Opinie o TeamQuest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TeamQuest Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TeamQuest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TeamQuest Sp. z o.o. w Warszawa

Kandydatka

Po rozmowie kwalifikacyjnej miałam dostać odpowiedź do końca tygodnia. Nie dostałam żadnej informacji do dziś. Nie polecam. Olewanie kandydata po umówieniu się na kontakt.

Rekrutacja

aktualne oferty pracy? Czytaliście opinie na Atmoskopie?

Artem

Bardzo polecam. Wysoka jakość obsługi i super kontakt.

@Artem

Dzięki Artem!

Jasiu

Polecam tę firme jako pośrednika w zatrudnieniu. Przedstawione mi propozycje rekrutacji były tym co chciałem zobaczyć, dopasowane zarówno pod kątem technologicznym jak i finansowym. Bardzo szybko przeprowadzona rekrutacja, sprawnie otrzymana odpowiedź od klienta i decyzja podjęcia współpracy. Oby więcej takich firm na rynku!

@Jasiu

Dzięki za dobre słowo :)

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu rekrutacji. Bardzo miła Pani Natalia, bardzo dobry kontakt.

Pytania zależa od firmy i poziomu na którym chcesz pracować

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
zainteresowany

Witam, aktualnie prowadzona jest rekrutacja na junior testera manualnego, czy jeśli w wymaganiach nie ma wpisanej znajomości j. angielskiego to czy przy potencjalnej rozmowie jest to weryfikowane? Dziękuję za odpowiedź.

TeamQuest Sp. z o.o.

Jeśli nie ma w wymaganiach, to nie jest wymagane :)

Jasia

Uwaga! Przestrzegam przed pracą w tej firmie! Jeśli masz szacunek do siebie to omijaj to miejsce szerokim łukiem. Odnaleźć co najwyżej mogą się w niej (usunięte przez administratora)nastawione na 8 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu podlizywanie się szefowi i obiecywanie mu niewiadomo czego (usunięte przez administratora) dwulicowość,spontaniczne wyrzucanie pracowników (i wysłanie im rzeczy osobistych pocztą!). Dodam że ze składu z przed roku obecnie w firmie pracują jakieś trzy osoby. Do tego wszystko jest ubrane piękną otoczką w social mediach. Nie dajcie się zwieźć.... (usunięte przez administratora)

XYZ
@Jasia

Jasiu, mogłabyś coś więcej powiedzieć o sposobie zarządzania kadry kierowniczej? Jakie mają praktyki i jak objawiał się wspomniany mobbing? Dlaczego odeszłaś z pracy? Pozdrawiam

@Jasia

Cześć Jasia, Bardzo mi przykro, że wynosisz takie doświadczenie z firmy. Mogę Cię zapewnić, że wiele rzeczy się zmienia na lepsze. Ponieważ w swoim poście postawiłaś bardzo poważny zarzut mobbingu - proszę o kontakt. Wrzuć z anonimowej skrzynki konkretne przykłady i wyślij na adres Tomka (na pewno znasz). Obiecujemy zająć się sprawą na poważnie. I mimo wszystko - dzięki za czas z nami (kimkolwiek jesteś). Wiesz doskonale, że ludzie w firmie są świetni. Powodzenia w nowej pracy :)

Artem

Bardzo polecam. Wysoka jakość obsługi i super kontakt.

Opinia

Nie wiem kim jest Rafał Drozd, ale widać było wyraźnie, że prezesowi brakuje takiego włazizadka, który będzie na wszystko przytakiwał. Co do człowieka - nie znam, ale patrząc na profil i znając branżę mogę przypuszczać, że jest to bajerant mający zerowe podejście o rekrutacji, outsourcingu i branży IT, a do niedawna TeamQuest kreował się na agencję specjalizującą się w IT. Co do jego umiejętności sprzedażowych to nie ocenię, ale patrząc na linkedin i inne social media widzę gigantyczny przerost formy nad treścią. Kompetencje trudno jest mi ocenić.

Rafał Drozd
@Opinia

@Opinia, nie za bardzo rozumiem dlaczego mimo faktu że mnie nie znasz piszesz taką opinię. Jedak chętnie z Tobą porozmawiam żeby dowiedzieć się więcej na temat informacji w moim profilu które świadczą o tym że jestem bajerantem. Zapraszam do kontaktu przez rafal.drozd@teamquest.pl

Boro
@Opinia

Drozd to jest ktoś kto był i jest nikim a za wszelka cenę chce być kimś. I po trupach to realizuje. Oby tylko z nim nie współpracować

Aleksander O

Bardzo miła współpraca przy rekrutacji, firma bardzo pomogła mi w całym procesie. Kontakt bardzo w dobry i meilowo i telefonicznie :) Polecam bardzo

Rafał Drozd

Powiem tak zakładam że zaraz znajdą się ludzie którzy będą tu pisać że to opinia pracownika który chce się podlizać :D ale ja nie lubię być NICKim #R :) dlatego się podpisuję :) Jest to firma z którą współpracuje od czerwca 2018, zarządzam 3 osobowym zespołem, który staram się utrzymać. Zasady w firmie są bardzo proste przedstawiane już na rozmowie rekrutacyjnej. Każdej osobie mówię z czym będzie musiała się zmierzyć. Oczywiście często ludzie po drugiej stronie odbierają to jako zniechęcanie ale jedna z moich rekruterek jest ze mną od ponad roku i jest bardzo zadowolona. W sumie jest to pierwsza firma w której Prezes sam zaproponował mi podwyżkę z uwagi na moje wyniki. Jest to firma w której nie narzucamy stylu pracy. Nie mamy nadmuchanych KPI, prowizja jest uzależniona od wystawionych faktur i zawsze jest płacona na czas. Co do Łukasza, jeżeli mam jakieś zastrzeżenia poparte argumentami to zawsze jest otwarty na rozmowę, ma swoje wady jak każdy bo może czasami za często pyta o zamknięcie rekrutacji czy też co dobrego słychać (mnie to akurat nie dziwi prowadzi tą firmę od prawie 12 lat, i chciałby żeby się rozwijała, dziwne by było gdyby się nie pytał) to czy to komuś przeszkadza czy nie to osobiste podejście. Faktycznie mamy rotacje jest to spowodowane tym że to czy ktoś przechodzi okres próbny oraz pracuję później zależy od obrotów osiąganych przez pracownika. Taka jest praca w tej firmie przychodzimy zatrudniać pracowników u naszych Klientów za to też otrzymujemy wynagrodzenia. Jeżeli ktoś nie zatrudnia przez dłuższy okres to niestety się rozstajemy. Co do ludzi, nie wiem gdzie szukać fałszywych ludzi większość spraw jest załatwiane od razu. W sumie za innych się nie wypowiadam ale ja się czuje bardzo dobrze w tej firmie. Są pewnie jakieś rzeczy które należało by zmienić jak wszędzie ale nie chce tu o nich pisać :) Ja spotkałem się raczej z otwartością nikt nikogo nie ocenia jak się ma jakieś pytanie wystarczy zapytać i zawsze znajdzie się odpowiedz. Po więcej szczegółów zapraszam na rekrutację :) Pozdrawiam Serdecznie

Dwajścia
@Rafał Drozd

Piękna laurka Rafale :) Od roku 3 osobowy zespół, który starasz się utrzymać: - J.- od Października 2018.- super! - A.- 2 miesiące -L.- 3 miesiące. Dobry Team Leader zespół rozbudowuje, a nie buduje wciąż na nowo, opierając się na jednym filarze, do którego spływają najlepsze tematy rozdzielone przez Ciebie. - Nie ma nadmuchanych KPI? Jak ja byłem, to Łukasz czasem miał problem z podaniem ręki, jeżeli nie miało się dwóch rekomendacji. - Można prowadzić firmę przez 20 lat, ale kiedy przyjeżdża się do niej na 13, a do tego czasu dzwoni 3 razy i zadaje to samo pytanie i każe podać dalej telefon, to po miesiącu idzie się już irytować na to, że nie ma kiedy pracować, bo kolejne 2 raporty będzie trzeba przekazać ustnie, a ostatni pisemnie o godzinie wyjścia.- tak dla informacji nowych osób. - z tego co mi wiadomo, rotacja jest poprzez odejścia ludzi, nie ich zwalnianie. Większość albo nie wytrzymuje Twojego stylu zarządzania: "zamykaj rekrutacje, bo to dla mnie kasa", albo Prezesa z wybujałym ego i biznesem, który za nim nie nadąża. - czy oprócz jednego handlowca i jednego rekrutera, ma ktoś w firmie staż powyżej 2 lat? :) Laurki jest pisać pięknie. Ale argumenty to argumenty :)

Rekruter, Employer
@Rafał Drozd

Fantastyczna kariera, od zera do "dyrektora"! Takie "rzeczy" są możliwe chyba tylko w teamquest.

#NiCK
@Rafał Drozd

Typie, jeśli ktoś umie rozwijać firmę, to nie zachowuje się jak opisany przez Ciebie osobnik. Takie zachowanie to typowe budowanie presji na pracowniku, dobre dla zarządzania lat 90-tych w zakładzie firanek. To co opisałeś, to najlepsza antyreklama pracy tam. Sam słyszałem, że to Januszex ale Ty to drogi Rafale potwierdziłeś. Pozdrawiam.

Rafal Drozd
@#NiCK

@#NiCK myślę że nie warto wstydzić się swoich opinii. Dlatego myślę że warto się przedstawiać. Jeżeli to zrobisz chętnie odniosę się do twojej oceny :) Życzę dużo sukcesów w życiu zawodowym oraz miłego dnia.

Dwajscia
@Rafal Drozd

Wśród ludzi, którzy odeszli z firmy masz wizerunek klakiera, który palec w(usunięte przez administratora) trzyma prosto i mówi prezesowi to, co chce usłyszeć. Trafia to na podatny grunt, bo firma od 13 lat jest butikową agencją zatrudnienia tylko dlatego, że prezes dotarł już do swojego limitu. Tak to bywa w biznesie, że żeby dojść wyżej, trzeba zatrudniać lepszych od siebie. Rafał, skoro już zostałeś mianowany na dyrektora Outsourcingu, to może byś drafty umów przygotował i ruszył z jakimś klientem? Cud, bo prezes już od 3 lat mówi, że outsourcing w Polsce upadnie przez przepisy... (usunięte przez administratora) jesteście.

Maria
@Dwajscia

Tym sposobem dzięki Waszemu wątkowi kandydaci do pracy u klientów TQ mają wgląd w to, co się dzieje u pośrednika "na górze". Mało tego! Także potencjalni klienci zyskali dzięki Wam ten wgląd :D Pytanie, jak i czy to o czym piszesz, wpływa na pracę szeregowego rekrutera?

Stary
@Rafał Drozd

Szkoda że równie śmiało się nie dzielisz swoimi zastrzeżeniami jak prywatną opinią na papierosie czy schadzkach w innych pomieszczeniach, gdzie nie zostawiasz na Łukaszu suchej nitki. Nie trzeba być NICKim. Twoje podejście, opinie mają dwa lica a na łamach tej strony pokazujesz tylko jedno z nich. Co do zespołu to utrzymanie chyba jednak nie wyszło...

Stary

TeamQuest to była wspaniała firma z olbrzymim potencjałem, który nie tylko nie został wykorzystany, ale został wręcz zaprzepaszczony. Kiedyś w tej firmie liczyli się ludzie, ich umiejętności potencjał. TeamQuest miał szansę zbudować silny trzon firmy, zmniejszyć rotację i stać się konkurentem na rynku Kandydatów wzmacniając swój wizerunek. Niestety stał się mini korporacją gdzie nie liczą się ludzie, o przewodniej myśli że każdego da się zastąpić. Ponadto postawił na ludzi dwulicowych, którzy łechtają ego Łukasza, przytakują mu, a na osobności potwornie obrabiają mu (usunięte przez administratora) W pracy dochodzą do pseudo sukcesów brzydkimi zagrywkami, wykorzystując sukcesy innych. Kiedyś ważna była jakość i jednostka. Dzisiaj jest to ilość, KPI i brak czynnika ludzkiego. Ponadto pracowników się nie żegna, nie pozwala się im na pożegnanie z innymi. Zwalnia się zwykle po cichu mówiąc reszcie że idzie na urlop, L4 albo wciskając inną bzdurę. Brakuje wyrzucania pracownika za drzwi i wysyłania mu rzeczy pocztą... Zdecydowanie nie polecam.

byly

Firma bazująca na stałym zatrudnianiu juniorów bez żadnego doświadczenia w IT i ciągłej rotacji, nieprzyjemne środowisko pracy, brak poszanowania dla rekruterow i atmosfera zależna od humoru zarządu...po rotacji na LinkedIn widać ze nic się nie zmienia i to firma celująca w bylejakość i dewizę pt. jakoś to będzie, zatrudnijmy kogokolwiek, wytrenujmy a jak będzie trzeba dać podwyżkę czy uop to wymienimy na tańszy model :))) warto tez dodać samozwańczą dyrekcje i hr (kamowie mentalnie 10 lat temu bez żadnych kompetencji, hr z średniej jakości rekrutera) która jedziee na tym ze wchodzi prezesowi w cztery litery......

Rafał

Bardzo profesjonalne podejście. W środę zadzwoniła do mnie Pani (usunięte przez administratora) pytaniem o dostępność. W piątek mialem rozmowę techniczną i wieczorem dostałem ofertę. Umowa podpisana w sobotę. Czas od początku rekrutacji do podpisania umowy - 4 dni.

Marcin Szostak

Bardzo profesjonalne podejście oraz obsługa całego procesu rekruterskiego. Rozmowa o doświadczeniu oraz oczekiwaniach była sympatyczna. Miałem wrażenie, że to właśnie firma TeamQuest znalazła mi odpowiednią pracę. Nie sądziłem, że się uda, lecz na końcu pozytywnie się zaskoczyłem. Cieszę się, że będę miał okazję pracować w świetnej firmie.

Konrad

Pani Joanna przedstawiła mi ciekawą ofertę pracy, a gdy wyraziłem zainteresowanie od razu zadzwoniła i ustaliliśmy szczegóły. Następnego dnia byłem już umówiony na rozmowę rekrutacyjną. Serdecznie polecam.

Mateusz G

Proces rekrutacyjny przebiegł bezproblemowo, już po 4 dniach umówiony byłem na rozmowę techniczną, pan Kamil P. Świetny rekruter. Dzwoniłem kilkukrotnie z podstawowymi pytaniami, zawsze z dużym entuzjazmen uzyskalem odpowiedź. Wielokrotnie byłem wspierany na linii teamquest, firma w razie jakiegoś braku wiedzy, odpowiedź lraktycznie natychmiastowa. Polecam bez cienia wątpliwości. Mateusz G

Leszek
@Mateusz G

I jak, dostałeś tę pracę? Na jakie stanowisko aplikowałeś jeśli można wiedzieć? :) Jestem też ciekaw czego konkretnie oczekuje się w TeamQuest od kandydata, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

seismic
@Leszek

Ja aplikowałem na IT QA, już na drugi dzień miałem rozmowę z docelowym pracodawcą a na trzeci dzień drugą jeszcze z kierownictwem i tego dnia zostałem wybrany.

Barbara
@seismic

O, to super :) A jak się dobrze przygotować do takich rozmów o pracę w TeamQuest? Jak przebiegała w Twoim przypadku rozmowa? Jakie obszary poruszano i jakie zadawano Ci pytania? Dotyczyły CV czy czegoś innego? :)

Grzegorz

Profesjonalne podejście od A do Z. Pan Kamil przeprowadził proces rekrutacji profesjonalnie i rzetelnie, dokładnie informując o kazdym etapie rekrutacji. Polecam :)

mrlm

Świetnie przeprowadzony proces od i do, całość w 2 dni. Polecam Pana Jakuba R.

Krzysiek Ch.

Związany byłem jako szukający oferty pracy, Pani z team quest wysłała mi ofertę pracy która mi odpowiadała. Gdy odpisałem że jestem zainteresowany Pani zadzwoniła na krótki wywiad. Na drugi dzień miałem już rozmowę z docelowym pracodawcą Trzeciego dnia z kierownictwem i tego samego dnia informację że zostałem przyjęty. Pani z hr służyła dużym wsparciem.

PH

Dziwne podejście. Cwaniackie. Zadają pytania i prowadzą wywiad. Weryfika ja mało profesjonalna. Nie wiedzą z kim rozmawiają. Węszą i zdradzają kandydata.

Wow:D
@PH

Po prostu brak mi słów ;d Widzę, że kogoś bolą 4 litery, bo się nie dostał :D Wiesz człowiecze, na czym polega rekrutacja? Wiesz, że nie muszą cię zatrudnić ani do ciebie oddzwaniać/odpisywać z przyczyną? Pogódź się z tym...

LOL
@Wow:D

I to pisał rekruter? Żałosne! A wiesz na czym polega feedback i kultura dawania feedback'u? To może się doucz. Wypowiedź Wow:D to jest kwintesencja teamquest'u.

Anna G
@LOL

To nie był nasz pracownik :)

Zostaw merytoryczną opinię o TeamQuest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TeamQuest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TeamQuest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TeamQuest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TeamQuest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TeamQuest Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TeamQuest Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 89 ocen.