Szkoła policealna Awangarda

Opinie o Szkoła policealna Awangarda

Rozczarowana

witaj! Jeżeli wybierasz sie do tej szkoły to odradzam! Lokalizacja? Z jednej strony super: centrum miasta, dojazd dogodny, Sklepy, dworzec ... Ale z drugiej strony:co to za szkoła gdzie w podwórku Klub Go-Go ? porażka! Ta szkoła na pewno nie zagwarantuje Ci wszystkiego! Legitymacje i indeksy są płatne, nie wspomnę o tym że zawiesili kierunek 3 miesiące przed egzaminem kwalifikacyjnym zostawili słuchaczy na lodzie".. Dyrektorki wiecznie nie ma w szkole, olała nas jak chcieliśmy zmienić nauczyciela, gdy zawiesili kierunek dyrektorka nawet nie próbowała znaleźć Nam szkoły zastępczej!Tylko zaprosiła nas na zaoczne gdzie koszt 1 miesiąca nauki to 145 zł, lub jak stwierdziła że pójdziemy na zaoczne na warunkach szkoły dziennej! Odradzam lokalizacje w Katowicach.

Zostaw opinię o Szkoła policealna Awangarda - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła policealna Awangarda