Opinie o CBT Rogalewski i Wspólnicy Sp. k. w Poznań

Martyna Nowy wpis

Wypiszecie pakiet szkoleń jaki wam przysługuje

Administrator Nowy wpis

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w CBT Rogalewski i Wspólnicy Sp. k.. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

nezon Nowy wpis

anonim, chyba CBT Rogalewski i Wspólnicy Sp. k. nie działa już od 2010 roku, w internecie nawet ślad po nich zaginał.

pipi Nowy wpis

super firma dyrektor generalny jest fantastyczny pomoga pracownikowi jak może na wszystkich frontach i zawodowych i prywatnych czas pracy hmm już bardziej ellastycznie to sie chyba nie da polecam wszystkim gorąco

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ankieter

wszystko ok. polecam !

;-)

to i ja dodam swoje 5gr :P oczywiscie polecam wszystkim, pracowalem przez dlugi czas, fajna atmosfera, dla studentow praca idealna z dopasowaniem godzin ;) polecam :)))

Asiunia

super, super i jeszcze raz super. Złego słowa powiedzieć nie można, Maciej to wspaniały kierownik, wyrozumiały i zawsze wesoły. Firma bardzo elastyczna co do godzin pracy, a to przecież dla nas studentów najważniejsze. Szkoda, że musiałam wyjechać z Poznania i sie z nimi pożegnać,ale czasem ich odwiedzam na herbatkę :) Pozdrawiam gorąco wszystkich ankieterów.

bonzo

zgadzam się z moją koleżanką, która wpisała poprzedni post. Super atmosfera, i pełen profesjonalizm. Polecam!

Ankieterka

Bardzo polecam pracę w tej firmie. Atmosfera miła i przyjazna, elastyczny czas pracy - duży plus dla studentów ;) Zarobki - ok. Generalnie bardzo fajni ludzie zarządzający tą firmą a zwłaszcza dyrektor, z którym można załatwić wszystko... no prawie wszystko ;) Ogólnie rzecz ujmując firma szanująca swoich pracowników!! Pracowałam tam ponad 8-mc i gdyby nie fakt że skończyłam studia z ogromną przyjemnością dalej bym współpracowała z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o CBT Rogalewski i Wspólnicy Sp. k. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CBT Rogalewski i Wspólnicy Sp. k.