Opinie o WelmaS w Rzeszów

W branży jesteśmy od 2008 roku będąc tym samem jedną z najlepiej rozwijających się firm w dziedzinie zdrowego, spokojnego snu. Nasz zespół składa się z szeregu doświadczonych specjalistów, a praca odbywa się w przyjemnej, rodzinnej atmosferze zaufania i spokoju. Przez lata zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy po dzień dzisiejszy polecają naszą markę swoim najbliższym i wciąż do nas wracają. Nasze credo? Najważniejszy jest klient!

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WelmaS w Rzeszów

Katarzyna

Cześć, jaka atmosfera wśród zespołu pracowników WelmaSu? Czy firma dba w jakiś sposób aby morale w ekipie były wysokie? Może organizują jakieś spotkania organizacyjne, święta firmowe?

Gumix

Witam, czy ktos z dolnego slaska, tj. Wroclaw, Swidnica, Walbrzych, Dzierzoniow, Bielawa jedxie na szkolenie 24.03? Mozna by sie zlozyc na paliwo

qwe

Złożyłem CV do firmy WelmaS, rozmowę kwalifikacyjna prowadził (usunięte przez administratora)od którego dowiedziałem się że nie zatrudniają osób bez doświadczenia i że na stole ma dużo lepsze CV.

Kamil
@qwe

On to mówi każdemu, gdyby mieli lepsze cv to nie traciliby czasu na rozmowe ????

Irena
@qwe

Możesz napisać coś więcej na temat samej rozmowy rekrutacyjnej? Ciekawi mnie, czy miałeś do wykonania jakieś zadania, czy był to po prostu dialog.

@qwe

Czy mógłbyś jeszcze raz napisać z kim miałeś rozmowę kwalifikacyjną ??

Naspokojnie

Pracowałem 5 lat w tej firmie . Napiszę krótko - Jeśli ktoś chce nauczyć się handlu i wyrobić sobie charakter to tutaj będzie miał taką możliwość . Polecam - ponieważ później człowiek sobie wszędzie poradzi czy w życiu prywatnym czy w innej branży .

@Naspokojnie

Zgadza sie.

Przedstawiciel Handlowy

Zostałem zaproszony na rozmowę, ale nie przyjąłem

-techniki sprzedaży -pytania o zarobki -silne stron charakteru Ogólnie Pan z którym miałem rozmowę był dziwnie zrozumiały i starał się wywyzszyc. Zadawał pytania na które tylko pracownik mógł znać odpowiedź, przy końcu rozmowy powiedział, że ma jeszcze dużo osób umówiony na rozmowę, i że dostają się tylko najlepsi, i że jakbym się dostał to ewentualnie dostanę jakiegoś meila z potwierdzeniem. Brzmiało to tak, jakby nie brał mnie pod uwagę. A jednak się odezwali.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.
Angela

Witam Mam takie pytanie gdzie państwo mają swoje sklepy ?? Ponieważ ostatnio był u moich dziadków pan który powiedział że wasze sklepy znajdują się w Katowicach i w Sosnowcu ?? Jak tak to na jakiej ulicy z miłą chęcią bym se je odwiedziła ??

:o

Przecież sa sklepy pod marka WELMAS MED wszystko mozna sprawdzic jak sie chce, firma robi badania rynku i sprawdza potencjal przeciez to chyba logiczne. Nikt chyba nie otwiera sklepu w miejscach przypadkowych. Ja w takim sklepie z racji tego ze od nich mam matrac, kupilem tez ciśnieniomierz, termometr i maseczki. Skoro z materaca jestem zadowolony to dalem im zarobic też tam. Ceny maja w sklepie rozsadne generalnie jak wszyscy. Pomysl na reklame niestandardowy, na mnie zadziałał.

Fiołek
@:o

Wiesz co nie wiem gdzie oni mają taki sklep. Ja byłem kiedyś w Rzeszowie pod wskazanym przez nich adresem i jest tam jakiś zwykły sklep medyczny i nie nazywa się WelmaS Med i nie ma w nim produktów tej firmy... Ta gatka o tym badaniu rynku i sklepach stacjonarnych to pic na wodę

:o
@Fiołek

No jak gdzie zamkowa 13, wczesniej byl tam inny sklep medyczny z tego co pamietam.

ciekawa

Hej. Możecie mi powiedzieć jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na przedstawiciela handlowego? Nie chodzi mi o szkolenie, które jest drugim etapem rekrutacji. A i czy jest oferowana podstawa czy sama prowizja? Bo po komentarzach, które przeczytałam tu na stronie to informacje są podzielone. Jedni piszą, że jest 2100-2400 na rękę a drudzy, że nie ma wcale. Proszę o odpowiedz :)

NowazNowych
@ciekawa

Powiem tak rozmowa jest na (usunięte przez administratora) , ja miałam iść na Przedstawiciela ale przeraża mnie to szkolenie . Wydaje mi się że to jest tak że ile wypracujesz to masz.

Filozof
@ciekawa

Jest podstawa

Filozof

Dobry jesteś filozof, auto mozna kupic za 500000zl i za 1000zl przeciez auto to auto. Filozofia rodem z gimnazjum. Jezeli chcesz cos dobrego to nikt w Polsce nie ma takiej jakosci produktów z welny jak ta firma bo tam pracowałem 4 lata i zlego slowa nie można na jakosc powiedzieć. Włącz myślenie.

Angela

Jak to jest u państwa z ratami ??? Czy rzeczywiście mają państwo raty 0%%%

Robert
@Angela

Tak sa raty 0% bez żadnych dodatkowych kosztów.

@Angela

Taaa.. zero procent, pogrzało! Bank nie jest instytucja charytatywna! Bierzesz kredyt załóżmy na 3500 a musisz oddać 5! To jest wałek, rrso 13%. Nie dajcie zrobić się w (usunięte przez administratora)

Dawid K.

Chłopie przecież sa raty firmowe 0% udzielane przez firme nie przez bank. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Czy rozmowa rekrutacyjna w WelmaS odbywa się również w języku angielskim?

Torreto

Nie

Czy można mieć wideo rozmowę ?

NowazNowych

Witam . Chciałam zapytać jak z godzinami pracy w tej firmie ? I moje pytanie czy jedzie ktoś na szkolenie 19.10 do Katowic z woj. Łódzkiego :)

NNN

Czy podczas szkolenia czeka się do ostatniego dnia do decyzji czy zostaję się czy nie czy odpada się w trakcie . Jak wygląda ostatni dzień szkolenia.

Zn cv
@NNN

Zawsze wczesniej mówią, że slabo idzie. Ostatni dzien wyglada jak każdy inny. Przynajmniej u mnie tak było, jak ktos sobie nie radzil mówili dawali szans, ale jesli chłop niereformowalny to dziekowali

Ngjj

Czy wybiera się ktoś na szkolenie 21.09.2020 ,? I skąd ,?

strawberry
@Ngjj

Ja dostałam zaproszenie, z okolic Opola

Djjws

Powiedzcie mi proszę jak zarobki słabe czy opłacalne. Jak wygląda wyeliminowanie przez nich ludzi ze szkoleń czy to przez nie przyswajanie wiedzy nie staranie się czy jak. Oraz jeszcze proszę jak wygląda praca przedstawiciela pytam z przeglądania opinii o oszustwach na emerytach czy faktycznie celowo każą tak robić ? Dzięki

Hfdfg
@Djjws

Jakie oszustwa hehe chlopie gdybys kogos oszukiwal to bys siedziec poszedł. Opinie o jakis oszustwach pisze albo konkurencja albo czlowiek, ktory ma nie po kolei w głowie. Masz produkt dobry medyczny, zarejestrowany i przebadany (8 % vatu) , ktory oferujesz, a kazdy klient moze odstapic od zakupu do 14 dni. Klientowi przekazujesz wiedze o produkcie i zachęcasz do zakupu, przedstawiasz mu zalety produktu wynikajace z badan i ogólnodostępnej wiedzy z encyklepedii na temat materiałów użytych do produkcji danego towaru.

ABC

Dobra firma i fajne warunki. Podstawa plus premie. Daja auto i karte floty. Komunikacja z przełożonymi super i duzo ciekawych szkoleń. Dlugo nie pacuje ale zlego slowa nie moge powiedzieć bo atmosfera swietna i dobrze moge zarobic. Ogólnie polecam.

Damian
@ABC

Zgadzam sie.

Krzys
@ABC

Na jakie stawki można liczyć podstawa plus premia ?

@Krzys

2100-2400 netto podstawa plus wysokie premie za sprzedaż. Spokojnie 4000 mozesz zarobic a i duzo wiecej.

Bskdk

Jak z zarobkami na przedstawiciela uczciwe czy po prostu małe . I jak oceniają to czy ze szkoleń Cię wyrzucą czy nie prócz tego że trzeba się mocno starać.

@Bskdk

Zarobki uczciwe bo wieksza część masz od tego ile sprzedasz. A to jak oceniaja? Na podstawie tego jak sie starasz, uczysz i jak Ci to wychodzi. U nas na przykład byli ludzie na szkoleniu, ktorzy przyjechali nic sie nie uczyli tylko do powiedzenia duzo mieli co i jak to oni by nie zrobili, a koniec końców nie umieli nic, bo wieczorem tylko piwo pili i po paru dniach ich juz nie bylo wiec mysle ze takie zachowanie jest głównym powodem, bo nikt po za nimi nie wypadl.

He

Jak zarobki na przedstawiciela ?

@He

Podstawa to okolo 2100-2400 na reke plus wysoka prowizja czyli spokojnie okolo +4000 powinienes zarobic jak tylko troche checi i oleju w glowie miec bedziesz.

Jejsjs

Czy jest się przedstawicielem czy akwizytorem ?

@Jejsjs

Akwizycja - Sprzedaż osobista (bezpośrednia) [ang.: personal selling] "Sprzedaż osobista, czyli Akwizycja, polega na osobistym kontaktowaniu się przedstawiciela przedsiębiorstwa z potencjalnymi lub obecnymi nabywcami. Ze wszystkich form promocji, sprzedaż osobista jest najbardziej skuteczna jesli chodzi o przekonanie nabywców do decyzji zakupu. Akwizycja dobrze nadaje się do przekazywania stosunkowo dużej ilości kompleksowych i technicznych informacji, pozwala na zademonstrowanie sposobu funkcjonowania produktu i jego zalet. Czyli jestes przedstawicielem i trafiasz do klienta indywidualnego na wczesniej umowione spotkanie przez telemarketing. Kazdy przedstawiciel ktory spotyka sie z klientem w cztery oczy jest akwizytorem.

Syrenka

Przeszło rok temu kupiłam komplet pościeli tej firmy z wielbłąda. Był u mnie w domu pewien Pan i tak zachwalał, że się zdecydowałam. Kosztowało to ogromne pieniądze ale stwierdziłam raz się żyje, zdrowie jest jedno. Po roku użytkowania mam takie wnioski: Nie są to złe produkty ale... poduszka nie jest wcale tak niedeformująca się jak to było mówione na pokazie. Po roku ewidentnie jest bardziej płaska. Materac też nie jest niezniszczalny i również jest troszkę spłaszczony. Nie twierdzę że jest niewygodny ale nie wyobrażam sobie, że wytrzyma 30 lat w nienaruszonej formie jak to przedstawiał Pan na spotkaniu. Jeśli chodzi o kołdrę to nie mam zastrzeżeń, jest ciepła i bardzo wygodna. Wszystko jest wygodne ale ta wytrzymałość jest mocno na wyrost przedstawiana ale wiadomo marketing dźwignią handlu. A co do cen to też mam wrażenie, że są mocno przesadzone skoro przedstawiciel firmy od tak może na spotkaniu dawać takie upusty. Nie polecam ani nie odradzam zakupu tych produktów.

Elwira
@Syrenka

Ja również użytkuję zestaw z wielbłąda, około 15 miesięcy już. Poduszki każdego ranka należy strzepnąć, przez co nie uwidoczni się żadna deformacja ???? na zestaw założyłam pościel, wygląda cały czas tak- jak w dniu zakupu. ???? Jak to mawiają: Jak dbasz- tak masz. ???????? Osobiście bardzo polecam. Jestem bardzo zadowolona.

Andzia
@Elwira

Ja posiadam komplet z kaszmiru juz 4 rok i nic sie nie dzieje. Jestem bardzo zadowolona, moze trzeba odezwać sie do firmy i cos poradzą, moze Pani cos zle robi. Np zle prała bądź nie odwraca materaca co jakis czas. Warto zapytac firma jest bardzo pomocna.

Zostaw merytoryczną opinię o WelmaS - Rzeszów

• Jak się pracuje w WelmaS?

Zobacz opinie na temat firmy WelmaS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WelmaS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WelmaS?

Kandydaci do pracy w WelmaS napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WelmaS
4.5/5 Na podstawie 679 ocen.

WelmaS