Najlepszefoto.pl

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Najlepszefoto.pl

Przygoda-sezon

A ja uważam pracę w NF za świetną przygodę- tylko sezonową, ale zawsze to coś. Płaca ok, praca kiedy i ile chcesz, ale co najważniejsze to super atmosfera! Nowy wielki budynek, gdzie idzie sie zgubić, a na każdym rogu ktoś uśmiechniety i skory do pomocy. Nie wiem kto i kiedy narzekał, że było mu zle, ale to już widocznie nie prawda. Ja na pewno złożę cv za rok

Bulldog

(usunięte przez administratora) Powiezcie jaktam jest. Czy pracownik moze liczyc na wsparcie Hr? Czy hr ma jakasmoc sprawcza. Podejrzewam ze moga mnie orzyjac bo znam 2 jezyki i mam doswiadczeńie zawodowe kilkuletnie ale nie chcialbym trafic do jakiegos kurnika.....bez zasad. Dajcie znac plissssss.

ihaaa

Pewnie, że jest super @Am, bo w końcu pozytywne stosunki między pracownikami przyczyniają sie odpowiednio do sukcesu całej firmy. Ciekawe jest to, że atmosfera przyczynia się odpowiednio do sukcesu całej dirmy.

Tak

Tak

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Najlepszefoto.pl spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

tani robol

mnóstwo.

merry gold

a ktoś wie czy u nich można otrzymać umowę o pracę?

@wilo

w przypadku tej firmy, jej solidonść ma się niajk do traktowania pracowników, poczytaj komentarze powyżej

inspektor pracy

Zrobimy kontrole w grudniu to zweryfikujemy wszystkie informacje. Dostajemy też dużo skarg na temat nierespektowania przepisów BHP, nieewidencjonowania nadgodzin, mobbing i naruszania zasad przyznawania urlopu wypoczynkowego od byłych pracowników.

max

No zobaczyłem. Mój znajomy pracował tam na sezonie wiec mi nie pleć bzdur. Było to co prawda jakiś czas temu ale wątpię aby się tam co zmieniło. (usunięte przez administratora)

max

U ich zatrudnienie na "czarno" to norma. Szczególnie pod koniec roku gdy maja najwięcej zamówień.

grzesz

Dlaczego od razu durni? Produkty są dobrej jakości, w dobrej cenie? Firma obsługuje pewnie setki tysięcy (może nawet i ponad milion) klientów więc też i trudno wszystkich zadowolić w 100 %. Zasadne reklamacje są uznawane, powiem więcej - często są uznawane reklamacje nawet te mocno naciągane... Cechą narodową jest marudzenie. Ja też marudzę ale jak słyszę innych to mam wrażenie, że niewiele w życiu jeszcze doświadczyli i kuszą los. Pozdrawiam

nie zal mi
@grzesz

Wiem jak ta firma funkcjonuje wiec nie wciskaj mi ciemnoty.

niepasujący do koncepcji firmy

A oglądałeś film "Krwawy diament"? Diamenty też są piękne a w Najlepszefoto.pl robią fajne fotoalbumy i w dodatku tanio ;-)

firma buble

no w tej firmie w szczególności. Tam można wylecieć z dnia na dzień bez słowa uzasadniania. Widziałem tą patologie na własne oczy. To nie jest normalne i raczej nie zachęca do współpracy.

firma bube

Poszukiwać to oni sobie mogą. Jednak dla dobrego pracownika praca tam to wyłącznie strata czasu.

klient

nie wiem co jest dokładnie grane, ale jedno co mnie najbardziej irytuje - TRUDNO SIĘ DODZWONIĆ żeby uzyskać jakąkolwiek informację - jeżeli firma nie będzie działała jako zespół i ludzie nie będą się szanować to wkrótce NF zamknie swoje podwoje, bo nie będzie komu pracować - opóźnienia i utrata klientów a konkurencja jest spora.

możebędępracować

I jak tam zmieniło się coś w firmie? Czy dalej takie cyrki jka były? Ostatnio macie ogłoszenia na rzeszowiaku.

nie ma sensu
@możebędępracować

Tak zmieniło się - na gorsze. Ogłoszenia są bo mało kto tam dłużnej wytrzymuje l(usunięte przez administratora)

Ehh...
@nie ma sensu

Jak się o tym czyta to łeb boli. Jedno mogę powiedzieć o tej firmie. Górę stanowi banda oszołomów, która dorwała się do stanowisk i dowartościowuje się poprzez wykazywanie jednostce, że jest bogiem. W firmie jest burdel na kółkach, który trwa tam od początku na zasadzie - jakoś to będzie. I tak Kierownikiem jest malarz artysta, Menago człowiek sandał, ale ostatecznie właściciel zarabia, więc myśli, że ma świetnie dobrany zespół. :)

Rozmawiam z nimi

K

do @kgb 1. I źle takiemu ? 2. Praca w Samsungu od 2 lat podajże, wyjazdy za granice służbowe, dostęp do najnowszych prototypów. 3. Praca przy banku, później przy systemach CRM itp - teraz siedzi i sobie kierownikuje pijąc sobie kawe. I źle takim ?

kgb

do @K 1. Marcin, który odszedł, bo miał opcję wielkiego luzu na polibudzie jako wykładowca i nie chciało mu się siedzieć na etacie, skoro może wykorzystać czas na konie. Pojawia się w firmie od czasu do czasu. (usunięte przez administratora)

M.
@kgb

1. Michał, nie Marcin. Pozdrowienia z Polibudy. A co do całej dyskusji - różnie się działo i różnie się dziać będzie. Oceniać nie zamierzam, przy mnie wiele "zła" się nie działo, więcej znam z opowiadań, choć było kilka przykrych rozmów i sytuacji.

RoseTyler

Wiele firmie można zarzucić. Niestety wszystkie negatywne wymienione poniżej zdarzenia i fakty można by zaobserwować na co dzień. Dobrze, że choć pomiędzy tymi najmniejszymi - szarymi pracownikami - można było znaleźć wartościowych ludzi. Większość z nich już nie pracuje bo "nie pasowali do wizerunku firmy". Ale każda firma dba o własny wizerunek jak może - efekty nie trudno dostrzec w komentarzach i opiniach. Pozdrowienia dla tych "nie pasujących".

K

"jak choćby jeden z byłych informatyków wykłada na Polibudzie, drugi w międzynarodowej korpo, trzeci rozwija swoje pasje i mimo potężnej wiedzy odszedł stamtąd. " 1. niewiem, 2. M.T, 3. J.Z ?

Zostaw merytoryczną opinię o Najlepszefoto.pl - Zaczernie

• Jak się pracuje w Najlepszefoto.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Najlepszefoto.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Najlepszefoto.pl?

Najlepszefoto.pl