ECO-HOGAR

Łódź

Opinie o ECO-HOGAR

janka

więc jagna jest to nadzieja że będzie więcej pracy i będą więcej ludzi może potrzebować. jeśli ktoś wie o jakichś ich potrzebach kadrowych teraz to niech proszę napisze co i jak

jagna

a ja znalazłam informację że otwarto biuro eco hogar w Sokołowie.Informują że w Sokołowie planują budować mieszkania na własność wedle standardów europejskich tak zgodnie z ochroną środowiska i z zastosowaniem energii odnawialnej.Więc jak widać działają.Nie ma co prawda inf o zatrudnieniach ale może się coś pojawi

raww

Właśnie, co takiego stało się z firmą eco-hogar, bo jak szukałem informacji w Internecie, to nic nie znalazłem, dopiero tu na forum odniosłem jako taki sukces. Widze, że ktoś odświeżył niedawno temat, ale tez nie napisał żadnych konkretów, a ostatnie komentarze były w maju 2013 roku.. Może oni już nie działają?

Zatroskani

ehlcg en Ciempozuelos, Madrid to ogłoszenie o prace to tez Eco-hogar przestrzegam wszystkich.Szkoda czasu na wysyłanie CV. Firma nie godna polecenia, można się tylko nabawić stresu, leku przed wszystkim i wszystkimi.Zastraszanie i presja to codzienność.Uwaga i to jest najważniejsze Oni po prostu nikomu nie płacą.

2xXXXXX

Czy ofiara xxxx może się ze mną skontaktować, byłoby milo. Pare razy próbowałam z tobą porozmawiać. Masz moj numer i mali. Czekam na kontakt.

Brak zapłaty za prace, krzyki, presja, niemiła atmosfera,ponadnormatywny czas pracy itp.Poza tym fatalna organizacja, brak decyzji.

mzg

s - 2010-05-04 18:44:28 Na czym konkretnie polega to [usunięte przez moderatora] pracowników przez ECO-HOGAR? Uwga! Szukaja takze jako Proyectos Procodal s.l

aparatka

Proszę kogoś o opinię na maila: mdaraa@wp.pl,mam zacząć pracować w tej firmie, czy rzeczywiście nie warto z nimi współpracować?? Pozdrawiam i z góry dzękuję za opinie

O co chodzi z ta firma? Czy ktos pracowal dla nich w Hiszpanii??? mam isc tam na rozmowe i nie wiem czego sie spodziewac po przeczytaniu opinii..

xxxxx

ofiara xxxxx. Tylko prosze o jedno. Niech to nie bedzie referencja ani hiszpanow ani firm hiszpanskich. Krzyki, grozby, przeklenstwa, etc..

s

Na czym konkretnie polega to wykorzystywanie pracowników przez ECO-HOGAR?

Ania C

Witam, wlasnie natrafilam na oddzial firmy ECO-Hogar w Hiszpani- poszukuja kogos do pracy w sprzedazy i czestych podrozy do Polski... oferta zbrzmi troche tajemniczo i jakby sie okazalo ze to firma nie godna zaufania to bede wdzieczna za wskazowki - przede wszystkim interesuje mnie w czym tkwi problem... ??? dzieki za pomoc, pozdrawiam !

krzysiek

Trochę zaniepokoiłes mnie swoją wypowiedzią. Czy mógłbyś napisać coś więcej? Do mnie przysłali kontrakt i wydaje się być ok, ale może tylko tak się wydaje....

michał

Niestety nie ty jeden się naciołes ja też tam miałem pracować i tylko sobie zepsułem renomę u swoich zanajomych,teraz musze sie gęsto tłumaczyc wszystkim,że to nie moja wina

Paweł

UWAGA NA TA FIRMĘ Z HISZPANI POSZUKUJĄ PRACOWNIKÓW,ŻEBY ICH [usunięte przez moderatora] TAK JAK MNIE.RADZĘ BYĆ OSTROŻNY.JEŚLI KTOŚ JEST CIEKAWY TO NIECH PISZE NA FORUM NAPEWNO ODPOWIEM.

Zostaw opinię o ECO-HOGAR - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECO-HOGAR