Opinie o Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łódź

xyz

Ogólnie nie polecam pracy aktualnie w sekcji Informatyki. Aktualna sekcja wyczynia tam niezły bałagan ciężko jest do nich dodzwonić osoba zajmująca kierownicze stanowisko jest kompletnie nieodpowiedzialna za swoje czyny i bezkarna. A łaskawy Pan dyrektor od spraw technicznych tak Pięknie zniszczył coś co bardzo dobrze funkcjonowało, jako osoba współpracująca z byłą sekcja Informatyki nie mam porównania. W chwili obecnej jest to sekcja informatyki tylko z nazwy. Bo tak jest jeden wielki cyrk.

Wojciech
@xyz

Nie do wiary, że tak renomowany szpital ma takie problemy. To jest moloch i każdy oddział rządzi się swoją specyfiką, ale powtarza się regularnie zarzut o bardzo słabym kierownictwie. Czy pracownicy nie mają tam kompletnie nic do powiedzenia? Jak to tu wygląda jeśli pracownicy zgłaszają jakieś "ale"?

Gregory
@xyz

Zgadzam się. Pan dyrektor zniszczył nie tylko Informatykę.

Gregory
@xyz

Zgadzam się. Pan Dyrektor nie tylko zniszczył Informatykę. A to przez to, ze dostał wolną rękę od Pani Dyrektor która chce mieć święty spokój.

Sara

Tyran, uwił sobie gniazdo na Kardiologii i jak widać łazi z podniesioną głową / wstydziłby się/. Szpitalem rządzi osoba niamająca pojęcia o zadządzaniu . Ale ma swoich generałów: kierownik działu sprzedaży i statystyki oraz kierownik zatrudnienia/ żenada/

Maks

W dalszym ciągu nie ma menagera i chyba nigdy nie będzie. Pani dyr Maroszyńska, jest naukowcem, to zbyt spokojna osóbka nie interesujaca się wieloma sprawami, a szkoda.

Krzysztof

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy kto chętny wiedzieć więcej zapraszam na priwa

Klaudia
@Krzysztof

Ja chce wiedzieć więcej a nie wiem jak napisać priv

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Pacjent

Dwie bardzo nieprzyjemne, opryskliwe panie ( rejestratorki) w rejestracji na rtg w radiologia bud.A ginekologiczny.

Pacjent

Opinia dotyczy Poradni na budynku ginekologicznym….. Nie spotkałam bardziej niesympatycznej osoby jakim jest lala która jest na sekretariacie !!!!! Wiecznie nadąsana z grymasem na twarzy ludzik !!!!!!! Masz za dużo obowiązków nie dajesz rady to czas zmienić prace!!!!! Zero zrozumienia drugiego człowieka tylko wieczne dąsy i narzekania !!!!!!!!!

Lara
@Pacjent

Wymienić personel na bardziej ludzki. Zgłosić do Beaty Słomskiej, pani kierownik Poradni Ginek.

Sara
@Pacjent

A wy jesteście takie idealne ? Zawsze takie miłe i kompetentne na swoim stanowisku ? Złośliwe jesteście i tyle. Nawet można się domyśleć czyja to uwaga!

Zmień swoją.

A ty swoją

Pozytywny

Ja pisałem pismo o przywrócenie oficjalneurlopu po usłyszeniu że mi się nie należy

Pacjent

Jestem bardzo niezadowolona z zachowania ludzi pracujących w Matce Polce. Na wstepie zostałam bardzo niemiło zapytana o co chodzi jakby pani z rejestracji robiła wg łaskę ze sie odezwała. Wyjaśniłam po krótce o co chodzi (mieliśmy wysoką bilirubine u 4 tyg dziecka, nie spokój i skierowanie od naszego lekarza) po czym dowiedziała się ze dzieci w tym wieku mogą być niespokojne i ze dziecko nie jest za żółte. Zrobiono badania krwi i z wyników lekarz kazał mi odstawić poprostu mleko z piersi na 72 godziny i sprawdzać czy bilirubina zacznie spadac. Nie dało mi i partnerowi to spokoju wiec udaliśmy sie do innego szpitala w naszym miescie. Przyjęto nas bez problemu a okazało sie ze wg dziecko ma zapalenie płuc i infekcje krwi. Tak działa słynny szpital Matki Polki. (usunięte przez administratora) Nie polecam kompletnie. Albo miałam pecha i trafiłam na niekompetentnych ludzi lub poprostu jak to w państwowym szpitalu bywa ma sie ludzi gdzieś. Czy to chodzi o 4 tygodniowe dziecko czy o 80 letniego starszego człowieka.

Stefek
@Pacjent

Zgłaszać do Dyrekcji. Nie darować.

Mama małego dziecka

MŁODY BRUNET w okularach ciąg dalszy Po podejściu do pani w rejestracji i podaniu dokumentów zapytałam ile się czeka na przyjęcie by poinformować rodzine. Po czym z krzykiem wstał młody brunet i zaczął wykrzykiwać ze co za głupie pytanie to SOR tu się czeka od 30 do 4 godzin etc. Krzyczał na cała sale będąc bardzo wściekły idąc od biurka do wejściowych drzwi gestykulując przy tym. Po czym zaczął mówić jak on nie lubi pracy z ludźmi dorosłymi nie cierpi wręcz a dzieci to uwielbia (usunięte przez administratora) i tak nic im nie zrobi. Ja stałam jak wmurowana co za podejście do matki z dzieckiem co za człowiek tu pracuje który ma tylko kontakt z rodzicami i dziećmi! Nie rozumiem jak taki pracownik może nadal tam pracować poprostu tragedia, takie krzyki i słowa nie mieści się to w mojej głowie. I on zamierza pracować jako lekarz ? ???!????!! Poziom kultury osobistej poniżej zera. Na szczęście pani lekarz i pielęgniarki były miłe i za to im dziękuje, gdyż inaczej popłakała bym się tam gdyby spotkało mnie więcej przykrości. Tyle stresu człowiek ma idąc z chorym dzieckiem a ten z Mlody Brunet mnie bardziej zestresował i nie byłam już w stanie byc pogodna dla chorego potrzebującego dziecka. Człowieku zastanów się matka musi uspokoić swoje bolące chore dziecko jej potrzebny jest uśmiech, wsparcie lub spokój a nie wrzaski i awanturowanie się. Uważajcie na młodego bruneta poziom kultury osobistej poniżej zera!

Stefek
@Mama małego dziecka

Zgłosić do Dyrekcji Instytutu. Jak tak wszyscy będę bagatelizować zachowanie personelu w tym , nie napiszę w czym, to guzik się uda polepszyć. Zglosić !!!!

IGOR

Porażką jest SOR na którym młody ratownik medyczny nie umie rozpoznać ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i kaze czekac 3 godz na przyjęcie do lekarza. Dziecko po awanturze i telefonie do szpitala KORCZAKA od razu zabrano na badania po 2 godzinach była operacja ze stanem zapalnym. Kto jest szefem SOR i dla czego nie zatrudnia fachowców tylko ,, owieczki" be wiedzy i olewające pracę . Ten młody człowiek nie chciał nawet pomóc (podać wózka na kołach) kobiecie która przywiozła dziecko nie mające siły się poruszać. Brawo dla tego (usunięte przez administratora) urodziło mu się dopiero dziecko a w pracy (usunięte przez administratora) POZDRAWIAM MŁODEGO BRUNETA Z SOR

Szef
@IGOR

W Instytucie wszystko i wszyscy są dziwni. Dyktatura z PRL-u. Tutaj nigdy dobrze nie będzie, bo zatrudnia się pseudo fachowców. Znieniła się dyrekcja, nie powiem, jest spokojniej. Ale Pani Dyrektor nie może znać się na wszystkim, dlategp każdy robi co chce.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pik

Obie opcje są do wyboru w zależności jak Tobie pasuje.

Kik

Zależy od działu. Jedni dostają kasę inni wolne dni.

Jeleń

Za moich czasów nadgodziny robiło się wyłącznie ku chwale Matki Polki. Na szczęście od dawna tam nie pracuję.

Dan

Chciałam się zapytać czy oferta pracy pracownik strilizacji jest aktualna bo doszły mnie słuchy że na to stanowisko poszukiwany jest pracownik

Klos
@Dan

Zapytaj w Dziale Zatrudnienia w ICZMP

brak organizacji i managera

ICZMP jest wielkim szpitalem. Ale nie ma tam osoby znającej się na zorganizowaniu procesów, nie ma managera. Taki moloch nie może działać siłą rozpędu i funkcjonować identycznie od 40 lat. Nie polecam tu pracy ani młodym ani doświadczontym osobom. Młody nie pozna żadnych standardów pracy, nie będzie wdrożony do pracy, tylko przerzucany z miejsca na miejsce. Doświadczony pracownik, specjalista szybko zorientuje się że w bałaganie organizacyjnym nie wykorzysta swoich umiejętności. Kadry wyglądają jak żywcem wyjęci z lat 70-80 tych. Zresztą tamte osoby pracują tam od chwili wybudowania szpitala. Na biurkach stosy papierów z danymi osobowymi (!!!!) innych pracowników. Ja spokojnie mogłam przeczytać, spisać dane lekarzy, PESELE, adres zamieszkania. P(usunięte przez administratora) na prośbę pracownika o Regulamin wynagradzania wydaje Regulamin Pracy i dziwi się że pracownik mówi że nie o to prosił. (usunięte przez administratora)siedzi w małym ciasnym pokoiku w zaduchu z trzema pracownikami. Przy nich wszystkich rozmawia się o danych osobowych, wysokości swojego wynagrodzenia (!!!). Jak prosiłam o przyjście do mojego pokoju to kierowniczka kadr była zaskoczona jakie ja mogę mieć tajemnice że nie chcę rozmawiać w ich "kanciapie". Taka jest świadomość ochrony danych u szefowej działu kadr.

@brak organizacji i managera

Zgadza się. Głęboki PRL. Personel nie szkolony od 40 lat. (usunięte przez administratora)

@brak organizacji i managera

To prawda. Pani kierownik Działu zatrudnienia powinna zostac wymieniona, na inny model

Jak jest z pakietem medycznym w Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki? Można dołączyć rodzinę?

Pipi

Masz na myśli 40 + ?

zdziwiony

trochę jest to dziwne, że są tu same negatywne opinie. Znam kilka osób z ICZMP (personel pielęgniarski oraz administracja), owszem narzekają na zarobki, ale reszta im pasuje. Szczególnie pielęgniarki, które wiedzą, że bez problemu znajdą pracę w innych szpitalach. Mam wrażenie są tu wylewane żale sfrustrowanych osób, którym coś nie poszło po ich myśli.

Smyk
@zdziwiony

Mało wiesz. One tzn.pielęgniarki zarabiają 5 tyś a nawet 6 netto. Teraz dostały 2.5 tyś podwyżki. Jest administracja ktora też nieźle zarabia jak płace czy kadry, solidnie wynagrodzone przez swoją szefową kadr i płac panią Małgorzatę S.

O
@Smyk

Niedość że zarabiają krocie to od każdego zaszczepionego pacjenta mają koło 15 zł Tak więc wypłata plus nadgodziny i za każdego pacjenta a jest ich dziennie około 300-500 dziennie to uzbiera się fajna sumka Nie popieram starajmy pielęgniarek!!!!!!!!!!

Smyk
@O

Ale one są najbiedniejsze przecież. Niedługo będą zarabiać więcej niż lekarze.

zdziwiony
@Smyk

całkiem możliwe. Pasków nie widziałem. Czyli standard społeczeństwa, zawsze źle, zawsze mało.

Osa

Dyrektor ds. LECZNICTWA zrezygnowała, o co chodzi...

Karol
@Osa

A kto chciałby pracować z Banachem ?

Osa
@Karol

Banach też już tam nie pracuje...

była pracowniczka
@Osa

Ale z niej zrezygnowali. Bardziej obstawiam na to że jej nie chcieli dalej w zespole. Dyr. Kalinka to osoba któa kompletnie nie nadaje się na stanowisko zarządzaąjcego - brak kompetencji menadżerskich, brak wiedzy o zarządzaniu. W kontakcie jako człowiek bardzo wyniosła, pyszna, bezczelna. Aż dziwne że jest l;ekarzem. Chociaż jako onkolog nie ma dobrych opinii w środowisku medycznym. Wg mnie bardzo dobra zmiana że odeszła.

Filip
@była pracowniczka

Mylisz się. To świetny specjalista onkolog.

Programowanie

brak organizacji, bałagan straszny nie polecam do sekcji INFORMATYKI, kierownik nie do życia, wykorzystywanie i (usunięte przez administratora) jeszcze raz nie polecam tam pracować, jak najdalej od nich

Karol

Po odejsciu dyrektora Instytutu zmieniło się powietrze na lepsze w ICZMP..Koniec rządów tyrana, agresora człowieka pozbawionego ludzkich odruchów. Czekamy na dalsze rezegnacje ze stanowisk dyrektorskich i kierowniczych . A wtedy już będzie można całkiem lekko oddychać.

Jeden odpad medyczny w postaci dyrektora opuścił już mury Instytutu. Teraz czas na następnych rządzących . Pozostali z- cy dyrektora to niedawna zbieranina z całej Polski, bo nikt z Łodzi nie chciał się podjąć pracy w Instytucie.

Zaciekawiona

Mam pytanie czy jest tu ktoś kto pracuje na SOR i wie jak tam wygląda praca ? Czy zatrudniając się na stanowisku rejestratorki mogę zrobić jakieś kursy i zostać ratownikiem medycznym 2 lub 3 stopnia ? Jak dokładnie wygląda praca rejestatorki na SOR

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki - Łódź

• Jak się pracuje w Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki?

Kandydaci do pracy w Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
1.7/5 Na podstawie 10 ocen.

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki