Opinie o Bimed w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Bimed, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bimed o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bimed w Łódź

Marta
Klient

Tez jestem uczestnikiem tej rekrutacji i mam bardzo pozytywne odczucia. Pani Dyrektor jest miła i pozytywną osobą z dużym doświadczeniem. Myślę, że najlepiej samemu się przekonać, wysłać CV i iść na rozmowę. Czekam na kontakt w sprawie wyniku i szczerze powiedziawszy chciałabym dostać tą pracę, ponieważ Pani Dyrektor wydała mi się bardzo kompetentą osobą. Przed wejściem na rozmowę rozmawiałam z jedną dziewczyna, która tam pracuje i mówiła, że jest bardzo zadowolona z pracy, od kąd jest nowa Dyrektor.

Ann Nowy wpis
@Marta

No to ciekawe co koleżanka opowiada- Skąd wiesz jakie Pani Dyrektor ma doświadczenie?, sprawdzałaś jej kwalifikacje?:). Jest to osoba bez doświadczenia w zarządzaniu ludźmi czy jednostką/placówką medyczną. Miło mi jak poplecznicy Pani dyrektor wystawiają tak sympatyczną opinie. Polecam udać się do inspekcji i zapytać ile było skarg na Bimed! za złe traktowanie pracowników

Marta Nowy wpis
@Ann

Jak tyle wiesz to podaj konkrety? Takie oszczerstwa są typowe dla kiepskich pracowników lub kiepskich kandydatów. Podejrzewam, że należysz do jednej z tych grup. To typowe na tym portalu, że takie osoby wylewają swoje żale. Ja dotarłam do osób, które obecnie tam pracują i są bardzo zadowoleni z atmosfery pracy. Dlatego chciałabym tam pracować i będę śledzić ogłoszenia.

ANN Nowy wpis
@Marta

Kochana koleżanko, ja nie wylewam, żali tylko pisze opinie- ten portal do tego służy;) - ale , żeby znać różnicę pomiędzy tymi dwoma słowami należy przejrzeć słownik języka polskiego, lub wyrazów blisko znacznych;) Jeśli chcesz tam pracować proszę Ciebie bardzo, czy ktoś Ci broni? Konkrety- oczywiście możemy się spotkać - tylko ciekawe kogo zobaczę po drugiej stronie?, prawą rękę nowej Pani dyrektor? Dowiedz się od osób które tam obecnie pracują ile osób odeszła za czasów Pani X, ile chce odejść, itd, albo lepiej pracuj tam faktycznie, ale nie jako prawa ręka Pani X , tylko na rejestracji (naprawdę pracuj;)! Polecam, jak coś jestem do dyspozycji A

Kasia Nowy wpis
Kandydat

Też byłam na tej rekrutacji i nie rozumiem tych negatywnych opinii. Pani Dyrektor była miła i uprzejma, odpowiedziała konkretnie na wszystkie moje pytania. Opowiedziała wszystko o pracy na tym stanowisku. Mówiła, że jest dużo kandydatów, ale zainteresowała ją moja osobą. Czekam jeszcze do końca miesiąca, że może się odezwie, bo chciałabym pracować dla takiej sympatycznej osoby. Dodatkowo miejsce bardzo przyjemne.

Aga
Kandydat

W ostatnich dniach byłam na rozmowie w sprawie pracy. Zostałam przyjęta przez Panią Agnieszkę, która, prowadziła rozmowę jak przekupka na rynku, na pytania konkretne nie bardzo wiedziała jak odpowiadać, przykład- Jakie wynagrodzenie- na początek najniższa, ale nie wiem ile teraz wynosi musze sprawdzić w internecie!! Co to za dyrektor który jest nie przygotowany do rozmowy, dodatkowo opowiadała o jakiejś swojej operacji jakby mnie to interesowała. NIE polecam

Anna

(usunięte przez administratora) w firmie, ciągłe żale i pretensje, krzyki groźby zwolnienia przez dyscyplinarkę. Zatrudniają najlepiej za najniższą, lub osoby bez kompetencji i mianują je najwyższymi w hierarchii administracji, np Panią po solarium lub Panią nie mającą nic wspólnego z działalnością placówek medycznych -ogłaszają dyrektorem. Osoby te wymagają od innych czegoś czego same nie potrafią! i cały czas krzyczą i grożą. Niby prywatna przychodnia a traktują jak w obozie koncentracyjnym

Rejestratorka
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

W ostatnich dniach też uczestniczyłam w tej rekrutacji i Pani Dyrektor wydała mi się bardzo miłą i kompetentą osobą. Chciałabym tam pracować, ponieważ moja znajoma, która tam pracuje, mówi, że od czasu, kiedy jest nowa Pani Dyrektor, wszyscy pracownicy są bardzo zadowoleni i bardzo dobrze im się pracuje. Nie rozumiem, jak można pisać takie rzeczy na podstawie jednej rozmowy. Chyba tylko z rozżalenia, że się nie przeszło rekrutacji. Najlepiej iść na rozmowę i samemu wyrobić sobie opinię. Ja w każdym razie chciałabym pracować z taką Panią Dyrektor, która szanuje swoich pracowników. Nie mam jeszcze informacji zwrotnej o wyniku, ponieważ rekrutacja jest w toku, dlatego wiem, że poprzednia opinia jest złośliwa i nieprawdziwa.

Pytania

Pani Dyrektor pytała mnie m.in. o moje doświadczenie zawodowe oraz o oczekiwania finansowe i informowała o różnych zagadnieniach pracy na takim stanowisku.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

No i jak z stażem jest w przedsiębiorstwie Bimed w miejscowości Łódź, bo nie wiemy czy będzie można się zatrudnić.

Zostaw merytoryczną opinię o Bimed - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.