Opinie o Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łódź

ULA

Kierownik Działu Sprzedaży i Dyrektor Instytutu nadają na tych samych falach. Jedno i drugie bez kultury, zero czlowieczeństwa. Pastwienie się nad pracownikami sprawia im wielką przyjemność.(usunięte przez administratora)

Karla

Witam. Jestem z innego Działu który współpracuje z Działem Sprzedaźy. Powiem tak. Za kazdym razem kiedy tam wchodzę widzę ponure twarze zastraszonych pracowników. Wszystkie panie szepcą pomiędzy sobą, bojąc się powiedzieć coś głośniej. Czuje się panujący tam reżim. Są zastraszone przez obecną panią kierownik. Sama pani kierownik bardzo sroga, z tego co wiem bardzo złośliwa. Potrafi zniszczyć pracownika który się jej sprzeciwi. W całym Instytucie nie ma osoby która wypowiadalaby się o niej pochlebnie.

Sara

Pracowałam w różnych miejscach ale takiego traktowania człowieka jak w Dziale Sprzedaży nie widziałam. To się nadaje do PIP.

Ewka

Dział Sprzedaży można podzielić na 3 grupy pracowników. Pierwsza grupa to osoby które muszą pracowac z racji swojego wieku, druga grupa to osoby które pracują krótko i jeszcze się nie poznały na Annie.W i itrzecia grupa to osoby które donoszą,lizusy (usunięte przez administratora)

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

Co jaki okres czasu w Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki można ubiegać się o podwyżkę?

zwykły pracownik

O podwyżkę można się ubiegać zawsze gdy masz merytoryczne podstawy do podwyżki tzn. potrafisz wymienić minimum 5 swoich sukcesów w ostatnim czasie, które pozytywnie wpłynęły na Instytut albo chociaż twój dział.

Rene

(usunięte przez administratora) można dostać a nie podwyżkę. Prędzej się nerwicy nabawisz. Tylko uważaj na Dział Sprzedaży Uslug Medycznych i statystyki. Kieruję nim chora osoba Anna W.

moze sie uda

moze się cos ruszy. Nowa keirowniczka w poadni - poradnie zaniedbane jakby z czasu budowy z PRL. nowa kierownicka zaangazowan, pomocna, lubi ludzi. Chyba jedyna ktora slucha, ma szacunek do ludzi. W Matce polce to ewenement. Zobavymy. Lekarze tez zaintersowani. Mimo ze oni maja w nosie wszystko ale tez zmeczeni praca tutaj dlatego maj dyuze nadzieje. Kierowniczka uwazna, slucha, porzadkuje, szybko interweniuje, ale tez ma duze wyagania, wymaga odpowiedzialnosci i wykonania zadań, rozlicza z pracy, nic na ladne oczy. Jak odejdzie to chyba iczmp jeszcze nie dojrzal do takich ludzi.

weteranka
@moze sie uda

Ale dlaczego tyle literówek w tej opinii? może jest w niej jakaś myśl, ale czytanie takiej ilości błędów w tych kilku zdaniach niezbyt świadczy o oceniającym. Co do pracy w poradni i nowej kierownik, to potwierdzam, że rzeczywiście jest światełko w tunelu. Chociaż widziałam już jej "akcje" jak coś poszło nie po jej myśli, więc - ogólnie wydaje się mieć wiedzę, umiejętności w zarządzaniu ludźmi, ale widzę również, że jest apodyktyczna, czego w powierzchownym kontakcie nie widać. I biada temu, kto nie zna się na swojej pracy lub popełnia te same błędy. Zwróci uwagę grzecznie i kulturalnie, ale jednocześnie w taki sposób, że przez kilka dni nie dojdziesz do siebie... bo będziesz mieć wrażenie, że jesteś totalnie nieprofesjonalny. Specyficzna, niby bez dystansu, ale jak czegoś wymaga to na 100% i nie wiesz co robić, żeby jej odpowiadało. Innym razem pochwali w tak porywający i motywujący sposób (bez ironii), że masz ochotę spędzić w pracy 24 godziny na dobę ;)

Dorota

Napisałeś, że pracowałeś w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Z Twojego wpisu wynika, że sprzęt na którym miałeś pracować, nie był zbyt nowoczesny, tak? A widzisz jakieś plusy pracy w tym szpitalu?

Czy w obrębie jednego działu w Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Bis

Nie ma. Tam nikt nie zna takiego słowa jak lider.(usunięte przez administratora)jak twierdzi dyrekcja. Nikomu nie zależy żeby było lepiej. Atmosfera jest fatalna

Vienna

Że smutkiem stwierdzam że instytut ( pomimo heroicznych wysiłków dyrektora) organizacyjnie jest katastrofa. Zarządzanie ludźmi na poziomie 0,5 w skali pięciostopniowej. Brak menadżera, brak organizacji pracy, czas się tam zatrzymal na PRL u. Typowe państwowe "zarządzanie" - nie znam się ale będę dyrektorem. Skrajny brak kompetencji, brak umiejętności menadżerskich, nawet kompletny brak świadomości. Jakieś przypadkoee osoby. Nie polecam ani młodym ludziom (nie nauczą się niczego) ani doświadczonym specjalistom. Osoby z wiedzą i zapałem szybko zostaną zgaszone i... znajdą pracę gdzie indziej.

Czy centrum prowadzi aktualnie rekrutacje na stanowiska w administracji?

Odradzam pracę na stanowiskach Salowa/Sanitariusz ... Pensja zasadnicza na tych stanowiskach wynosi 2100 brutto , bez żadnych dodatków. Osoby zatrudnione na tym stanowisku są przepełnione obowiązkami mianowicie : -Przyjecie/Wydanie bielizny co powinno być przydzielone stanowisku o nazwie Bieliźniana. -Prowadzenie ewidencji bielizny , pościeli. -Opieka nad pacjentem w drodze na specjalistyczne badania . -Dezynfekcja oraz sprzątanie sal w tym pomieszczeń administracyjnych. -Przywoz wody dla pozostałego personelu. -Transport płynów ustrojowych (krew , mocz , kał itp...) do badania oraz odbiór wyników badań. Oczywiście są to obowiązki na oddziale szpitalnym. W dziale Sterylizacji obowiązki kształtują się tak : -Ewidencja , Kontrola bielizny oraz pościeli w tym ubrania pracowników. -Transport narzędzi z oddziałów do Sterylizacji -Dezynfekcja inkubatorów (rozbieranie następnie ponowne złożenie) -Mycie okien , dezynfekcja stref -Sprzatanie pomieszczeń administracyjnych. -Kontrola stanu WSZYSTKICH środków które są używane w tym dziale. -Pomoc technikom sterylizacji w ich obowiązkach . Średnio na dyżurach są dwie osoby odpowiedzialne za wyżej wymienione obowiązki w tym jedna na zmianie porannej do godziny 14:35 a druga na południe lub na całym dniu od godziny 7 do godziny 19.

Bartosz

Wydaje się, że Ewa wyczerpała wątek odnośnie warunków pracy w Dziale Sprzedaży Usług Medycznych i Statystki. Ciekaw jestem, jak wygląda całokształt pracy na innych stanowiskach. Przede wszystkim, czy można liczyć na lepszą organizację i komunikację?

Wiązałam z tym miejscem duże nadzieje na ciekawą, rozwojową i stałą pracę w Dziale Sprzedaży Usług Medycznych i Statystyki. Niestety zawiodłam się okrutnie. Do moich głównych zadań należało koordynowanie Pakietu Onkologicznego. Absolutny brak jakiejkolwiek organizacji, ciągłe zmiany, przerzucanie z miejsca na miejsce, brak dokładnego wdrożenia w obowiązki, a oczekiwania niewspółmierne do warunków pracy. Do bardzo wielu rzeczy musiałam dojść sama metodą prób i błędów, ponieważ nikt nie potrafił niczego dokładnie wytłumaczyć. Pani Kierownik Działu - niestety z przykrością stwierdzam, że pomimo ogromnej wiedzy merytorycznej na zajmowanym stanowisku, kompletnie nie potrafi tej wiedzy przekazać nowym pracownikom w sposób jasny, przejrzysty i klarowny. Bardzo duża rotacja pracowników na moim stanowisku. Brak poszanowania podstawowych praw pracownika do informacji, tj. brak komunikacji, informacji o przeniesieniu z Działu do Działu, po prostu pewnego dnia dzwoni Pani z Kadr i zaprasza na podpisanie aneksu do umowy, a człowiek gdzieś pocztą pantoflową się dowiaduje, że zostaje przeniesiony, natomiast od Kierownika nie dostaje żadnej konkretnej informacji, raczej zdawkowe "wiecie, że od poniedziałku jesteście tu i tu...". Uważam, że szacunek do pracownika, do człowieka wymaga poproszenia go na rozmowę w cztery oczy i wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Niestety tutaj tego zabrakło. Pani Kasia z Działu Kadr przemiła, pomocna, złota kobieta. Panie z innych Działów także, Panie pielęgniarki, Sekretarki wspaniałe kobiety. Jedyną osobą w tym miejscu, która ma konkretny pomysł na organizację pracy i sposób funkcjonowania tego miejsca, oraz która potrafi porozmawiać z pracownikiem jest Pani Dyrektor ds Lecznictwa. Niestety po dwóch miesiącach pracy mój stan zdrowia pogorszył się na tyle, że nie mogłam przez kolejny miesiąc kontynuować pracy. Bardzo przykre jest to, że szukano nowego pracownika na moje miejsce w momencie kiedy jeszcze pracowałam (pod koniec drugiego miesiąca zostało opublikowane ogłoszenie), a nie dostałam bynajmniej żadnej informacji zwrotnej, że po okresie próbnym nie będzie ze mną kontynuowany stosunek pracy. Po upływie trzech miesięcy okresu próbnego także nie dostałam żadnej informacji zwrotnej czy kontynuujemy współpracę czy też nie i ewentualnie dlaczego nie. Absolutnie nic. Jest to bardzo przykre, ponieważ pracowałam w wielu firmach, wielu branżach, od małych firm po ogromne korporacje, ale jeszcze w żadnym miejscu jakie znam pracownik tak niewiele znaczył jak tutaj. Bardzo serdecznie odradzam podejmowanie współpracy z Działem Sprzedaży Usług Medycznych i Statystyki. Jak jest w innych Działach niestety nie wiem, być może lepiej. Mam nadzieję, że moja opinia da do myślenia kadrze zarządzającej, że coś dzieje się nie tak i być może będzie to impuls do wprowadzenia pewnych zmian organizacyjnych.

Kot
@Ewa

Niestety trudno się z Tobą nie zgodzić. Praca dla wytrwałych i odpornych psychicznie,lub./i bardzo zdeterminowanych. Atmosfera w dziale nieprzyjemna, nie ma co ukrywać. Komunikacja z pracownikiem mierna. Ja w sumie też odradzam pracę w tym dziale.

Iga

Podpowiedzcie czy szpital rekrutuje aktualnie pracownika do administracji?

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki - Łódź

• Jak się pracuje w Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki?

Kandydaci do pracy w Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
1.7/5 Na podstawie 10 ocen.

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki