Opinie o Sonoco w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Sonoco, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sonoco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sonoco w Łódź

Klient

W tej firmie pracują tacy którzy boją się zmian, i tylko krytykują innych, jak dla mnie to odradzam tam pracy wam, nie polecam nikomu, jeżeli chcecie zobaczyć co to (usunięte przez administratora) to proszę bardzo idźcie i się przekonacie. Stare baby drą mordy, kierowniczka nie na tym stanowisku jakby niewiadomo co, liderzy bez wykształcenia, jakość nic nie robi tylko sobie gada, administracja udają ze pracują. A jeszcze firma zmieniła swoje logo i kryje się pod nową nazwą na TURVAN, czyżby coś ukrywali ?

Mela

Wiecie co jeśli chodzi o sonoco stryków to nie polecam tej pracy nikomu Ludzie brak słów Nikt w sonoco nie był potraktowany tak jak ja to co tu wypisuje to czysta prawda To są ludzie którzy jak czegoś w życiu nie osiągnęli to wyzywają się na innych dla mnie te ludzie to są takie że jak im coś w życiu nie wyszło to zatrudnili się w takim sonoco i gardzą wściekłością do ludzi bo tak jak mnie potraktowali to w sonoco nikt tak nie był traktowany po prostu wszyscy tam to normalnie przychiczne zazdrośnicy (usunięte przez administratora) i tak się zachowują pracowniczy sonoco W takim razie zadam tym dwum zolzom pytanie jakie doznalam w tej firmie od dwóch innych osób też pracującym w tej firmie (usunięte przez administratora) Oczywiście wszyscy to czytający czy przyszli pracowniczy sonoco żeby nie było to to jest prawda żeby nie było że to gupie brednie po prostu chce wam napisać jak naprawdę potraktowano mnie tam

Kandydat

Mam może takie pytanie,bo coś słyszałam że ktoś się powiesił na nowym Józefowie czy to prawda,że to sprawa z tamtego tygodnia

KAMIRA1997

Witam. ✋???? Obecnie pracuje w tym miejscu, przez Agencję. Ale zaczyna mnie denerwować, ciągłe sms-y że dzisiaj nie przychodzimy. Myślę o przejściu na umowę, o pracę ale gdy pytam o pensje każdy, mówi inne sumy... Dodam że już pracowałam na umowie, ale 5 lat temu, i z pewnych przyczyn musiałam się na 3 lata wyprowadzić i opuścić firmę. Teraz wróciłam. Wiem jaka pensja była na umowie 5 lat temu... ................................ A więc, w tym roku ile się zarabia Truvant 2021r? Jeżeli : 1.Nie odprowadzam podatku do 26 roku życia. 2.Posiadam własne ubezpieczenie ZUS. 3.Jestem osobą uczącą się zaocznie. 4.Interesuje mnie etat od Poniedziałku do Piątku. Nikt nie potrafi odpowiedzieć mi na to pytanie.

Anka
@KAMIRA1997

W strykowie pakowacz ma minimalną 2800 brutto, plus dodatki: za brak zwolnień 100 brutto/m-ce, na święta po ok 500-600 2x na rok, roczna premia 500 jak się nie chodzi na zwolnienia do 20 dni na chorobowym. Wychodzi to ok 2100 netto na miesiąc. Są też soboty od czasu do czasu. Więcej niż 2700 z dodatkami jak wpadną raczej nie ma. 2100-2700 pakowacz

Prawda
@KAMIRA1997

Nie marnuj się w tym miejscu, znajdź coś innego

@Anka

Idź ty z tą swoją pensją do (usunięte przez administratora), udajesz kogoś kim nie jesteś, i pisz prawdę

Olga Nowy wpis
@KAMIRA1997

a przez jaką agencje pracujesz?

pis Nowy wpis

jezeli masz silne nerwy i nie dajesz sie wyprowadzic z równowagi to tam dasz sobie rade

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Sonoco?

Pffu Nowy wpis

Nie, tylko nie ta firma, wszędzie lepiej tylko nie tam, o nie, nie polecam,

pakowacz/materials
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Zatrudniłem się przez agencję Fenix. Nie było żadnych problemów, zaproponowali już następnego dnia szkolenie wstępne, a po tygodniu (poprosiłem o kilka dni na uporządkowanie swoich spraw) rozpocząłem pracę.

Pytania

Nie było pytań innych niż te w formularzu do wypełnienia, jedynie upewnili się czy pasuje mi praca na 3 zmiany.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anonim

Nie polecam pracy w Sonoco (Truvan) szczególnie na hali SCC12 na zmianie gdzie liderem obszaru jest Marlena Leszczak jest to osoba nie kompetentna na tym stanowisku. Jedynie jest miła i uprzejma dla swoich kumpli od kieliszka a na pozostałych się wyrzywa

Oni
@Anonim

Ty chyba na Głowacką nie trafiłeś :D to jest kobieta demon, kazdy się jej boi.

Renia
@Oni

Nie wiem kto się jej boi. Lepiej przytaknąć i mieć święty spokój. Porzundzi i sobie pójdzie a my mamy spokój. Zdajemy sobie sprawę że w tej firmie stawia się na ludzi niekompetentnych bo nie mają nic do powiedzenia i są posłuszni. To jest chyba polityka Julka i Leżajskiego bo kogo innego. A alkoholiczek w tej firmie nie brakuje. Sama się zastanawiam kogo oni chcą w tej firmie mieć. Trzeba było się zastanawiać 13 lat temu.

@Renia

A najlepsze jest to że ta osoba co tak lubi % to by tylko latała i donosiła a niech na siebie spojrzy najlepiej. Kumpela Głowackiej. Cała firma wie nawet dyrektor to się pewnie czuje i pod innych by dołki kopała. Podobno do Ameryki teraz leci. Szkolić ale ciekawe w czym jak ona angielskiego nie zna. Takie rzeczy to wszyscy potrafią. Powtarzam niech każdy pilnuje swojego nosa a tym bardziej jak się za kołnierz nie wylewa.

Xmend
Kandydat

Nie polecam, głupia firma, na głupim miejscu, z głupimi zakłamanymi ludźmi

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
@Xyz

Weź zastanów się co piszesz

@xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Z pewnych źródeł słyszałem takie rzeczy,że sie człowiek powiesił w sonoco na nowym józefowie,no chyba że zataili przed co nie którymi pracownikami o tej sprawie

wee
@Xyz

Czytałem gdzieś o tym, ale to chyba nie było w sonoco, tylko u sąsiadów

@xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
@Xyz

Wejście pieprzcie się wy naprawdę jesteście nienormalni wypisywać brednie ale cóż takie ludzie brak logiki w głowie i pojęcia

Hahahahahaha
@wee

To co dlatego firma zmienia swoje logo na turvan by ukryć swoje słabości, normalnie śmiech na sali ale przecież tego i tak nie ukryją bo się kryją nad nową nazwą nazwą firmy ale w środku firma jest taka sama

@Hahahahahaha

Wszędzie w internecie można przeczytac czemu pracujemy w truvancie, a już nie w sonoco. Sonoco tak jak i truvant są firmami amerykańskimi tylko sonoco specjalizuje się w produkcji opakowań, nie samym pakowaniu. Zakłady w Polsce obsługują klientów jak Duracell, gillette czy ranir i jest to już inna specjalizacja. Przez pandemie sonoco miało globalnie krótkie straty i sprzedali europejskie zakłady. Tyle historii. Obie firmy są płynne finansowo, nie robią machlojek. Wszystko można sprawdzić jak się wie gdzie szukać.

Robol
Kandydat

Ile można zarobić na stanowisku lidera Lini pakującej?

Renata
@Robol

W Strykowie ok 3,5-3,8 tys brutto. Z tego co wiem liderzy nie mają więcej niż 2,8 na rękę. Chyba że dodatki, soboty itp :) Operator maszyny ok 3,3 brutto, pakowacz minimalną 2,8 brutto. Za prowadzenie linii pakowacz, operator maszyny dostaje dodatkowo ok 30 pln brutto dniówki

Ripl
@Nie dla mnie

A po co liderom wykształcenie? skoro nawet w jakości go nie mają.

@Ripl

To po co piszą w ofertach że średnie, jak ponoć mają gimnazjalne, gdzie indziej to by ich na liderów nie zatrudnili. A ponoć dodam że firma Truvant w Strykowie to tylko są to ludzie którzy boją się iść gdzie indziej, a jak ktoś powalczy z nimi o prawdę to i tak oni są nie winni a tamtej osobie jeszcze tak pogorszą ze nie znajdzie nigdzie pracy. W życiu takiej firmy nie widziałam, niektórzy to się nawet boją na nich naskarżyć bo się ich boją a przecież kierownik i tak stanie za liderem nawet jak kogoś bardzo zrani słowem. Nie chcę wam wszystkim poszukujących pracy rządzić ale ja wam mówię przemyślcie swoje zdanie zanim tam pójdziecie, zastanówcie się 100% czy chcecie taką pracę dla siebie. Bo firma Truvant to jeszcze firma która jak zatrudni osoby bo druga osoba ją poleci a na początku mało jej wychodzi to jest lepiej ta osoba taktowana niż osoba która przyjdzie jako sama się starająca, nawet jeśli ta sama więcej umi to tym niepaszujaczym razi jej blask w ich oczach. Więc firma niech się weźmie za siebie jak najszybciej za ten Wyrzysk i niech zatrudniają a nie przebierają. Taka prawda.

@Ripl

A chcę jeszcze dodać że agencje tymczasowe, taka jedna HSS WOSS spiskują po kryjomu z niektórymi osobami w Truvant, żeby z jedną osobą się nie kontakrowali bo żeby prawda o nich nie wyszła na jaw, boją się ze ta osoba powie prawdę o nich, ale ta osoba ma dużo więcej mózgu od nich i tylko chce mieć pracę gdzie wcześniej pracowała a nie marnować komuś pracę, bo oni tak tej osobie zrobili że nie może znaleźć przez nich nowej pracy. Taka prawda, nie zebym miała coś do ludzi ale taka prawda.

Aneta
@Ripl

To ja dodam że na jednej z hal chcą zatrudniać pakowaczy z orzeczeniem o niepełnosprawności a i tak to robią od dawna tylko że teraz jest już informacja nawet w ogłoszeniu. A potem szukaj takiego stanowiska gdzie taki się nadaje. Na dwa stanowiska ze 100 się nadaje. Nie mam nic do niepełnosprawnych ale pod warunkiem że się nadają do roboty a reszta mnie nie interesuje.

@Aneta

Nie wypowiadaj się w nie stosownym stosunku, wypowiedź się na ten temat

Eb
@Nie dla mnie

Truvant jak coś xd

Duży Pracownik

Co ja napiszę to napisze chciałem iść do takiej pracy żeby zarobić a od innych słyszę że potrafią ci SMS napisać że Pan. Nie przychodził na drugi dzień bo pracy nie ma pracowałem tylko 1 dzień i już wiem że tam nawet 2 tys zł bym nie zarobił za cały miesiąc bo nie które osoby tyle. Kasy nie widzieli a jeszcze jestem Polakiem i żeby Ukrainka mną żeby rządziła w Moim kraju to jest śmiech na Sali 80% to Ukrainy są napisze tak jak macie nerwy z stali to. Praca dla. Twardych ludzi ale ja w takim klimacie nie będę pracował. Tam tylko można sobie dorobić a nie zarobić pozdro

Ona
@Duży Pracownik

Są takie dzieje kiedy nie ma pracy, niestety, cięzko zrobić cały etat pracy przez agencje przeważnie jest do 10 dni albo 14 dni pracy, widełki by dostać umowę o pracę to 1000 albo 500 godzin, na kazdym magazynie jest coś innego, inni ludzie, inna atmosfera, raz jest cięzko bardzo, a raz jest tak że nie ma co robić i tak leci 8 godzin. Tragedii nie ma, nie polecam agencji hss bo tam są kary finansowe jak się nie przyjdzie do pracy a z tym różnie bywa :). Często warto się nie odzywać. Praca generalnie by dorobić, by nie zostać z niczym, jak ktoś ma rodzinę i dzieci to tutaj wiele nie zarobi i wiele nie odłoży

Czy Sonoco zatrudnia studentów?

Anka

Brak kurtury i szacunku w tej firmie

Adala
@Anka

Problemem jest również i to, że kultury i szacunku do siebie nawzajem i innych osób, wśród pracowników też ze świecą szukać.

Duży Pracownik
@Anka

Oj Anka masz rację oj masz rację żeby Ukrainiec tobą Rządził w twoim Kraju to jest Śmiech na Sali

Nick
Kandydat

Idealna praca dla desperatów i osób zacofanych w życiu którzy w życiu nic nie osiągnęli i dla egoistów myślączych tylko o sobie Masakra

XXL

Jest tam Pewien kierownik wróć za duże słowo,A.pracuje w DUR . Nie szanuje swoich.pracownikow A wręcz wykorzystuje . Jest tyranem pracy. Nie liczy się człowiek tylko praca i pieniądze jak chciałeś odmówić pracy w weekendy bo porostu i siły brak i chęć spędzenia czasu z rodziną to.mowil prosto w oczy.ze w takim razie musimy się pożegnać A człowiek ma kredyty zobowiązania każdy.wie jak jest. To się ulegalo i co człowiek podupadl trochę na zdrowi.pojawily się infekcji zwolnienia lekarskie dodam ostanie szpitalne . Co pan Krzysztof Ć. Zrobił po pierwszym dniu po powrocie z me zwolnienia dał mi do podpisu wymowienie i powiedział że takich pracowników nie pottzebuje. Pracowałem uczciwie w tym zakładzie byłem prawie zawsze na weekendy zaniedbywalem rodzinę dziecko żona A on od tak mnie zwolnił. Bardzo nie ładnie postąpił i było dużo innych żeczy które nie były zgodę z zasadami bhp które musieliśmy wykonywać ale za dużo pisania i szkoda moich nerwów. Powiem tak zostałem potraktowany jak śmieć i moi koledzy i wszyscy zostaliśmy zastapieni pracownikami z Ukrainy bo takich owy pan ,potrzebuje praca pi 12 godzin 31dni w miesiącu.to nawet cyborg by tego nie wytrzymał .ps nie pozdrawiam tego Pana oj to za duże słowo po prostu osób.

Majer
@XXL

To strasznie dużo godzin w miesiącu. Czyli rozumiem że żadne kodeks pracy nie jest tam respektowany?

@Majer

Odpowiedz sobie sam na to pytania bo odpowiedz jest jedna oczywista.

Majer
@XXL

To nie lepiej zgłosić coś takiego jeśli nie byla przestrzegana odpowiednia ilość godzin ?

@Majer

Bylo i ci cisza

Robi
@XXL

Ile teraz zarabia mechanik DUR? Czy warto jeszcze tam pracować?

Gogo

Praca w tej firmie to jedno wielkie nieporozumienie dostałem umowę na 14 dni do końca miesiąca a przepracowałem tylko 2 dni a traktują ludzi jak śmieci lider z Ukrainy odezwał się do mnie na ty tak jakbym był jego synem jeżeli ktoś chce się na bawić choroby psychicznej to zapraszam ja nie podpisuje dalej umowy

praca dodatkowa
Kandydat

Witam. Czy zatrudniają pracowników na weekendy? Jeżeli tak, to w jakim systemie godzinowym? Po 8h, czy po 12? Czy piątek też zalicza się do weekendu? Mam pracę w tygodniu, potrzebuję dorobić w weekend (tylko sobota i niedziela). Jest szansa? Pytam o pracę w Łodzi na Retkini.

wee
@praca dodatkowa

na weekendy pracuje się na 12h. Cały etat to piątek-niedziela, ale jest możliwość pracy tylko sobota-niedziela. Praca na dwie zmiany (6-18, 18-6)

Eb

Wypłata na czas ale chyba nie ma wypłacania co tydzień wypłata jest raz w miesiącu do 10go każdego miesiąca

Czy Sonoco narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

TT
@Pytanie

To zależy od wielu czynników

Adam
@TT

Pracodawca ustala odpowiednio wcześniej grafik urlopów, żeby każdy z pracowników mógł ustalić wolne w dogodnym terminie? Interesują mnie też możliwość elastycznego czasu pracy. Napisz, czy pracodawca bierze taką możliwość pod uwagę.

@Pytanie

Jeśli chodzi o Stryków to mamy plan urlopowy. Ale to jest pic na wodę, fotomontaż. Potem mimo tego nie zawsze i tak można dostać ten urlop bo są wstrzymane np w okresach około świątecznych bo jest akurat dużo pracy. Nie jesteśmy też w stanie przewidzieć co nam wypadnie z oczywistych losowych powodów. Kadry udają że nie ma problemu. W każdym zakładzie tak mówią jest.

Arnold
@Pytanie

Ja słyszałem że jest taka prawda że nie przedłużają umów tym osobą którym kończą się umowy. Taka jest prawda z powodu cuekawe czego. Firma ma pewnie powód z powodu koronowirusa. Ktoś coś wue na ten temat.

Hm

Nie

Nieznajoma

Sonoco jeżeli macie coś do mnie to mi to powietrzcie a nie (usunięte przez administratora)za plecami bo głupoty to umiecie wygadywac a przyznać się do swoich głupot to nie łaska i jesce jedna drugą w firmie broni Kopa zawale, w liścia strzele, kudly powyrywam to może zmądrzejecie i przeztaniecie się mścić Brak słów

Mela

Wujo
@Mela

Bo sonoco dla mnie od początku było podejrzane, pracowałem na SSC12 mnie tak nie traktowali ale ci spolczuje z drugiej strony to dobrze ze uwolnilas się od tego bagna ale co do ludzi to przychiczni są zwłaszcza liderzy ja też tam już nie pracuje i nie polecam tego miejsca nikomu

Zostaw merytoryczną opinię o Sonoco - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.