Opinie o Renault Zdunek w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Renault Zdunek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Renault Zdunek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renault Zdunek w Gdańsk

Coś w tych opiniach jest. Kilka razy wysylalm cv na kierownika kadr i plac ale ogloszenie nadal sie pojawia, widocznie kwota 7000 tys na reke jest tu zawysoka. Nie wiadomo kogo szukaja ale niepokojące jest to że ciągle szukają na te same stsnowiska. Szfankuja Hr albo atmosfera i pensja to kitu.

MM
@Anna

W księgowości w Renault gdy pracowałam jeszcze 3 lata temu to widełki płac były od 2400-3200 netto. Na stanowiskach asystent księgowości, młodsza księgowa, księgowa. Po 5 latach pracy zarabiałam 3000 netto. Także, 7000 netto jako kierownik to bez szans.

Dobre miejsce dla początkujących, którym bardziej zależy na nabyciu doświadczenia niż na dobrych zarobkach. Firma nie docenia swoich pracowników, nawet tych z długoletnim stażem. Nie wspominając o tych, bez których zysk firmy spadłby przynajmniej o połowę, ponieważ patrząc na zarobki to traktowani są jak "tania siła robocza". Poklepanie po ramieniu to jedyne co można otrzymać w podzięce za długoletnią pracę i pełne zaangażowanie.

Rysiu
@N

Co rozumiesz poprzez dłuższe L4? I czy to jakaś sprawdzona w 100% statystyka? Tak szybko udaje się znaleźć kogoś na zastępstwo? Ludzie dalej chętnie się zatrudniają? piszesz o dobrych zarobkach, ile mogą jednak wynieść?

jak wygląda teraz sytuacja mechaników? Z miesiąc temu podkreślali dość wyraźnie spora rotacje, zastanawiam się jak do dzisiaj może się ona przedstawiać. Jakie warunki są proponowane nowym osobom?

Dominik Wilbrandt Nowy wpis

Bardzo dobry serwis. Naprawiałem auto w tym serwisie z oc sprawcy. Wykonana praca, kontakt ze mną na bardzo wysokim poziomie. Citroen C 3 III - Przyjechałem ze Słupska.

N Nowy wpis

Zarabia dobrze tylko śmietanka zarządzająca i ich ludzie, którzy dostali się po znajomości albo pupile, którzy (usunięte przez administratora) kierownictwu. Zresztą widać po rotacji, że źle się tam dzieje. Wyciskają z ludzi ostatnie soki, strach iść na dłuższe L4, bo nie masz po nim do czego wracać.

Rysiu Nowy wpis
@N

Czy z tej ostatniej opinii wynika więc, że jeśli już to raczej warto tu przyjść po doświadczenie? a możecie mi opisać aktualne konkrety związane z zagadnieniem rozwoju? jakie doświadczenie można wynieść z pracy? po jakim ewentualnym czasie ludzie odchodzą?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Renault Zdunek? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Czy można liczyć w Renault Zdunek na prywatną opiekę medyczną?

Układy i kolesiostwo. Jeśli masz znajomości, to dostaniesz odpowiednie wynagrodzenie i wszystko ujdzie Ci płazem. Natomiast wynagrodzenia dla szeregowych pracowników są niskie, nieadekwatne do obszernego zakresu obowiązków. Podstawa to najniższa krajowa. Zatrudniają absolutne minimum jeśli chodzi o liczbę pracowników. Nowi pracownicy to najczęściej ludzie bez doświadczenia, którzy są zieloni. Z takimi nierynkowymi stawkami doświadczeni ludzie tu nie przyjdą. Nie wypłacają nadgodzin, a zadań jest tyle do wykonania, że ciężko czasami się wyrobić w 8 godz. Naciągają klientów. W serwisach często pracują niekompetentni mechanicy. Ogromna rotacja mówi sama za siebie. Niektóre ogłoszenia wiszą prawie rok.

Isner

Potwierdzam Twoje słowa. To co dzieje się na myjni, to jest jakiś dramat. W ciągu jednego dnia kilku pracowników potrafi odejść z pracy. Przeważnie w ciągu godziny trzeba umyć, odkurzyć w środku, przeparkować 3 samochody. Komunikacja wewnątrz firmy również nie należy do najlepiej działających.

Omówicie aktualny zakres szkoleń? Teraz niedawno ktoś napisał, że zatrudniani są ludzie bez doświadczenia. ciekawi mnie przy tym jak wygląda wdrożenie na stanowisko młodszego administratora sprzedaży. piszą ze to praca stacjonarna, w jakich warunkach się pracuje? i co zazwyczaj codziennie się robi, że pisali cos o tym, że obowiązków jest dość dużo?

Sugerujesz jakieś wyzwanie? W korpo jeszcze nigdy nie robiłam, napiszesz cos więcej? jak mogą ankieterów wycisnąć? Normy teraz jakieś są wysokie? Opiszecie tę pracę, bo nie mam jeszcze doświadczenia? zarobi się?

Wyciśnięta cytryna

Nie polecam , na kierowniczych stanowiskach lizusy dyrekcji lub pociotki znajomki itp. Noe szanują ludzi nastawieni na zysk wyzysk zwykłe korpo ,u góry towarzystwo wzajemnej adoracji

MM
@Anna

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Sprzedaży w Renault Zdunek? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Teresa

Cześć, czy ktoś z was brał udział w rekrutacji na stanowisko magazyniera? Jak poszla rozmowa, jakie warunki wam przedstawili? :) Po jakim czasie można spodziewac się feedbacku?

praca

ludzie w firmie fajni ale godnie zarobić się nie da. Pracownicy nie są doceniani ani przez zarząd ani przez przełożonych. A jakby nie było to właśnie dzięki pracownikom firmy mają z czego żyć. Jednak nie tutaj. Kariery też się nie zrobi. Zamiast awansować długoletnich pracowników wolą przyjmować znajomych królika i nic nie warte spady z rynku, które musiały uciekać z poprzednich miejsc pracy za nieróbstwo, a tu dostają pracę. Kompletnie niezrozumiała polityka.Generalni nie polecam jeżeli ktoś liczy na przynajmniej dobre zarobki. Praca dobra jeżeli ktoś chce złapać doświadczenie w motoryzacji.

Danuta
@praca

A ile to "godnie" dla ciebie wynosi? Pytam, bo to jednak kwestia subiektywna ;) Awansować ciężko, ale regularne podwyżki są? Pytam, bo teraz wisi w necie oferta dla recepcjonistki, więc jakoś awans mniej by mnie nie dotyczył, ale właśnie zależy mi aby była możliwość wyższej pensji po czasie.

Czy kwota 11500 to dobra stawka w firmie Renault Zdunek?

ssdafgyj

hahaha...w Zdunku to mało realna stawka xd Chyba, że 11500 -ZUS-dochodowy-najem biurka. Z 11500 zostanie Ci może siedem, ale to i tak jedna z wyższych twoich pensji

@ssdafgyj

To tak średnio, ile tu płacą? Stawki w miarę zadowalające są? Macie system premiowy?

Roman

Widziałem ogłoszenie z robotą dla zbrojarza. Idzie tu z ludźmi ułożyć sobie współpracę? A co do pieniędzy, to te 4100-6100 zł dają na rękę?

odradzam te firme

Iwona
@super sernik

jak tak czytam te poprzednie opnie to się zastanawiam czemu aż tak Ci zależy, żeby ich w ten sposób odradzać? Jedna porządna opinia nie wystarczy?

super sernik

skapstwo dzalaczy zawodnikuw i calej firmy

super sernik

witam wszystkich powiem wam wprost,z tak znieczulcia,z jaka sie ostatnio spotkalem nigdzie indziej na swiecie sie nie mozna spotkac,a majac wieksze mniejsze pieniazki kazdy duzy maly biznesmen wszedzie na swiecie orpucz polski pomaga potrzebujacyma,ale nie w poslce,a zdunki szkoda sluw nie polecam zegnam

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Recepcjonista w Renault Zdunek i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

super slodki sernik

mysle,a nawet jestem pewien,ze rozmowy kwalifikacyjne przebiegaja tak jak jezdzi antek kawczynski wielki talent polskiego zuzla slodko snij najukochanszy aniolku

Roman
@super slodki sernik

Nie oglądam speedwaya. Napisz więc wprost o co pytają podczas rekrutacji, bo zainteresowało mnie ogłoszenie dla specjalisty ds. elektronicznego obiegu dokumentów księgowych? Chętnie się też dowiem, ile mógłbym zarobić?

super slodki sernik
@Roman

przede wszystkim drogi panie od kiedy jestemy na ty,a zuzel,a szczegulnie od kilku dni wybrzeze interesuje mnie tak jak polska pilka nozna ma pan dostep do internetu,a polska nie jest taka duza jak moja ukochana australia i prosze sie dowiedzec,a ja centrum informacji nie jestem do nie zobaczenia

super sernik

prosze zapytac w firmie,z nie tutaj pisac powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Renault Zdunek - Gdańsk

• Jak się pracuje w Renault Zdunek?

Zobacz opinie na temat firmy Renault Zdunek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Renault Zdunek?

Renault Zdunek