MAXUS Sp. z o.o.

Opinie o MAXUS Sp. z o.o.

ABC

Witam. Interesuje mnie do jakiego wieku na stanowisku pracownik ochrony może pracować kobieta. Czy pracownik ochrony, może odmówić z powodu niepełnosprawnosci skierowania na inny posterunek, poza miejscem zamieszkania (po operacji kręgosłupa, nie posiada samochodu)

@ABC

Witam Panią. Przepisy nie normują granicznego wieku, do którego pracownik - kobieta może pracować na stanowisku ochrony. Bardziej determinuje to stan zdrowia, który wpływa na możliwość świadczenia pracy. Odnośnie kierowania na inny posterunek poza miejscem zamieszkania sprawa wygląda w taki sposób, iż na umowie o pracę wskazane jest miejsce wykonywania tejże pracy. Zazwyczaj firmy jako miejsce świadczenia pracy wskazują dane województwo. Tym samym za nieuzasadnioną uznać należy odmowę z powodu przeniesienia na inny posterunek. Niemniej jednak zawsze z pracodawcą należy spróbować dojść do porozumienia i znaleźć konsensus.

Witam obowiązuje umowa o pracę i wynagrodzenie w wysokości minimalnego plus dodatek za pracę w porze nocnej. Oczywiście są możliwości awansu, uzyskania dodatkowych uprawnień itp. Wszystko zależy od zaangażowania.

@MAXUS Sp. z o.o.

Masz częściowo rację.Dostając skierowanie do Medycyny Pracy,pracodawca w nim musi ując jakie są czynniki pracy oraz to że posiadasz stopień niepełnosprawności,a następnie lekarz z Medycyny Pracy daje ci zdolność lub też nie oraz pewne ograniczenia.Pamiętaj zawsze o tym decyduje lekarz Medycyny Pracy.

Do pracodawcy.
@MAXUS Sp. z o.o.

Jest to pół prawda.Są pewne odstępstwa.Rodzic z dzieckiem do 4-lat nie może pracować w godzinach nocnych i nie może być oddelegowany poza swoje miejsce zamieszkania.Ponadto są pewne ograniczenia dla osób niepełnosprawnych oraz dla osób które mają ograniczenia z medycyny pracy.

@Do pracodawcy.

W przypadku pracownika opiekującego się dzieckiem do ukończenia 4. roku życia przepisy przewidują, że może on wyrazić zgodę (lub nie) na pracę w porze nocnej.

@Do pracodawcy.

Pracownikom opiekującym się dzieckiem do 4 roku życia przysługuje szereg uprawnień związanych z szeroko rozumianym rodzicielstwem. Do uprawnień tych bez wątpienia należy możliwość zadecydowania o delegowaniu poza stałe miejsce pracy. Pracodawca nie może bowiem wysłać w delegację pracownika opiekującego się dzieckiem w wieku do 4 lat, jeżeli pracownik nie wyrazi na to zgody, z jednym wyjątkiem. Zgodnie z art. 178 § 2 kodeksu pracy pracownika opiekującego się dzieckiem do 4 roku życia nie wolno bez jego zgody delegować poza stałe miejsce pracy. Chodzi tu zarówno o opiekę nad dzieckiem własnym, jak również przysposobionym, a także dzieckiem, w stosunku do którego pracownik jest prawnym opiekunem. Istotnym jest, czy dziecko pozostaje we wspólnym gospodarstwie domowym z pracownikiem. Uprawnienia tego nie wyłączy co do zasady chwilowe, sporadyczne powierzenie opieki nad dzieckiem innemu członkowi rodziny, a jedynie oddanie dziecka na wychowanie innej osobie lub do domu małego dziecka. Zatem zasadą jest, że pracodawca zatrudniający pracownika opiekującego się dzieckiem w wieku do 4 lat nie może go delegować poza stałe miejsce pracy, chyba że, pracownik wyrazi na to zgodę. Zgoda, w zależności od rodzaju wykonywanej przez pracownika pracy może mieć charakter jednorazowy – gdy delegacje występują na stanowisku, na którym jest zatrudniony sporadycznie, jak również charakter „stały”, gdy wymaga tego wykonywana przez pracownika praca. Kwestia zgody przy przyjęciu. Ps oddelegowanie na inny obiekt to nie delegacja - rozłąka z dzieckiem.

Ewa M-nak

Od maja zaczynam pracę w szpitalu dziecięcym w Warszawie. Kontakt z panią kierownik jak na razie na duży plus. Bardzo się stresowałam a Pani Małgosia przyjęła mnie z uśmiechem , wszystko wyjaśniła , Mam nadzieję że będzie dobrze bo to duży obiekt.

Marcin W
@Ewa M-nak

Podczepiam się. Pani Małgorzata przemiła młoda osoba a przede wszystkim kompetentna . Nie chciałem w szpitalu pracować bo szpitale to obiekty dość ciężkie ale Pani Małgosia szkoli tłumaczy i to z taką cierpliwością i uśmiechem że wszystko wydaje się łatwe. Oby więcej takich życzliwych kierowników.

@Marcin W

To fajnie, a ile mniej więcej trwa wdrożenie do pracy tam? :)

Marcin W
@Anna

Z tego co się nauczyłem to jeszcze mi trochę brakuje aby samemu pozostać na stanowisku. Najgorzej to wszystko zapamiętać gdzie co się znajduje , aby ludzi pokierować na dany oddział. Ale zmiany mam z fajnymi ludźmi z którymi się współpracuje. Do perfekcji i pewności siebie to każdy dojdzie po 3 miesiącach. To wszystko zależy od zaistniałej sytuacji.

Dzień dobry, chciałbym zapytać Państwa,czy posiadają Państwo jakieś obiekty do ochrony w mieście Legnica w województwie dolnośląskim?. Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam Paweł.

Bozena

Czy moge otrzymac nip maxusa potrzebne do zwolnienia szpitalnego

@Bozena

Witam NIP naszej spółki to 729 270 18 93. Życzymy rychłego powrotu do zdrowia.

@Bozena

NIP firmy masz na umowię o pracę.

Brak

Jaki stopień niepełnosprawności.umiarkowany,jest OK.

Firma ok spoko szkoda że stracili obiekty w kaliszu.

Firma super.

Romanm

Witam Czy potrzebujecie kwalifikowanych pracowników ochrony w Bydgoszczy. Nie mam pozwolenia na bron

Yolanda

Interesuje mnie do jakiego wieku na stanowisku ochrony mogą pracować kobiety. Dziękuję Czy pracownik ochrony może odmówić z powodu istotnej choroby, uzasadniona niepełnosprawność skierowania pracownika na posterunek poza miejscem zamieszkania (nie posiada samochodu).

mariusz

pracuje w tarnowie kordynatorem jest pan wreblak grzegorz ma podejscie bardzo dobre

M.

Z czystym sumieniem polecam firmę.Pracowałem w niej.Wynagrodzenie było na czas,Panie w Kadrach zawsze były pomocne. Ale jak ktoś chce pracować z Warszawy nie polecam kordynatora Szczerby Michała.Na niczym się nie zna,nie potrafi nic załatwić. Kordynatorzy godni do polecania to Pan Kamil i Pan Wojtek.

@M.

Podpinam się do opinii.Inni kordynatorzy mają podejście do pracowników.Jak dzwonią i potrzebują pomocy potrafią powiedzieć proszę czy może Pani przyjść dziś do pracy.Bo Szczerba się nie pyta tylko wydaje polecenie ,,masz przyjść dziś do pracy,, Takich przełożonych jak Panowie Wojtek i Kamil powinno być więcej w oddziale w Warszawie. A taki jak Szczerba to wcale nie powinien pracować z ludźmi.

Tadeusz
@M.

Zgadzam się w stu procentach . Moi koledzy nie chcą współpracować z panem Michałem SZ. dlatego wolą przejść do innych koordynatorów lub odejść z firmy.

Niezniszczalny

Pracuję w Wejherowie pieniądze na czas,koordynator zawsze w zasięgu,szybko i zwięzłowato rozwiązuje problemy. Kto chce będzie pracował kto nie chce niema przymusu.

@Niezniszczalny

Wiesz, pieniądze na czas to powinien być już standard a nie plus. Powiesz ile jest tej kasy? Pensja jest na dobrym poziomie i warto żebym wysłał CV? Co radzisz?

Oczywiście, ma Pan pełną rację. Pieniądze na czas powinny być standardem w każdej firmie dlatego u nas zawsze o to dbamy. Wynagrodzenie to nie jałmużna i pracownik nigdy nie powinien mieć problemów z jego otrzymaniem

Niezniszczalny

Wporządku firma.

12345 Konin

W tej firmie Ochronie Obiekt Konin jest różnie jak innych zakładach pracy raz jest gorzej a raz lepiej. Fakt większość Osób których tam pracuje to Osoby Niepełnosprawne ????????. Czasami mnie zastanawia czemu niektóre Osoby mogą chodzi na L4 a pracodawca nic nie mówi a, jak już pójdą dwie Osoby to pracodawca się ładnie mówiąc Sapie. Może sam pracodawca bezpośrednio nie ale Kordynator tak. Co mogę powiedzieć o tej firmie hmm wypłata na czas, za nadgodziny płacą nawet ładne sumy to też ile dla kogo jest dana wartość pieniądza, ale za nadgodziny idzie sporo odłożyć zależy kto ile je ma. Co myślę o Kadrach Panie miłe wytłumaczą jak jest problem to wytłumaczą co zrobić i jak np uzupełnić lub wysłać coś na e-maila. Pracownicy są różni - zgrzyty zawsze będą bo to coś komuś nie pasuje a większość 98% to Panowie, ale i tak są Kobiety 2%????. Póki co Pani Kordynator Justyna.B. Spoko kobita jak trzeba o (usunięte przez administratora) człowieka jak się na leży ku dobrej strony jest Osobą pomocną, wyrozumiałą. Każdy z nas ma złe i dobre dni. Myślę że Pracodawca jest OK dałabym 4.5 gwiazdek czemu nie 5 bo zawsze jest coś do poprawki. Pozdrawiam Obiekty Konin????

Ciekawy
@12345 Konin

Zgadzam się . Firma na poziomie,pieniądze na czas,Kadry zawsze miłe i konkretne. Kierownik Pan Wojciech na Poziomie !!! Nic tylko pracować,nie podpadać,przychodzić czystym,ogolonym i wykąpanym do pracy. Swoje obowiazki wykonywać jak należy. Pozdrawiam Wszystkich Pracujacych ,ale zaznaczę Dobrze Pracujących w Firmie Maxus. Marian Bydgoszcz

@Ciekawy

Dziękujemy za obiektywną opinię. Będziemy czynić wszelkie starania aby utrzymać dotychczasowe standardy.

Edyta

Witam.Pracowałam w szpitalu w Warszawie firma przegrała przetarg i zostałam przeniesiona na inny obiekt do szpitala na Górczewską.Pani która mnie szkoliła jest bardzo nie miła, powiedział że ona tu rządzi i to co ona mówi trzeba wykonywać.Brak jakiegokolwiek socjalu.Pan kordynator Szczerba powiedział że ta Pani tu dowodzi.To od czego on jest.Nie dziwię się dlaczego tu ludzie nie chcą pracować.Praca z takim (usunięte przez administratora)

@Edyta

Słabo że nie ma socjalu bo takie benefity to zawsze fajny dodatek. Chociaż możesz liczyć na premie za dobrą pracę czy tylko sama podstawa? Ile tego wychodzi?

Grażyna

Sama podstawa. Jak nie masz renty lub emerytury to z nocnymi godzinami 2430 zl

Tani agent Lublin

Coz moge powiedziec o tej firmie niedawno weszla na nasz rynek poczatki wydawalo sie ok z biegiem czasu okazalo sie co innego wyplaty byly na czs a co do nad godzin przez jeden miesiac wyplacone a juz nie wyplacili przyjmuja osoby niepelnosprawne z roznymi stopniami niepelnosprawnosciami ze specjalnymi stopniami traktuja ich Jak maszyny przyczym zwlaszcza kordynator dopuszcza sie znieslawienia pracownikow art 212 znecania psychicznego art 207kk I stosuje (usunięte przez administratora) do tego te osoby zostaja zastraszane albo zabraniem godzin lub nie przedluzaniem umowy nie polecam tej firmy najgorsza jaka moze byc

@Tani agent Lublin

Zgadzam się w całości ,gdzie pieniążki za leki ,paliwo :)prezes nie odpowiada na skargi,koordynator porażka

@Lublin

Firma Maxus Sp. z o.o. udziela pomocy indywidualnej w miarę posiadanych środków finansowych. Warunkiem uzyskania pomocy jest złożenie poprawnie wypełnionego wniosku wraz z odpowiednimi załącznikami. Wnioski staramy się rozpatrywać na bieżąco. Niestety nie da się zadowolić w pełni oczekiwań każdego z pracowników.

Taniagent
@MAXUS Sp. z o.o.

Zajmijcie się kordynatorami bo niektórzy nie wiedzą poco są i jak postępować z takimi ludźmi są nie przeszkoleni.itp i zielonego pojęcia nie mają o tej pracy

@Tani agent Lublin

Zgadzam się w całości jest (usunięte przez administratora) i nie wypłacanie pieniędzy za nadgodziny kierownik totalna porażka nie polecam tej firmy!!

@MAXUS Sp. z o.o.

Poprawnie wypełniony wniosek!!!!!jest choć jeden ???bo raz tak raz tak !!!wnioski są a regulamin do wniosku,jakąś pomoc wzory do tej pory brak odpowiedzi od dyrekcji na pismo !!!oby ostatni wygrany przetarg

WoLt
@Tani agent Lublin

A może z Ciebie taki pracownik jak z koziej (usunięte przez administratora) organa całe życie fleja i na starość tylko przyszło narzekać . Nic jak ktoś się kanalią urodzil to i tak zostanie

@WoLt

CV proszę składać do firmy a nie opisywać swoje cechy śmieszne kozak w necie....

Bzyk
@MAXUS Sp. z o.o.

Przestańcie ściemniać ! Zacznijcie wywiązywać się ze swoich obowiązków i uczciwie wypłacać ludziom za nadgodziny. Ludzie chorzy a dają z siebie wszystko by było wszystko ok. Pracują grubo ponad normę pracy, (a nie 80 _ 100 godzin tygodniowo ) co chorzy ludzie z grupą powinni pracować w skróconym systemie pracy to jest 35h tygodniowo ? A na koniec kwartału chcą ludzi(usunięte przez administratora) i to w dwie dziury bez mydła.

Kuki
@Bzyk

Mylisz się Pan Bzyku . W ochronie niema _35godz. tygodniowo tylko miesięczne godziny pracy.

@Kuki

Ty się mylisz człowieku ponieważ nie możemy pracować więcej jak 40h na tydzień.

Gośka
@Mirosław

Proszę zauważyć że nie jesteśmy pracownikami ochrony tylko dozoru i liczy się 40 h tygodniowo przy pilnowaniu. W umowie jest podany artykuł i sprawdzałam, jest taki artykuł. Ps jedyny wyjątek pracy przy dozorze z systemem 35 h tygodniowo jest decyzja lekarza medycyny pracy przy przyjęciu do pracy. Ale należy wziąć pod uwagę że nie zawsze to muszą być 6 dyżurów po 24 h tylko codziennie po 7 i pół godzin.

Byly pracownik

Pracowałem w szpitalu Jurasza w Bydgoszczy poprostu porażka o zachowaniu kierowników zmianowych to szkoda mówić kordynator nie reaguje na ich zachowanie A w szczególności zachowanie Pani Kasi to jest porażka nie odpowiednią osobą na tym miejscu może czas się przyjrzeć i zmienic co nie których kierowników pozdrawiam

Kris
@Byly pracownik

Witam. Chciałbym podjąć właśnie w tym szpitalu pracę, ale po twoim wpisie na temat kierowników zmian mam trochę mieszane odczucia. Możesz troche więcej napisać na temat ich zachowania i zwłaszcza tej pani Kasi? Bo jeżeli jest coś z nimi nie tak to chyba dam sobie spokój. Pozdrawiam

Bono
@Byly pracownik

Nie wiem z czego wynika twoja opinia o kierownikach zmian w Juraszu, a już zwłaszcza opinia o Pani Kasi. Kompletna bzdura!!! Kierownicy zmian są w porządku, a jeśli chodzi o Panią Kasię Murawską to bardziej kompetentnej i pomocnej osoby w ochronie szpitala to nie znam. Do swoich obowiązków podchodzi z zaangażowaniem ale i z empatią. Wiadomo kto pracuje w ochronie i nie każdemu się podoba że wymaga sie od pracownika zaangażowania w pracy. Kiedy miałem jakiś problem to właśnie Pani Kasia była posrednikiem w załatwianiu wszelkich spraw z koordynatorem. Zawsze można było na nią liczyć, bo służyła pomocą. A że jest wymagająca...Cóż, jak się komuś nie podoba być w porządku w pracy, to niech w ogóle nie pracuje...

Pracownik szpitala
@Bono

Kłamstwo jest ten wpis cały szpital chuczy jak pracuje pani Katarzyna i co wyprawia wstyd dla firmy i dla szpitala że mają takiego kierownika jak Pani Katarzyna wstyd!!!!!!!

@Byly pracownik

Co takiego ci nie pasuje w zachowaniu kierowników? Źle traktują podwładnych czy po prostu trudno się dogadać? Odszedłeś z tego powodu czy cię zwolnili?

@Pracownik szpitala

Negatywne opinie o kierownikach,wymienianie ich imion jest bardzo słabe. Te hejterskie posty nie są prawdą. Świadczą o osobie, która je wymyśla, kryje się za nikiem, być może zmieniła płeć. Wszyscy kierownicy są bardzo w porząsiu. Jak ktoś nie chce pracować to mu nie dogodzi nikt. Pani K. jest osobą na właściwym stanowisku, oby więcej takich ludzi.

@Bono

Prawda. Zamiast wypisywać hejterskie bzdury, niech się weźmie do pracy ten śmiszny były pracowniczek.

@Pracownik szpitala

Wstyd to powinno być tobie, kiedy patrzysz w lustro. Oczerniasz uczciwie pracujących ludzi. Huczy pisze się jak widać.... Weź się do pracy nareszcie i przestań wylewać swoje pomyje na forum.

@Kris

Kris. Spokojnie możesz starać się o pracę. Tak p. Koordynator jak Dowódcy Zmian są bardzo ok. Jeśli tylko chcesz uczciwie pracować a nie ubolewać nad swoim losem, wbijaj do Szpitala!!!

@Bono

Bono! Masz całkowitą 100% rację. Pewnie się pracować nie chciało, teraz pod osłoną forum goSZkie żale się wylewa..

@Noname

Haha dobre to jest prawda że dowódcy zmiany sobie za dużo pozwalają i jest tam taki młody który pracuje już 10lat i chce się pokazać co on nie może powiedział przy nowym Dykektorze że ja paliłem na portierni ale to nie była prawda bo dobrze wiedział że tam śmierdzi z kanalizacji , zresztą ten nowy Dyrektor wcale nie lepszy buc

noname
@Mirosław

Chyba nie masz na myśli szpitala?

Właśnie szpital mam na myśli ten dowódca ma około 40lat

Właśnie ze mam na mysli szpital i ten dowódca ma około 40lat

Właśnie źe szpital mam na myśli i ten.dowódca zmiany ma około 40lat

Oczywiście że tak

Radosław

Witam. Mam pytanie czy posiadają Państwo obiekty na terenie Warszawy ? Interesuje mnie obiekt spokojny i w zespole ponieważ mam orzeczenie w znacznym stopniu na oczy . Z góry dziękuję za odpowiedź Radosław

@Radosław

Witam serdecznie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Oczywiście mamy obiekty. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr 512 657 735

roninajgorsza.firmia.za.horobo

najgorsza.firma.za.horobowe.nie.placa.jak.zdarzy.sie.wypadek.na.obiekcie.to.cie.zwolnia

Lublin

Może w końcu czas zakończyć karierę pana Janusza.M i kukiełki koordynatora skoro kręcą firmę na pieniądze jak to jest że koledzy jak i sam pan J.M bierze pieniążki co miesiąc za nadgodziny a inni czekają 5miesiecy !!!jak to jest że każą wpisywać urlopy bo źle zapłacili kolegą 3dni służby a hajs za cały miesiąc:)))))kręcą firmę jak mogą do tego straszą że jak się nie podoba to zwolnią !!!Może czas najwyższy sprawdzić co robią ???kto robi grafiki itp???bo skoro firma płaci na czas a 2osoby psują wizerunek firmy do tego walki kręcą to rozwiązanie problemu jest proste

Jeży
@Lublin

Właśnie jak to jest z tym grafikiem ,firma sama ustala jaka jest norma godzin robochych w danym miesiącu !!! TO SKANDAL I (usunięte przez administratora) , Na umowie napisane że 160h w miesiącu a kordynator sam ustala pod siebie norme czyli (usunięte przez administratora) ponad 20 h

@Jeży

Norma godzin ustawowo jest ustalona przez państwo Polskie np.w Listopadzie 160 h a w Grudniu 176 h.A koordynatora wysłać na szkolenie.

Emil

Witam Pracowałem w firmie Maxsus spoko i koordynator super co piszecie to dla mnie szok traktowany byłem super i pieniądze były na czas ogólnie nie mogłem narzekać jak by wygrali przetarł jakiś w Kielcach to bym z chęcią się przyjął mam grupę umiarkowaną specjalną Pozdrawiam.

@Emil

To ty jesteś chory człowiek,lecz się a nie do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o MAXUS Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w MAXUS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAXUS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAXUS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 18 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAXUS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MAXUS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAXUS Sp. z o.o.