Opinie o Maxus Sp. z o. o. Ochrona osób i mienia w Łódź

Maxus Sp. z o. o. Ochrona osób i mienia
2 50 807 5 1
PIP. Nowy wpis

UWAGA !!! Firma postanowiła obdarować swoich pracowników i pracownice " OKOLICZNOŚCIOWYMI BONAMI ŚWIĄTECZNYMI " Bony okolicznościowe (Wielkanoc, Boże Narodzenie) Ciekaw jestem jak lub czyim kosztem je sfinansują ???

Marecki Nowy wpis
@PIP.

Skąd takie info że niby mają być bony na święta ?

Bartek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Nazwa działu: Handlowy
 Problem

Witam uprzejmie informuję isz ochrona pod logiem Maximus w lokalu chata walichnowska w Walichnowach w trakcie pełnienia służby spożywa alkohol.

NEO

Witam Proszę o rozwinięcie i przytoczenie przykładu na stawce najniższej krajowej ile powinny wynieść nadgodziny.

Matrix
@NEO

Wszystkie godziny z umowy zlecenia powinny być płacone 100 % jak masz z umowy zlecenia np 20 godzin to powinno być zapłacone jak za 40 dobumowy o pracę ale oni nie zabardzo do tego się kwapią

TakNie1
Majka Nowy wpis
@Matrix

Trochę źle napisales. Wszystkie godziny ktore zostaja z kwartalu ponad norme to nadgodziny placone 100%. Godziny na umowę zlecenie to te godziny ktore sa ponad norme ale wyplacone na biezaco po przepracowanym miesiacu. Np listopad ma 152 h Jezeli przepracujesz 192 h w listopadzie to masz 40h wiecej niz norma za ktore albo zaplaca odrazu do podstawowej pensji drugim przelewem czyli na umowę zlecenie albo rozlicza Cię kwartalnie czyli 40h przejdzie na grudzien. I w grudniu jest 160 h norma to moga Tobie dac do wypracowania tylko 120h bo te 40h ktore zostaly z listopada przeszly na grudzien I pokryly Ci norme 160h albo jeżeli nie dadza Ci mniej godzin to do wyplaty za grudzien musza zaplacic nadgodziny. Pamiętaj ze rozliczenie w tej firmie jest kwartalne odnosnie nadgodzin ktore płatne sa 100% a godziny zaplacone z danego miesiąca to umowa zlecenie.

Nowy 2019

Witam. Jaką rolę pełni i kim jest w firmie Jacek M?

Ewelina
@Nowy 2019

@Nowy 2019 Na forum publicznym nie powinniśmy używać danych personalnych. Jaką umowę otrzymałeś od początku zatrudnienia w Maxus?

Nowy 2019
@Ewelina

Imię można zawsze podawać a nazwisko pierwsza litera jest dozwolona tak jak w przypadku ludzi oskarżonych. Więc wszystko jest ok i na prawie. Postawiłem pytanie i interesuje mnie odpowiedź na nie a nie to jaka umowa.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
chory

Informacja dla tych co chcieliby pracować jako koordynator zarejestrowany. Na najniższą krajową reszta umowa zlecenie obowiązków dużo bo ludzi brakuje koorydynatorzy odchodzą bo nie wytrzymują presji ze strony prezesa i nie miłej atmosfery

Tak6Nie1
Maciej
@chory

Czy przy dłuższej współpracy można negocjować warunki zatrudnienia, konkretnie rodzaj umowy lub wynagrodzenie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Admin

czy w firmie są płacone setki za nadgodziny ? czy omijaja prawo jezeli tak to zgłaszac do pfron i do inspekcji pracy

NEO
@Admin

konsalneciarz

Dla chcących pracować w Maxus firma ma problemy.(usunięte przez administratora) problem z otrzymaniem urlopu z powodu braków w zatrudnieniu ludzi z grupą inwalidzką. Firmy ochrony zaczynają walkę o pracownika z grupą inwalidzką są aktulnie firmy dają lepsze warunki płacy i pracy od Maxusa

Tak14Nie
maks
@konsalneciarz

Firma Maxus to firma krzak powstała tylko dlatego żeby brać dofinasowanie z pfronu nawet strony swojej nie mają Wczesniej brał mm service ale im zabrali dlatego powstał twór o nazwie Maxus

Tak17Nie1
PIP
@konsalneciarz

Ciekaw jestem jaka to firma która daje lepsze warunki...? Jak możesz to rozwiń i podaj nazwę.

Franrk

Witam serdecznie. Czy ktoś z Państwa może ogólnie wyrazić swoją opinie na temat koordynatora w Łodzi Adama nazwiska nie pamiętam. Pozdrawiam.

Jolanta
@Franrk

Podawanie imion i nazwisk pracowników jest niezgodne z regulaminem GoWork - zostaną usunięte. Nie wiem nic na temat koordynatorów w Maxus Sp. z o. o. Ochrona osób i mienia - ale bardzo ciekawi mnie, w jakich godzinach się tam pracuje. Wie ktoś coś na ten temat?

Pracownicy
@Franrk

Niestety jest koordynatorem nieodpowiedzialnym, chaotycznym, o niskiej kulturze osobistej, przekazuje błędne sprawozdania z czasu pracy pracowników.

zain

PROFESSIONAL SECURITY Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem usługowym w Łodzi. Oferujemy stabilną pracę i dobre warunki, gwarantujemy bogaty pakiet świadczeń socjalnych. SZUKAMY STRAŻNIKÓW (NIEKWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW OCHRONY) W ŁODZI. Zatrudnimy osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności ze stopniem: • ZNACZNYM (mile widziane schorzenia specjalne, tj.: 01-U, 02-P, 04-O, 06-E), • UMIARKOWANYM (mile widziane schorzenia specjalne, tj.: 01-U, 02-P, 04-O, 06-E), WYMAGAMY: • aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności • chęci do podjęcia pracy • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku KAŻDY PRACOWNIK NIEPEŁNOSPRAWNY OTRZYMUJE: • umowę o pracę, wypłatę zawsze na czas, raz w miesiącu • możliwość pracy na zmiany, blisko miejsca zamieszkania • dodatkowe 10 dni urlopu • Bony okolicznościowe (Wielkanoc, Boże Narodzenie) Kontakt telefoniczny tel znajdziesz w Internecie

Tak15Nie4
A
@zain

Żadnych bonów świątecznych nigdy nie było

nn

Witam Mam pytanie czy firma maxus zwraca kasę za badanie lekarskie ?

@nn

Do 50 pln

A
@nn

Nie

Kasia

Koordynator mi powiedział że Maxus ma problemy finansowe nie dobrze się w firmie dzieje

Kasia

No ja czekam do końca marca miałam a tu ani widu ani słychu na ten temat a dalej pracuję jak kontrolę z pip będą mieli to sporą kare zapłacą no i jestem ciekawa czy z pfronu będą mogli się ubiegać o dofinansowanie jak nowa umowa nie podpisana

Admin

Jak tam nowy koordynator w Maxusie ? coś za bardzo nie wyrabia hahaha

Psotnik
@Admin

Co Cię obchodzi koordynator.Równy gość i daje radę na tyle obiektów.Ty byś się pewnie dawno (usunięte przez administratora) jakbyś miał tyle obiektów do ogarnięcia. A co do obiektów to mają ich sporo w Warszawie.

ksywka

Czy w Warszawie firma ma jeszcze jakieś obiekty? Dochodzą słuchy, że już niewiele.

Tak10Nie

Lump
@ksywka

Niewiele. I bardzo dobrze. Pan ZP zniszczył wszystko.

@Lump

Też odniosłam wrażenie, że ma niskie kompetencje.

Ulaaa
@Hermenegilda

Pan Z.P. idzie jak tornado. Niszczy wszystko i wszystkich.

@Ulaaa

To po co trzymać takiego w firmie skoro nie umie utrzymać obiektów i przynosi straty? Sekretarka z biura też odeszła.

Upał
@Hermenegilda

@Hermenegilda. Piórkowski ją zwolnił a nie odeszła. Tak samo Woźnicę zwolnił.

@Upał

Ludzi zwalnia, obiekty traci. To kim on będzie rządził? Sam sobą?

Romek
@Hermenegilda

Może tylko potrafi rządzić sam sobą???? Ja ne wiem czemu prezesi tej firmy na wymarviu nie pogonią go w cholere. Doprowadził firmę do kometnego zgonu. Zarabia jak minister, nic nie robi oprócz picia ławki i jedzenia ciasteczek. Czy prezesi są ślepi i głusi???? Rzygać mi się chce jak mam iść do pracy. A kiedys było inaczej.

Upał
@Hermenegilda

@Hermenegilda. A czy jego to pracownik wogóle interesował ? Znajdzie się jakiś niedobitek i będzie pracował dla Piórkowskiego i szefostwa z Łodzi. Zadbają aby mieli dojne krowy.

H.mm
@ksywka

Mają na Śląsku...

xyz

Mam pytanie,czy przy umowie o pracę,nie na zlecenia,firma płaci przy każdej wypłacie dodatek za godz nocne,i czy kwartalnie wypłaca pieniądze za nadgodziny,nadgodziny ponoć tak jak umowa zlecenie liczą,może ktoś opisać i potwierdzić.dzięki

Koordynator
@xyz

Za godz nocne powinni płacić co miesiąc za nadliczbowe nie wiem czy płacą raczej nadliczbowe przerzucaja na umowę zlecenie żeby 100% nie płacić

@xyz

Powinni ale nie płacą. Kwartalnie też nie wypłacą żadnych pieniędzy chyba że poprzez Inspekcje Pracy. Nie pracowałam na umowę zlecenie. Trzeba bardzo pilnować swojego urlopu , bo zginie. Jeśli dojeżdżacie do pracy dolej niż 50 km. piszcie o zwrot za bilety. Firma ma ŚRODKI NA ZWROT . I to co miesiąc.

@Były pracownik

Nie rozumiem,tzn że jak norma w miesiącu jest np 176h,a przepracowało się np 200h,czyli 24h więcej na umowie o pracę,to za te 24h nie zapłacą,podobno te 24h policzą jako umowa zlecenie,jak koordynator odpisał.

kobra
@Xyz

zapłacą dokładnie tak jak piszesz. nadgodziny jako umowa zlecenie

@kobra

Co miesiąc regulują wszystkie należności,o ile jesteś w temacie,czy nadgodziny kwartalnie,bo takie info ktoś też przytoczył,dzięki za odpowiedz

Joachim
@xyz

Za godziny nocne płacą co miesiąc. Za nadgodziny oczywiście kwartalnie, bo taki jest przyjęty okres rozliczeniowy w firmie, ale lepiej pilnować tego we własnym interesie. Na umowie o pracę za nadgodziny muszą zapłacić 100% - nie pozwólcie wciskać sobie jakichś dodatkowych umów zleceń, bo one zawsze będą na inną firmę!

Neron
@Joachim

Jak nie dac sobie wciskać dodatkowej umowy zlecenia czekam na poradę taką zeby nie zostać bez pracy

Koordynator

-------------------------------------------------UWAGA--------------------------------------------------------------------------- Prosze pamietać że w listopadzie powinno być wypłacone za 12 godzin wiecej poniewaz 12 listopada był dniem wolnym gdy komuś naliczą mniej prosze dać znać do kadr lub koordynatorowi że za mało godzin podano do wyliczenia pensji miało być Listopad - 168 a jest 160 pamietajcie o tym i sprawdzcie swoje wypłaty za listopad bo moga sie zdarzyc pomyłki jak nie zakomunikujecie to mozecie straci piniazki za dodadtkowe 8 godzin

Tak8Nie1
BYLEJAKI

Pani Nina z UKSW Wójcickiego:obiecywała pracownikom,nawet jak zmieni,się firma inna powrót do pracy,w Wrześniu, tylko ona wróciła z dwoma pracownikami. Nieeleganckie z Pani strony. Warto nie mieć do czynienia z takimi ludźmi!!!

Byly pracownik
@BYLEJAKI

Po tej osobie mozna sie wszystkiego spodziewac to (usunięte przez administratora)obludna istota dobrze ze juz nie mam z ta kreatura juz do czynienia paskudna malpa

Timnom

Pan P i dmuchana lala też widziałem....uważam że nawet do niego pasuje...widziałem też konto na portalu randkowym Pan p szuka kobietki może jakaś chętna ????????????????????????

Już były pracownik

Panie (usunięte przez administratora) zbieraj się do porządnej pracy bo nie zarobisz na swoje utrzymanie. Ludzie cię na taczce gnoju wywiozą. Za wodę , za nadgodziny, za traktowanie pracownika , za wiele przekrętów które zrobiłeś , za ludzi którzy przepracowali po 6, 7 i więcej lat a teraz się ich zwalnia. Chciałabym żeby i ciebie to spotkało. A (usunięte przez administratora) kupcie w prezencie jakąś lalę.

Tak12Nie

Czemu lalę? Nie ma partnerki? XD

Paulina
@Hermenegilda

Bo na swoi profilu fb nasz ukochany prezes Pyć bawi się lalą dmuchaną. Wstyd. Dla pracowników nie ma na premie, na wodę, na wczasy pod gruszą za to jest na lalki z sex shopu. W

@Paulina

Może planuje nową działalność, tj. otwarcie agencji towarzyskiej i jest to jakaś reklama? XD A nawiasem mówiąc, rzeczywiście wstyd, żeby prezes firmy zajmującej się nadzorem mienia był tak niepoważny.

BYŁY PRACOWNIK
@Już były pracownik

BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA!!! BRAK WYPŁAT ZA NADGODZINY TYLKO KOORDYNATORZY MOGĄ DORABIAĆ I MAJĄ WYPŁACANE ZA NADGODZINY ŻADNEJ REAKCJI ZE STRONY DYREKTORA I PREZESA-KOSZMARNA FIRMA POWINNI JĄ ZLIKWIDOWAĆ-JEST JESZCZE DUŻO RAŻĄCYCH SPRAW JEST TO BARDZO PRZYKRE BO PEFRON NA TO PŁACI

Kokos

Maxus przegrał przetarg na ZGN w Warszawie

Ktoś

Prezes Dominika za panny nawywała się BAZYL ?????

były

Ogólnie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Jakiś nowo bogacki otworzył sobie firmę i jedzie na krzywdzie ludzkiej. Omijajcie ten (usunięte przez administratora) Jest mnóstwo porządnych pracodawców szanujących pracowników.

Hermenegilda

Może tak dodać listę obiektów w Warszawie przegranych u przez Maxus? Zaczynam: - UKSW Dewajtis + szatnie; - biblioteka przy Koszykowej; - Park Kultury i Wypoczynku w Powsinie; -był super obiekt przy Długiej, też już nie ma. To w końcu co jest? Powie ktoś?

Micki
@Hermenegilda

I super. Ta firma wogóle nie powinna już istnieć na rynku a prezesi powinni ponieść konsekwencje za wykorzystywanie ludzi niepełnosprawnych.

A czemu nie ? Szpital Praski

@Hermenegilda

@Hermenegilda A szpital bielański przecież też przegrał Maxus.

Już były pracownik

Brawo Maxus za przegranie przetargu na obu szatniach na UKSW na obu campusach. Pytaliście o wodę. Nie widziałam wody od pracodawców na obiektach ( chyba że w kranach lub samemu się przyniesie ). Nie warto a nawet odradzam przyjęcia się do pracy do tej firmy. Firma nie chce zwracać pieniędzy za nic. Nawet nie mam wypłaconych za nadgodziny. Za pośrednictwem PIP swojego dopnę.

Luiza
@Już były pracownik

Pan prezes stwierdził do inspektora, że każdy obiekt w lato dostaje wodę

Alojzy
@Luiza

Hahahaha ja tej wody od 4 lat nie widziałem

Już były pracownik

Brawo panie Piórkowwski . Brawo za rozwalenie firmy . Za brak wody . Za socjalne dla pracownika. Na miejscu głównego prezesa ( nie wiem który to jest czy Pyć czy Myszkorowski ) to na zbity pysk już byś pan wyleciał z tego biura i 4 piętra. Życzę takiego samego potraktowania przez prezesa.

Leszek Staniszewski

jestem pracownikiem ochrony od trzynastu lat , pracowałem w trzech firmach pobierających dotacje z PFRON i z pełną odpowiedzialnością za słowa informuję że ,, Maxus" jest z tych firm najgorsza pod każdym względem...począwszy od prezesa , poprzez dyrektorów , funkcyjnych pseudo koordynatorów a na pracownikach skończywszy...nabór ogranicza się jedynie do posiadania orzeczenia o niepełnosprawności - najlepiej z tą za którą będzie z PFRON największa dotacja...po podpisaniu umowy Ludzie zostają pozostawieni samemu sobie lub co gorsza stają się ofiarami układów na obiektach...w tej firmie prócz gołej pensji w najniższej wysokości nie ma nic , ani refundacji leków , ani zwrotu za dojazdy , ani wczasów pod gruszą...nawet kompletnego umundurowania - za to jest rozpisywanie godzin na 8 przy dyżurach 24 godzinnych oraz bezprawne zabieranie dni urlopowych gdy występują tkz.niedogodziny , przy czym za dni świąteczne i dni wolne ustawowo od pracy nie ma dodatków ...w firmie stosowany jest mobbing zarówno poziomy jak i pionowy o czym prezes wie i taki stan rzeczy toleruje ! Reasumując - kandydatom radzę się dobrze zastanowić nad podjęciem tam pracy a administratorom obiektów nad podejmowaniem współpracy z tą firmą.

Tak17Nie

Perła
@Leszek Staniszewski

Brawo za szczerą wypowiedź. Prezes bezczelnie kłamie Inspekcji pracy o wodzie którą w upał dostają pracownicy o do finansowaniu do leków, okularów i zwrotu kosztów dojazdu do pracy. Z ust prezesa Pycia kłamstwo goni kłamstwo. Ta firma do dno i wyzysk.

Wodnik

Przypominam, że pracodawca ma m.in. obowiązek zapewnienia nieodpłatnie zimnych napojów, gdy temperatura w pomieszczeniach pracy przekracza 28 st. C, a na otwartej przestrzeni 25 stopni C.U mnie na obiekcie momentami temperatura dochodzi od 37 do 46 stopni masakra Napoje powinny być dostępne stale, w ilości zaspokajającej potrzeby zatrudnionych. Przy tzw. pracach brudzących, wykonywanych na otwartej przestrzeni i bez dostępu do wody bieżącej, pracodawca jest zobowiązany zapewnić do celów higienicznych co najmniej 90 l wody dziennie na każdego pracownika. o wode prosze się zwracać do działu kadr lub do koordynatorów

Tak20Nie

boa

ostatnie wpisy o nicku ,,lew" spłodzone zostały przez obrzydliwego babochłopa , wyjątkową mendę ukrywająca się za plecami innych , wykorzystała menela ernesta do obrony jej interesów , ta kłamliwa manipulantka i donosicielka jest żywym brakującym ogniwem w teorii Darwina , tam gdzie teraz trafi zniszczy obiekt jak na Dewajtis. Babochłopie jesteś kupą gównaaaa !!!!!!!

Żyrafa
@boa

Aż mi Ciebie żal. Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem. Ale przez swój wpis niczego nie zmienisz. Próbujesz dowartościować się przez goworka. Jesteś biednym zakompmeksionym ludzkiem.

@Żyrafa

traktuję cię babochłopie tak jak na to swoimi działaniami zasłużyłaś i nawet używając 100 nicków nie jesteś w stanie tego zmienić , karma wraca a teraz niszcz obiekt i Ludzi na Ciołka , bo tylko to potrafisz !

Lisek
@boa

Jesteś debilem bo tylko (usunięte przez administratora) może pisać takie brednie. Następny detektyw Rutkowski albo jasnowidz Jackowski. Puknij się pało w łeb i zacznij rzeczowo myśleć. To naprawdę nic trudnego.

@Lisek

obrzydliwy babochłopie atlas zwierząt zawiera jeszcze dużo nazw , zmieniaj nicki ale prawdy o sobie nie zmienisz , jesteś wyjątkową kanalią donoszącą na koleżanki i kolegów za parę nędznych judaszowych groszy i możliwość utrzymania się na powierzchni , no ale cóż gównoo zawsze pływa na wierzchu !

Lisiczka
@boa

No nie każdy ma figurę beki spermyyy oraz mordę knurra. Genter na fali hahaha a ty zbokuuu do szambaaa.

@Lisiczka

wyjesz obojniaku ? szlag cie trafia ? i tak nawet nie wiesz kto wreszcie twoją podłą działalność docenił szambiaro , na zawsze będziesz kupą śmierdzącego obrzydliwego gównaaa ha, ha ha sprzedającego innych za ochłapy z pańskiego stołu ! i leć na skargę bo tylko to potrafisz , donosić i skarżyć !

boa

nie zgadłaś przygłupia kanalioo , graj dalej , ha ha ha.

Spostrzegawczy
@boa

Ty się zdecyduj w końcu kto jest pod Nickiem "Lew" bo albo masz rozdwojenie jaźni albo ... No właśnie czy możesz sprecyzować? Pod Nickiem "Lewa" typujesz już trzecia osobę. Może detektywie Leszku sprecyzuj i trzymaj się już jednej wersji.

@Spostrzegawczy

to już jest mania prześladowcza wszędzie widzą leszka , wychodzi na to że zacznie się co poniektórym śnić po nocach i straszyć po obiektach , tak pijacy i (usunięte przez administratora) psychole bójcie się sprawiedliwości leszek nadlatuje z PiPem...

Spostrzegawczy
@boa

Grzecznie się do Ciebie zwracam a Ty wyzywasz wszystkich od pijaków, złodziei i psycholów. Zastanów się po co to wszystko? Wystarczy poczytać Nicki boa żeby wiedzieć że to Ty Leszek. Nie wiem dlaczego wszystkich masz za imbecyliiii. To pokazuje jakim Jesteś człowiekiem.

Miły

Identycznie jak Ty Swój swojego pozna.

Jola

Dawno nie pisalam ale teraz kiedy juz ochlonelam to chce sie podzielic tym co mnie spotkalo ze strony osob ktore udawalo moich przyjaciol A mianowicie Danuta S Leszek S .Szczegolnie zawiodlam sie na Dance przez caly czas udawala taka serdeczna przyjaciolke a glownie chodzilo jej o to jakie mam planyi ci zamierzam wyciagala ode mnie informacje i przekazywala gdzie trzeba .Mam poad 60 lat adalam sie podejsc jak male dziecko nocoz zycie piszerozne scenariusze moj na dzien dzisiejszy nie wyglada ciekawie ale juz wkrotcei mnie zaswieci slonko.Jedyne co mnie boli to podlosc ludzka ktora nie zna granic czasami myslimy ze jestesmy otoczeni przyjaciolmi a okazuje sie ze to nie to ale dalam sobie rade czekam na dalszyciag wydarzen

@Jola

Nie wiem jak Leszek S podejdzie do Twoich Jolu oszczerstw, czy w ogóle tu zagląda. Natomiast jeśli chodzi o mnie to ja nie chcę i nie będę komentować Twojego postu ponieważ uważam że ostatni pobyt w szpitalu i Twoja choroba związana z tym pobytem zrobiła spustoszenie w Twojej głowie. Jest mi przykro. Pozdrawiam.

Jola

Mialam inne zdanie ufalam Danusi bezgranicznie no coz takie jest zycie

@Danusia

Broniac swoje imie probujesz zasugerowac ze zwariowalam mozna i tak kazda obrona jest dobra ale gwarantuje ze nie zwariowalam tylko bardzo zawiodlam sie na Tobie to tyle

@Jola

Zawiodłaś się to tylko na swojej chorej głowie. Nie bronię swojego dobrego imienia bo nie mam przed kim i przed czym. Jolu idź do lekarza potrzebujesz pomocy. Pozdrawiam.

@Danusia

Co Ty chcesz od mojej giowy przestan robic ze mnie wariata bo robisz to publicznie ja Cie od wariatow nie wyzywam wiec sie zastanow co piszesz wczoraj grozilas mi sadem a to chyba Ty zachowujesz sie troche pod sad ja pusze to co mysle i jak sie zachowalas w stosunku do mnie napisalas nawet ze powiesz w sadzie ze Lewicki jest najlepszym przelozonym jakiego mialas to raczej z Twoja glowka jest cos nie tak bo tyle krzyczalas a zreszta co mnie to obchodzi ale od mojej glowy i mijej choroby to wara bo nie masz prawa sie publicznie wypowiadac bo to juz jest pomowienie

@Danusia

Wywlekasz publicznie o mojej chorobie bo czytalas co bylo napisane i teraz ro wykorzystujesz ze ci zaufalam masz racje przez przelozonych i takich osobach twojego pokroju fajtycznie cos sie zlego stalo ale czy jestem wariatka czy nie to nie tobie wydawac publicznie werdykt i stawiac diagnoze od tego beda inni a ty nie pizwalaj sobie za duzo i nie mysl ze jestes bezkarna

@Jola

Hola hola sama pisałaś tutaj na goworku że miałaś udar. Dlatego pozwoliłam sobie napisać że ostatni pobyt w szpitalu i związana z tym choroba tz UDAR zrobił spustoszenie w Twojej Jolu głowie. Z całym szacunkiem ale to Ty sama robisz z siebie WARIATA. Dlatego nie mam pretensji oraz żalu po prostu rada z serca IDŹ DO LEKARZA BO JEST CI POTRZEBNY.

@Danusia

Szkoda mojego zdrowia to TY IDZ DO LEKARZA nie mam juz ochoty pisac na dzien dzisiejszy nie jestes odpowiednim partnerem do dyskusji .To by bylo na tyle .A jak cie wezwa do sadu a zeznasz inaczej niz mowilas to po rozprawie poprostu napluje ci w twarz i nie mam ochoty dalej z toba polemizowac szkoda mojego zdrowia i moich nerwow to byl moj ostatni wpis do ciebie JESZCZE DOBRA RADA LECZ SIE NA NOGI BO NA GLOWE JUZ ZA POZNO

@Jola

A kogo interesuje wasz trójkąt tzn Ty, Danuta i Leszek???? Czemu mają służyć Twoje wpisy na goworku???? To są Twoje prywatne sprawy a Ty wylewasz publicznie gorzkie żale. Robisz z siebie męczennicy. Wczesniej bo Lewicki i Nina teraz bo Danuta i Leszek. A jak to się ma do firmy???? Dyrektora prezesów koordynatorów nie interesują problemy, plotki, romanse, przyjaźnie pomiędzy pracownikami. Przeczytaj regulamin i czego dotyczy ta strona. A Ty wylewasz tu rozgoryczenie i rozpacz za przyjaciółką. Tylko kogo to interesuje???? Może zgłoś się do którejś z redakcji typu Samo życie i opublikują Twoją historie. Z całym szacunkiem ale ostatni Twój wpis to dziecinada i brak honoru.

@Iwonka

Czego sie czepiasz nastepna nawiedzona ja nie rozpaczam za przyjaciolka tylko napisalam co ona potrafi nie nawidze dwolicowcow

@Jola

Ale kogo to interesuje???? Właśnie Ty robisz z siebie idiotke pisząc tutaj takie rzeczy. 99 %czytających te opinie nie zna ani Ciebie ani Leszka ani Danuty. Więc po co tutaj smędzisz jaka to jesteś pokrzywdzona.

@Jola

I jeszcze napisze Ci, że jak się spotkaliśmy w parku tzn pracownicy to Danuta cały czas Cię wspominała. Opowiadała jak Cię skrzywdzili i upokorzyli. Nawet myśmy jeszcze zostali a ona spueszyła się do Ciebie do szpitala. Ale przyjaciółkę trzeba traktować jak przyjaciela a nie jak służącą. Co za dużo to nie zdrowo.

Bogdan

Weź leki na uspokojenie i zmień kanał.

Zuza
@Jola

Myślisz że po tym co tu odstawiłaś to ona albo ktokolwiek pójdzie w Twojej sprawie na świadka? Puknij się w czoło kobieto.

Barni
@Zuza

Jeszcze zapłaci"MAXUSOWI"odszkodowanie za bezpodstawne pomówienia.

@Barni

śmiech na sali , dyrekcja Maxusa na kolanach na pielgrzymkę z podziękowaniem że mają tak głupich pracowników że jeszcze szykanowani pracownicy ich nie posadzili , a Oni dobrze wiedzą ile mają za uszami.

Kolega
@boa

Posadza, posadzą ale Ci normalnie a nie Ci którzy lamentują tutaj jaki to ich los spotkał i opisują kto kogo i za ile. Dla tych malkontentów życiowych (tu zwracam się szczególnie do Jolanty) to do programu " Urzekła mnie Twoja historia " a nie do sądu.

Ela
@Jola

Urzekła mnie Twoja historia. Ja pitole co za poziom osobowości. Następna psychiczna?.

Ela

A Ty z autopsji czy z urzędu taką mądra? Zanim coś napiszesz sensownego przeczytaj wszystkie posty p.Joli.

@Ela

No właśnie to posty Pani Joli i innym (usunięte przez administratora) do tego co pisze. Zanim ocenisz kogoś spójrz w lustro.

Jola

Danusia S jest najbardziej krysztalowa osoba jaka znamUczciwa do bolu ciekawa jestem czy teraz bedzie juz zadowolona

Limonka
@Jola

Bez komentarza. Aż mi Ciebie żal.

@Limonka

Musialam tak napisac bo jak napisalam co mi zrobila to kazala sprostowac bo pozwie mnie do sadu wcale nie jest krysztalowa wrecz przeciwnie wczoraj napisalam jak mnie potraktowala

@Jola

Ale to naprawdę nikogo nie interesuje. To nie miejsce na Twoje zażalenie i pretensje. To Wasze sprawy jak się traktujecie.

Zostaw opinię o Maxus Sp. z o. o. Ochrona osób i mienia - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie