FAST SERVICE KATUSZA I FISCHER S.C.

Łódź

Opinie o FAST SERVICE KATUSZA I FISCHER S.C.

Wiesz jaka atmosfera panuje w firmie FAST SERVICE KATUSZA I FISCHER S.C.? Pracownicy są dla siebie pomocni czy wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię!

Piotrek
@admin 04.08.2015 16:10

Witam. Jestem byłym pracownikiem Fast Service .Zawsze pracowałem w państwowych zakładach i myślałem ze nie bardzo u prywaciarza zagrzeje miejsce. Bylem zaskoczony bo atmosfera wręcz przyjacielska , żadnych krzyków podejrzen. Zająłem się praca dawałem z siebie wszystko . Nie umiałem zbyt wiele ale dobry kontakt z kolegami i szefostwem szybko pozwoliło mi pozyskać dużo potrzebnej wiedzy. Myślę że pracują tu ludzie uczynki i otwarci .Było dużo sporów merytorycznych które uczyły nie dzieliły. Polecam firma ok fajni ludzie . Nie piszę tego dla jakiegoś swojego interesu. Miałem poważny wypadek prywatnym autem napewno juz tam nie wrócę jestem inwalida. Zawsze mogę liczyć na pomoc od całej Firmy.

Zostaw opinię o FAST SERVICE KATUSZA I FISCHER S.C. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FAST SERVICE KATUSZA I FISCHER S.C.