MAXUS Sp. z o.o.

Opinie o MAXUS Sp. z o.o.

Mn

Firma nie jest najgorsza,wynagrodzenie na czas,urlopy też,,Moim Koordynatorem jest Pan Bogdan i jest mega gość,przede wszystkim bardzo inteligentny,a to jest podstawa,pozdrawiam MN

Jak w MAXUS Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pracownik X

Ciekawe pracuje nic się nie dzieje pod tym kątem chyba na kablowaniu na koleżanki i kolegów.

Kondrat Kwasny

To zależy na jakie stanowisko będziesz chciał / aawansować ponieważ ciężko jest jak człowiek zamknięty jest na jednym obiekcie żeby go góra zauważyła doceniła. Moim zdaniem to warto będąc pracownikiem tej firmy odtworzyć swoje CV i po prostu wysłać do firmy jednocześnie zaznaczając jakim stanowiskiem człowiek jest zainteresowany. Inaczej cię nie zauważą. W biurze to sobie tytuły nadają a na obiektach jako zwykły pracownik to jest się po prostu albo pracownikiem ochrony albo dozoru albo koordynator ochrony. No możesz być jeszcze specjalistą do spraw monitoringu i tym podobne ale to już jest praca wiesz w terenie

Klient

W jakiej kwocie są dodatki za nocki??

Pawel
@Klient

Zależy od miesiąca to ustawowo ustawione

@Klient

Dodatki nocne są ujęte w Kodeksie pracy.I tak -godziny nocne liczymy od godz.21.00 do 7.00 ale nie więcej niż 8 godzin.Jest to 20% od minimalnego wynagrodzenia aktualnie od 3010 brutto za każdą godzinę przepracowaną w nocy.

@Klient

Godziny nocne art.151,7 @1 KP.Zapoznaj się.

@Klient

Dodatki nocne zgodnie z KP.Godziny nocne liczymy od 21.00 do 7,00 nie dłużej jednak niż 8 godzin.Jest to 20% do minimalnego wynagrodzenia tj.3010 brutto za każdą godzinę nocną przepracowaną.

@Klient

Ciekawe gdzie płacą w Wielkopolska porażka. Nocka liczona jak dniówka czy wychodzisz w plecy ????

@Klient

To jest uwarunkowane od danego miesiąca narzucony przez państwo więc od złoty 50 do 3,40 kiedyś w Internecie były te stawki porozpisywane bo inna stawka jest za nocki w styczniu a inna stawka jest za nocki w lutym bo luty to krótki miesiąc więc i te parę grosinów wchodzi więcej na nocki

Jolanta

Witam, ile zarobi ten kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej z ogłoszenia? Sporo ich jest, ale informacji o zarobkach nie można dostać dokładnej. Stąd moje pytanie.

Progress
@Jolanta

Ustawowo najniższą krajową.

@Jolanta

Umowa o pracę najniższa krajowa

Brak

Jaki stopień niepełnosprawności.umiarkowany,jest OK.

Pracownik X

Zdarza się że koordynator wymusza na pracowniku żeby szedł na Chorobowe po mimo że jest miejsce pracy dla danej osoby lub jest się pewien że się ma 5dni urlop a okazuje się że tylko 3dni. Jak się człowiek pyta koordynatora to pretensje ma koordynator i mówi ciesz się ze Ci odjęłam z urlopu będzie go więcej mieć. Czasem się zastanawiam jak może jedna osoba kolega z pracy zarządzać koordynatorem ???? a jeśli ktoś chce coś załatwić to z góry zjeba od koordynatora a ta osoba jest natrenta nikt go nie lubi pracownika. Uderzać do wyżej nad koordynatorem czy odrazu prezes

@Pracownik X

Witam. Proszę o informację na jakim obiekcie ma miejsce opisywany przez Pana proceder.

Esko
@Pracownik X

Myślę że normalny pracownik nie wypisuje głupot nie skarży się nikomu tylko robi vo do niego należy. Co innego z takimi kanaliami życiowymi jak mamy tu przykład p. X co w ciągu roku przez fundację bo sam nie maja pojęcia znaleźć pracy zaliczają po 5 firm z których są zwalniani po okresie próbnym bo do niczego się nie nadają i proszą znajomych czy rodzinę bo oczywiście tak jak tutaj p X nieumie jednego zdania sam złożyć jak to mają źle w życiu i każdy die ich czepia I tak szkalują innych ludzi Ale myślę że od takich smieci nikt tego nie bierze powaznie

Suchy
@MAXUS Sp. z o.o.

W Lublinie!!!

Esko
@Suchy

A myślałem że Warszawa

Obserwator
@Esko

A najbardziej to tacy jak pan X wiecznie niezadowoleni bo jak na szatni to czemu niemożna wyjść 3 godz wcześniej jak ludzi niema I dlaczego nie mozna jednej małpki sobie wypic jak podobna Kanalia mowi do apetytu. Najgorsze to jest to że zamiast być wdzieczym że są takie firmy co chcą ich zatrudnić bo nikt inny ich niechce a Państwo wypielo się na nich To jeszcze pretensje bo ten nanic czy tego nielubia. Tu masz pracować a nie lybic kogoś.

Były Pracownik.
@Pracownik X

Zgadzam się z tą opinią, ponieważ Kordynator dużo rzeczy wymusza na pracowniku...Potrafi drzeć mordę bo akurat ma zły dzień... Każę stać np.3dni po kolei po 14 godzin...Tak jak to powiedział Kordynator nie liczy się człowiek lecz Sztuka.Zwalnia ludzi bo ma taką ochotę..Nie polecam tej firmy...

nie kolega
@Suchy

wszędzie, chyba firma nie jest zdziwiona tym procederem, przychodzi potem taki na posterunek i dzwoni do mamy co ma robić

Suchy
@nie kolega

Raczej koordynator który nie zna systemów na budynku ani nie potrafi się wysłowić błazen totalny

Rafał

Witam jestem pracownikjem z kilkuletnim stażem pracy i jestem bardzo zadowolony koordynatorzy super kadry super przez te lata bylem na około 50 obiektach dzieki firmie zrobiłem kwalifikacje i jestem dumny ze pracuje w tej firmie i to nie firma jest wina tylko pracownik który jest niekompeteny warszawa pozdrawja

@Rafał

Dziękujemy za życzliwe słowa ????

Katarzyna

Czy poszukują Państwo pracowników na obiekty w Katowicach bądź Dąbrowie Górniczej, ew. Sosnowcu ? Jeśli trwa rekrutacja np. na UE w Katowicach to proszę o zostawienie kontaktu

Częstochowa

Czy firma też ma oddział w Częstochowie? Lub obiekty do ochrony i zatrudnia ludzi z grupą?

@Częstochowa

Witam, tak oczywiście mamy swój oddział w Częstochowie. Mamy także sporo obiektów, które dozorujemy. Jeśli byłby Pan zainteresowany pracą proszę o przysłanie CV.

@MAXUS Sp. z o.o.

A na jaki adres e-mailowy mogę przesłać cv

@Częstochowa

Możecie Państwo podać adres email na jaki adres można wysłać cv jako kandydat do pracy

Jack

Witam jestem pracownikiem Maxsus bardzo chwale firmę mojm obiektem jest uniwersytet ekonomiczny w Katowicach bardzo miły kordynator pozdrawiam

Witam, mam 52 lata, posiadam orzeczenie w stopniu umiarkowanym H 54 ( spokojnie widzę, nie chodzę o lasce) . Poszukuję pracy na Bródnie i okolice. W styczniu br dzwoniłem do Państwa ale pewien Pan Giertkowski czy jakoś tak powiedział że nie ma miejsc i prosił dzwonić bliżej lata bo zaczną się urlopy itp . Proszę o informację czy są obiekty na Bródnie? Może jakies nowe obiekty weszły? Nie chcę temu panu zawracać głowy a do lata czekac na pracę to trochę słabo.

pomocny
@Marek

Koordynator w Szpitalu Bródnowskim to pan Grzegorz . Nr telefonu 505897879

Amorek

Z kim można porozmawiać w waszej firmie bo chce zmienić firmę na inną a kierownik nie chce się zgodzić na porozumienie stron żeby nie płacić urlopu. Bardzo mi zależy. Jestem bardzo zadowolony z pracy u was ale po prostu miałbym pracę na dłużej i bliżej. Proszę o odpowiedź. Pilne

@Amorek

Szanowny Panie... Jak sama nazwa wskazuje porozumienie stron oznacza zgodną wolę obu stron do wykonania odpowiedniej czynności. Skoro Pana kierownik się nie zgadza zatem o rozwiązaniu za porozumieniem stron nie może być mowy.

Witam.Pracuję w firmie MAXUS ponad rok.Praca super,koordynator też szkoda że odchodzi.Szkoda że odeszli z obiektu P.Agnieszka i P.Darek.Pozdrawiam P.Kamila p.Jarosława W.p.Daniela Ch.

Dziękujemy za pozytywną opinię ????

Patryk

Dzień dobry. Z kim można się skontaktować odnośnie zatrudnienia w Katowicach na waszym nowo wygranym obiekcie - Uniwersytet Ekonomiczny?

@Patryk

Witam serdecznie. Proszę o kontakt pod nr tel 506 498 112

mammi

czy ktoś wie jaką opinie ma koordynator z Lublina ? słyszałam ze szukają osób niepełnosprawnych a jak ktoś pójdzie na zwolnienie ,a wiadomo że to ludzie chorzy , to nie przedłużają potem umowy o pracę .

@mammi

Żaden koordynator nie lubi jak pracownik idzie na zwolnienie lekarskie to normalna rzecz. Wiadomo że jak człowiek zachoruje co to jest normalne ale jak zdarzają się w ciągu miesiąca dwóch takie sytuacje to bardzo uciążliwe. Najlepiej jak jest się bardzo chorym nieuleczalnie to nie podejmować pracy tylko po to aby czerpać kasę ze zwolnienia lekarskiego bo dlatego nie przedłużają umowy. Mój kolega nie ma ręki chodził w ciągu roku 5 razy na zwolnienie lekarskie bo źle się czuł ale niepełnosprawność ma na brak ręki . Ani mu ręka nie odrosła ani pracy nie ma.

mammi
@Monika

jakie korzyści można mieć za zwolnienie lekarskie z najniższej krajowej i do tego 80% z tego ? jak ktoś ma 6-8 tys na ręke to ma korzyści . A nikt specjalnie nie choruje żeby iść na zwolnienie .

@mammi

Jeżeli ktoś podejmuje pracę za najniższą krajową to dla niego 80% z 3010 zł za siedzenie w domu jest naprawdę okej. Netto wychodzi okolice 1600zl... Różni są, i każdy indywidualnie podchodzi do tego.

XYZ
@mammi

Jeśli w ciągu 3 miesięcy jesteś półtora lub miesiąc na zwolnieniu to zrozum pracodawcę, na co mu dwie lub trzy osoby na jeden etat

Marzena
@XYZ

ciekawe czy tu jest mowa o takim długim zwolnieniu czy tyczą się tego też kilkudniowe nieobecności (które jak wiadomo zawsze mogą się zdarzyć)

@Marzena

Szanowni Państwo, staramy się zawsze zrozumieć każdą sytuację. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie. Na pewno nie jest tak, iż pojedyncze zwolnienie lekarskie powoduje zakończenie współpracy. Zapraszamy do rekrutacji.

XYZ
@Marzena

Większość niezadowolonych którzy zostali że tak powiem zwolnieni, nie przedłużonoumowy, brała 30-dniowe zwolnienia Więc to nie jest mało niejednokrotnie te zwolnienia były od lekarzy którzy są znani z wystawiania zwolnień z niczego więcej

ABC

Dzień dobry. Chcę się zapytać czy jest praca dla pracownika ochrony w Kujawsko-Pomorskim, posiadam uprawnienia. Dziękuję. Pozdrawiam.

@ABC

Witam proszę o kontakt z koordynatorem. P. Grzegorz 514 996 818

Robert

Witam byłem i jestem obecnie pracownikiem firmy firma spoko poprzedni koordynator porażka na całej linii obecny Pan Bogdan facet na poziomie z kulturą obyciem i wiedzą dobra współpraca mimo dojazdów do pracy aż chce się jechać na prawdę firma na trzy plusy dziękuję MAXUS że mam przyjemność pracować w waszej firmie Pozdrawiam obecny pracownik ze Skierniewic

@Robert

Dziękujemy za miłe słowa :)

Musiek1971

Witam. Jestem pracownikiem i jestem bardzo zadowolony z warunków zatrudnienia i empatycznego podejścia do ludzi. Mój koordynator Pan Grzegorz , jest człowiekiem bardzo ciepłym i otwartym na sprawy pracowników. Przyjemnie się pracuje w tym zespole.

@Musiek1971

Dziękujemy za miłe słowa. Zawsze staramy się aby praca była nie tylko obowiązkiem ale też i przyjemnością.

Była

Jak długo pan Marcin E z ochrony szpitala Jurasza będzie bezkarny w bydgoszczy

Radosław

Jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie Maxus, prezes p. Mariusz jest super, reszta taka sobie, niektórzy: np w kadrach za mądrzy nie są, ale najważniejsze mieć kontakt z prezesem. Bardzo miły, rzeczowy gość.

Sylwek
@Radosław

Witam mam prośbę jak można uzyskać kontakt do prezesa Marcina pycia

Jestem ciekawa czy w szpitalu Jurasza nadal pracuje pan ćpun ME

Zostaw merytoryczną opinię o MAXUS Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w MAXUS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAXUS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAXUS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 18 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAXUS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MAXUS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAXUS Sp. z o.o.