MAXUS Sp. z o.o.

Opinie o MAXUS Sp. z o.o.

Czarny zgadzam się z twoja opinia Pan Kazimierz jest tak bezczelny że chodzi na skargi do kierownika i oczernia pracowników odgadując ich ,mówi bezczelne kłamstwa a szef przez niego zwalnia niewinnych pracowników ,po prostu nie przedłuża umowy ,bierze innych i tak w kółko,jeżeli się pracownik nie spodoba Panu Kazimierzowi jest zwalniany po 3 miesiącach i przyjmowany jest inny i tak ciągle jest robione (usunięte przez administratora)proszę przyjrzec się tej sprawie.Jurasz Bydgoszcz @Pracodawca

Nikoś
@Anonim

To kierownik zmianowy ma aż taką władze nad prezesem że dyktuje kto jest do zwolnienia? Nikt nie wyeryfikuje czy mówi prawdę czy to osobiste uprzedzenia? Przecież to podejrzane jak większość leci do zwolnienia po okresie próbnym. A wyszkolenie nowego pracownika kosztuje, nie?

Thomas
@Anonim

Pan Kazimierz jest jedyną osobą która trzyma to w garści . Jak się nie chce pracować i myśli się tylko o plotkach i kombinowaniu jak to zrobić aby iść na wolne to sie ma pretensje do wszystkich i o wszystko. Nikt nie trzyma nikogo na siłę . Nie podoba się to można znależć inną pracę ale jak wiem to już nikt was nie chce przyjmować bo po prostu wielu nie nadaje sie nawet do drelowania śliwek . Pracuję w szpitalu już 6 rok i nigdy nie narzekałem na kierownictwo , nie mam przywilejów od nich ... tylko trzeba trochę chęci i zaangażowania . A żeby nikt nie mówił że jestem anonimowy to bardzo zapraszam na rozmowę na psychiatrię ... tam pracuję na posterunku . Miłego dnia życzę .

@Nikoś

Nie weryfikuje zresztą co tu pisać firma ok jeżeli chodzi o wypłaty itp koordynatorzy porażka wysłałem pismo do prezesa i zero odpowiedzi szkoda czasu oby przetarg w Lublinie wygrała inna firma lub czas na zmiany niekompetentnych koordynatorów grafik dzień przed pijani pracownicy nie raz i wszyscy wiedzą i nic

Łysy

Pracuję w firmie MAXUS od niedawna, poprzednio pracowałem zupełnie w innym kierunku, to co tu czytam to MASAKRA, LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ, nie raz warto zacząć od siebie zanim będziemy krytykować innych. Nie wiem czy mam szczęście czy jestem normalny ale zawsze trafiam na normalnych ludzi, padło tu wcześniej imię p. Justyny koordynatorki i żale, jestem przekonany że to bardzo kompetentna kobieta, zna się na swojej pracy, jest bardzo miła i każdemu Życzę takich koordynatorów. Na pierwszym swoim obiekcie trafiłem mogę powiedzieć na fantastycznych współpracowników Beata, Andrzej, każdemu Życzę takiej ekipy, jednak żeby tak było trzeba zacząć od siebie. Pozdrawiam.

@Łysy

To fajnie że tak chwalisz firmę bo widać że dobrze ci się pracuje. Ty dogadujesz się z koordynatorami? Masz jakiegoś bezpośredniego z którym pracujesz na obiekcie? Jak są problemu to można się zwrócić o pomoc bez krępacji?

Witam serdecznie nasi koordynatorzy jak i biuro są zawsze do Państwa dyspozycji. Ich rolą jest nie tylko wymagać ale także i pomagać. Proszę się kontaktować bez zbędnej krępacji.

Lysy

Bardzo dobrze się pracuje, ludzie z którymi pracuję OK, koordynator bez zastrzeżeń, nie ma problemów, oby tak dalej.

@MAXUS Sp. z o.o.

Fajnie by było gdyby biuro również odpowiadało na e-maile, bo zazwyczaj jestem ignorowany.

Byly

Zastanawia mnie jak ktoś po paru operacjach kręgosłupa daje rade pracować po 24 godz na dyżurce i na parkingu w szpitalu w bydzi może grupę też ma na scieme

Kondrat Kwaśny
@Byly

Może nie ma na kręgosłup, z resztą po co mówić na co się ma orzeczenie? Nie którzy koledzy koleżanki wtedy się śmieją i obgadują.

Kondrat Kwasny
@Byly

To jeszcze nic , mnie to zastanawia że zdrowi ludzie pchają się do zakładu pracy chronionej zabierając pracę chorym. Prawdy Ci nikt nie powie na co jest chory bo przeważnie się ludzie śmieją..

@Kondrat Kwasny

No zgadza się zdrowi się pachają a do niepełnosprawnych wymogi

Ławka przysięgłych
@Kondrat Kwasny

Jak wy to sobie wyobrażacie chorych w ochronie ? I to z pełnymi uprawnieniami łącznie z bronią palną. Jak chory może stosować ŚPB.To jakiś absurd jest przecież.

Wesoły Romek ????

Chłopie ochłoń. Chory i ochrona? Co najwyżej na stanowisku dozorca portier bez ŚPB i broni palnej.

Kondrat Kwasny
@Ławka przysięgłych

Przepraszam źle się chyba wyrazilem lub źle się zrozumieliśmy. Praca w ochronie a przy dozorze mienia to różnica kolosalna. Umowę na pracownika ochrony ma człowiek posiadający wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony a człowiek z orzeczeniem o niepełnosprawności ma umowę jako pracownik dozoru czyli pilnowanie. A to że tych ww dwoje pracowników robi dokładnie to samo w tym ( prace porządkowe zależy od obiektu) na obiekcie to już inna para kaloszy. Dodam że firma maxus to zakład pracy chronionej więc samo przez się się rozumie.

@Kondrat Kwasny

mozna miec orzeczenie i kwalifikowanego pracownika ochrony każdy moze skonczyc taki kurs no moze kazdy problem ze musisz wydac 1800 zł chyba ze firma zapłaci(tez tak jest)

@Ławka przysięgłych

Ja ci powiem jak to jest.Gdy robi badania na licencję to potwierdza nie prawdę,podpisując oświadczenie,że nie posiada stopnia niepełnosprawności.W ten sposób popełnia przestępstwo.Wszystko to powinno być skomputerowane.To jest w 90 procentach.

@zbigniew

Tak.Ale jak robi badania na licencję,to musi przedstawić swoje orzeczenie o stpniu niepełnosprawności i wyniki badań.Sam kurs to jest nic Komendant Komendy Wojewódzkiej Policji musi wydać wpis.

wiesław

a kto Tobie powiedział ze robiąc KPO nie mozesz miec orzeczenia czy renty

@Kondrat Kwasny

zdrowych nikt nie przyjmuje bo nie ma dofinansowania a po co ma mowic ze ma 02p zeby mieli ubaw ze czubka mają na obiekcie a tak naprawde ci z O2P niektorzy zaznaczam sa mądzejsi niz inni

@wiesław

02p to przyczyna niepełnosprawności zapisywana tak w orzeczeniu? Jaki najlepiej mieć stopień żeby się dostać? Bo słyszałem że do znacznego najwięcej dopłacają z PFRON-u. Jak ktoś ma np. lekki to też się tu dostanie?

@Ławka przysięgłych

Do ławki przysięgłych.Bzdury piszecie .Ja mam stopień niepełnosprawności-brak palca przy dłoni.Mam wpis i zezwolenie na broń,legalnie.I stosuje środki.

Kruszynka

Musi,ale często nie przedstawia znam sytuacje gdzie Pan 82 lata zrobił kurs na pracownika kwalifikowanego ochrony( z aparatem słuchowym)i jeden z lekarzy bez żadnego ale podpisał mu badania. Więc Pan dostał wpis. A później mamy co mamy.

Mądry
@Byly

Zazwyczaj to po dobrze wykonanej operacji chory wraca do zdrowia. Być może operacja przywróciła lub też pozwala na to aby pracować po 24 godziny na kilka dni odpoczynku.

ABC

Dzień dobry, interesuje mnie temat urlopu pod gruszą w firmie,jak wygląda ta kwestia. Dziękuję.

Brak

Jaki stopień niepełnosprawności.umiarkowany,jest OK.

zdziwiony

Ta firma to jeden wielki chaos. Na obiekcie, na którym jest tylko trzech pracowników są cztery różne grafiki. Tak, zgadza się: nasz kierownik udowodnił że jest to technicznie możliwe.

PG

Rekrutujecie na politechnikę bydgoską? Jeśli tak to do kogo się zgłosić?

@PG

Witam proszę się skontaktować z koordynatorem P. Wojciechem Ch.

Mateusz

Cześć wszystkim. Niektórzy narzekają co dla mnie to jest chyba naciągane lub nie poznałem innych koordynatorów i nie mam porównania. Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat pracy w firmie. Pracuję w szpitalu w Warszawie, jestem zadowolony z obiektu. Pani kierownik przemiła osoba do której o wszystko się zwracam i nigdy nie odmówiła dnia wolnego. Wypłaty i nadgodziny zawsze na czas, grafik w porządku bo 3 lub 4 dni wolne między dyżurami. Na moim obiekcie zawsze jest powtarzane że,, jesteśmy zespołem i wszyscy ręce na pokład,,. Mam nadzieję że w przyszłym roku wygramy przetarg.

Mirosław
@Mateusz

Widzę, że atmosfera na plus, a to się mega ceni :) Wspomniałeś o nadgodzinach, a powiedz, czy jest ich dużo? Istnieje opcja odebrania ich jako dzień wolny? Pracujecie także w nocy, prawda? Czy stawka jest wtedy podwójna czy standardowa? Jeszcze jedna rzecz, mógłbyś podać widełki zarobkowe na start? Dzięki bardzo :)

Mateusz
@Mirosław

Nadgodzin nie ma chyba że poprosisz o dyżur, dwa więcej. Jak ktoś zachoruje to wtedy zamieniamy się lub bierzemy dodatkowy dyżur. Jest opcja że jak weźmiesz dyżur za kolegę to na Twój dyżur ktoś inny przyjdzie więc wszystko do dogadania. Pracujemy po 24 h ale też mamy 10 h i przyjeżdżają miejscowi na 10 tki. Stawka jest standardowa i mamy za swoje godziny bez dodatków czyli 168 h , 7 dyżurów: 2850 zł . Jak weźmiesz dyżur więcej to wpada Ci 450 zł.

Nowa

Czy w szpitalu Jurasza w Bydgoszczy potrzebują do pracy panie dziękuję za info

@Nowa

Witam serdecznie proszę się udać na obiekt i uzyskać informację od koordynatora.

PG

Czy Maxus zamierza się ubiegać o ochronę politechniki bydgoskiej?

@PG

Witam serdecznie. Jak najbardziej. W przetargu zajęliśmy drugie miejsce ale złożyliśmy odwołanie i będziemy starali się uzyskać zamówienie.

@MAXUS Sp. z o.o.

Jaki wynik odwołania?

@PG

Witam serdecznie. Wyniki będą w poniedziałek. Trzymamy kciuki ????

Witam odwołanie wygrane ????

Irena

A co macie do powiedzenia o stanowisku elektryka? Tata chciałby podesłać swoje cv do firmy. Polecacie pracę w tym miejscu ? Można liczyć na umowę o pracę, dobrą stawkę? Ciekawi mnie tez czy firma dba o pracowników podczas inflacji? Były jakieś podwyżki z tej racji?

Pracownik.

Czy w firmie jest dofinansowanie do osób niepełnosprawnych,jeśli tak to jakie i kto się tym zajmuję.Czy jest ZEFRON.

Giewol

Witam, czy są jakieś oferty pracy dla pracownika kwalifikowanego bez niepełnosprawności Mogilno (kuj-pom) i okolice.

@Giewol

W Mogilnie już brak .

Daniel

Czemu w tej firmi jest tak że z 3 pracowników o zmianach w grafiku jest powiadamiany tylko jeden? A potem są sytuacje typu że dwóch ludzi przyjeżdża na tą samą zmianę i są pretensje kierownika że jest na obiekcie bałagan.

@Daniel

obojetnie kto zmienia grafik czy wy czy koordynator zmieni na prosbe pracownika ten ktory dostał taką informacje powinien obdzwonic zainteresowanych

@wiesław

A kto ci nagadał bzdur że jest to obowiązek szeregowego pracownika? My nawet nie musimy znać do siebie telefonów. Ja sobie wręcz nie życzę żeby niektóre osoby pracujące w Maxusie miały mój numer.

Jaka atmosfera jest między działami w MAXUS Sp. z o.o.?

Seba

Kontakt bezproblemowy

COBO

Normalna jak w innych zakładach pracy. Ludzie są różni, ile charakterów tyleż samo zadań na ten sam temat. Koordynatorzy chcą się wykazać przed prezesikiem który (usunięte przez administratora)w stołek. U nas przewinęło się trzech koordynatorów z czego jedna koordynatorka ( JUSTYNA ) dołku kopie pod kolegami a później sama w nie wpada i na koniec dostaliśmy trzeciego pseudo-koordynatora ( GRZEGORZA-TO WIELKA PORAŻKA. CAŁKOWICIE NIEKOMPETĘTNY NA TYM STANOWISKU). BRAK PODSTAWOWYCH SZKOLEŃ I OBYCIA. KOMPLETNY BRAK KOMUNIKACJI. Ten członek firemki,, nigdy nie był w temacie ’' Moim i wielu kolegów zdaniem te osoby o imionach JUSTYNA I GRZEGORZ nigdy nie powinni podejmować pracy na tym stanowisku pseudo-koordynatora.

Zgadza się

Były Pracownik.
@Seba

Nie zgodzę się z tą opinią....

@COBO

koordynator to ma tyle pracy ze nie ma czasu zeby sie z ludzmi piescic kazdy na obiekcie powinien wiedziec co ma robic a ty chciałbyc zeby cie głaskał moze łozko przywiozł skoro wypisujesz brednie to jestes roszczeniowiec takich leserow to na obiekty z obchodami po 2km to ci przejdzie chec pisania bzdur widocznie nudzisz sie w pracy i w domu

@zbigniew

Widzę że stosujesz Goebbelsowskie metody. Jak ktoś daje opinię, z którą się nie zgadzasz to od razu pocisk od leserów i typowanie niewygodnych obiektów. Jakbyś nie miał klapek na oczach to zauważyłbyś że @COBO dobrze napisał.

Edyta
@zbigniew

Nie ma to jak personalny pojazd zamiast merytorycznych argumentów, prawda? Ale za ładne wpisy nie dostaniesz w firmie awansu.

Danuta
@Wiki

A czy oprócz tych rzekomo słabych koordynatorów atmosfera w firmie jest ok? Pytam, bo oprócz pieniędzy dla mnie to mega ważne żeby przychodzić do pracy i dobrze się w niej czuć

@Danuta

Zależy na kogo trafisz. Może być tak że trafisz na dobry zespół i będzie ok. Może być tak że np. po miesiącu dojdzie osoba, która będzie robiła (usunięte przez administratora) Tak się stało na moim obiekcie. Doszedł konfliktowy koleś, który ma na pieńku z CAŁĄ pozostałą ekipą i nic z tym nie można zrobić. Szkoda tylko tych niepełnosprawnych, po których jedzie.

@Wiki

Witam. Czy możemy prosić o informację na maila o jaki obiekt chodzi? Mail biuro@mmochrona.pl Chętnie przyjrzymy się sprawie.

@COBO

twoje zdanie czy koordynator jest zły czy dobry robi swoje a twoje opinie do kosza a tak apropos zły bo nie dostaałes/dostałas urlopu ze co poszło nie po twojej mysli ze nie ogarnisz tematu na obiekcie i tak wypisujecie pozniej bzdury na temat koordynatora a jak są zli nie mają wiedzy w twojej opini to wyslij cv wytrzymasz 2 tygodnie bo tylko na obiekcie moszez (usunięte przez administratora) w e fotel a w nocy pospisz

Zenek
@zbigniew

W tym problem że koordynator nie ma wiedzy jak działa kierowany przez niego obiekt. Już parokrotnie był sytuacje że trzeba było poprawiać po nim grafik, bo nawet nie wie kiedy powinny być zmiany. (Tak, mamy obiekty o nieregularnych zmianach.) Nie wie również jakie oczekiwania ma klient w stosunku do ochrony. A za tą niewiedzę obrywają po uszach szeregowi pracownicy.

@COBO

Piszesz że koordynatorzy chcą się wykazać przed prezesem a czym to lenie p. Grzegorz to facet co ma zrobić dzisiaj robi jutro ma dzień wolnego pracowałem w łodzi w innej agencji to koordynator to inna bajka ten to ma w.....ne na wszystko jak żyć Panie Prezesie jak żyć

@COBO

masz racje ten p.grzegorz to brak szkolenia i wiedzy powinien isc na szkolenie do kadrowej zwykły (usunięte przez administratora)i brak taktu przypadkowo trafił na stanowisko koordynatora

Grzegorz

Czy są oferty pracy w ochronie na terenie Włocławka i okolic?

Rafał

Ile obecnie można zarobić, jako dozorca i czy są wolne wakaty? Pięć lat temu płacili 2000 zł brutto dozorcy obiektu... To jak jest teraz?

@Rafał

Jest standardowo najniższa krajowa.

Alibaba

Witam. Jak to jest,że po przepracowaniu całego miesiąca ( Grudzien) dostałem połowę 50% pensji. Choć na umowie mam 3010zł brutto. A gdzie podziała się drugą połowa. Proszę o wyjaśnienie.

Ilona

Hejka. Wiecie jakie szkolenia wstępne oferuje firma na stanowisku Pracownika Ochrony Fizycznej? Jak długo trwa onboarding nowej osoby?

@Ilona

Całe "szkolenie" jakie firma oferuje ogranicza się do obejścia obiektu z pracownikiem o wiekszym stażu. O większość rzeczy trzeba się samemu dopytać. Najlepiej wspomnianego pracownika, bo kierownik zazwyczaj ma niewielkie pojęcie o kierowanym przez siebie obiekcie.

Leon

Tak czytam te opinie i dziwię się negatywnym komentarzom .Każda zorientowana osoba wie ,że są trzymiesięczne okresy rozliczeniowe .Kordynator ,jako opiekun ,kierownik ,jak zwał go zwał ,danego regionu Polski ,stara się aby zmieścić się przez ten okres z rozliczeniem pracownika .W jednym miesiacu będzie więcej godzin ,drugim mniej.Jeśli kordynator z tym się nie wyrobi ,są dodatkowe pieniądze na zlecenie za nadgodziny .Było by tyle .Na razie...

Lublin
@Leon

Zgadza się negatywne opinie w Lublinie są tylko że względu na kręcenie koordynatora i jego zastępcy!!!!!koledzy mają co miesiąc wypłacane nadgodziny !!grafiki, okres 3miesiecy rozliczenia tu go nie ma ,nie mówiąc o braku zwrotu za leki itp . Reasumując aby były dobre opinie musi być dobry koordynator

Lila
@Lublin

Koordynator w Lublinie porażka, tylko swoim kolegom daje nadgodziny kręci co tylko, dyskryminuje kobiety obleśny facet

niekolega
@Lila

Z tego co się orientuję, to niektóre panie SAME chciały robić grafiki i miały po 100 nadgodzin, a współpracownikom brakowało godzin. W momencie kiedy się to skończyło "damy" poczuły się urażone i stwierdziły, że koordynator to (usunięte przez administratora) niekompetentny i porażka. Proponuję choć trochę sprawiedliwości i pokory. Dlaczego nikt nie chce nadgodzin na prosektorium (gdzie miejsce jest niepopularne, a ktoś tez tam musi być niestety) lub w miejscach gdzie trzeba PRACOWAĆ a nie tylko przynieść poduszkę i liczyć na to, że nic się nie wydarzy. Większość zorientowanych pracowników wie kto ma najwięcej żalu do wylania .....

To Prawda....

@Lila

daje komus nadgodziny i jest oblesny ? Tobie moze nie podobac sie nie krytykuj kogos wyglądu moze jest do kitu pracownik i nie ogarnisz tematu

Były Pracownik...

Zmieńcie Kordynatorów na takich co mają podejście do pracowników..Nie mam pojęcia czy im się w (usunięte przez administratora) po przekręcało,od tej posady??? Dzwoniłam do waszej Firmy na skargę na Kordynatora to Pani Sekretarka pozbyła się Mnie,i kazała wyjaśnić sobie to z Kordynatorem...Gdy bym mogła z nim to wyjaśnić to nie Dzwoniła bym do Was....Totalne Lekceważenie Pracownika z Waszej Strony...

Magdalena
@Były Pracownik...

W jaki sposób się pozbyła i co kazała wyjaśniać z koordynatorem? Możesz dokładniej wyjaśnić? Udało się wreszcie sprawę rozwiązać?

@Magdalena

Witam...Nie nie udało mi się tej sprawy wyjaśnić, Obiecał Kordynator że przedłuży mi umowę bo nie ma żadnych zastrzeżeń,a za chwilę mówi że mnie zwalnia...Pani Sekretarka wysłuchała co miałam jej do powiedzenia,i kazała zadzwonić za chwilę, musiała widoczne z kimś porozmawiać na ten temat...Gdy zadzwoniłam to kazała mi się dogadać z Kordynatorem,lub wysłać skargę na maila.. Mają Ludzi Gdzieś to Tyle...

@Były Pracownik...

co jestes zdziwiony najpierw Ci powiedział ze przedłuza umowe bo nie chciał zebys poszedł na L4 a na chcwile przed koncem umowe w ostatnie dzien powiedział ze nie przedłuzy widocznie miał powod

Zostaw merytoryczną opinię o MAXUS Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w MAXUS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAXUS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAXUS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 18 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAXUS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MAXUS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAXUS Sp. z o.o.