Szkoła policealna Awangarda

Katowice

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Szkoła policealna Awangarda
3 3 6 1

Opinie o Szkoła policealna Awangarda

Rozczarowana

witaj! Jeżeli wybierasz sie do tej szkoły to odradzam! Lokalizacja? Z jednej strony super: centrum miasta, dojazd dogodny, Sklepy, dworzec ... Ale z drugiej strony:co to za szkoła gdzie w podwórku Klub Go-Go ? porażka! Ta szkoła na pewno nie zagwarantuje Ci wszystkiego! Legitymacje i indeksy są płatne, nie wspomnę o tym że zawiesili kierunek 3 miesiące przed egzaminem kwalifikacyjnym zostawili słuchaczy na lodzie".. Dyrektorki wiecznie nie ma w szkole, olała nas jak chcieliśmy zmienić nauczyciela, gdy zawiesili kierunek dyrektorka nawet nie próbowała znaleźć Nam szkoły zastępczej!Tylko zaprosiła nas na zaoczne gdzie koszt 1 miesiąca nauki to 145 zł, lub jak stwierdziła że pójdziemy na zaoczne na warunkach szkoły dziennej! Odradzam lokalizacje w Katowicach.

Zostaw opinię o Szkoła policealna Awangarda - Katowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła policealna Awangarda