Opinie o Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łódź

ABC

Kto chętny doświadczyć mobbingu i katastrofalnego traktowania pracownika, włącznie z wrzaskami, obraźliwymi odcinkami i podważaniem kompetencji zawodowych, stosowanych przez kierowniczke zapraszamy do Działu Współpracy Naukowej i Badawczej ICZMP. Pracownicy nie mogąc znieść atmosfery rodem z (usunięte przez administratora) zwalniają się sami. Mobbing tu panujący jest tajemnicą poliszynela, wiedzą o nim wszyscy i wszyscy udają, że wszystko jest ok. Coś pięknego ! Polecamy ! Zapraszamy ! Nerwica murowana po pierwszym tygodniu pracy, kto chętny ?

brak organizacji i managera
 Problem

ICZMP jest wielkim szpitalem. Ale nie ma tam osoby znającej się na zorganizowaniu procesów, nie ma managera. Taki moloch nie może działać siłą rozpędu i funkcjonować identycznie od 40 lat. Nie polecam tu pracy ani młodym ani doświadczontym osobom. Młody nie pozna żadnych standardów pracy, nie będzie wdrożony do pracy, tylko przerzucany z miejsca na miejsce. Doświadczony pracownik, specjalista szybko zorientuje się że w bałaganie organizacyjnym nie wykorzysta swoich umiejętności. Kadry wyglądają jak żywcem wyjęci z lat 70-80 tych. Zresztą tamte osoby pracują tam od chwili wybudowania szpitala. Na biurkach stosy papierów z danymi osobowymi (!!!!) innych pracowników. Ja spokojnie mogłam przeczytać, spisać dane lekarzy, PESELE, adres zamieszkania. P(usunięte przez administratora) na prośbę pracownika o Regulamin wynagradzania wydaje Regulamin Pracy i dziwi się że pracownik mówi że nie o to prosił. (usunięte przez administratora)siedzi w małym ciasnym pokoiku w zaduchu z trzema pracownikami. Przy nich wszystkich rozmawia się o danych osobowych, wysokości swojego wynagrodzenia (!!!). Jak prosiłam o przyjście do mojego pokoju to kierowniczka kadr była zaskoczona jakie ja mogę mieć tajemnice że nie chcę rozmawiać w ich "kanciapie". Taka jest świadomość ochrony danych u szefowej działu kadr.

Klient

trochę jest to dziwne, że są tu same negatywne opinie. Znam kilka osób z ICZMP (personel pielęgniarski oraz administracja), owszem narzekają na zarobki, ale reszta im pasuje. Szczególnie pielęgniarki, które wiedzą, że bez problemu znajdą pracę w innych szpitalach. Mam wrażenie są tu wylewane żale sfrustrowanych osób, którym coś nie poszło po ich myśli.

Xyz
@ABC

Należałoby się zebrać w kilka osób i wybrać się do dyrektora lub napisać skargę na dewotkę jedną czy drugą.

Xd
@Xyz

Do dyrektora a po co haha On jest tam aby robić dobre wrażenie i zamydlać ludziom oczy w mediach :( Trzeba byłoby iść do tv lub radia i opowiedzieć jakie numery się dzieją w tym przestarzałym budynku jak wyglądają biura prosto wycięte z kadru filmu Alternatywy 4 :))) A do mobingu to trzeba byłoby w końcu porządnie napluć w ryj i powiedzieć głośno aby robiła robił wypad mądrować się do siebie do domu !!!!

@Xd

Nie robiąc nic, dajemy przyzwolenie na takie działania. A tymczasem odchodzą kolejni pracownicy nie mogąc znieść tej chorej atmosfery... Ludzie, gdzie szukać pomocy ? !!!!

@ABC

Niestety. Pani kierownik Działu Sprzedaży i Statystyki zachowuje się w ten sam sposób. To istny potwór, nie człowiek. Dziwię sie tylko, ze nowa pani dyrektor jeszcze ją toleruje.

Pomocy szukac w PIP

brak organizacji i managera

@brak organizacji i managera

Zgadza się. Głęboki PRL. Personel nie szkolony od 40 lat. (usunięte przez administratora)

@brak organizacji i managera

To prawda. Pani kierownik Działu zatrudnienia powinna zostac wymieniona, na inny model

Jak jest z pakietem medycznym w Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki? Można dołączyć rodzinę?

Pipi Nowy wpis

Masz na myśli 40 + ?

Smyk
@zdziwiony

Mało wiesz. One tzn.pielęgniarki zarabiają 5 tyś a nawet 6 netto. Teraz dostały 2.5 tyś podwyżki. Jest administracja ktora też nieźle zarabia jak płace czy kadry, solidnie wynagrodzone przez swoją szefową kadr i płac panią Małgorzatę S.

O
@Smyk

Niedość że zarabiają krocie to od każdego zaszczepionego pacjenta mają koło 15 zł Tak więc wypłata plus nadgodziny i za każdego pacjenta a jest ich dziennie około 300-500 dziennie to uzbiera się fajna sumka Nie popieram starajmy pielęgniarek!!!!!!!!!!

Smyk
@O

Ale one są najbiedniejsze przecież. Niedługo będą zarabiać więcej niż lekarze.

@Smyk

całkiem możliwe. Pasków nie widziałem. Czyli standard społeczeństwa, zawsze źle, zawsze mało.

kierownicze
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Przestrzegam Państwa przed rekrutacją i pracą w CZMP. Ja niestety zignorowałam żółte światełko które mi się zapaliło podczas "rekrutacji". W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej z dyrektorem ds. lecznictwa, nie zadano mi pytań o moje doświadczenie, nie zadawano mi pytań co robiłam wcześniej. Rozmowa trwała 5 minut, i była przerywana rozmowami telefonicznymi z dyr. Banachem. Czyli dyrektor ds. lecznictwa dr Kalinka przerywała te 5 minut rekrutacji bo dzwonił dyrektor Banach. Osobiście nie mam z tym problemu ale chodzi o fakt jak wygląda tam praca że dyr. ds lecznictwa nie może odbyć spotkania kilkuminutowego bez przerywania. Dyr. Banach = Bóg??? Niestety rozpoczęłam tam pracę, ale wytrzymalam kilka miesięcy.

Pytania

Nie było pytań. Było kilka zdań twierdzących kogo szukają. Zero zainteresowania kompetencjami kandydat. Widać że dyr. ds lecznictwa nie ma doświadczenia i umiejętności w rekrutowaniu personel;u.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Osa

Dyrektor ds. LECZNICTWA zrezygnowała, o co chodzi...

Karol
@Osa

A kto chciałby pracować z Banachem ?

@Karol

Banach też już tam nie pracuje...

była pracowniczka
@Osa

Ale z niej zrezygnowali. Bardziej obstawiam na to że jej nie chcieli dalej w zespole. Dyr. Kalinka to osoba któa kompletnie nie nadaje się na stanowisko zarządzaąjcego - brak kompetencji menadżerskich, brak wiedzy o zarządzaniu. W kontakcie jako człowiek bardzo wyniosła, pyszna, bezczelna. Aż dziwne że jest l;ekarzem. Chociaż jako onkolog nie ma dobrych opinii w środowisku medycznym. Wg mnie bardzo dobra zmiana że odeszła.

Filip
@była pracowniczka

Mylisz się. To świetny specjalista onkolog.

Programowanie

brak organizacji, bałagan straszny nie polecam do sekcji INFORMATYKI, kierownik nie do życia, wykorzystywanie i (usunięte przez administratora) jeszcze raz nie polecam tam pracować, jak najdalej od nich

Karol

Po odejsciu dyrektora Instytutu zmieniło się powietrze na lepsze w ICZMP..Koniec rządów tyrana, agresora człowieka pozbawionego ludzkich odruchów. Czekamy na dalsze rezegnacje ze stanowisk dyrektorskich i kierowniczych . A wtedy już będzie można całkiem lekko oddychać.

Jeden odpad medyczny w postaci dyrektora opuścił już mury Instytutu. Teraz czas na następnych rządzących . Pozostali z- cy dyrektora to niedawna zbieranina z całej Polski, bo nikt z Łodzi nie chciał się podjąć pracy w Instytucie.

Zaciekawiona
Kandydat

Mam pytanie czy jest tu ktoś kto pracuje na SOR i wie jak tam wygląda praca ? Czy zatrudniając się na stanowisku rejestratorki mogę zrobić jakieś kursy i zostać ratownikiem medycznym 2 lub 3 stopnia ? Jak dokładnie wygląda praca rejestatorki na SOR

Kandydat

Szukają Analityka finansowego... Do działu kontrollingu, warto czy nie warto? Jest to nowy dział? Czy ktoś pracuje w tym dziale i mógłby się wypowiedzieć? Czytam poniższe opinie i włos się jeży...

Stefan
@Kandydat

Daj spokój. To kolejny analityk ktorego poszukują za rządów tego dyrektora. Byłbyś chyba 5 albo szósty. Jesli nie chcesz skończyć na oddziale w psychiatryku to naprawdę sobie daruj. Wszędzie nie ma luksusów ale tutaj jest (usunięte przez administratora)

Romka

Kiedy ta bestia Anna W.z Dzialu Sprzedaży odejdzie wreszcie z Instytutu ?

Aleksandra
@Romka

Ciągle piszecie tylko o tym dziale sprzedaży. A oferty pracy dotyczą różnych stanowisk. Czy można uzyskać jakąś rzetelną informację na temat pracy w ICZMP? Mam wrażenie ze ktoś się uparł na ten cały dział sprzedaży bo o niczym innym tu praktycznie nie piszecie tylko o tej pani. Jest ogłoszenie na księgową. Byłabym zainteresowana. Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tej posady? Finanse?

Romka
@Aleksandra

Złoż cv i idz na rozmowę. Dostaniesz najniższą krajową.

Jaki dress code obowiązuje w Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki?

Gienek
@Pytanie

Taki jak nosi dyrek. Za duże buty i spodnie przed kostki.

Rtg

Czytajcie i "podziwiajcie" pracownicy ICZMP swojego chlebodawcę, za ochłapy które Wam serwuje. Pieniążki poszły na kolesiów. (usunięte przez administratora)

Ada

Szukajcie pomocy w PIP. Zgłosić mobbing , złe traktowanie pracowników., znęcanie się, zastraszanie. A jak nie pomoze to wywieźć na teczce z gnojem i przywalić szpadlem w głupi łeb.

@Ada

(usunięte przez administratora) Żadnego autorytetu nie mają u pracowników a pogarda i powolne wykonywanie swoich obowiązków przez złe traktowanie! Braki w ludziach brak jakichkolwiek szkoleń a wymaga się niewiadomo czego !!!!!!!!! Pracownik uczy się od pracownika nauka z łapanki !!!!!

Monia

Ile wynosi wynagrodzenie na stanowisku rejestratorki?

Kama
@Monia

1695 netto

zaskoczony?
@Kama

Jak moze wynosic 1695 jesli 2600 to minimum obecnie? Minimum nawet dla osoby z 0 stażem wynosiłoby 1920 zł netto. Czytając te wszystkie opinie zastanawiam się na ile są one ostatecznie prawdziwe.

Aaaaa
@zaskoczony?

Prawdziwe na bank.

Dawny pracownik
@zaskoczony?

Matka polka umie obejść wszystkie przepisy dot zatrudnienia i wynagradzania pracownikow

Doktor

Czy ktoś z Państwa może mnie uświadomić dlaczego z Działu Sprzedaży i Statystyki odeszło i wciąż odchodzi tak wielu pracowników?

Była pracownica
@Doktor

Może dlatego, że wg mniemania p. Kierownik wszyscy to idioci i imbecyle? A tak od siebie dodam, że nikt przy zdrowych zmysłach nie chce pracować z takim człowiekiem jak owa Pani i w takiej atmosferze...

Doktor
@Była pracownica

Dziękuję za odpowiedź. Też tak myślałem.

Dawny pracownik
@Doktor

Poniżanie pracownikow obrażanie wyśmiewanie zastraszanie ciągle w różnej formie od zwolnienia dyscyplinarnego do obciążen finansowych strasznie niskie pensje wymagania jak za stanowisko dyrektorskie i (usunięte przez administratora)i falsz starych pracownikow jest nie do zniesienia.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki?

@Pytanie

Takie słowo jak rekrutacja nieistnieje haha

Nuezatrudniona
@Pytanie

Po 2 dniach załatwiania karty obiegowej. Przez ten czas 4 razy pytałam w jakim systemie będę pracować. Naczelną pielęgniarka odpowiadała mi 7:35. Kiedy już załatwiłam kartę obiegową dowiedziałam się że tylko miesiąc 7:35, a dalej po12 godzin na 2 zmiany. (usunięte przez administratora) to bardzo grzeczna opinia.

Zatrudniona
@Nuezatrudniona

Po motłochu jaki rządzi w tym burd...lu wszystkiego można się spodziewać.

@Nuezatrudniona

A na jakim stanowisku miał być etat?

Wykorzystywana
Kandydat

Zgadzam się z poprzednikiem. Rejestracja i Dział Sprzedaży to jedne z najgorszych Działów w Instytucie. Zastanawia mnie, dlaczego pani kierownik działu sprzedaży wciąż kierowniczy ? A tak się odgrażała, że ledwo co wytrzyma do końca września w tej instytucji, a tu masz, koniec roku a ona wciąż tkwi w tym samym miejscu. Bardzo niesprawiedliwa osoba, wykorzystująca innych do innych zadań za nędzną najniższą krajową. Wstyd !!!!

Zelig

Zdecydowanie przestrzegam przed aplikowaniem w charakterze Rejestratora/Rejestratorki oraz jako Pracownik do Działu Sprzedaży Usług Medycznych. W dziale sprzedaży panuje katastrofalna atmosfera. Wynagrodzenie - najniższa krajowa, wcale nie jest to stabilna praca jak by może ktoś pomyślał o pracy w publicznym szpitalu. Za moich czasów (wytrzymałem 4 miesiące) zostało zwolnionych albo same odeszły 4 osoby!!! Do tego działu brane były osoby "z łapanki" z instytutu z innych działów bo nikt tam nie chciał pracować i nie odpowiadał na ogłoszenia. Szczerze przestrzegam - nie warto próbować się tam dostać tylko po to żey sprawdzić czy to prawda co się tu pisze w opiniach. Nie warto poświęcać swojego zdrowia i czasu. Praca wyłącznie dla desperatów lub masochistów.

jest naprawdę źle
 Problem

Niestety nie polecam nikomu pracy w Matce Polce. Ani lekarzom i pielęgniarkom, ani administracyjnym. Rynek pracy naprawdę poszedł do przod. zwłaszcza w dziedzinie medycyny. A w Matce Polce PRL i komuna. Jeśli dyrekcja nie zrozumie, że szacunek i traktowanie pracowników jak partnerów, LUDZI jest ważne, to nigdy nic się nie zmieni. Fatalna współpraca zarówno z dyr. Banachem jak i "dyrektor" Kalinką. Informowanie ich o problemach, potencjalnych zagrożeniach odpowiednio wcześniej jest zbywane, udają że nie ma tematu. Jak mleko się rzeczywiście rozleje, to wtedy mówią że to wina pracownika, że nic wcześniej nie zrobił (mimo, że nie było to w kompetencji pracownika). Robią to zarówno lekarzom - szefom Klinik, jak i kierownikom działów administracyjnych. Pseudo-dyrektorzy w publicznej służbie zdrowia: ocknijcie się. Robienie filmików, zdjęć o super sprzęcie nic nie da. Wrzucanie na Fb i do jedynej przyjaznej wam telewizji TVP3 peanów jak to cudownie jest w instytucie naprawdę nie ma przełożenia na codzienną pracę i jakość wizyt w Matce Polce. Po co tworzyć fikcję, skoro rozczarowanie po wejściu tam będzie większe.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki