy kontrole w grudniu to zweryfikujemy wszystkie informacje. Dostajemy też dużo skarg na temat nierespektowania przepisów BHP, nieewidencjonowania nadgodzin, mobbing i naruszania zasad przyznawania urlopu wypoczynkowego od byłych pracowników.

max

No zobaczyłem. Mój znajomy pracował tam na sezonie wiec mi nie pleć bzdur. Było to co prawda jakiś czas temu ale wątpię aby się tam co zmieniło. (usunięte przez administratora)

max

U ich zatrudnienie na "czarno" to norma. Szczególnie pod koniec roku gdy maja najwięcej zamówień.

grzesz

Dlaczego od razu durni? Produkty są dobrej jakości, w dobrej cenie? Firma obsługuje pewnie setki tysięcy (może nawet i ponad milion) klientów więc też i trudno wszystkich zadowolić w 100 %. Zasadne reklamacje są uznawane, powiem więcej - często są uznawane reklamacje nawet te mocno naciągane... Cechą narodową jest marudzenie. Ja też marudzę ale jak słyszę innych to mam wrażenie, że niewiele w życiu jeszcze doświadczyli i kuszą los. Pozdrawiam

nie zal mi
@grzesz 08.04.2016 14:05

Wiem jak ta firma funkcjonuje wiec nie wciskaj mi ciemnoty.

niepasujący do koncepcji firmy

A oglądałeś film "Krwawy diament"? Diamenty też są piękne a w Najlepszefoto.pl robią fajne fotoalbumy i w dodatku tanio ;-)

firma buble

no w tej firmie w szczególności. Tam można wylecieć z dnia na dzień bez słowa uzasadniania. Widziałem tą patologie na własne oczy. To nie jest normalne i raczej nie zachęca do współpracy.

firma bube

Poszukiwać to oni sobie mogą. Jednak dla dobrego pracownika praca tam to wyłącznie strata czasu.

klient

nie wiem co jest dokładnie grane, ale jedno co mnie najbardziej irytuje - TRUDNO SIĘ DODZWONIĆ żeby uzyskać jakąkolwiek informację - jeżeli firma nie będzie działała jako zespół i ludzie nie będą się szanować to wkrótce NF zamknie swoje podwoje, bo nie będzie komu pracować - opóźnienia i utrata klientów a konkurencja jest spora.

możebędępracować

nie ma sensu
@możebędępracować 24.09.2014 18:03
I jak tam zmieniło się coś w firmie? Czy dalej takie cyrki jka były? Ostatnio macie ogłoszenia na rzeszowiaku....

Ehh...
@nie ma sensu 03.10.2014 14:15
Tak zmieniło się - na gorsze. Ogłoszenia są bo mało kto tam dłużnej wytrzymuje l(usunięte przez administratora)...

Jak się o tym czyta to łeb boli. Jedno mogę powiedzieć o tej firmie. Górę stanowi banda oszołomów, która dorwała się do stanowisk i dowartościowuje się poprzez wykazywanie jednostce, że jest bogiem. W firmie jest burdel na kółkach, który trwa tam od początku na zasadzie - jakoś to będzie. I tak Kierownikiem jest malarz artysta, Menago człowiek sandał, ale ostatecznie właściciel zarabia, więc myśli, że ma świetnie dobrany zespół. :)

Rozmawiam z nimi

K

do @kgb 1. I źle takiemu ? 2. Praca w Samsungu od 2 lat podajże, wyjazdy za granice służbowe, dostęp do najnowszych prototypów. 3. Praca przy banku, później przy systemach CRM itp - teraz siedzi i sobie kierownikuje pijąc sobie kawe. I źle takim ?

kgb

do @K 1. Marcin, który odszedł, bo miał opcję wielkiego luzu na polibudzie jako wykładowca i nie chciało mu się siedzieć na etacie, skoro może wykorzystać czas na konie. Pojawia się w firmie od czasu do czasu. (usunięte przez administratora)

M.
@kgb 28.06.2014 10:01

1. Michał, nie Marcin. Pozdrowienia z Polibudy. A co do całej dyskusji - różnie się działo i różnie się dziać będzie. Oceniać nie zamierzam, przy mnie wiele "zła" się nie działo, więcej znam z opowiadań, choć było kilka przykrych rozmów i sytuacji.

RoseTyler

Wiele firmie można zarzucić. Niestety wszystkie negatywne wymienione poniżej zdarzenia i fakty można by zaobserwować na co dzień. Dobrze, że choć pomiędzy tymi najmniejszymi - szarymi pracownikami - można było znaleźć wartościowych ludzi. Większość z nich już nie pracuje bo "nie pasowali do wizerunku firmy". Ale każda firma dba o własny wizerunek jak może - efekty nie trudno dostrzec w komentarzach i opiniach. Pozdrowienia dla tych "nie pasujących".

K

"jak choćby jeden z byłych informatyków wykłada na Polibudzie, drugi w międzynarodowej korpo, trzeci rozwija swoje pasje i mimo potężnej wiedzy odszedł stamtąd. " 1. niewiem, 2. M.T, 3. J.Z ?

Błażej

Dziękuję za pozdrowienia, ale proszę nie przypisywać mi rzeczy, których nie robiłem, nieśmiało i uczciwie stwierdzę, że możliwość darmowych kalendarzy i możliwość zarabiania na kalendarzach i zarobienia kilkuset dodatkowych złotych nie był moim pomysłem. :P Może ktoś w końcu nabierze odwagi i się podpisze?

omn

miernoty zawsze płaczą,tworza bizantyjskie epopeje w ktorych przerost formy nad trescią jest tak gigantyczny że aż sami w to wierza.

Ferdynand
@omn 16.06.2014 15:20

Gratuluje nieocenionego wkładu w dyskusję!!! Wygrałeś internet i bilet do idź stąd i nie wracaj, radze zmienić stronę na YouTube skoro czytanie Cie męczy.... kolejny chłoptaś na posyłki znajomy znajomego znajomej gościa od orangutana...

wieszcz

Dla wszystkich niezadowolonych, Polska to jeszcze wolny kraj więc wybór pracodawcy leży po stronie pracownika. To za komuny dostawało się przydział do pracy w fabryce, teraz jeśli nie odpowiada Ci pracodawca to szukasz innej pracy. Jak wiadomo są pracodawcy lepsi i gorsi, najwyraźniej wszyscy trafili z NF do tych lepszych czego gratuluje i życzę szczęścia.

x

Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Oberwało się już właścicielowi, managerowi, kierownikowi, palaczom, informatykom, handlowcom, marketingowcom. Internetowy bojownik o Prawdę z biblijnym słowem na ustach walczy z każdym, bo on wie wszystko najlepiej, kto, jak, gdzie, z kim i dlaczego. Kto następny? Ciąg dalszy telenoweli made by szararobol z nf już wkrótce. :)

DEMO
@x 16.06.2014 13:14

Gratuluję złośliwości. Niestety kolejny wpis który nie ma nic wspólnego z głównym nurtem forum czyli OPINII o firmie. Zgrabny lekko żartobliwy sposób na odwrócenie uwagi od meritum sprawy... Polecam sprawdzić opinie o firmie KSERKOP... jedna opinia pozytywna "zdecydowana zaleta tej firmy to godny zaufania Prezes-opinia z pracy w firmie sprzed kilku lat. " i nic więcej. Gdyby nie była to prawda zapewne wątek ciągnąłby się post za postem jak w przypadku NF. Ludzie odrobina krytyki zamiast bulwersować powinna motywować do zmian a nie szykan wobec osób które ośmielają się zwrócić uwagę na pewne uchybienia i demotywujące aspekty. Dla czytających którzy nie śledzą forum na bieżąco... tak znikają komentarze, tak wypowiadają się osoby na zlecenie zarządu, tak swoimi wypowiedziami chcą odwrócić uwagę od meritum czyli opinii o NF i tak odnosi to skutek /opinie negatywne opisujące stan faktyczny pracowników zagłuszane są trzema kolejnymi wpisami często z polecenia o podobnej treści jak Twoja użytkowniku x /

szara robol z NF

dokończenie dla @pracownik Pisałeś: "Czasy komuny już minęły i pasowałoby w końcu zapoznać się z podstawami ekonomii i zwykłymi prawami rynku. Przydałoby Ci się spojrzenie z nieco szerszej perspektywy i pomyśleć jak wygląda druga strona medalu:" Niestety ale twoja perspektywa zamknęła się w pokoiku z kominkiem (kilkanaście m2 powierzchnia), gdzie jest zawsze odpowiednia temperatura, gdzie też się nie kurzy i nie unoszą się toksyczne opary, gdzie nie ma hałasu. Twoje podstawy ekonomii pozwalają na przymykanie oczu na wyzysk innych, natomiast sobie pozwalasz na piędziesięciominutową przerwę podczas ośmiogodzinnego czasu pracy, każdego dnia, bo TY pracujesz przy komputerze (tak jak większość pracowników na innych działach). I nie myl zwykłych praw rynku, ze zwykłym kapitalistycznym wyzyskiem.

noname

Wiecie co jest tu dużo naprawdę złośliwych komentarzy. Ale próbowałem coś zmienić w firmie. Pytałem 3 byłych pracowników (dwóch informatyków i typa od noży) i każdy mi powiedział że chce zostawić to za sobą i nie ma sensu drążyć tematu. Powiedzcie mi jak to naprawdę jest? Ciężko i źle jest w tej firmie czy faktycznie te negatywne komentarze to tylko "źli byli pracownicy"?

p

@szararobol - zastanów zanim się kogoś oskarżać o kradzież publicznie po raz kolejny... Jak powołujesz się tak na ten kodeks pracy i fajeczki, poczytaj sobie ów kodeks: pracując przy komputerze, przysługuje mi na każdą godzinę 5 minut czasu wolnego i jedna dodatkowa przerwa 15 min. Co na tej przerwie robię to moja sprawa: mogę palić, dłubać w nosie, drapać się po głowie, snuć opowieści dziwnej treści i Tobie akurat najmniej do tego kto, jak i gdzie tę przerwę spędza. "Poza tym cytowanie bilii, nie koniecznie musi mieć coś wspólnego z wiarą w Jezusa." Pisałem coś o wierze? Człowieku proszę zacznij sam czytać ze zrozumieniem i wyczuj "sarkazm".

szara robol z NF

@pracownik wolalbym abyś wychodząc na fajkę pomyślał "okradam pana Piotra L". Poza tym cytowanie bilii, nie koniecznie musi mieć coś wspólnego z wiarą w Jezusa. Widzę, że nie potrafisz też czytać ze zrozumieniem...

@szararobol z nf - masz rację, od dziś przed każdym wyjściem na fajkę pomyślę o Jezusie, Biblii i o Tobie.

szararobol

Jestem naiwnym, małym żuczkiem, który myśli, że w internecie jednemu psu burek na imię.

ogar

W firmie jest pare jak nie parenascie osóbek ktore spadły nieco z piedestału.Ich merytoryczna i czysto ludzka wartosc spadła .Wiec piszą tymi polprawdami,insyniuacjami.Internet jest jedynym miejscem gdzie moga byc jeszce wielcy.Jeśli pracownik doprowadzi swoim zachowaniem do utraty zaufania przełożonego, może spodziewać się wypowiedzenia umowy o pracę(usunięte przez administratora)wiec jak jest tak zle ..a jestem dalej w takiej firmie to albo jestem kłamcą albo masochista

ogar
@grom z jasnego nieba 08.06.2014 18:15
(usunięte przez administratora). Gdyby człowiek wiedział ze wyleci po kilku dniach to nawet by sobie głowy taka firma nie zawra...

Jestem idiota :) poniekad tak skoro daje sie wplatac w dyskusje z ludzmi chorymi z nienawisci ,

jastrząb
@ogar 08.06.2014 19:50

Łukasz przestan juz płakac.Bądz mężczyzną !!

Nie ma Cię czego czepiać:) Brak kawy, herbaty, cukru, zimno, ciepło...phi...NF to najlepsza firma na podkarpaciu...Dba o pracowników...Tym najbardziej zapracowanym i zmęczonym pozwala nawet spać w kibelku po kilka godzin dziennie:)

spioszek
@pracownik 07.06.2014 02:25

dla nf niewygodny był komentarz, że pracownik śpi w godzinach pracy? Zamiast zajmować się komentarzem, może warto by było nie dopuszczać do takiej sytuacji, że płaci się komuś za spanie w toalecie?

@mario

@pracowniku widzę, że jesteś pokroju "Michała" lub nim samym - "perfekcyjny pracujący pracowniku" ;P Chodzisz po firmie, rozmawiasz z ludźmi, udajesz ich dobrego "kolegę", który wysłucha i przytakuje. A za ich plecami powtarzasz wszystko szefowi. Nieraz sam najeżdżałeś na szefa, atmosferę w firmie, wypłatę i warunki pracy i myślisz, że nikt tego nie powtarzał dalej? Tak jak Ty to robisz...Ile razy przy nas mówiłeś jedno, a przy szefie zmieniałeś zdanie jak chorągiewka na wietrze...Ale rozumiem trzymasz się stołka...na którym i tak podobno nigdy cię nie ma, jak coś potrzeba...

"Z szefem NF panem Piotrem da się rozmawiać, wystarczy mu przedstawić argumenty i każda sprawa zostanie załatwiona." I na tym powinna być zakończona dyskusja, dla mnie eot. Wbiłeś sobie sam argument, który zaprzecza WSZYSTKIEMU co napisałeś i to jedyna rzecz, z którą się z Tobą zgadzam.

@pracownik 06.06.2014 13:41

Wiesz co jest już po 16. idę się odklikać i idę do domu. Odpiszę Ci w poniedziałek. Ja pracy do domu nie zabieram. Miłego weekendu życzę.

prokurator

Co do rozmowy z zarządem. Z szefem NF panem Piotrem da się rozmawiać, wystarczy mu przedstawić argumenty i każda sprawa zostanie załatwiona. To stanowczy i łebski człowiek, jego wizja rozwoju firmy, zamknięcia rynku i wybicia konkurencji jest po prostu genialna! Szkoda tylko że szef w swoim "pseudo zarządzie" ma takie a nie inne osoby. Co do reszty pseudo zarządu to nie warto z nimi rozmawiać ponieważ, nie rozmawia się z osobami które nie są inteligentne bo sprowadzą Cię do swojego poziomu, a później pobiją doświadczeniem. Niestety taka jest brutalna prawda, radzę jeszcze raz przyjrzeć się swoim współpracownikom Panie (usunięte przez administratora), może nie sprzed tygodnia, ale niektóre papierki o stratach z grudnia mogą kogoś bardzo zainteresować.

glock 17
@Były pracownik 26.06.2014 21:21
hmm nie ma to jak być łebskim zatrudniając na czarno i ciągnąc na lewo. Chcecie usłyszeć parę przykładów? - człowiek który sp...

odwal sie od informatyków ! i od marketingu tez !

jola
@Były pracownik 26.06.2014 21:21

Panie M i tak wszyscy wiedza że to twoj wpis :)

@szararobol: "tobie można zarzucić troling i to jeszcze na polecenie tej osoby, której włazisz na każdym kroku do d..y." lol :) nie bój nic, nikt mi tu nie każe z Tobą dyskutować, nie szukaj spisku tam, gdzie go nie ma. "Jeżeli myślisz, że Z tobą można merytorycznie porozmawiać to jesteś w wielkim błędzie. " Tak? Kolejny wspaniały unik. Gratuluję. "Mądrzejsi rozmawiali z tobą, z wami i nic to nie zmieniło a ci którzy z wami rozmawiali najczesciej nie pracują. " Ze mną? Z wami? Czyli z kim? Czy Ty w ogóle wiesz co piszesz? omg.. "Żeby komuś coś zarzucać sami musicie być bez zarzutów." I vice versa - porozmawiaj twarzą w twarz jak zadeklarowałeś i się okaże czy jesteś czysty niczym łza o obrońcu uciśnionych, zniewolony przez brak kawusi i cukru perfekcyjnie pracujący pracowniku :) "Czy odpowiedziałeś na którekolwiek moje pytanie? " Porozmawiam z Tobą bardzo chętnie twarzą w twarz, nadal brak Ci odwagi? To Ty unikasz konfrontacji. Zamiast ankiety powiedz głośno i wszystkim wyraźnie co leży Ci na wątrobie. Obawiam się, że Twojego zdania większość jednak nie podziela.

szara robol z NF

@pracownik, również tobie można zarzucić troling i to jeszcze na polecenie tej osoby, której włazisz na każdym kroku do d..y. Jeżeli myślisz, że Z tobą można merytorycznie porozmawiać to jesteś w wielkim błędzie. Mądrzejsi rozmawiali z tobą, z wami i nic to nie zmieniło a ci którzy z wami rozmawiali najczesciej nie pracują. Żeby komuś coś zarzucać sami musicie być bez zarzutów. Czy odpowiedziałeś na którekolwiek moje pytanie? Ja nie widzę. Rozmowa z tobą twarzą w twarz nic nie zmieni w waszym postepowaniem. Ciebie i twoich przełożonych publiczna rozmowa przeraża. Zrób @pracownik ankietę a przekonasz się co zespół NF myśli o takim sposobie zarządzania.

@szara robol. Twoja pokrętna logika i argumentacja to naprawdę wyrafinowany i klasyczny trolling. Zamiast odbijać piłeczkę na forum, zgodnie ze swoją deklaracją spotkaj się twarzą w twarz, ciężko co? Zobaczysz naocznie kto chce się z Tobą spotkać i sobie merytorycznie podyskutujemy.

"Bardzo chętnie tylko myślę że prędzej spalisz się ze wstydu i zapomnisz języka w buzi." Czekamy zatem i sprawdzimy jak będzie z tym językiem.

@szara robol To, że wypowiadasz się jako pracownik w taki sposób i lubisz prać publicznie brudy oznacza jedynie, że to z Tobą jest coś nie tak. Z kawą, wodą, cukrem, zimnem, ciepłem nigdy nie było problemu. Kłamiesz w żywe oczy - wystarczy mieć język w gębie i powiedzieć, że coś potrzebne i niemal natychmiast to jest. Eh... jak się to czyta to człowiek zastanawia się czasem z kim to pracuje :( Przykre. Co do pracowników sezonowych - powiedz, w której firmie po sezonie pracownicy są zatrzymywani. Nikt nie prowadzi działalności charytatywnej w swojej firmie, nie ma zleceń = nie ma zysku = nie ma potrzeby pracownikó sezonowych. Czasy komuny już minęły i pasowałoby w końcu zapoznać się z podstawami ekonomii i zwykłymi prawami rynku. Przydałoby Ci się spojrzenie z nieco szerszej perspektywy i pomyśleć jak wygląda druga strona medalu: zarząd, który ma do czynienia z nielojalnym 'szara robol', który sra do własnego gniazda. Może przydałoby Ci się więcej odwagi i porozmawiałbyś o tym w szerszym gronie, śmiało - kilka osób już zadeklarowało chęć dyskusji z Tobą o Twoich argumentach twarzą w twarz, a nie za pośrednictwem forum.

@pracownik 05.06.2014 09:23

Drogi @pracowniku, będę cytował twoje wypowiedzi i na nie opowiadał. "Z kawą, wodą, cukrem, zimnem, ciepłem nigdy nie było problemu." Otóż były i nadal są problemy, część pracowników przynosi swoją kawę, herbatkę i cukier. Przypominam sobie sytuację w której przyjeżdża jakaś delegacja i trzeba było zaberać kawę Pani sprzątającej bo tylko ona posiadała kawę - odkupił ktoś jej tę kawę. Zimno na głównej hali, nie można włączyć farelki, a Pan Duży w swoim gabineciku ma włączoną farelkę, zimno w pokoju dla jastrzębi ludzie musieli siedzieć w kurtkach - po 3 miesiącach wywalczyli ocieplenie sufitu. Rok wcześniej ten pokój miała introligatornia, chłopaki pracowali bez koszulek i lało się z nich, jak pokój przejęli "jastrzębie" zrobiona została klima, aha najważniejsze w tym pokoju siedzi teraz manager, to może dlatego zrobiliście klimę. "Kłamiesz w żywe oczy - wystarczy mieć język w gębie i powiedzieć, że coś potrzebne i niemal natychmiast to jest." Tak jak chodzisz z prośbami przez 3 miesiące codziennie to po 5-6 dostaniesz co chcesz. No chyba że sobie to sam kupisz (tylko ciężko kupić sobie samemu papier do naświetlarni) "Eh... jak się to czyta to człowiek zastanawia się czasem z kim to pracuje." Dokładnie z tym się zgadzam, dziś nawet ciężko mi podać rękę dużemu lub naszemu "dyrektorowi". "Przydałoby Ci się spojrzenie z nieco szerszej perspektywy i pomyśleć jak wygląda druga strona medalu: zarząd, który ma do czynienia z nielojalnym 'szara robol', który sra do własnego gniazda. " Gdyby "zarząd" był wobec nas w porządku to z cała pewnością pracownicy byli by wobec Was fair. Kurcze mój szef jest naprawdę spoko zostanę parę godzin dłużej na pewno doceni moją pracę, ale niestety tak nie jest w NF. "Może przydałoby Ci się więcej odwagi i porozmawiałbyś o tym w szerszym gronie, śmiało - kilka osób już zadeklarowało chęć dyskusji z Tobą o Twoich argumentach twarzą w twarz, a nie za pośrednictwem forum. " Bardzo chętnie tylko myślę że prędzej spalisz się ze wstydu i zapomnisz języka w buzi. Pozdrowienia dla pracowników :) Trzymajcie się ciepło !!

@pracownik 05.06.2014 09:23

To ty @pracownik napisałeś "Wyleciało już parę osób, ale publicznie szkoda się wypowiadać na ich temat, bo można byłoby bardzo ciekawą epopeję napisać" - czy ty w swojej wypowiedzi wspomniałeś coś o pracownikach sezonowych? Czy może tylko pokazałeś swoją stronę medalu i to, że zwolnienia są ale tylko tych pracowników, którzy są nierobami, leniami? Każdy rozumie co to jest pracownik sezonowy i o nich niewiele napisałem w swojej wypowiedzi ale oprócz pracowników sezonowych były także zwolnienia "bo nie pasujesz do polityki firmy". Co możesz powiedzieć na ten temat? Czy możesz coś napisać na temat planowanych urlopów przez pracowników? Może coś napiszesz na temat przymusowych urlopów wypoczynkowy, zaplanowany przez kierownictwo? Piszesz @pracownik "Może przydałoby Ci się więcej odwagi i porozmawiałbyś o tym w szerszym gronie, śmiało - kilka osób już zadeklarowało chęć dyskusji z Tobą o Twoich argumentach twarzą w twarz, a nie za pośrednictwem forum" napisz mi jakie to jest grono? Odważni już dawno wylecieli, zostali zdegradowani, uciszeni. A może zrobisz anonimową ankietę w firmie, tak jak to ma miejsce w szanujących się firmach? Jeżeli myślisz, że z zarządem da się porozmawiać to jesteś w błędzie. Argumentem zarządu jest wypowiedzenie umowy pracy, dla osób, które mają czelność mówić o problemach w firmie, które mają czelność wytykać niedociągnięcia i naruszanie praw pracowniczych. Niech zarząd zrobi ankietę w firmie i może wówczas zobaczy jakie są nastroje i poglądy na sprawy związane z zatrudnieniem, pracą, socjalem, urlopami. I jeszcze jedno @pracownik "@szara robol To, że wypowiadasz się jako pracownik w taki sposób i lubisz prać publicznie brudy " i chwilę później "Z kawą, wodą, cukrem, zimnem, ciepłem nigdy nie było problemu. Kłamiesz w żywe oczy - wystarczy mieć język w gębie i powiedzieć, że coś potrzebne i niemal natychmiast to jest" to w końcu kłamię czy piorę publicznie brudy? Ile trwa to natychmiast: dzień, trzy czy może tydzień? Chyba jesteś śmieszny jeżeli myślisz, że będę upominał się o kawę, cukier lub nawet papier toaletowy. Bo co innego jest pójść i otrzymać coś co zapewnia Kodeks Pracy a co innego upominać się o coś, co zapewnia Kodeks Pracy. Że nikt ci nie powie, żeś głupi, przez to mądrym nie jesteś... To dotyczy i ciebie @pracownik i cały zarząd, w którym prawdopodobnie siedzisz.

ja

zenuje mnie to ze muszesie znizac do tego poziomu.ale pracujemy tu w ponad sto i osobowym skladzie wiec normalnym jest ze znajduja sie osoby ktore do dzis nie rozumieja dlaczego nie bylo dla nich miejsca.(usunięte przez administratora)

@ja 03.06.2014 23:13

Ha, ha, ha... Jeżeli twoja żenada związana z żenującym wpisem tutaj jest taka jak twoja ortografia, to prawdopodobnie nie pracowałeś nigdy w NF. Jestem tylko szarym robolem od kilku lat w tej firmie. @Pracownik oczywiście masz rację - pracuję, robię swoje i nie narzekam generalnie, bo inni mają gorzej. W obozach zagłady też byli tacy, którzy robili swoje i nie narzekali, mimo, że byli więźniami. Natomiast jeżeli piszesz "Wyleciało już parę osób, ale publicznie szkoda się wypowiadać na ich temat, bo można byłoby bardzo ciekawą epopeję napisać", jesteś chyba jeszcze kotem, lub niewiele masz wspólnego z tą firmą, lub jesteś z zarządu. Epopeję można napisać o tym jak firma potrafi wykorzystywać, kombinować, lawirować na pograniczu prawa i bezprawia. Wyleciało kilka osób słusznie ale większość osób, które wyleciały, to wyleciały ze względu na posezonową redukcję etatów i ze względu na to, że pewne osoby potrafiły mówić i upominać się o swoje. Gdy ktoś upomina się o swoje to "nie pasuje do polityki firmy". Jak zostali potraktowani ludzie, którzy w październiku, listopadzie, grudniu pracowali po 230 - 280 godz? Poza tym jeżeli ty @Pracownik indolencją nazywasz wyrzucanie pracownika, za nie pasowanie do polityki firmy, bo ktoś mówi, że nie będzie pracował w niedzielę, za taką samą kasę, to twój brak indolencji, twoją zaradność mogę ocenić jako lizusostwo (które też jest jakąś zaradnością). Jakąś zaradnością też jest godzeniem się na wszystko co zarząd, kierownictwo nakaże, nawet jeżeli jest to niezgodne z prawem i moralnością ludzką. @robo - umowa o pracę jest taka, na jaką ty się zgodzisz. Każda z umów o pracę (lub brak) ma swoje plusy i minusy - ale nigdy nie jest tak, że tobie będzie lepiej. Socjal - kawa i cukier w ograniczonych ilościach, woda w upał i kalendarze z okazji wigilii. Poza tym przygotuj się na zimno w zimie i gorąco w lecie. Ale to co najcenniejsze jest w tej firmie to szarzy robole, którzy mimo wszystko potrafią stworzyć rewelacyjną, kolorową atmosferę w szarym robolowym NF i od czasu do czasu zintegrować się na wspólnym piwie bez "nieomylnego" zarządu... Dopiszę jeszcze punkt 11 11. Szef i zarząd ma zawsze rację, nawet wtedy gdy nie ma racji.

Pracuję, robię swoje i nie narzekam od paru lat. Wyleciało już parę osób, ale publicznie szkoda się wypowiadać na ich temat, bo można byłoby bardzo ciekawą epopeję napisać. Medal ma zawsze dwie strony. A chyba żaden z wywalonych delikwentów nie przyzna się do własnej indolencji, bo czyjaś wina musi być.

DoctorWho
@pracownik 03.06.2014 09:50

Śledząc ponownie wątek widzę, iż dyskusja rozgorzała na dobre. Minusem jest fakt, iż z głównego wątku jakim są opinie na temat NF przeszliśmy na prywatne porachunki. Nawiązując do wiodącej tendencji oraz mojego poprzedniego postu będę pisał w punktach. 1. Panie dyrektorze opisany przez Pana fakt o sumiennej pracy oraz dostatku (kawa, cukier itp, itd..) cieszyłoby gdyby taka sytuacja dotyczyła wszystkich pracowników 2. Ciężko jest opisywać sytuację ogólną nie znając realiów oraz nastrojów w firmie ( tak poza pokojem z kominkiem oraz sąsiadującym z nim są inne pomieszczenia gdzie się pracuje) 3. Bardzo łatwo również przedstawić w złym świetle pracowników którzy zakończyli współpracę z NF ( biorąc pod uwagę Pana konotacje) tylko na podstawie informacji od osób z zarządu 4. Co do "kłamiesz w żywe oczy" z przykrością muszę stwierdzić, że albo naprawdę nie ma Pan pojęcia drogi "pracownik'u" o realiach w firmie lub wykazałeś się najwyższym stopniem bezczelności ( nie mniej jednak kawa, cukier to błahostka, proszę zwrócić uwagę w jakich warunkach nieraz niektórzy muszą pracować /przenikliwe zimno,temperatury przekraczające 35 stopni Celsjusza/, nie wspominając już ani słowem na temat BHP oraz obsługi maszyn na hali) 5. Zgadzam się co do stwierdzenia, iż to nie czasy PRL ... zatem, gdzie przestrzeganie praw pracowniczych, BHP, troska o rozwój pracowników a nie wyzysk? Piękne slogany na temat wyższości i prymu firmy należy zweryfikować raz jeszcze biorąc pod uwagę tak silnie przez Pana akcentowaną drugą stronę medalu. 6. Zarzuca Pan pranie brudów na forum... właśnie na forum z OPINIAMI które służą innym potencjalnym pracownikom do przeanalizowania ewentualnego ryzyka podjęcia pracy w takiej a nie innej firmie. Przykro mi, iż nie ma samych pozytywnych komentarzy ( niestety nie da się tego forum moderować tak jak opinii samych zadowolonych klientów na stronie NF, choć zapewne propozycja ze strony gowork o odpłatnym usunięciu niektórych opinii już się pojawiła...) 7.Gratuluje rewelacyjnego pomysłu spotkania w kilka osób...Pan, Pan Piotr, Pan Paweł, Pan Marcin i ktoś kto ma uwagi i jest niezadowolony. Zaiste ciężko sobie wyobrazić finał takiego spotkania ( wysokie umiejętności negocjacji oraz argumentowania swoich racji zakończyłoby zapewne stwierdzenie /o zgrozo, ironii doda fakt , iż rodem z PRL/ jak nie pasuje to wypad. Pozdrawiam serdecznie życząc szerszej perspektywy spojrzenia.

polski robol

Popracuj i zobacz sam jaki tam jest "raj"

prokurator

W tej firmie brakuje myślenia, jak zaczyna przynosić straty to nie z winy ludzi pracujących, tylko za sprawą złego zarządzania lub złego produktu i niejednokrotnie zamiast zająć się problemem z właściwej strony to robią redukcję zatrudnienia, żeby zmniejszyć koszta i chwilowo zwiększyć zyski. Wyrzucają ludzi na przymusowe urlopy i obcinają drastycznie pensje. Jest też jedna bardzo demotywująca rzecz, co wie manager (usunięte przez administratora) tego nie wie szef (usunięte przez administratora) , oraz na odwrót. Gdyby szef dowiedział się np o przekrętach Dużego i menagera (usunięte przez administratora) , myślę że bardziej krytycznym okiem podszedłby do niektórych spraw, ale mogę się też mylić bo równie dobrze może to być kółko wzajemnej adoracji i poklepywania po pleckach.

Zostaw opinię o Najlepszefoto.pl - Zaczernie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Najlepszefoto.pl