SZTK TAPS

Łódź

Opinie o SZTK TAPS

Tabalug

Panowie napiszcie coś o stanowisku ślusarz frezer na jaką stawkę można liczyć ile zmian i jak atmosfera

Wajzer

Roboty po pachy, pieniedzy po kostki. Słabo

Witam! Pracowałem tam w 2004-2006 r. Takiej nagonki jak tam to życiu nie przeżyłem. Właściciel [usunięte przez moderatora] totalny cham i prostak! Załogo w większości z Łęczycy bez wykształcenia, pijaki, chamy itd. Sprzedawanie jeden drugiego mają we krwi. Praca po godzinach nawet po 17 godzin!!! Po prostu koszmar. Teraz wiem jaki człowiek był głupi że tam poszedł. Kupę zdrowia mnie to kosztowało. Kręgosłup mam do wymiany. Ciągłe przyłażenie majstra [usunięte przez moderatora] i mówienie dzisiaj dłużej o godzinie 13.40, gdzie się pracowało od 6.00 rano i człowiek miał dosyć po 8-miu godzinach ciągłego stania przy stole. NIE POLECAM tej firmy. Zastanów sie 10 razy zanim tam pójdziesz.

Zostaw opinię o SZTK TAPS - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SZTK TAPS