Gdańsk

BIBUS MENOS Sp. z o.o.

Opinie o BIBUS MENOS Sp. z o.o.

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy BIBUS MENOS Sp. z o.o. na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

bstok

jest wrzesień a wy dalej prowadzicie rekrutacje w białymstoku?

pracodawca
@bstok 12.09.2017 15:59

@bskot - Udana rekrutacja bywa procesem długim i złożonym, dlatego odpowiedniego pracownika szukamy do momentu kiedy zarówno Kandydat jak i my poczujemy, że połączenie naszych sił zaowocuje naprawdę wyjątkową współpracą. Tym samym dalej zachęcamy do składania aplikacji na stanowiska: - Inżyniera Sprzedaży Działu Hydrauliki Siłowej: https://www.bibusmenos.pl/o-firmie/praca/oferty-pracy/inzynier-sprzedazy-dzial-hydrauliki-silowej/ - Doradca Handlowy Działu Pneumatyki: https://www.bibusmenos.pl/o-firmie/praca/oferty-pracy/doradca-handlowy-dzial-pneumatyki/

pracodawca

Witaj! Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska: •Doradca handlowy - dział Pneumatyki (Białystok) •Inżynier sprzedaży - dział Hydrauliki Siłowej (Białystok) •Doradca handlowy - dział Hydrauliki Siłowej (Katowice) •Doradca handlowy - dział Mechatroniki (województwo małopolskie - Kraków i in.) •Mechanik Serwisu - Gdańsk (centrala) Co do wynagrodzenia, to zawsze jest to indywidualna kwestia i zależy ona od umiejętności oraz doświadczenia kandydata. Nasza firma oferuje wiele atrakcyjnych benefitów dla pracowników: •Prywatną opiekę zdrowotną oraz grupowe ubezpieczenie na życie na bardzo atrakcyjnych warunkach •Dopłaty do Karty Multisport •Szkolenia •Bony świąteczne •Imprezy integracyjne. •Darmowy dostęp do siłowni wraz z treningami prowadzonymi przez trenera personalnego (opcja dostępna w centrali). Dodatkowo zapewniamy miłą atmosferę oraz pracę w zaangażowanym i przyjaznym środowisku. Firma BIBUS MENOS już od kilka lat jest wyróżniana za wdrożenie polityki społecznie odpowiedzialnego biznesu. Więcej informacji: https://www.bibusmenos.pl/bimen/odpowiedzialnosc-spoleczna/ Zachęcamy do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@bibusmenos.pl. Pozdrawiamy!

Marco

To jest naprawdę solidna i dobra firma! Wiem, bo pracuję w niej już wiele, wiele lat:)

Pytający

Witam, na jakie zarobki (netto) może liczyć mechanik serwisu? Proszę o normalne odpowiedzi

Jak najbardziej polecam firmę. Pracowałem w niej przez długi czas i pozwoliła mi na rozwój mojej kariery.

Od wielu lat w firmie

Już tyle lat pracuję w tej firmie i uważam, że są godni polecenia!

Od wielu lat w firmie

Już tyle lat pracuję w tej firmie i uważam, że są godni polecenia!

yes

Benefity pewnie są, ale jaka teraz panuje atmosfera? Dzięki

Jhony_D

Praca i warunki są OK. Polecam.

bhkp

Umowa opiera się na dość dobrych warunkach, więc dbałość o szczegóły jest tutaj na porządku dziennym. Wiecie czy taki inspektor ma zapewnione jakieś benefity socjalne? Podobno jest szansa na jakieś ubezpieczenie w tym zakresie, więc nie ma co narzekać.

eryk

jakie narzędzia pracy oferują dla doradców handlowych @wer

wer

@rumek wlasnie niedanwo znow sie pojwaily :) na doradce handlowego w Katowiach na przyklad ofeuja stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (w tym umowa o pracę)

rumek

no niestety też specjalnie zajrzałem na ich forum bo miałem nadzieję, że coś znajdę ale widzę, że zniknęły wszystkie oferty. I zupełnie się nie dziwię bo fajna firma

kurek

@tamek nie poddawaj się :D ja często zaglądam na goworka w takiej sytuacji bo oni wstawiają oferty na bieżąco więc każdy znajdzie coś dla siebie :) pozdro

tamek

Czasem zbyt długie zastanawianie może sprzątnąć ofertę sprzed nosa. Ja się wahałem i mam, oferta uciekła :) Szkoda, bo Bibus zapowiada się bardzo ciekawie.

owalek

@pawełek, a aplikowałes juz, bo ja sie nadal zastanawiam. Ich główne wymagania to zdolność i gotowość do pracy na wysokości powyżej 3 metrów, oraz 3 miesiące doświadczenia w wysokim składowaniu.

pawełek

@morcian na pewno jest wszystko dobrze, zobacz, że nawet mają teraz ogłoszenie pracy, ale na magazyniera. Fajnie, że zapewnione są benefity, w tym ubezpieczenie zdrowotne.

morcian

Ja części tych negatywnych wpisów nie rozumiem. Dziwię się tez jakim cudem ktoś może wiedzieć, że i w Katowicach i Gdańsku i Wrocławiu jest coś nie tak, chyba mało kto by próbował wszystkie miasta. Podobnie komentarze, że sie pracowało kilka lat, to chyba nie było tak tragicznie, skoro się pracowało bez narzekań.

kowo

Bo tak to jest trzeba się wzajemnie szanować i jakoś to będzie później, nie ma też co panikować, bo jest wiele gorszych firma a warunki pracy w tej firmie na prawdę nie należą do najgorszych. Ja osobiście uważam, że ogólnie nie ma powodów do narzekań, atmosfera w pracy jest taka jaka być w firmie powinna.

ala

@pracownikmsz racje u konkurencji zawsze lepiej niz w na miejscu, co sie czyta to wszedzie narzekania, nerw na wyplate itd. a moj kumpel jakos pracuje w tej firmie juz dluzszy czas i wiaodmo narzea z trzeba isc do pracy jak zwykly czlowiek a nie ze tam pracuje. jakos zle sie nei wiedzie skoro teraz tez poszukuja na stanowisku recepcjonistki oferujac przy ttm umowe o prace, dobre warunki socjalne, pakiet Benefit. chyba nie tak zle jest. j mimo wszytsko sprobuje

Czytając Wasze opinie zastanawiam się o co Wam chodzi. A jak ma się sprzedawać i rozwijać biznes bez tempa, szkoleń, czasami niewygodnych dla niektórych decyzji etc. Ja firmę sobie chwalę, Zarząd doceniam i cieszę się z warunków pracy. A dla wszystkich malkontentów polecam przysłowie: "trawka u sąsiada zawsze jest bardziej zielona" :).

xxx
@Pracownik 22.07.2015 09:14

...doceniasz zarząd dlatego jeszcze tam pracujesz

amiren

alle się rozczarowałem no! miałem nadzieję że znajadę tu jakieś poważne opinie na temat tego ile można zarobić w końcu itp a tu lipa. Naprawdę nie ma tu nikogo kto by pracował w bibusie mentosie i znał tą firmę z doświadczenia ? no liczę że mimo wszystko jest tu ktoś taki i podpowie nam co nieco. Wspomóżcie trochę

tony

ha, ja własnie też chcę się dowiedzieć jaka pensja jest w Bibus Menos, bo szukam aktywnie pracy od jakiegoś czasu i często na rozmowach pada pytanie "Ile chciałby Pan zarabiać?" i tu zawsze jest problem ile powiedzieć, bo wiadomo nikt nie chce pracować za grosze ale powiedzieć dużo za dużo też źle, więc pomyślałem że najlepiej dowiedzieć się jaka jest średnia stawka oferowana przed rozmową i do tego dopasować swoją

były

Plan zrealizowany, teraz macie za swoje. Koniec tematu,hahahahahahahahahahaha. Piszcie ludzie prawdę o tak złym pracodawcy(usunięte przez administratora)

BIBUS MENOS

Wszystkie informacje na temat prowadzonych przez nas rekrutacji znajdziecie Państwo na stronie www.bibusmenos.pl (zakładka Praca). Zapraszamy również do wysyłania zgłoszeń bezpośrednio na adres e-mailowy: rekrutacja(at)bibusmenos.pl.

pinokio

Szanowni Państwo Czy moze pracuje ktos w prototypowni w gdansku ? chodzi mi o szybkie protypowanie czy firma prowadzi rekrutacje? pozdrawiam.

Zigi

@Stary - to dobrze, że znalazłeś lepszą pracę. Tak dla informacji: Bibus nie ma problemów z rekrutacją i zdecydowana większość nowych pracowników pracuje zazwyczaj kilka lat. A że po jakimś czasie zmieniają prace - nic dziwnego, to normalne i nic karygodnego. Każdy szuka gdzie będzie miał lepiej. Nikt nie mówi, że Bibus jest najlepszą firmą, ale jest firmą solidną i dobrą, szczególnie dla tych, którym praca nie śmierdzi.

Dziękujemy gizzy.

BIBUS MENOS

@MIKI - W imieniu firmy BIBUS MENOS serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację. W przyszłości dołożymy wszelkich starań, aby taka sytuacja nie miała już miejsca. Zapraszamy Pana do kontaktu z Działem Marketingu w celu odebrania w ramach przeprosin upominku. Jeżeli macie Państwo uwagi nt. funkcjonowania naszej obsługi klienta prosimy o maila: marketing@bibusmenos.pl. Na pewno odpowiemy na każdą wiadomość.

Zostaw opinię o BIBUS MENOS Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIBUS MENOS Sp. z o.o.