Opinie o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

"Szukamy osób innowacyjnych i dynamicznych, których kompetencje będą miały istotny wkład w realizację strategii naszej firmy. Zwracamy uwagę na skuteczność i mistrzostwo w danym obszarze ale zawsze w odniesieniu do pracy zespołowej i umiejętności poruszania się w środowisku międzynarodowym"

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-Mobile Polska S.A. w Łódź

T- mobile out

Pracowałem w T-mobile przez 7 lat. Sam się dziwie ze tak długo wytrzymałem;) Plany plany plany i tylko to się liczy, robisz plany masz chody i nic ci nie grozi. Robisz cel na 120 procent to za dwa trzy miesiące to już jest Twoje 100 proc. Bardzo demotywujace. Na sam koniec plan wzrósł mi ponad dwukrotnie do celu z początku. T-mobile jest flagowym przykładem skostniałej korporacji ze wszystkimi stereotypowymi wadami, praktycznie ta praca nie posiadała żadnych zalet chyba, że bierze się pod uwagę lokalizację (Warszawa-mordor, czyli Marynarska 12). Organizacja rządzi się prawami z początku lat 90. Korporacja-moloch gdzie nikt za nic nie jest odpowiedzialny, projekty nudne i ciągnące się latami bez żadnych sukcesów. Przełożeni to osoby które nie posiadają żadnych kompetencji bądź są błędnie przypisane do stanowiska, to powoduje irytujące implikacje w organizacja pracy. Brak możliwości rozwinięcia kompetencji, z wyjątkiem bardzo długich okresów bezczynności (można ja wykorzystać na samokształcenie). Pracownicy są rozliczani z czasu, zamiast zadań, to powoduje kuriozalne sytuacje gdzie siedzi się w pracy tylko po to żeby wysiedzieć 8h i odbić kartę na bramkach niczym robotnik stoczni ( zapomnij o ogólnie przyjętych standardach w IT gdzie paca jest rozliczana zadaniowo). Współpracownicy (z drobnymi wyjątkami) niemili, nieufni i smutni, dopiero po okresie kilku miesięcy można liczyć na akceptację środowiska i normalne traktowanie. T-mobile jest korporacją skąpą i do bólu oszczędną, obrazuje to brak dystrybutorów z wodą pitną. To żenująco niski standard, który jest spełniany przez zwykłe zakłady pracy fizycznej, wstyd o tym wspominać. Podsumowując nie polecam, strata czasu, jeśli bierzesz udział w kilku procesach rekrutacyjnych i t-mobie zaproponował ci ofertę która może się wydawać w porządku, (poważnie!) poczekaj! chwilę i przejdź do mniejszej firmy gdzie się nie uwstecznisz w swoich kompetencjach.

Magda

To prawda ze godziny pracy to 7-23?

Ona

Pracuję w firmie ponad dwa lata. I zauważyłam, że jakby złączyć te wszystkie negatywne i panegiryczny opisy to wyszedłby jeden w miarę prawdziwy. Każdy widzi tam to co na co sam sobie zapracował. Co do faktów. Po szkoleniach z ok. 10 osób zostaje 7.po pół roku z takiej siódemki zostają ze dwie osoby Praca od 7-23 w różnych konfiguracjach, grafik na kilka dni przed końcem miesiąca. Urlopy jak w każdej firmie trzeba planowac. Co do zarobków - znam takich ktir, y zarabiają na rękę ok 8-9 tys jak i takich którzy zostają na podstawie ale Ci faktycznie nie zostają w firmie długo. Faktem jest ze trzeba lubić taką pracę, lubić ludzi i radzić sobie ze stresem. Tr, eba się ciągle uczyć i pamiętać to czego się już nauczyłeś. Ja jestem średniakiem i moje plany oscylują w granicach 100 czesem je trochę przekroczą czasem są troszkę pod kreska ale nigdy nie spadłam poniżej 4 tys na rękę. Atmosfera wcale nie jest zła jeśli nie oczekujesz w firmie luzu i zabawy. Jeśli umiesz pracować pomietajac że jest to infolinia a nie praca biurowa i nie zawsze jest chwilą na pogadanie jest ok. Ludzie naprawdę fajni a że ktoś się trafi mniej sympatyczny? To chyba normalne.Naprawde nie dajcie się zwariować. Jest ok

Basia
@Ona

Ktos mniej sympatyczny a to dopiero wulgaryzmy leca od klientow malo sympatycznych czesto bezpodstawnie.

Dorota

Myślę czy warto pracować jako konsultant w placówce partnerskiej miasto wojewódzkie, proponują tylko 2600 ale obiecują premie. Ile można realnie zarobić?

kama
@Dorota

ja na cały rok w placówce partnerskiej zarobiłam tyle prowizji ile w salonie własnym przez miesiąc..

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Czy trzeba mieć doświadczenie by pracować w callcenter? Złożyłem aplikacje lecz cisza...

Dorota

Cześć mam takie pytanie w przyszłym miesiącu idę na urlop na 2 dni czy zostanie mi pomniejszony plan sprzedażowy bo nie mogę się tu od nikogo dowiedzieć po ilu dniach urlopu jest zmniejszany plan

karolina
@Dorota

No coś ty, od 'tygodnia' zmniejszaj o 1/4 plan. :)

Nieznany nikomu

Tak czytam czytam te wszystkie wpisy i nie dowierzam jak ludzie nie potrafią docenić płacy w t-mobile. Nie pasuje taka praca to idz na produkcję na 3 zmiany za 2 k. Fakt wymagają ale jaka praca taka płaca. wszystko do zrealizowania przy sumiennej pracy. Najwidoczniej te wszystkie negatywne wpisy pisały osoby które się nie nadają i odpadły po 1 mies

jasne żę da sie zarobić ale zarabia to mały procent HL więc nie wciskajcie kitów. Później taki przychodzi do pracy i wychodzi z podstawa, albo mu zabiorą połowe premi za jaden z kilku wskazników za który zabieraja kase. Dwa tematy rozmów są kierowane i np mozesz mieć takie same stanowisko a kolega z boku bedzie rozmawiał o ofertach cały dzien a Tobie co któras taka rozmowa wpadnie. Temat rzeka. Socjal ok, Ciągłe to samo gadnanie przzez kierowników, maja te same szkolenia więc w koło trują to samo. Jak podnoszą normy i trudniej je wyrobić to kierownicy co by nie było będą nawijali makaron na uszy ze jest lepiej, a jak nie mają argumentu to mówią ze jak nie pasuje to mozna sie zwolnić. Zreszta sami ludzie sie zwalniania albo uciekaja na długie l4 jak im pare razy przyjdzie pensja w granicach podstawy za uzeranie sie z klientami.

Pipiripi
@anonymous

Hm. To ciekawe wszystko co piszecie. Pracuję w T-mobile 10 lat i zbudowałam dom bez kredytu. Uwierzcie że da się tu zarobić. Trzeba tylko chciec i umieć sprzedawać. A jeśli ktoś robi małe targety to owszem zarobi ok 3tys ale też za długo nie popracuje. Cele trzeba robic. To ciężka praca ale pieniądze są adekwatne do wyników które osiagacie. Ja polecalam te prace i polecam . Warto się sprawdzić ale umieć odejść jeśli to praca nie dla Ciebie

Buba
@Pipiripi

Chyba Tobie tak dopiekają z tą maturą. Pozdrawiam

Bajlando

Nikomu nie polecam. W firmie pracuję od dwóch lat, z miesiąca na miesiąc tylko gorzej. Atmosfera okropna, groźby, ciągle pretensje, mobbing. Kierowniczka jawnie obgaduje swoich konsultantów do innych pracowników. Traktują pracownika jak robactwo najgorszego sortu, zero pomocy w realizacji celu, nie pozwalają zachorować bo wydzwaniają kierownicy z pytaniami kiedy zrealizujemy cel. Arrivederci roma.

Na jakie benefity można liczyć w T-Mobile Polska S.A.?

Leon

Jeżeli chodzi o benefity które zapewnia pracodawca to : - dofinansowanie do karty FitProfit - dodatkowy płatny dzień wolny z okazji urodzin/imienin - wyjazdy integracyjne finansowane przez pracodawcę - ubezpieczenie ( składka opłacana przez pracodawcę ) - dodatkowa premia świąteczna - wczasy pod gruszą - prywatna opieka medyczna - służbowy telefon

Katola

Cześć, Zaczynam pracę jako doradca biznesowy bezpośrednio pod t-mobile na zasadzie umowy B2B. Może macie jakieś doświadczenie na tym stanowisku?

Jak wygląda podstawa w T-Mobile Polska S.A.?

Hankabananla

Motylek
@P.

A na jakim stanowisku??

Xpanaceumx

Jeżeli mówimy o pracy w salonie. Najniższa krajowa + premia, która zależy od planu albo od agent przez którego jesteś zatruniony

Zaintersowany

Cześć Czy ktoś może podzielić się opinią pracy Przedstawiciela Handlowego w T-mobile?

Kielczanin

W pewnej "firmie" robiłem 1 albo 2 wynik z ok.100 osobowej grupy. Rzadką forma kontroli były jedynie raporty pod koniec dnia i czasem telefon ,sms. To jakim sposobem osiągałem wyniki budziło tylko ciekawość i rozbawienie w grupie (zebrania raz w tygodniu ). Po pewnym czasie atmosfera, zarobki (adekwatne do wyników) sprawiły,że poczucie własnej wartości mi wzrosło.Niestety w wielu firmach,zwłaszcza korpo-to nie odpowiada bo obawiaja sie o swoją pozycję!!!! Niestety specyfika tamtej branży sprawiła ,że praca się skończyła

Opinia

Praca ciężka. Trzeba lubić pracę z klientem, w gwarze i hałasie. Trzeba umieć sprzedawać i być odpornym na stres. W tym wszystkim nie pomaga firmą. Nie ma żadnych warunków socjalnych. Mówię tu o Wareckiej. Nie ma szatni, szafki to śmieszne małe koryta i to nie dla każdego. A kuchnia- żenada. Zapomnij o kawie i herbacie co w innych korpo jest już standardem. O owocowych dniach nawet nie myśl. Firma ma to gdzieś. Nie ma nic co po zejściu że słuchawki pomogloby Ci się odprężyć. Żenada jak na taką formę6

Witam jestem byłym pracownikiem T-Mobile. Co do rekrutacji przebiega super miałam dwie rozmowy. Szkolenia też super. Ale zaczęło się jak dolonczylo się do zespołu po szkoleniachmłoda strasznie ambitną kierowniczka która potrafiła zamiast pomóc to człowiek w monitor patrzył i ryczał zero poszanowania isnny mobbing. Za każdym razem wkolko traktowanie pracownika źle wytykanie błędów zamiast pomóc to jeszcze gorzej strach było się jej o coś zapytać bo zawsze była odpowiedź że to było na szkoleniach. Inni kierownicy bardzo pozytywnie super a ta dosłownie zbyt dużo ambicji a zero pomocy . Jako firmę t mobile polecam ale nie kierowniczkę

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Pierwsza część wyglądała tak, że musiałeś opisać co to internet np. mobilny potem druga część losujesz jakieś scenki gdzie musisz zagrać sprzedawce któremu brakuje np. 100 do utargu i musi wcisnąć coś .. a trzecia część dostajesz obiekcje klienta a ty je musisz odbić a potem mówią, że 10 min przerwy i na końcu wybierają osoby które były ok a reszcie dziękują po czym mówią, że w ciągu tygodnia dwóch będzie kontakt z ich strony.. Oczywiście jeśli ci co się dostali odejdą po np tygodniu to oczywiście będzie kontakt bo muszą kogoś w dziurę wepchać, ogólnie jeśli masz kontakty w tej firmie to praca jest twoja :)

Jakub
@Ania

Pamiętasz może jakie warunki zatrudnienia w Twoim przypadku zaoferowała firma T-Mobile Polska? Interesuje mnie przede wszystkim to, czy od pierwszych dni obowiązuje pełna umowa o pracę? Przedstaw, proszę, co wiesz na ten temat.

Xtz
@Jakub

Tak, umowa o pracę jest od pierwszego dnia czyli od początku szkolenia, pierwsza umowa na okres 7mc.

Yyy
@Xtz

Pierwsza na 3, następna może być na 7/3 a nawet skrócona w każdym momencie :)

Xtz
@Yyy

Czyli nawet to sie zmieniło, za moich czasów pierwsza była 7-ka ;) Co do skrócenia to właściwie w każdym momencie mogą Cię zwolnić, nie ma znaczenia która umowa i na jak długo ;) Ale żeby nie straszyć jeśli jesteś rekinem sprzedaży i masz siłę aby miesiac w miesiąc kręcić wynik to dobra praca z dobrą kasą...jeśli się do tego nie nadajesz to sam się zwolnisz zanim zwolnią Ciebie bo presja spora i nie każdy ją wytrzymuje.

Sebastian

T-mobile będzie Wam kazał zwrócić "niesłusznie" wypłaconą prowizję tak jak to było kilka lat temu. Uciekajcie!

Julia

Czy można dostać pracowniczą zniżkę na ich pakiety ?

Fiona

Jeśli chodzi o pracę tutaj w firmie to nie zarabia się najgorzej jeśli robi się swoje plany i oczywiście priorytety sprzedażowe które jeśli nie zostaną wykonane to premia ucieta o 50 procent. Natomiast śmieszne są obiecywane awanse. Przede wszystkim jedną osobę na starcie zapewniają, że nie ma opcji zostania starszym konsultantem I TYLKO wchodzi w grę takie stanowisko przez wypracowany awans a okazuje się że przychodzi druga nowa osoba ze stanowiskiem starszy konsultant. Absurd co? Druga sprawa jest taka że jak zapracujesz na ten awans a braknie ci głupiego jednego first calla lub nie zrobisz 1 testu TO AWANSU NIE MA. Czy komuś z Was udało się awansować? Jestem ciekawa Waszych opinii. Gdyby nie to że każdy traktowany jest w tej firmie inaczej i często jest to nie fair to powiedziałabym że praca super jeśli potrafi się sprzedawac.

Zostaw merytoryczną opinię o T-Mobile Polska S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w T-Mobile Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy T-Mobile Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T-Mobile Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 1 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T-Mobile Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w T-Mobile Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T-Mobile Polska S.A.