Opinie o WelmaS w Rzeszów

W branży jesteśmy od 2008 roku będąc tym samem jedną z najlepiej rozwijających się firm w dziedzinie zdrowego, spokojnego snu. Nasz zespół składa się z szeregu doświadczonych specjalistów, a praca odbywa się w przyjemnej, rodzinnej atmosferze zaufania i spokoju. Przez lata zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy po dzień dzisiejszy polecają naszą markę swoim najbliższym i wciąż do nas wracają. Nasze credo? Najważniejszy jest klient!

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WelmaS w Rzeszów

CÓRKA

Proszę, uważajcie Państwo na Przedstawicieli tej firmy! Szczególnie (usunięte przez administratora) starsze osoby, sprzedając swoje artykuły. Wchodzą do domu i namawiają na zakup i na zaciągnięcie kredytu oprocentowanego 26 % skali roku + odsetki za każdy dzień zwłoki, stosując wypróbowane techniki manipulacji i granie na uczuciach np. ile Pani ma wnucząt? to może jeszcze jedna rzecz dla drugiego i trzeciego wnuka! Zakup nie nazywają zakupem tylko prezentem, a warunki kredytu i zakupu przemycają i nie opowiadają o konsekwencjach. Skutki są bardzo dokuczliwe dla ludzi którzy mają emerytury 1200 zł. Nie polecam tej firmy! Napisałam to na podstawie doświadczenia mojej mamy.

Karol

To jest dobry pracodawca, faktem jest ze jak ktoś jest leniem i mu się pracować nie chce to nic mu się podobać nie będzie. Bo jeżeli tylu przedstawicieli tam pracuje i są zadowoleni to o czymś świadczy. Nie jest to też praca dla każdego bo trzeba chcieć handlować, negocjować, proponować produkty a nie każdy się do tego nadaje. Warunki finansowe są bardzo dobre do tego atuto służbowe. Ja polecam bo doświadczenia mam dobre.

Irena
@Karol

Po Twoim wpisie widzę, że do pracy w WelmaS trzeba mieć dobre umiejętności sprzedażowe, umieć negocjować i zachęcać do zakupu produktu. A powiedz, trzeba mieć jakieś konkretne doświadczenie w handlu? Jakich kwalifikacji wymaga pracodawca?

Paulina z rodzinki.pl

Serdecznie pozdrawiam Pana Kamila! Profesjonalna prezentacja produktów, bardzo zachęcająca do kupna! Z pewnością odwiedzimy wasz sklep, jeśli zdecydujecie się na Opole! :D

Poszukiwacz

Zastanawiam się nad aplikacją na handlowca. Jest tu jakiś handlowiec, aktualny pracownik ( najlepiej z Wielkopolskiego), który mógłby się wypowiedzieć jak wygląda praca? Konkretnie chodzi mi o godziny pracy, pracę w weekendy? czy zdarzało się, że nowy pracownik nic nie sprzedał i tym samym nic nie zarobił? Jaki rodzaj umowy (o pracę/zlecenie)? Jaką normę trzeba wyrobić itp? Czy taktycznie teren jest do 100km czy są dalsze trasy ?

Hunter
@Poszukiwacz

Witam, również podpinam się do pytania o godziny pracy. Jaka jest średnia godzina powrotu do domu po ostatnim spotkaniu.????

Przedstawiciel Handlowy

Zostałem zaproszony na rozmowę, ale nie przyjąłem

-techniki sprzedaży -pytania o zarobki -silne stron charakteru Ogólnie Pan z którym miałem rozmowę był dziwnie zrozumiały i starał się wywyzszyc. Zadawał pytania na które tylko pracownik mógł znać odpowiedź, przy końcu rozmowy powiedział, że ma jeszcze dużo osób umówiony na rozmowę, i że dostają się tylko najlepsi, i że jakbym się dostał to ewentualnie dostanę jakiegoś meila z potwierdzeniem. Brzmiało to tak, jakby nie brał mnie pod uwagę. A jednak się odezwali.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
Były pracownik1

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu. Po szkoleniu zostało nas 5 osób z 12 , szkolenie jest ciężkie i nie można tego ukrywać dużo jest do nauki. Zaczynałem z pozycji totalnego laika w handlu ale dzięki szkoleniu bardzo dużo się nauczyłem. Na duży plus co tygodniowe spotkania z handlowcami i kierownictwem, dzięki nim można stałe się doszkalać i pracować nad sobą. Nie jest to praca dla każdego, jest ciężko nie ma podstawy, ale jeżeli się starasz i dajesz coś więcej od siebie to owocuje. Nie ma górnej granicy zarobkowej wszytko zależy od ciebie i twoich umiejętności. Jeżeli idzie ci gorzej wystarczy pytać o rady innych handlowców i co najważniejsze prosić o pomoc własnego kierownika. Prace w tej firmie wspominam dobrze niestety zakończyłem współpracę po 3 mies z powodu tego ze nie potrafiłem się przełamać do sprzedaży. Czy żałuje? Trochę bo gdybym pracował tam do dziś napewno zarabiałbym duże pieniądze i umiejętności sprzedażowe były by duże. Teraz również pracuje w handlu i moje nikłe umiejętności które wymówiłem z firmy okazały się bardzo pomocne w innych dziedzinach handlu. Jeżeli wiesz ze jesteś osoba która szybko się uczy, jest otwarta na ludzi, sprytna i masz zaangażowanie do pracy spróbuj nie zawiedziesz się. Pozdrawiam p. Bartosza najlepszy szef jakiego miałem!

Mango

Pracowałem w firmie prawie rok,musiałem zrezygnować ze względu na przeprowadzkę. Bardzo dobrze wspominam, szczególnie atmosferę nie do podrobienia. Brakuje,mocno brakuje...

Basia

Z ciekawości weszłam poczytać opinie bo minęło 3 lata jak mamy rzeczy z tej firmy. Jakościowo jest bardzo dobrze, z praniem też nie ma większego problemu a tego się baliśmy jak najbardziej. Zamawialiśmy cały duży komplet czyli materac kołdrę i dwie poduszki. Materace są genialne,jak jadę gdzieś do rodziny to nie wyśpię się tam jak w domu także mogę polecić. Mieliśmy z mężem do czynienia z 3 firmami bo i lamagold około 20 lat temu i z remesu poduszki w 2011 no i welmas jak narazie najlepiej także polecam

Iwa

Wczoraj odwiedził nas w Katowicach przemiły Pan Bartek z Bierunia. Bardzo wyczerpująco i profesjonalnie opowiadał o produktach firmy Welmas. Spędził u nas prawie 4 godziny, ale udało mu się nakłonić nas do zakupów:) I nie żałujemy! Pierwsza noc na materacu od nich rewelacyjna! Jakby się spało na chmurce! Myślę,że i reszta zakupionych produktów nie rozczaruje. Muszę szczerze pochwalić Pana Bartka za wiedzę, podejście do klienta i cierpliwość. Życzę Firmie właśnie takich pracowników!

@Iwa

Fajnie, że jesteś zadowolona z zakupionego produktu. Mogłabyś napisać, jak to się stało, że osoba reprezentująca firmę odwiedziła akurat Was?

Iwi

Chcę umówić prezentację. Proszę o kontakt pod nr tel 502073789

@Iwi

Witam najlepiej zadzwonić bezpośrednio do firmy numer jest w internecie pozdrawiam:)

Szymon

Kasa może i fajna, ale jakim kosztem.(usunięte przez administratora) Warunki na rozmowie kwalifikacyjnej nie do końca zaprezentowane.

Wika

Kosztem pracy.... Firma dobrze płaci za pracę a nie jej brak i nie każdemu się to pewnie podoba. Jak ktoś chce zarabiać najniższa krajowa za nic nie robienie to niech idzie gdzie indziej. Pozdrawiam kolegów z pracy ???? tym którym się chce.

@Wika

Jeśli ktoś faktycznie się przykłada i dużo pracuje, to na jakiego rzędu zarobki może tu liczyć?

Zaniepokojona

Witam.Dziś z firmy Welmas z Reszowa miałam telefon, że otrzymałam od nich jakąś nagrodę i chcą mi ją dostarczyć do domu. Jednocześnie przy okazji zaprezentują nowe wyroby i będą chcieli zasięgnąć opinii na temat tych produktów. Mieli być o 14.00 i do tej pory cicho. Ale martwi mnie to że wypytywali się o moje dane kontaktowe które musiałam potwierdzić(usunięte przez administratora)Proszę o jakieś opinie w tym temacie.

Teresa
@Zaniepokojona

Witam nie ma się Pani czego obawiać też miałam takie spotkanie jakieś 2mieisące temu.Przyjechał młody chłopak bardzo miły do nas pokazał te wszystkie rzeczy pytał jak się podobają zostawił prezent i pojechał. Wiec myślę, że nie musi się Pani martwić a jak nie dojechał może coś mu wypadło

Kamil

To co obiecują na szkoleniu to fikcja. Rzeczywistość pracy wygląda dużo gorzej. Nie polecam. Na szkoleniu obiecano wolne soboty, ostatnie spotkania na 16 i praca 100 km od domu. Po podpisaniu umowy okazuje sie ze sa 2 pracujące soboty, spotkania na 19 wiec powrot do domu około 22 a praca zdaza sie 150 km od domu. A to dopiero poczatek pracy.

@Kamil

Dlaczego rzeczywistość pracy w Welmas wygląda gorzej niż na szkoleniu? Czy za dalsze podróże dostaje się premię lub bonusy? Napisz na jakie warunki zatrudnienia można liczyć.

@Stefan

Nie ma żadnych dodatkowych bonusow za dalsze trasy.

rafatsu
@Kamil

Właśnie ja mogę wejść w tą firmę i co radzisz? Jeśli to co opisujesz jest prawdą to ja dziękuje za takie warunki :)

Szok
@Kamil

Spotkania na 19 haha to chyba firmy pomyliłeś. Spotkaniam w godzinach 11:30, 12:30, 14:00, 15:30 i 16:30. A soboty faktycznie są ale po pierwsze nie obowiązkowe do pracy chyba że firma robi wszystkim długi weekend czyli np. czwartek jest wolny firma robi piątek wolny po to żeby był długi weekend i się w sobotę odrabia. Straszne bzdury piszesz gościu. Na szkoleniu też mówią że raz na dwa tygodnie jest spotkanie i czasem można dalej pojechać tak samo jak z menagerem jedziesz swoim i ma do Ciebie daleko to się w połowie drogi spotykacie. A tak to jeżdżę max do 70 km. Z choinki się chyba urwałeś.

Szok
@rafatsu

Masz rację w domu zostań i dalej bzdury czytaj hehe

@Szok

Tydzień temu po szkoleniu w poniedzielek miałem spotkania, ostatnie o 19.30. Chcialem wolną sobotę z racji imprezy rodzinnej, uslyszalem ze są dwie pracujące i nie ma mowy o wolnym. W tamtym tyg mialem dwie trasy pnad 100 km od domu a w sobote 135. Pracuje 3 miesiace i powtarza sie to nagminnie.

Jacek
@Kamil

Chłopie Ty się z choinki urwałeś? Przecież jak masz szkolenie co dwa tygodnie to ono trwa od 10:30 do 13-14 a spotkania są od 16 to jak ostatnie ma być na 16:30? Raz na dwa tygodnie jak łykniesz trochę wiedzy to Ci chyba korona z głowy nie spadnie, dziwi mnie takie głupie gadanie. A co do soboty to się chyba coś nie dogadales z przełożonym i bzdury piszesz, tak jak i tereny jak się ogarniesz i zdzwonisz do telemarketingu to pojedziesz gdzie Ty chcesz. Musisz odpalić trochę mózgu bo normalnie zejdę z tego swiata. Trzeba wziąść odpowiedzialność trochę za siebie.

beka
@Jacek

pamiętajcie że każde spotkanie się liczy, nie sprzedasz - nie zarobisz ;)

@beka

Możecie napisać coś o poziomie wynagrodzeń? Chciałbym ustalić, czy pracodawca oferuje podstawę, która nawet mimo słabej sprzedaży w danym miesiącu jest gwarantowana?

Kornel

Pracuję już 4 miesiące i chciałem się podzielić opinią o pracodawcy bo sam miałem mętlik czytając opinie. Na początku pracy prosto nie było, szkolenie ukończyło 70% uczestników czyli 7 os z 10, które były, wtedy się dziwiłem dlaczego firma nie dała im szansy dziś wiem, że nie dali by rady. Po 4 miesiącach pracuje nad 5 i mamy ze sobą kontakt więc myślę że wszyscy jednogłośnie potwierdzili by moją opinię. Na początku łatwo nie było bo jest dużo nowości, a człowiek do nowych rzeczy musi się przyzwyczaić do tego dochodzi dużo wiedzy i umiejętności do nauki. Dopiero po jakimś czasie człowiek zaczyna rozumieć jak działa ta sprzedaż choć by się mogło wydawać że wcześniej już wiedział. Okazuje się że niekoniecznie. Później już jest fajnie jak wszystko się ogarnie po około miesiącu do dwóch. Co do samej firmy: niezaprzeczalne jest to że wszyscy chcą Ci pomóc jak jesteś mądry i ich słuchasz, spotkania szkoleniowe są co dwa tygodnie, kierownik jeździ ze mną około raz w tygodniu a jak idzie super to raz na dwa tygodnie. Godziny pracy mieszczą się od pierwszego spotkania na 11:30 do ostatniego o 16:30. Ja osobiście robie między 3 a 4 dziennie. Produkty jakościowo lepsze niż to co u konkurencji widziałem do tej pory i cenowo podobne a często tańsze. Sam kierownik spoko jak i inni przedstawiciele, widać że ekipa zgrana. Teren działania jest do około 80 km od domu w moim przypadku tylko na spotkanie co drugi tydzień muszę dalej jechać i wtedy mam 140 km ale da się przeżyć. Jeżeli chodzi o wypłatę to jakimś fenomenem nie jestem i najwyższą do tej pory wziąłem 6+ a pracuję 4 miesiące więc jeszcze dużo przede mną, kolega ze szkolenia największą wzią 10+ ale to typowy handlarz to nie ma porównania póki co. Z wad pracy to na pewno klienci, którzy są różni, ale jak to w handlu bez klienta handlu by nie było. Na początku bałem się że nie zarobię, ale po rozmowie z jednym z szefów, który powiedział mi że skoro tylu przedstawicieli zarabia i pracuje, zadowoleni są to dlaczego ja miał bym nie dać rady jak się będę słuchał, zresztą jak powiedział gdybyś Ty nie zarobił to my też a nam zależy żeby wszyscy zarabiali więc Ci pomożemy ale bez Twoich chęci się nie uda. I miał rację. Dlatego co mogę doradzić, jeżeli masz chęci, akceptujesz zmiany i chcesz się uczyć to sobie poradzisz jeśli oczekujesz a nie chcesz dać nic od siebie jak 5 kolegów którzy sobie nie poradzili nie trać czasu. Gdybym miał podzielić nas 5 pracujących a tamtych 5 co nie ma to powiedzieć mogę jedno, my chcieliśmy dać coś z siebie i później oczekiwać a oni tylko mieli oczekiwania i pretensje. Generalnie polecam dla osób które chcą się rozwijać, uczyć i zarabiać właściwe pieniądze.

Nicola

Bardzo miła atmosfera, super ludzie, firma przyjazna dla młodych ludzi. Jednak nie ma tu możliwości rozwoju (usunięte przez administratora)Jak dla mnie przejściowa praca na krótki okres czasu.

Ola
@Nicola

Możesz powiedzieć cos więcej ?

Wika
@Nicola

Nicola raczej brak możliwości jest dla braku zaangażowanych. Bo ja już w firmie widziałam wiele awansów.

Małomiasteczkowy

Nie polecam pracy tam.

@Małomiasteczkowy

Ciekaw jestem dlaczego Twoja opinia o firmie jest negatywna. Może opiszesz też w jaki sposób jest rozliczany pracownik i na jakich zasadach są przyznawane premie w WelmaS? Daj znać jeśli wiesz coś na ten temat.

Maciej

Pościel jak każda inna, tylko metka przyszyta i 6 razy droższa. Przedstawiciel będąc u nas w domu zaprezentował chyba nie to co rzekomo firma sprzedaje, czyli wysokiej jakości pościel wełniana z merynosa

Piotrek33

Jestem bardzo zadowolony z usług

Joanna Rogóż

Mogę serdecznie polecić materace ich firmy. Mam dwa miesiące i nie byłam przekonana przy zakupie czy robię dobrze. Dziś mogę powiedzieć, że to świetna decyzja. Cena adekwatna do jakości.

Olga
@Joanna Rogóż

Znakomicie! Komentarze zadowolonych Klientów są tu w równym stopniu bardzo ważne. Czy wszyscy pracownicy firmy, z którymi miałaś styczność, służyli Ci pomocą i dobrą radą? Może chcielibyście spróbować swoich sił w WelmaS? Jeśli tak to odsyłam Was na stronę firmy - tam znajdziecie wiele ciekawych ofert pracy: http://welmas.pl/kariera/ Jak już któreś z nich Was zainteresuje, to koniecznie mnie tu poinformujcie.

Damian

Witam dostałem propozycje wzięcia udziału w szkoleniu. Jestem z okolic Janowa Lubelskiego, szkolenie zaczyna się 19.08 moje pytanie czy ktoś się wybiera na takie szkolenie, chętnie kogoś po drodze zabiorę pozdrawiam.

Patryk
@Damian

Ja się wybieram jestem z okolic Opoczna

Grzegorz

Dobry pracodawca, daje zarobić! Fajnie ludzie fajna firma. Niedawno się zatrudniłem, ale widzę że wszystko jest jak ma byc.

Wanda
@Grzegorz

Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś świeżym pracownikiem firmy WelmaS. Wyczuć można również, że zadowolony jesteś z warunków finansowych zaoferowanych Ci przez tego pracodawcę - może mógłbyś napisać w takim razie, jakie są mniej więcej widełki, na które liczyć może osoba świeżo przyjęta do pracy w WelmaS?

Grzegorz
@Wanda

Od 4 do 12

Czesław
@Grzegorz

Trzeba przyznać że to dobre zarobki na start, na całość składa się podstawa i prowizja czy wynagrodzenie jest w pełni zależne od ilości sprzedanych produktów? Jakie auto daje firma? Jak wygląda standardowy dzień pracy sprzedawcy? Jestem ciekaw co możesz mi powiedzieć na ten temat, daj znać.

Zostaw merytoryczną opinię o WelmaS - Rzeszów

• Jak się pracuje w WelmaS?

Zobacz opinie na temat firmy WelmaS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WelmaS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WelmaS?

Kandydaci do pracy w WelmaS napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WelmaS
4.5/5 Na podstawie 679 ocen.

WelmaS